Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

RR Πηλίου: Εντυπώσεις απο τον αγώνα...

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Re: Πήλιο 06

Δημοσίευσηαπό Bleu » 26 Ιουν 2006, 14:16

Bebeko,ξεχασε να σου πεί ο Πάρης τί πήρε αυτός.
Ενα σου λέω.Ο Μήτσος και γώ κοιτιόμασταν.
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Άσε ρε Μπεμπέκο !

Δημοσίευσηαπό geco » 26 Ιουν 2006, 14:28

bebekos έγραψε:...
Στον επόμενο θα έρθω !! Είναι οριστικό !!




Θέλει τον μπαμπά του το παιδί !

Κάτσε σπίτι ν'αλλάξεις ... καμμιά πάνα !!!

Μπας και σταυρώσουμε και 'μεις καμμιά θέση της προκοπής !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Άσε ρε Μπεμπέκο !

Δημοσίευσηαπό bebekos » 26 Ιουν 2006, 14:35

Geco,

Μην φοβάσαι...εγώ μόνο λάστιχα σκασμένα παίρνω..τίποτ' άλλο...
Όσο για αλλαγή πάνας ; πιο γρήγορα κι απο λάστιχο.....χαχαχαχα
ΠΑΜΕ για..ΠΛΕΞΙΜΟ !! Είναι πιο φτηνό !!
Άβαταρ μέλους
bebekos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 16:13
Τοποθεσία: Νίκαια, Αθήνα

Άσε ρε Μπεμπέκο !

Δημοσίευσηαπό bebekos » 26 Ιουν 2006, 14:37

Κώστα,

Τί πήρε ο Πάρης ; Το χρυσό "σέικερ" ;
χαχαχαχαχα
ΠΑΜΕ για..ΠΛΕΞΙΜΟ !! Είναι πιο φτηνό !!
Άβαταρ μέλους
bebekos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 16:13
Τοποθεσία: Νίκαια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Nektarios » 26 Ιουν 2006, 14:43

Πρώτα από όλα τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ στην διοργάνωση, τους συντελεστές τον Δήμο Ζαγοράς και όλους όσους ενεπλάκησαν στην δημιουργία του αγώνα.

Δεύτερος αγώνας για εμάς και βέβαια μετά την Ρούμελη μας φάνηκε εύκολος. Ξεπεράσαμε προβλήματα πλοήγησης με επαγγελματικό εργαλείο πια και όχι ποδηλατικά ημίμετρα. Βγάλαμε την ευλογημένη ασφάλεια από το ABS και επιτέλους καταφέραμε να φρενάρουμε......

Προσπαθήσαμε να πάμε γρήγορα μπας και πιάσουμε ΜΩΤ αλλά αυτό προς το παρόν είναι όνειρο απατηλό. Χάναμε σταθερά 15 λεπτά σε κάθε 50 χλμ. Προσπαθούσαμε όμως να φυλάξουμε και το όχημα, για αυτό το λόγο ίσως να είμασταν αργοί.

Σαν διαδρομή πανέμορφη, όχι όμως ομορφότερη από την Ρούμελη, τουλάχιστον σε κάποια κομάτια της.

Όσον αφορά την πρώτη θέση της κατηγορίας μας θεωρώ ότι ήταν καθαρά θέμα τύχης αφού υπήρχαν σίγουρα πληρώματα με καλύτερα οχήματα και σαφώς μεγαλύτερη εμπειρία. Δεν παύει όμως αυτή η πρώτη θέση για μας να είναι μια πολύ ευχάριστη έκπληξη και μια καλή δικαιολογία για να προσπαθήσουμε να γίνουμε καλύτεροι στο μέλλον.

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ στον χορηγό μας την Διακαρ Εμπορική ΑΕΒΕ , και στον άνθρωπο που ετοίμασε το όχημα για χώμα, Μ. Εγγλεζόπουλο.


Θα τα ξαναπούμε στο τριήμερο....


Αλήθεια που λέτε να γίνει;
Άβαταρ μέλους
Nektarios
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 19 Απρ 2006, 08:03
Τοποθεσία: Gerakas

Δημοσίευσηαπό LEOPOTAMOS » 26 Ιουν 2006, 15:06

Ενα πραγματικά όμορφο σ/κ που περιείχε μέσα και έναν αγώνα. Για μένα ο τέλειος συνδυασμός διασκέδασης.
Το Πήλιο μαγευτικό, το ξενοδοχείο ΑΓΝΑΝΤΙ φιλόξενο, όπως και όλοι οι κάτοικοι της περιοχής, μου άρεσε που μέναμε όλοι μαζί, φίλοι και γνωστοί, χάρηκα που κέρδισε ο Χέϊντεν στο ΜΟΤΟ GP γιατί κέρδισα και 5 ευρώ στο στοίχημα, όλα καλά λοιπόν.
Η διαδρομή λίγο πολύ γνωστή από πέρυσι, ιδανικά τα χιλιόμετρα του αγώνα (γύρω στα 210) μας άφησαν μια γλυκιά κούραση, λίγο σφιχτή για γουρούνια, και σε πολλά σημεία πολλή πέτρα. Πολύ καλή ιδέα ο τερματισμός στο Χορευτό και η διάσχιση της παραλίας, οι διορθώσεις του Σπύρου στο roadbook που έγιναν το σάββατο δεν ήταν ορατές, αλλά πες ότι βοήθησαν. Ο Γιατρός, η Ελένη και ο Πύραυλος 2 ημέρες πραγματικά λειτούργησαν σας "εδάφους-εδάφους". Στα μείον οι λιγότερες συμμετοχές από πέρυσι, ο PINO δεν έφερε το ξύδι και μου 'μεινε το μαρούλι στοκ, στο ΑΓΝΑΝΤΙ δεν είχε γλυκό του κουταλιού, ο Ψωφάκης με "ΞΑΝΑΓ@ΜΗΣΕ", ψάνχω για raptor 1400.
Μπράβο στο Σάββα που τερμάτισε με σκασμένο λάστιχο, όπως και στον Γκανή που ενώ έβλεπε τον πίσω αριστερό τροχό του να τον προσπερνάει στην μεγαλύτερη κατηφόρα - γκρεμό της διαδρομής, είχε το κουράγιο να ξαναμιλήσει στην ζωή του.
Οι τοπικοί οδηγοί θα πρέπει να ασχοληθούν με τα παγκόσμια ραλλύ γιατί χωρίς κοντέρ και δρομοβιβλία, φτάσαν από τους πρώτους στον τερματισμό.

Γειά σας
Γειά σας
Άβαταρ μέλους
LEOPOTAMOS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 31 Μάιος 2006, 09:09
Τοποθεσία: Αγιος Στέφανος

Re: Πήλιο 06

Δημοσίευσηαπό Berg » 26 Ιουν 2006, 15:29

superspy έγραψε:
geco έγραψε:....
Ο Berg εκτός από τα διάφορα gadgets του «Παγκοσμίου» είχε βάλει και αυτόματο βεντιλατέρ καθώς και «πειραματικό» ψυγείο λαδιού! ....


Αφού .... δεν ανατινάχτηκε..... πάλι καλά...


ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!

Αποκλειστικές φωτό έχει ο cuspid. Authorized photographer. :P :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Άσε ρε Μπεμπέκο !

Δημοσίευσηαπό Berg » 26 Ιουν 2006, 15:31

bebekos έγραψε:Κώστα,

Τί πήρε ο Πάρης ; Το χρυσό "σέικερ" ;
χαχαχαχαχα


Ναι για μαρτίνι Shaken not stirred! 8) 8) 8) 8) 8)

Κρανάκι δωράκι special factory! :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Όπου ακούς πολλά κεράσια ...

Δημοσίευσηαπό geco » 26 Ιουν 2006, 16:20

Τελικά,

το δώρο "έκπληξη" αφού άλλαξε πολλούς κατόχους (που έλλειπαν όμως)
κατέληξε στον Σάββα !

Επειδή όμως και εκείνος έφυγε χωρίς το δώρο του, όλοι έχουμε μείνει με το ίδιο ερώτημα :

ΤΙ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ, ΟΕΟ ;;;

α. Φρούτα;

β. Τοπικά προϊόντα;

γ. Κεράσια;

δ. Αναψυκτικά ΕΨΑ;

ε. Γλυκά κουταλιού;

στ. Όλα τα παραπάνω;

ζ. Τίποτα από τα παραπάνω;

Παρακαλούνται οι γνωρίζοντες να μας ενημερώσουν γιατί αυτή η απορία θα μας φάει ...
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό kavadias » 26 Ιουν 2006, 18:29

πω πω εντυπώσεις... έχω τόσα να γράψω και είναι τόσα πολλά στο μυαλό μου που σίγουρα θα ξεχάσω κάποιους.

Καταρχάς σας ευχαριστώ όλους που όχι μόνο με δεχτήκατε στην παρέα σας αλλά παλέψατε για να με βοηθήσετε όσο μπορούσατε για να κάνουμε αγώνα. Δεν θα ξεχάσω την αναμπουμπούλα στον Τ.Ε. όταν παλεύαμε να δούμε πως θα βάλουμε το μαμημένο το ποδηλατικό κοντέρ που μου είχε φέρει ο doc και τελικώς το πήραμε απόφαση ότι θα τρέξω με το μαμά που έχανε 100 μέτρα στο χιλιόμετρο :D Δεν θα ξεχάσω τον Διαμαντάκο που κόντευε να με πετάξει απ’ το μηχανάκι όταν μου σβήσε 2 φορές το πρωί στην παραλία για να μου το βάλει αυτός μπρος και να κρατήσω δυνάμεις :lol: Για τον Οικονομάκο (geco, geco είσαι εδώ; ) τι να πω. Παρέλαβε καμμένη γη και προσπάθησε να με κάνει εντουρά σε μια μέρα :oops: :lol: με κουβάλησε, με συμβούλεψε, με έδωσε και καμηλο-καμπούρα τι άλλο να πω. Με κακόμαθε αγρίως. Και όλοι οι υπόλοιποι που γνώρισα ήταν όλοι ένας και ένας. Μερικά ονόματα μου έφυγαν κάποια nicks δεν κατάφερα να τα συνδυάσω αλλά δεν πειράζει έχουμε και άλλους αγώνες μπροστά μας, δεν θα με ξεφορτωθείτε έτσι με μία εγκατάλειψη 8)

Τι μου έμεινε απ’ τον αγώνα;
Το τεπόζιτο του leipsipou που έχανε τα άντερα του σε σημείο να αναρωτιώμαστε αν θα αδειάσουν γρηγορότερα τα 28 λίτρα του ΚαΤεΜ ή το 9άρι του ταπεινού KLXακίου.
Το ότι δεν ξανακάνω την μ@λ@κία να γεμίζω βενζίνη 8:03 ενώ 8:08 πέρνω εκκίνηση. Με αποτέλεσμα να μπω μέσα με πιέσεις 26-26. Σίγουρα δεν φταίει αυτό για την κουλαμάρα μου αλλά σίγουρα το να χτυπάω πέτρα και να τρώει 1 μέτρο σφαλιάρα το μηχανάκι, δεν βοήθαγε.
Η απορία τη στιγμή που μου ανακοινώθηκε ότι εγκαταλείπω, η οποία έδωσε τη θέση της σε πλήρη απαγοήτευση και «σπάσιμο» όταν κατέβηκα στο Χορευτό και έβλεπα τους άλλους να τερματίζουν. Δεν μπορώ να πω ότι δεν με ενόχλησε η «εγκατάλειψη» αλλά καταλαβαίνω απόλυτα την οργάνωση. Δεν μπορεί να ρισκάρει να υπάρχουν μηχανάκια στο βουνό αφού έχει τελειώσει και η απονομή γιατί νωρίτερα δεν με βλέπω να τερμάτιζα. :?
Αν μετάνιωσα σε κάτι ήταν στο ότι αφού παρέδωσα το καρνέ δεν συνέχισα με το roadbook εκτός αγώνα για να κάνω τουλάχιστον την διαδρομή. Δεδομένου ότι ανέβηκα για την εμπειρία και τον τερματισμό και πέτυχα σαν στόχο μόνο το 1/3 της εμπειρίας μιλάμε για πλήρη αποτυχία συγκριτικά με αυτό που ήθελα. :? Κάτι πήρα και απ’ το Πήλιο πάντως και αυτό δεν είναι τίποτα άλλο από διαολεμένο πείσμα για συνεχή προπόνηση προκειμένου να τερματίσω στον τριήμερο. Και αν δεν τερματίσω τουλάχιστον να βγάλω όλες τις διαδρομές. Ακόμη και εκτός αγώνα.

Ξανά ευχαριστώ τους πάντες που με βοήθησαν λίγο εδώ λίγο εκεί λίγο παραπέρα και ιδίως το geco που το πήρε αβαρία να με κάνει άνθρωπο. Δεν το πέτυχε βέβαια αλλά έχουμε καιρό μπροστά μας :D
-Έλα Καβαδία, πότε σκοπεύεις να τερματίσεις;;
.
.
.
-ΠΟΤΕ;;;;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

παιδί τραύμα
Άβαταρ μέλους
kavadias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 05 Φεβ 2006, 22:38
Τοποθεσία: Μαρούσι, Αθήνα

Re: RR Πηλίου: Εντυπώσεις απο τον αγώνα...

Δημοσίευσηαπό leon » 26 Ιουν 2006, 18:43

Για σας και από εμάς

Περάσαμε ένα πολύ ωραίο σ/κ.
Το όλο πράγμα μας θύμιζε περισσότερο μία συγκέντρωση φίλων που έχουν κοινό χόμπι, στην οποία συγκέντρωση συμπεριλαμβανόταν και αγώνας και όχι έναν απλό αγώνα όπως ήταν πχ το Αττικό.

Περάσαμε πολύ ωραία στα περί του αγώνα:
τεχνικός έλεγχος, βραδινό φαγητό το Σάββατο, φαΐ στο τερματισμό στον Σόγαμπρο, μπάνιο στη θάλασσα, απονομή, τσίπουρα, μπουγέλα αν ξέχασα κάτι θα το έχασα, α :!: ναι :!: η ενημέρωση ας γινόταν στην ώρα της, τουλάχιστον για όσους (σαν και εμάς) που ήρθαν κατευθείαν στο Τεχνικό έλεγχο από Αθήνα ή από άλλα μέρη της Ελλάδας και ήθελαν λίγο παραπάνω ξεκούραση (μην ανησυχείτε δεν νομίζω κανείς να έφευγε και να μην ήθελε να φάει :givemebeer: )

Περάσαμε πολύ καλά στον ίδιο τον αγώνα.
Αυτή την φορά δεν κινδυνέψαμε ούτε τρομάξαμε πουθενά – ίσως γιατί έφτιαξα τα φρένα του FEROZA, μέχρι την Ρούμελη φρενάριζα χωρίς να το ξέρω με 3 τροχούς (μείον 1 μπροστινό), ωραία ήταν και η άμμος και ας κολλήσαμε μόλις μπήκαμε το πρωί (πριν το ΣΕΔ) ως πρωτάρηδες, ωραίοι ήταν και οι πολλοί θεατές :!: όλο και κάπου υπήρχε κάποιος να χειροκροτήσει, να κριτικάρει ή να φωνάξει «κάψτο :evil: », ελάχιστες απώλειες στο αυτοκίνητο (μέχρι τώρα ένας καθρέφτης από ένα χοντρό κλαδί που το κατάλαβα πολύ αργά για να το αποφύγω και 2 βίδες από την εξάτμιση – το κεφάλι μας ακόμα βουίζει από την επιστροφή στην Αθήνα :( ) ωραίος ο τερματισμός και το ακόμα καλύτερο αποτέλεσμα από την Ρούμελη :P .

Πήλιο, όπως πάντα πράσινο και πανέμορφο. Περίεργο όμως επισκέπτες και τουρίστες λέει μόνο τα σ/κ και κυρίως Έλληνες. Εμείς φύγαμε σήμερα το πρωί στις 08:30, στο Αγνάντι είμαστε οι μόνοι ένοικοι και στο Χορευτό δεν υπήρχε ψυχή :!:
Μας άρεσε που ο Δήμος Ζαγοράς περιλαμβάνει το RR του Πηλίου στις Αθλητικές του Εκδηλώσεις :wink: :wink:

Τώρα περιμένουμε το 3ήμερο ή 2ήμερο ότι και όπου προκύψει. Σίγουρα θα είναι κάτι καλό και χωρίς πλάκα, για εμάς τουλάχιστον, οι δύο μέρες μας γεμίζουν πιο πολύ και ακόμα περισσότερο όταν συνοδεύονται από τερματισμό. :D Το χθεσινό και ας ήταν 5 ώρες τελείωσε πολύ γρήγορα.


Λεωνίδας Μασλίας
Αγγελική Πάλλη
Άβαταρ μέλους
leon
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 22:34
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 26 Ιουν 2006, 19:04

kavadias έγραψε:Αν μετάνιωσα σε κάτι ήταν στο ότι αφού παρέδωσα το καρνέ δεν συνέχισα με το roadbook εκτός αγώνα για να κάνω τουλάχιστον την διαδρομή.


Αυτό είναι που δεν θέλουμε! Δηλαδή αν σου τύχαινε κάτι όντας εκτός αγώνα δεν θα έπερνες τηλέφωνο για βοήθεια ή συμβουλές? Κι εμείς δεν θα κάναμε τίποτα???

Μην στεναχωριέσαι! Εμπειρίες είναι αυτά, και συσσωρευόμενες εξαργυρώνονται σε αποτελέσματα, τερματισμούς, θέσεις...
Μην βιάζεσαι! Υπάρχουν άλλοι, που μετά από 10+ αγώνες δεν έχουν τερματίσει ακόμα...
Υπομονή, έχεις όλο το καιρό μπροστά σου!

Προς το παρόν φτιάξε τις αναρτήσεις σου, δεν φταίνε μόνο τα παραφουσκωμένα λάστιχα!

Θα τα πούμε στις 9 Ιουλίου... με κάτι περισσότερο στα μέτρα σου...

Καλώς ήρθες!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 26 Ιουν 2006, 19:08

Nektarios έγραψε:Πρώτα από όλα τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ στην διοργάνωση, τους συντελεστές τον Δήμο Ζαγοράς και όλους όσους ενεπλάκησαν στην δημιουργία του αγώνα.

Και τα δικά μας συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα!


Nektarios έγραψε:Όσον αφορά την πρώτη θέση της κατηγορίας μας θεωρώ ότι ήταν καθαρά θέμα τύχης αφού υπήρχαν σίγουρα πληρώματα με καλύτερα οχήματα και σαφώς μεγαλύτερη εμπειρία. Δεν παύει όμως αυτή η πρώτη θέση για μας να είναι μια πολύ ευχάριστη έκπληξη και μια καλή δικαιολογία για να προσπαθήσουμε να γίνουμε καλύτεροι στο μέλλον.

Μην υποτιμάς την νίκη σου! Την άξιζες και με το παραπάνω!

Nektarios έγραψε:Θα τα ξαναπούμε στο τριήμερο....
Αλήθεια που λέτε να γίνει;

Μάντεψε!!! Πάντως το σκηνάκι δεν το γλιτώσεις... και τις τρεις μέρες!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: Όπου ακούς πολλά κεράσια ...

Δημοσίευσηαπό doc » 26 Ιουν 2006, 19:09

geco έγραψε:ΤΙ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΤΟ ΚΑΛΑΘΙ, ΟΕΟ ;;;

α. Φρούτα;

β. Τοπικά προϊόντα;

γ. Κεράσια;

δ. Αναψυκτικά ΕΨΑ;

ε. Γλυκά κουταλιού;

στ. Όλα τα παραπάνω;

ζ. Τίποτα από τα παραπάνω;

Παρακαλούνται οι γνωρίζοντες να μας ενημερώσουν γιατί αυτή η απορία θα μας φάει ...


ΔΕΝ νομίζω!!! Μάλλον... θα το φάτε!!! Χαχαχαχα!!!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: Όπου ακούς πολλά κεράσια ...

Δημοσίευσηαπό Bleu » 26 Ιουν 2006, 21:23

Εντυπώσεις λοιπόν.
Μπορώ και να κάτσω και να γράψω μετά από αγώνα.1-0
Η παρέα δένεται όσο πάει και πιό πολύ.2-0
Μεγαλώνει. Kavadia γερά με τσαμπουκά. Καθε αρχή και δύσκολη.3-0
Ο Κανελέας αγρίεψε.4-0
Ο Husky ηρωας. Μας πήγε, έτρεξε από το 30km με το τέρας να μην ανεβάζει, (για όσους τον είδαν να περνάει στην άμμο αυτό ήταν μέ σκασμένη δευτέρα- αν δούλευε καλά το τέρας θα πέρναγε μονο του χωρίς αυτόν επάνω με σκασμένη δευτέρα),τερματισε και μας γύρισε πίσω (έεεεε πετώντας-το λάστιχο του τρειλερ διακτινίστηκε).6-0 έτσι γιατί είναι φίλος μου.
Οι πολλοί εγκαταλείψαντες auto-moto 6-3 γιατί είναι πολλοί
Ο αγώνας στα MotoGP με απίστευτη παρέα. 7-3
Ο Geco σε ρόλο πάτερ φαμήλια.8-3 Κάτι μου θυμίζει το μηχανάκι του..........DUST TO GLORY
Η διαδρομή ανέλπιστα δροσερή με κομμάτια με απίστευτη θέα, στροφιλίκι με ιδανικό χώμα κάτω από τα δέντρα και λίγη πέτρα.9-3
Η άμμος. 10-3
Λείπει ο Bebekos 10-5 γιατί είναι και αυτός φίλος μου.
Ο σταυρός του Κουτά. 10-6. Γιώργο ξερω κάτι καλές βρισιές με σταυρό μέσα.
Το κέφι του Κουτά μετα το σταυρό.11-6
Ο Berg ή Κοντενσεν με το εργαλείο προπαραγωγής. 13-6 (φίλος)Φαντάζομαι πώς πρέπει να δούμε άρθρο παρουσίαση.
Το Ψωφακίδην που όποτε έχω προσπαθήσει να ακολουθήσω μέ τρομάζει με αυτά που κάνει.14-6
Ο Markd με το αρχοντικό πέρασμα στην άμμο.15-6 Αλήθεια τους κλώνους του τους είδατε?
Η φιλοξενία 16-6.Ευχαριστούμε.
Το μπάνιο στο τερματισμό 17-6
Τα παιδιά (μα τί παιδιά) από τη Δράμα.19-6. Ετσι θέλω. Πατριώτες μου ειναι.
Ώπα στάση. Τί θυμήθηκα τώρα.
Ρε Doc κάποιος πρέπει να εξηγήσει στο Billy μερικά πράγματα.
Πείτε του κάποιος ότι στον αγώνα δε σταματάμε καθε λιγο και λιγάκι για: νερό από τοπική βρυσούλα, κατούρημα, χουζούρεμα , θέα ή ότι άλλο. Τί να πώ. Ο άνθρωπος το φχαριστιέται.20-6
Ο Καμαρούλιας. Πέταγε.21-6
Ο Λευτέρης με το DR. Τρελοκομείο. Μα τελείως.22-6
Ο Denis με λάστιχο πάρκαρε (στην άμμο που παλέβαμε να σταθούμε) ξεπάρκαρε και τερμάτισε.23-6
Το ύφος του Δουρίδα μετά από κάθε τερματισμό.24-6.
Ο Δηλές 25-6. Για τη παρέα.
Το RB 26-6. 'Ελα ρε Πάρη μή βαράς . Μή. Ασε τη κιθάρα κάτω
Τέλος χωρίς κανένα ίχνος αμφισβήτησης οι τοπικοί οδηγοί με την διαολεμένη ταχύτητα στον αγώνα του Βόλου.Αλλά μόνο σε αυτόν.26-.........
Τελικό αποτέλεσμα?
Ισοπαλία 6-2
Doc-Σπύρε ευχαριστούμε και συγχαρητήρια
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 47 επισκέπτες