Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

6-7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2004 RAID Ροδόπης στην Δράμα-(Παλαιά συζήτηση)

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 01 Οκτ 2004, 14:07

Μην ξεχνάτε ότι αύριο είναι η τελευταία ευκαιρία για τις οικονομικές συμμετοχές, από Δευτέρα θα αυξηθούν κατά (περίπου) 30€.


Νομίζω οτι πρόλαβα, φιιιού.

Κάπελα βάλε κρασί να πιώ και να μεθύσω.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 01 Οκτ 2004, 14:53

Gorgorofteros έγραψε:
Μην ξεχνάτε ότι αύριο είναι η τελευταία ευκαιρία για τις οικονομικές συμμετοχές, από Δευτέρα θα αυξηθούν κατά (περίπου) 30€.


Νομίζω οτι πρόλαβα, φιιιού.

Κάπελα βάλε κρασί να πιώ και να μεθύσω.


Αμέσως κύριεεεεε. Ορίστε... 30 ευρουλάκια παρακαλώ :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 01 Οκτ 2004, 15:05

Γοργορόφτε-ρεεεεεε!
Δεν περίμενα να σε πιάσει το άγχος για ένα ψιλό-ραγισματάκι!

Θέλετε να συμπληρώσω στην ομάδα το "Κεράσι KTM Club" ή όχι;
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 01 Οκτ 2004, 17:27

Πώρωση 4!!!: Η πιο «μακρινή» Ελληνική συμμετοχή (μια και ο Γερμανός Christian κατέχει την απόλυτη απόσταση!) είναι του Ε. Κατρά που θα έρθει από Κω στη ... Δράμα με Quad! (Κάτι μου λέει ότι ο Γερμανός θα «ταλαιπωρηθεί» λιγότερο!!!)
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 01 Οκτ 2004, 19:50

Μηπως αγαπητε Superspy εχετε τιποτα πληροφοριες για το πληρωμα με το μεγαλυτερο μεσο ορο ηλικιας στα 4χ4??? μηπως λεω........ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 01 Οκτ 2004, 20:04

Χμ... αυτά είναι προσωπικά δεδομένα και.... όχι δεν είστε εσείς (Tedos, Dista)
Πάντως ο μεγαλύτερος απο όλους (μέχρι τώρα) είναι αναβάτης και πάει και αέρα!
Και ο δεύτερος είναι και αυτός αναβάτης και ... αυτός και αν πάει αέρα!
Τρίτο είναι ένα πλήρωμα 4Χ4 (και πάλι σας ρίχνει στην Ηλικία)
(Εμ βέβαια.... τα πολλά ξενοδοχεία κα η έλλειψη κατασκήνωσης σας κάνουν να νιώθετε (νιώθεις;) μεγάλοι!)
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 01 Οκτ 2004, 20:23

superspy έγραψε:(Εμ βέβαια.... τα πολλά ξενοδοχεία κα η έλλειψη κατασκήνωσης σας κάνουν να νιώθετε (νιώθεις;) μεγάλοι!)


Tedouli σε πείρανε χαμπάρι, δεν ξέρεις οτι καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό tedos » 01 Οκτ 2004, 20:58

superspy έγραψε:Χμ... αυτά είναι προσωπικά δεδομένα και.... όχι δεν είστε εσείς (Tedos, Dista)
Πάντως ο μεγαλύτερος απο όλους (μέχρι τώρα) είναι αναβάτης και πάει και αέρα!
Και ο δεύτερος είναι και αυτός αναβάτης και ... αυτός και αν πάει αέρα!
Τρίτο είναι ένα πλήρωμα 4Χ4 (και πάλι σας ρίχνει στην Ηλικία)
(Εμ βέβαια.... τα πολλά ξενοδοχεία κα η έλλειψη κατασκήνωσης σας κάνουν να νιώθετε (νιώθεις;) μεγάλοι!)


Δοξα τω θεω.....και του το ειπα του dista.....εμεις βρε κουτο του λεω...ειμαστε ακομα αμουστακα παλληκαρια!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό blackchris » 01 Οκτ 2004, 22:03

tedos έγραψε:
superspy έγραψε:Χμ... αυτά είναι προσωπικά δεδομένα και.... όχι δεν είστε εσείς (Tedos, Dista)
Πάντως ο μεγαλύτερος απο όλους (μέχρι τώρα) είναι αναβάτης και πάει και αέρα!
Και ο δεύτερος είναι και αυτός αναβάτης και ... αυτός και αν πάει αέρα!
Τρίτο είναι ένα πλήρωμα 4Χ4 (και πάλι σας ρίχνει στην Ηλικία)
(Εμ βέβαια.... τα πολλά ξενοδοχεία κα η έλλειψη κατασκήνωσης σας κάνουν να νιώθετε (νιώθεις;) μεγάλοι!)


Δοξα τω θεω.....και του το ειπα του dista.....εμεις βρε κουτο του λεω...ειμαστε ακομα αμουστακα παλληκαρια!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Την επόμενη φορά είσοδος στο μαγαζί μόνο με τον κηδεμόνα σου, απαγορεύεται η είσοδος σε ανήλικους :twisted: :evil: :twisted: :evil:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 02 Οκτ 2004, 12:23

superspy έγραψε:Χμ... αυτά είναι προσωπικά δεδομένα και.... όχι δεν είστε εσείς (Tedos, Dista)
Πάντως ο μεγαλύτερος απο όλους (μέχρι τώρα) είναι αναβάτης και πάει και αέρα!
Και ο δεύτερος είναι και αυτός αναβάτης και ... αυτός και αν πάει αέρα!
Τρίτο είναι ένα πλήρωμα 4Χ4 (και πάλι σας ρίχνει στην Ηλικία)
(Εμ βέβαια.... τα πολλά ξενοδοχεία κα η έλλειψη κατασκήνωσης σας κάνουν να νιώθετε (νιώθεις;) μεγάλοι!)


Μήπως έχουν αυτοκίνητο γκρι μακρυυυυυυυυυυυυυυυ...
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό jdelis » 04 Οκτ 2004, 09:04

Θα ήθελα να κάνω μία παρατήρηση προς τους adminitrators και τους άλλους συμφορουμίστες :

Όταν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα όπως εδώ, καλό θα ήταν οι δημοσιεύσεις μας να είναι σχετικές. Η ενότητα που αφορά τον αγώνα έφτασε αισίως τις 191(!) δημοσιεύσεις, με πολλές από αυτές εντελώς άσχετες με τον αγώνα. Είναι κουραστικό, κάποιος που ενδιαφέρεται για πληροφόρηση, να βλέπει μία νέα δημοσίευση και όταν μπαίνει να την ελέγξει να διαβάζει άσχετα πράγματα. Επίσης φανταστείτε κάποιον που πρωτομπαίνει και θέλει να μάθει για τον αγώνα να πρέπει να διαβάσει τις 11 σελίδες που υπάρχουν, για να φιλτράρει τις πραγματικές πληροφορίες.

Στόχος μου βέβαια δεν είναι να θίξω κανέναν. Και εγώ το είχα κάνει παλιότερα και μου την είχε πει ο superspy (σωστά). Ας προσπαθήσουμε να είμαστε πιο λιτοί και περιεκτικοί στις δημοσιεύσεις μας σε τέτοιες ενότητες.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 04 Οκτ 2004, 11:30

jdelis έγραψε:Θα ήθελα να κάνω μία παρατήρηση προς τους adminitrators και τους άλλους συμφορουμίστες :

Όταν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα όπως εδώ, καλό θα ήταν οι δημοσιεύσεις μας να είναι σχετικές. Η ενότητα που αφορά τον αγώνα έφτασε αισίως τις 191(!) δημοσιεύσεις, με πολλές από αυτές εντελώς άσχετες με τον αγώνα. Είναι κουραστικό, κάποιος που ενδιαφέρεται για πληροφόρηση, να βλέπει μία νέα δημοσίευση και όταν μπαίνει να την ελέγξει να διαβάζει άσχετα πράγματα. Επίσης φανταστείτε κάποιον που πρωτομπαίνει και θέλει να μάθει για τον αγώνα να πρέπει να διαβάσει τις 11 σελίδες που υπάρχουν, για να φιλτράρει τις πραγματικές πληροφορίες.

Στόχος μου βέβαια δεν είναι να θίξω κανέναν. Και εγώ το είχα κάνει παλιότερα και μου την είχε πει ο superspy (σωστά). Ας προσπαθήσουμε να είμαστε πιο λιτοί και περιεκτικοί στις δημοσιεύσεις μας σε τέτοιες ενότητες.


:oops:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό superspy » 04 Οκτ 2004, 12:08

jdelis έγραψε:Θα ήθελα να κάνω μία παρατήρηση προς τους adminitrators και τους άλλους συμφορουμίστες :

Όταν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα όπως εδώ, καλό θα ήταν οι δημοσιεύσεις μας να είναι σχετικές. Η ενότητα που αφορά τον αγώνα έφτασε αισίως τις 191(!) δημοσιεύσεις, με πολλές από αυτές εντελώς άσχετες με τον αγώνα. Είναι κουραστικό, κάποιος που ενδιαφέρεται για πληροφόρηση, να βλέπει μία νέα δημοσίευση και όταν μπαίνει να την ελέγξει να διαβάζει άσχετα πράγματα. Επίσης φανταστείτε κάποιον που πρωτομπαίνει και θέλει να μάθει για τον αγώνα να πρέπει να διαβάσει τις 11 σελίδες που υπάρχουν, για να φιλτράρει τις πραγματικές πληροφορίες.

Στόχος μου βέβαια δεν είναι να θίξω κανέναν. Και εγώ το είχα κάνει παλιότερα και μου την είχε πει ο superspy (σωστά). Ας προσπαθήσουμε να είμαστε πιο λιτοί και περιεκτικοί στις δημοσιεύσεις μας σε τέτοιες ενότητες.


Έχεις δίκιο jdelis.... το θέμα έχει γίνει πολύ μεγάλο και σ αρκετά σημεία ξέφυγε....
Άνοιξα νεο θέμα με "μαζεμένες" τις μέχρι τώρα πληροφορίες στο

http://www.off-road.gr/modules.php?op=m ... ic&p=13412


Παρακαλώ να συνεχίσετε εκεί τις όποιες απορίες σας.
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες

cron