Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

3oς Aγώνας στο Kύπελο TRAIL RIDE???

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Re: 3oς Aγώνας στο Kύπελο TRAIL RIDE???

Δημοσίευσηαπό cuspid » 09 Ιουν 2006, 11:12

sacram έγραψε:
superspy έγραψε:Κυριακή 9 Ιουλίου, με συντελεστή 1 (πανεύκολο) έτσι ώστε να μπορέσουν να λάβουν ΟΛΟΙ μέρος (μά όλοι...) και τερματισμό σε παραλία με ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟ και Beach Games (θα πέσουν ποινές...)
:-)


μήπως είναι ο κατάλληλος αγώνας για την επανένταξη μου στη χωμάτινη δραστηριότητα???? :roll: :roll: :roll: :P :razz:


Κάτσε φρόνημαααα...
:smackbottom:
Έλα για χαβαλέ, έλα για παρέα, έλα για μπάνιο αλλά μην το «πιέσεις» ακόμα, είναι νωρίς.
Καλύτερα κάνε υπομονή, ασκήσου, δυνάμωσε και από Σεπτέμβρη επέστρεψε δριμύτερος.
Και... με κανένα μηχανάκι της προκοπής...
cuspid
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 16 Φεβ 2005, 14:34

Re: 3oς Aγώνας στο Kύπελο TRAIL RIDE???

Δημοσίευσηαπό Berg » 09 Ιουν 2006, 11:19

cuspid έγραψε:
sacram έγραψε:
superspy έγραψε:Κυριακή 9 Ιουλίου, με συντελεστή 1 (πανεύκολο) έτσι ώστε να μπορέσουν να λάβουν ΟΛΟΙ μέρος (μά όλοι...) και τερματισμό σε παραλία με ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟ και Beach Games (θα πέσουν ποινές...)
:-)


μήπως είναι ο κατάλληλος αγώνας για την επανένταξη μου στη χωμάτινη δραστηριότητα???? :roll: :roll: :roll: :P :razz:


Κάτσε φρόνημαααα...
:smackbottom:
Έλα για χαβαλέ, έλα για παρέα, έλα για μπάνιο αλλά μην το «πιέσεις» ακόμα, είναι νωρίς.
Καλύτερα κάνε υπομονή, ασκήσου, δυνάμωσε και από Σεπτέμβρη επέστρεψε δριμύτερος.
Και... με κανένα μηχανάκι της προκοπής...


Δίκο έχει ο cuspid. Χρειάζεται πάνω από χρόνο και φυσικά μέχρι τότε ασκήσεις. Το χέρι μου μετά από έναμισυ χρόνο και ακόμα να αποκτήσει την ίδια δύναμη που είχε. (Σιγά την δύναμη δηλαδή). :lol: :lol:

Μήν το ρισκάρεις. Relax. :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δεν μετραει???? μετράει!!!

Δημοσίευσηαπό markd » 09 Ιουν 2006, 13:17

sacram έγραψε:Προσοχή φίλε kavadia!!! μην παίρνεις στα σοβαρά τον markd....αυτός και πυξίδα να του δώσεις μόνο, θα τερματίσει!!!!! :lol: :P (και να μη σου πω οτι κατά τον τερματισμό θα έχει και έτοιμες πίτσες) :lol: :lol:



Και μπύρες!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Δεν μετραει???? μετράει!!!

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 09 Ιουν 2006, 14:00

Ειναι απλο, ο markd εχει ιδιαιτερη συμπαθεια στους μεζεδες. Η οργανωση φροντιζει οπαντα να εχει φαι στον τερματισμο οποτε ο Δημητρης φροντιζει αν ειναι παντα στο σωστο δρομο και στο σωστο χρονο, για να κατλαβεις καλιτερα θα σου το εξης , κοιτα τον geco πχ που προσεχει τι τρωει... μια ζωη χανεται!!

Αρα οταν χαθουμε αν δουμε ενα μπλε Σουζουκι ΝτιΑΡ, να πηγαινει τεζα προς ενα σημειο παμε τρεχοντας απο πισω του, αν δουμε το κοκκινο χοντα ΕξΑρ, παμε απο την αλλη μεχρι να βρουμε το μπλε Σουζουκι!

Ποιοι θα ανεβουν, οεο?
Εγω ειμαι μεσα Δευτερα βαζω συμμετοχη, απλα περιμενω χορηγια (ναι, θα ηθελα) και θα το αφησω μηπως και με λυπηθει ο Θεουλης και μου πουν ναι τη Δευτερα.
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Re: Δεν μετραει???? μετράει!!!

Δημοσίευσηαπό doc » 09 Ιουν 2006, 15:19

sacram έγραψε:
markd έγραψε:
kavadias έγραψε:το οδόμετρο της μηχανής δεν κάνει με τίποτα δηλαδή σε πρώτη φάση; θα χαθώ στάνταρ ε; :lol: :lol:



Σκέψου μόνο ότι έκανα όλη τη Ρούμελη με το κοντέρ της μηχανής γιατί είχε κοπεί το καλώδιο του ποδηλατικού!!!


Προσοχή φίλε kavadia!!! μην παίρνεις στα σοβαρά τον markd....αυτός και πυξίδα να του δώσεις μόνο, θα τερματίσει!!!!! :lol: :P (και να μη σου πω οτι κατά τον τερματισμό θα έχει και έτοιμες πίτσες) :lol: :lol:

Πέρα από την πλάκα, πάρε ένα ψηφιακό κοντεράκι να ξεμπερδεύεις.
Πχ sigmasport, 40euro. Eκτός από ακρίβεια κερδίζεις και σε βάρος αν βγάλεις το <μαμίσιο>. Βάλτο στο πρόγραμμα αν δεν βγαίνεις για τώρα, ωστε στον επόμενο αγώνα να είσαι....μάχημος :P


Lind λέμεεεε! Με 5 €!

Kavadias! ότι χρειαστείς πάρε τηλ 6936660300
Θα σου βρούμε τα πάντα...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: 3oς Aγώνας στο Kύπελο TRAIL RIDE???

Δημοσίευσηαπό sacram » 09 Ιουν 2006, 15:24

Berg έγραψε:
cuspid έγραψε:
sacram έγραψε:
superspy έγραψε:Κυριακή 9 Ιουλίου, με συντελεστή 1 (πανεύκολο) έτσι ώστε να μπορέσουν να λάβουν ΟΛΟΙ μέρος (μά όλοι...) και τερματισμό σε παραλία με ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΠΑΝΙΟ και Beach Games (θα πέσουν ποινές...)
:-)


μήπως είναι ο κατάλληλος αγώνας για την επανένταξη μου στη χωμάτινη δραστηριότητα???? :roll: :roll: :roll: :P :razz:


Κάτσε φρόνημαααα...
:smackbottom:
Έλα για χαβαλέ, έλα για παρέα, έλα για μπάνιο αλλά μην το «πιέσεις» ακόμα, είναι νωρίς.
Καλύτερα κάνε υπομονή, ασκήσου, δυνάμωσε και από Σεπτέμβρη επέστρεψε δριμύτερος.
[b][size=18]Και... με κανένα μηχανάκι της προκοπής...[/b][/size]


Δίκο έχει ο cuspid. Χρειάζεται πάνω από χρόνο και φυσικά μέχρι τότε ασκήσεις. Το χέρι μου μετά από έναμισυ χρόνο και ακόμα να αποκτήσει την ίδια δύναμη που είχε. (Σιγά την δύναμη δηλαδή). :lol: :lol:

Μήν το ρισκάρεις. Relax. :P :P


:lol: :lol: :lol: :lol: λέτε εεε? ε λοιπόν τοτε αντί για κράνος, μπότες κτλ κτλ,θα φορέσω το μαγιό μου!!!! :lol: :lol:

cuspid έγραψε:[b]Και... με κανένα μηχανάκι της προκοπής...[/b][/size]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: καλά θα φορέσω μπικίνι στο TT600R και θα είναι...ΜΑΧΗΜΟ
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

Re: Δεν μετραει???? μετράει!!!

Δημοσίευσηαπό markd » 09 Ιουν 2006, 16:32

leipsippos έγραψε:Αρα οταν χαθουμε αν δουμε ενα μπλε Σουζουκι ΝτιΑΡ, να πηγαινει τεζα προς ενα σημειο παμε τρεχοντας απο πισω του, αν δουμε το κοκκινο χοντα ΕξΑρ, παμε απο την αλλη μεχρι να βρουμε το μπλε Σουζουκι!


Το μπλέ μας τελείωσε στη Ρούμελη!!!

ΜΑΥΡΟ!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Καμμιά χορηγία, γιά το παιδί;

Δημοσίευσηαπό geco » 09 Ιουν 2006, 17:31

leipsippos έγραψε:
Εγω ειμαι μεσα ... , απλα περιμενω χορηγια (ναι, θα ηθελα) και θα το αφησω μηπως και με λυπηθει ο Θεουλης και μου πουν ναι τη Δευτερα.



Mην πάρεις πολύ και ... σε πειράξει !!!




Το αφιερωμένο, στην ποίηση, το είδες;
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό kavadias » 09 Ιουν 2006, 22:56

Kavadias! ότι χρειαστείς πάρε τηλ 6936660300
Θα σου βρούμε τα πάντα...


Μανιβέλα για klx γιατρέ μου;;; :oops:

Παίζει να μην υπάρχει τέτοιο πράμα στην ελλάδα μαμώ την τύχη μου :cry:

επειδή η μαμά είχε φάει το καρεδάκι και είχε τζόγο βάλαμε μία από kdx που τζόγαρε πολύ λίγο όταν το φτιάχναμε (ούτε τότε βρίσκαμε) αλλά τώρα πάει και αυτή τοφάγε το καρεδάκι και δεν έχω τίποτα μαμώ την τύχη μου :? στην άσφαλτο δεν κολλάω το παίρνω με λίγο σπρώξιμο και πάω παντού, στο χώμα όμως δεν παίζει...

και χθες πήγα και πήρα φουλ εξοπλισμό για να κάνω προπόνηση το τριήμερο μαμώ την τύχη μου :cry: :cry:
Άβαταρ μέλους
kavadias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 05 Φεβ 2006, 22:38
Τοποθεσία: Μαρούσι, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 10 Ιουν 2006, 10:01

kavadias έγραψε:Μανιβέλα για klx[/url] γιατρέ μου;;; :oops:



1ον: στην αντιπροσωπία. Παραγγέλνεις κι έρχεται!
2ον: 2109270778 και ζητάς τον Άρη
3ον: 6972182584 και ζητάς το Στέφανο... εκ μέρους μου

κάτι θα υπάρχει... :wink:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό kavadias » 10 Ιουν 2006, 10:55

από αντιπροσωπεία θέλει ένα μήνα το ζήτημα είναι να προλάβουμε τις 25..

παίρνω τηλ τώρα, θενκς :D
Άβαταρ μέλους
kavadias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 05 Φεβ 2006, 22:38
Τοποθεσία: Μαρούσι, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kavadias » 10 Ιουν 2006, 19:31

καταφέραμε προσωρινά και ταιριάξαμε μία από RGV250 μόνο που επειδή είναι κοντή δεν έχει καλό μοχλό. Αλλά λεπτομέρειες. Το μηχανάκι είναι σχεδόν λειτουργικό. Τρίτη παραγγέλνω απ' την αντιπροσωπεία. (90€ 20 πόντοι αλουμίνιο, ήμαρτονννν :shock:
Άβαταρ μέλους
kavadias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: 05 Φεβ 2006, 22:38
Τοποθεσία: Μαρούσι, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 11 Ιουν 2006, 11:58

kavadias έγραψε:(90€ 20 πόντοι αλουμίνιο, ήμαρτονννν :shock:


Τι ήμαρτον! Μια χαρά είναι!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό KaTaNaS » 11 Ιουν 2006, 12:19

kavadias έγραψε:Για ποιό παλιά roadbook πήγαινε στο βασικό Menu...Downloads και θα βρείς μερικά. :wink:



πήγα να κάνω και εγώ εχθές τη διαδρομή Δαφνί-Ασπροπυργος-Αυλώνα και εκεί στη Μαγούλα στο τιτάν, έχουν χτισθεί τόσα αυθαίρετα και έχουν ανοιχθεί τόσοι δρόμοι που χάθηκα στις τουλίπες και καβάλησα Πατέρα απο όπου κατέληξα με πολλά βάσανα Μέγαρα!


πολλά μέρη αλλάζουν με την πάροδο των ετών , και παλαία Roadbooks δεν είναι πλέον τόσο αξιόπιστα


Για το τρελι ράιντ τώρα, είμουν έτοιμος να δηλωσω στο ράλυ ράιντ, αλλά μόλις είδα πώς θα γίνει αυτό εδώ το ξανασκέφηκα προκειμένου να λιώσω στα χιλιόμετρα για να φτάσω μέχρι Πήλιο!


Περιμένω με ανυπομονησία παιδιά! :D
Άβαταρ μέλους
KaTaNaS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 851
Εγγραφή: 14 Δεκ 2005, 15:42

Δημοσίευσηαπό doc » 11 Ιουν 2006, 12:56

KaTaNaS έγραψε:είμουν έτοιμος να δηλωσω στο ράλυ ράιντ, αλλά μόλις είδα πώς θα γίνει αυτό εδώ το ξανασκέφηκα προκειμένου να λιώσω στα χιλιόμετρα για να φτάσω μέχρι Πήλιο!


Περιμένω με ανυπομονησία παιδιά! :D


όλο και κάποιος θα βρεθεί να σε κουαλήσει...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 19 επισκέπτες