Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

RAID ΑΙΓΙΟ 09/04/2006 Εντυπώσεις από τον αγώνα

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

RAID ΑΙΓΙΟ 09/04/2006 Εντυπώσεις από τον αγώνα

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 09 Απρ 2006, 21:38

Όμορφη μέρα ανοιξιάτική, γρήγορη διαδρομή με πολλές εναλλαγές και κάθε είδους δυσκολία, μέχρι που κολλήσαμε από λάθος εκτίμηση

Εικόνα

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά της Ομάδας Διάσωσης με το άσπρο NIVA που μας ξεκόλλησαν μετά από αρκετές προσπάθειες και μας κάναν να φτάσουμε στη μεγάλη ανηφόρα, όπου αφήσαμε ένα ημιαξόνιο και θαυμάζαμε τις άψογες καταβάσεις.

Εικόνα


Τελικά μας εγκατέλειψε και η μπροστινή σούστα.

Μπράβο στα παιδιά της διοργάνωσης για την καλή προσπάθεια.

Το πλήρωμα του 102
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

RAID ΑΙΓΙΟ 09/04/2006 Εντυπώσεις από τον αγώνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 10 Απρ 2006, 07:28

Πως πήγε ?? τι έγινε ?? για πείτε ρε παιδιά !!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Berg » 10 Απρ 2006, 09:05

alexandros έγραψε:Πως πήγε ?? τι έγινε ?? για πείτε ρε παιδιά !!


Γνωστός μόνιμος κάτοχος 4ης θέσης ήρθες 1ος Γενικής!!! (HUSQY).

Γνωστός μόνιμος κάτοχος 2ης θέσης ήρθε ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ! (ΚΑΝΕΛΕΑΣ) Φήμες λένε ότι πέρασε περίπου μιάμιση ώρα σε ένα χωριό. Λέει ότι χάθηκε. Τώρα γιατί τον ψάχνει ο πατέρας μιας 20 χρονης αυτό είναι άλλο θέμα. :lol: :lol: :lol:

Γνωστός άτυχος κάφρωσε σε πεύκο στον τερματισμό!!!!!!!!!!!!!!!! (ZMAN)

Κατά τα άλλα :madman: :banging: :madman: :banging: :madman: :banging: :madman: :banging: :madman: :banging: :madman: :banging:

Μπράβο στη λέσχη και σε όσους δούλεψαν για τον αγώνα αυτό.
Αντρέα άξιος για την κούπα.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό geonik » 10 Απρ 2006, 09:49

Ο αγώνας πήγε πολύ καλά χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα και τελικά καταφέραμε να τερματίσουμε στην δεύτερη θέση.

Φυσικά όπως όλοι χαθήκαμε και εμείς στο χωρίο...

Το road book ήταν καλό και η οργάνωση πολύ προσεγμένη και με πολύ κόσμο για βοήθεια στα δύσκολα σημεία!!

Τα τοπία καταπληκτικά και η ανηφόρα ήταν όλα τα λεφτά (ορειβασία με 4χ4)

Το μόνο που με στεναχώρησε ήταν οι λίγες συμμετοχές (ιδιαίτερα στις μοτοσυκλέτες)

Συγχαρητήρια στην οργάνωση και σε όλους που έτρεξαν.

Το πλήρωμα με το νούμερο 122 Πράσινο Mitsubishi Pinin
geonik
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: 16 Απρ 2004, 11:46
Τοποθεσία: Ζωωγράφου Αθήνα

Δημοσίευσηαπό markd » 10 Απρ 2006, 09:53

Αποτελέσματα???
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό zman » 10 Απρ 2006, 10:23

Μπραβο στα παιδια για τον αγωνα που οργανωσαν και για την φιλοξενια!
Μακαρι να ερχονταν περισσοτερος κοσμος.

Ξεκινησα με τρεις ωρες υπνο απο μεγαρα το Σαβατο με σκοπο να περασω τεχνικο ελεγχο και να παω για φαι και υπνο νωρις. Πριν ξεκινησω ανακαλυψα οτι το ποδηλατικο κοντερ τα ειχε παιξει και παραγγελνω στον κολλητο στην Πατρα να μου αγορασει ενα. Στο δρομο (στο Κιατο) μου την πεφτει καταδρομικο της τροχαιας αυτοκινητοδρομων με σειρηνες κλπ. και με βγαζει απο το δρομο. Πουτ δε κοτς νταουν, εισαι ο και λεγεσαι κλπ. δεν ειχα και ντονατς να τους κερασω και μου εσκασαω ενα 50αρικο για δυσδιακριτη πινακιδα και καθρεπτες (στο χωριο σας και αγροφυλακες του χρονου μαγκες σας ευχομαι, να μετρατε κατσικια).
Φτανοντας στο απογευματακι στο Αιγιο, ανακαλυπτω καρφι στο πισω λαστιχο το οποιο μου φτιαχνει ο Κωστας με το Kymko που δεν κοιταξε πισω ποτε απο την εκκινηση και πηρε την πρωτη θεση στα γουρουνια και παρα λιγο την πρωτη γενικης! Μπραβο Κωστα και σ'ευχαριστω.
Το κοντερ τελικα το ειχε ξεχασει ο φιλος στην Πατρα οποτε πηγαμε να το παρουμε, μετα ενημερωση στις 10 και η τοποθετηση πηγε για το πρωι, οποτε παει το χουζουρι. Μετα το φαγητο, ο αλλος κολλητος ειχε ορεξη για ψυχαναληση οποτε το τραβηξαμε μεχρι τις 3-4 το πρωι με εμενα να κοιμαμαι στον καναπε του θπο τους υχους αισθησιακων ταινιων ( !!! ) απο μια δεκαρια δορυφορικα καναλια... Παει και ο υπνος.
Το πρωι ξυπναω στις 6 με τα χιλια ζορια και βαζω το κοντερ και ξεκιναω, μετα απο μερικα χιλιομετρα σταματαει να δουλευει οποτε μενω με το εργοστασιακο με δυσκολο μηδενισμα και μεγαλη αποκλιση λογω αλλαγης τροχων (10% περιπου). Στην εκκινηση ( thanks Doc) μαζευω τον αλλο Κωστα με το Kymko που πηγαινε σιγα για να τον φτασω και παμε μαζι μεχρι λιγο πριν τη διασταυρωση που μπερδευτηκε πολυς κοσμος οπου μου κοβεται το Road Book πανω που ειχαμε βρει το σωστο δρομο...
Οσπου να το κολλησω και να το τυλιξω χανω τον Κωστα και περιπλανιεμαι στα χωρια για λιγο μεχρι που μπαινω στο σωστο δρομο τυχαια και πιανω τον Γιωργο με το 12 απο την Πατρα που με πηγε ταξι μεχρι το τελος και χωρις αυτον θα ημουνα χαμενος στα χωρια. Σε δυο φρεναρισματα πανικου (δεν κραταγα σωστες αποστασεις) ντελαπαρισα, μια στην αρχη και μια ενα χιλιομετρο πριν απο το τελος της χρονομετρημενης διαδρομης, ευτυχως ο Γιωργος με πηρε χαμπαρι και με βοηθησε να το γυρισω ορθιο γιατι δεν μπορουσα. Στο δευτερο ντελαπαρισμα γυρισε ο διακοπτης απο τα φωτα στο αριστερο σκριπ και μπλοκαρε το πισω φρενο το οποιο δεν χρησιμοποιω πολυ οποτε δεν το πηρα χαμπαρι μεχρι που στον τερματισμο στην πλατεια στην τελευταια κυριολεκτικα στροφη για να μπω μεσα βαρεθηκα νασηκωσω το (πονεμενο) ποδι μου για να πατησω το κεντρικο φρενο και πατησα το πισω το οποιο βεβαια δεν δουλεψε, πηγα να παρω τη στροφη με οσα ειχα (30) αλλα ειχα χασει πολυ αερα μαλλον απο τα μπροστινα λαστιχα που σχεδον ξεζανταρανε απο το ζορι στις κατηφορικες και σηκωθηκε στις δυο για αλλο ντελαπαρισμα οποτε αναγκαστικα το εστριψα δεξια και πλακωθηκα στο φρενο και εσκασα με τη μουρη πανω στο πιο μεγαλο πευκο της πλατειας μπροστα σε ενα ενθουσιωδες κοινο...
Στην επιστροφη αρχισαν οι πονοι σε γοφο και γονατο απο τα πεσιματα, ευτυχως το γουρουνι πηγαινε ακομα ισια και δεν με τρελλανε και πατησα αλλο ενα καρφι που ειναι ακομα μεσα.
Παιδια, οι ανηφορες και τα υψομετρικα ηταν σουπερ, αν ειχε και λιγη λασπη παραπανω θα ηταν ο τελειος αγωνας, τα μερη αυτα τα γουσταρω πολυ και περιμενω την επομενη Πατρα για να περασω ελπιζω καλυτερα.
Άβαταρ μέλους
zman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2005, 01:24
Τοποθεσία: Athens

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δημοσίευσηαπό doc » 10 Απρ 2006, 11:29

markd έγραψε:Αποτελέσματα???


Καλημέρα κι από μένα!

Σας γράφω περιληπτικά τα αποτελέσματα, μέχρι να συνέλθει το laptop μου...

Να με συγχωρέσουν οι συνοδηγοί (που δεν έχω βάλει τα ονόματά τους...)

Α1 OPEN
1. 101 Μάριος Χαρακίδας Mitsubishi Pajero 58'47" βαθμοί ποινής
2. 112 Μιχάλης Παντελής Ford Ranger 1:17'12"
3. 132 Ντίνος Νικολαϊδης Land Rover 90 1:27'15"
4. 105 Κωνσταντίνος Κουτσούκος Suzuki Vitara 1:54'08"
5. 117 Γιώργος Δροσόπουλος Suzuki Santana 2:12'05"
6. 127 Ανδρέας Ζάγκλας Land Rover Defender 2:22'24"
7. 125 Γιώργος Θεοδωρακόπουλος Mitsubishi Pajero 2:35'46" (τα30' ποινή)
8. 116 Γιώργος Παπαλεωνιδόπουλος Jeep 2:42'06"
9. 115 Στάθης Μπουλής Jeep 2:49'37"
10. 110 Αλέξης Κορομηλάς Jeep 3:01'01"
11. 106 Νίκος Παπαθεοδώρου Lada Niva 3:10'53"

A2 4Χ4 NORMAL
1. 133 Ανδρέας Χρόνης Suzuki Jimny 1:06'34" (τα10' ποινή)
2. 122 Αλέξης Αρβανίτου Mitsubishi Pinin 1:08'49"
3. 130 Άρης Καρτσώλης Suzuki Jimny 1:20'24"
4. 103 Βασίλης Ραφτόπουλος Suzuki Vitara 1:35'01"
5. 123 Bασίλης Ζαφειρόπουλος Isuzu PickUp 1:37'04"
6. 113 Θανάσης Μηλιώνης Suzuki Jimny 1:48'03"
7. 126 Παναγιώτης Κρινάς Lada Niva 1:52'39"
8. 111 Διονύσης Ξένος Nissan PickUp 2:01'50"
9. 120 Δημήτρης Γεωργόπουλος Mitsubishi Pajero 2:13'43"
10. 119 Ανδρέας Γεωργιόπουλος Suzuki Vitara 2:34'47"

M1 450
1. 17 Κώστας Λιόγκας ΚΤΜ 400 EXC 1:55' (τα 15' ποινή)
2. 12 Γιώργος Αλμπάνης ΚΤΜ 400 EXC 1:59' (τα 15' ποινή)
3. 18 Βασίλης Πετρόπουλος Υamaha WR 200 2:17' (τα 15' ποινή)
4. 8 Πέτρος Σκάρος Suzuki DRZ 2:33'
5. 14 Δημήτρης Αποστολόπουλος Yamaha TTR 250 3:26' (οι 2h ποινή)

Μ2 Open
1. 1 Δημήτρης Μεγαλοοικονόμου Husky TE 570 53'51"
2. 7 Γιώργος Οικονομάκος Honda XR 650 R 2:19'29"

Quad
1. 9 Νίκος Καϊπάνος Kymco KXR 250 1:04'12"
2. 3 Σάββας Μυλωνάς Kawasaki KVF 750 1:35'57" (τα 15' ποινή)
3. 11 Παναγιώτης Ζαριφόπουλος Polaris 500 2:00'20" (τα 15' ποινή)
4. 10 Κώστας Γκανής Kymco KXR 250 2:22'51"
5. 4 Σταύρος Κανελλέας Kawasaki KXF 400 3:45'34" (τα 30' ποινή)
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

αιγιο ? πιο αιγιο...? και η πινακιδα " τριπολη 15"

Δημοσίευσηαπό karka » 10 Απρ 2006, 12:46

γεια και χαρα σας και απο μενα. χιλια και ενα σχολια θα μπορουσα να κανω για αυτον τον αγωνα .
αυτο που σιγουρα θα κανω, ειναι να ευχαριστησω ΟΛΟΥΣ εσας που ηρθατε στο αιγιο ( και μερικους που δεν τα καταφεραν αλλα "ηταν εκει") .
ΟΛΑ τα παιδια της οργανωσης για το παθος τους και την ορεξη τους να πετυχει ο αγωνας. (και τα καταφεραν)
να ευχαριστησω τον doc για την υποστηριξη και τη βοηθεια του.(αναλυτικα θα τον "στολισω" αργοτερα).
μολις ξεκλεψω λιγο χρονο θα επανελθω δριμυτερος.
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

RALLY ΑΙΓΙΟΥ

Δημοσίευσηαπό DRZakias » 10 Απρ 2006, 13:57

Μπραβο στα παιδια για τον πολυ ωραιο αγωνα.Πολυ καλη η διαδρομη αψογο το
roadbook (να μη χανομασταν και στη βρυση ρε π@@τη μου μια ωρα εφαγα εκει).Ιδανικη μερα πολλη σκονη(αν ειχε και λιγο λασπουλα παραπανω καλα θα 'ταν).Ομορφα ανεβοκατεβασματα οι ανηφορες τα μισα λεφτα γιατι ολα τα λεφτα ηταν οταν τις ανεβαινες και......ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΘΕΑΜΑ στις κορυφογραμμες καταπρασινο τοπιο στο θεο το θυμαμαι και τρελαινομαι.
Κριμα ρε παιδια τοσο λιγα μηχανακια.Πρεπει να στηριζουμε τετοιες προσπαθειες.Ξανα μπραβο στους οργανωτες και περιμενουμε τον επομενο αγωνα σας.

ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRZakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 130
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 12:55
Τοποθεσία: ΣΚΟΝΗ ΠΕΤΡΕΣ ΛΑΣΠΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΠΙ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ !!!

Δημοσίευσηαπό geco » 10 Απρ 2006, 14:16

Όσοι τρέχουν στα Ράλλυ ρέιντ-Τρέιλ ράιντ καιρό θα έχουν διαπιστώσει ότι έχουν γίνει άλματα από κάποιους οργανωτές και ότι ο πήχυς έχει ανέβει πολύ ψηλά πλέον.

Όλοι οι αγωνιζόμενοι δεν αρκούνται πλέον σε μιά συνηθισμένη διαδρομή, άντε και ένα καλό δρομοβιβλίο !
Όλοι ψάχνουν αυτό «το κάτι» που θα κάνει τον αγώνα ξεχωριστό και θα ικανοποιήσει έμπειρους και άπειρους !

Ε, λοιπόν αυτό «ΤΟ ΚΑΤΙ» το είχε και με το παραπάνω ο αγώνας του Αιγίου!

ΣΥΓ-ΧΑ-ΡΗ-ΤΗ-ΡΙ-Α πρώτα από όλους στον έμπειρο εντουρά και βασικό παράγοντα της επιτυχίας ΑΝΤΡΕΑ ΚΑΡΚΑΤΣΑ γιά την επιλογή της ΥΠΕΡΟΧΗΣ διαδρομής !!!

Ανέδειξε ιδανικά το καταπληκτικό ανάγλυφο της περιοχής συνδυάζοντας εδάφη κάθε είδους σε σωστή δόση !
Έβαλε δασικούς, αγροτικούς δρόμους, Ορεινά χωριά, λίγο μονοπάτι και υπέροχα κομμάτια εκτός δρόμου με θέα που σου «έκοβε την ανάσα» !!!

Και όλα αυτά διατηρώντας το επίπεδο δυσκολίας κάπου στην μέση χωρίς ακρότητες και υπερβολές!

Το δρομοβιβλίο ήταν από τα καλύτερα που έχω δεί,(έχω κρατήσει αρχείο περισσότερα από 30 road book) με φοβερή ακρίβεια στις χιλιομετρικές ενδείξεις και σαφείς οδηγίες γιά όλους !!!
Εύγε Doc ! Έκανες καταπληκτική δουλειά!

Την απονομή έκανε ο Δήμαρχος Αιγίου με τα μέλη της δραστήριας ΠΑ.ΛΕ.ΜΟΤ. και όλοι έμειναν ευχαριστημένοι παρά το ότι ήταν η πρώτη προσπάθεια της λέσχης !!!

Όσοι έχασαν αυτόν τον αγώνα είναι άξιοι της τύχης τους !!!

Ας πηγαίνουν στη Βαρυμπόμπη γιά ... μετωπικές !

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ !!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ !!!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό doc » 10 Απρ 2006, 18:02

...τα εύσημα και στον Σωτήρη που έβγαλε την διαδρομή, τον Δημήτρη τον Φράγγο, τους Βασιλοπουλαίους... και πολλούς άλλους που δεν τους ξέρω ή δεν τους θυμάμαι, που στελεχώνουν την ΠΑΛΕΜΟΤ και έδωσαν την ψυχή τους...

Μπράβο και στους τοπικούς αναβάτες που απέδωσαν τα μέγιστα, κατατροπωνοντας την Μ1 κατηγορία! Mr Αρχαίε Λιόγκα... χρωστάς ένα κέρασμα!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό Bleu » 10 Απρ 2006, 18:48

Μπράβο Μήτσοοοοοο:rockout2:
Μπράβο Geco.
Α ρε σπόνσορα παλιοποντικαρά, πάλι βάθρο. :director:
Εεεεεεε Πάρι μήπως λέω μήπως σε εχει ματιάξει καμιά σκατούλα.Ξερεις απο αυτές που γυρνάς κάθε βράδυ.
:dude:
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Δημοσίευσηαπό jimmy-ttr » 10 Απρ 2006, 19:47

Να 'μαι και γω με την σειρά μου για τις εντυπώσεις απο τον αγώνα.
Το κέντρο του αγώνα ΙΔΑΝΙΚΟ.
Η διαδρομή ΑΠΑΙΧΤΗ! Τι να πρωτοθυμηθώ? Το δάσος (νομίζω μετά την Αράχωβα) με την θέα προς τα δεξιά? Το άλλο δάσος πριν τα Βετέικα? Την κοιλάδα της Ρακίτας? Την περιβόητη κορυφογραμμή (η φωτογραφία είναι η συμμετοχή μου στον διαγωνισμό που ανήγγειλε ο doc. Ισχύει ακόμη?)?
Το ποτάμι του Βουραικού? Τις σταφιδοκαλειέργειες λιγο μετά? Το δάσος πριν τον τερματισμό? Τέλεια! Να είχε και λίγη λάσπη ακόμη...
Α! Να μην ξεχάσω και τα ''κερασάκια'' του αγώνα. Ενδιαφέρουσες και προκλητικές οι ανηφόρες (με παίδεψε λίγο το TTR εκεί. Κάτι γινόταν με την τροφοδοσία υπό κλίση και δεν είχα όσο γκάζι χρειαζόμουνα). Τα off-road κατεβάσματα ευρηματικά! Εκείνο ανάμεσα στους θάμνους και τις κορδέλες μου έδωσε την ευκαιρία για χορό με το ταίρι μου (TTR)!
Η οργάνωση ΤΕΛΕΙΑ! Το road book ΑΛΑΝΘΑΣΤΟ!
Αγωνιστικά τώρα, η αποδοσή μου μου άφησε γλυκόπικρη επίγευση! Ηταν ο πρώτος μου ουσιαστικά αγώνας του είδους. Επέλεξα να οδηγώ μόνος για να ανακαλύψω τις δυνατότητές μου. Αν και είχα πάντα μεγαλύτερη ένδειξη (από το σπινάρισμα) στο ηλεκτρονικό οδόμετρο, λόγω σένσορα στο μπροστινό γρανάζι, χάθηκα μόνο δύο φορές. Η πρώτη στο πρώτο χωριό που μου στοίχισε πέντα λεπτά, και η δεύτερη μέσα στα Καλάβρυτα όπου αν και σταμάτησα για βενζίνη, πήγα από τον πάνω δρόμο δεν είδα το ΣΕΧ και άρπαξα ένα θαυμάσιο δίωρο σομπρέρο. Φεύγοντας από εκεί κάτι με έτρωγε. Δεν μπορεί να μην έχουν εδώ ένα ΣΕΧ σκεφτόμουνα Αλλά έφυγα... Στο επόμενο ΣΕΔ σιγουρεύτηκα... Ημουν εκτός αγώνα. Παρέδωσα την κάρτα μου, κάπνισα ένα σιγαρέτο και συνέχισα την διαδρομή (κρίμα να γύριζα από άσφαλτο). Δεν χάθηκα πουθενά, απόλαυσα την υπόλοιπη και γύρισα στο Αίγιο χαρούμενος γιατι έμαθα να διαβάζω road book, αλλά πολύ πικραμένος γιατί χρεώθηκα δύο ώρες από μ@λ@κί@ και έπεσα τόσο πίσω στην κατάταξη. Αφαιρέστε δύο ώρες από τον χρόνο μου και νομίζω πως θα καταλάβετε τον πόνο μου. Βέβαια με τα ''αν'' δεν γράφεται ιστορία αλλά η πικρή γεύση παραμένει...
Anyway... Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες για την προσπάθειά τους και στην οργάνωση για τον άψογο αγώνα.
Άβαταρ μέλους
jimmy-ttr
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 06 Απρ 2006, 22:32
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευσηαπό jimmy-ttr » 10 Απρ 2006, 19:51

Να και η φωτογραφία...
Άβαταρ μέλους
jimmy-ttr
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 06 Απρ 2006, 22:32
Τοποθεσία: Πάτρα

Δημοσίευσηαπό markd » 10 Απρ 2006, 20:07

Συγχαρητήρια σε όλους!!!
Στο επόμενο ελπίζω να είμαι κι εγώ εκεί!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Επόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες

cron