Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Εντυπώσεις απο το ΑΤΤΙΚΟ Rally Raid 2006!!!

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό manolis » 20 Μαρ 2006, 21:31

doc έγραψε:
manolis έγραψε:Τέλος μια ερώτηση :
Την τερατώδη ποινή των .........45 λεπτών απο πού την αποκτήσαμε ????? την χρωστάγαμε σε κανένα :D
Το πλήρωμα Νο 149 Suzuki Jimny.


Μήπως σου... ξέφυγε κανένα ΣΕΔ, κάπου στα Παλαιοκούντουρα...??? :wink: :cry:

Ούτε μία περίπτωση στο εκατομμύριο (να μην πώ δις και σας τρελλάνω)...
Το roadbook το πήγαμε κατά γράμμα μέχρι και την τουλίπα Νο 24 (χλμ19,73) της τελευταίας ειδικής που είδαμε να έρχονται απο απέναντι άλλοι και είπανε πως ακυρώθηκε η τελευταία ειδική και γυρίσαμε στην άσφαλτο. Κάθε τουλίπα την έχω σημειωμένη με (ν) όταν την πέρναγα και το ξέρω :D
Κάποιο λάθος υποθέτω πως πρέπει να έχει γίνει....
Αναμένοντας ....
manolis
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 26 Απρ 2004, 12:23

Δημοσίευσηαπό steliosh » 20 Μαρ 2006, 21:41

THANOS_KTM έγραψε:
steliosh έγραψε:1. Θάνο... σου βάλαμε απουσία!
2. Σπύρο... ΑΜΜΟ δεν είχε!!!!!!!!!


Στο τέλος θα μείνω από απουσίες. :oops:
Μια χοντρή θλάση (στο 5χ5) με άφησε εκτός αυτή την φορά. :(
Ελπίζω στο επόμενο να μην πάρω πάλι απουσία :P

edit.....ήρθανε και τα κοντέρια από το Αμέρικα :wink: :dancing:
τέρμα το ποδηλατικό κοντεράκι..που δεν το έβλεπα κιόλας τόσο μικρό που είναι. :wink: :D


Γεροντάματα το λένε, Θάνο! Ρώτα και μένα!!!!
Ασε που έβαλα το roadbook πάνω στο μπαράκι του τιμονιού και έβλεπα στο... περίπου κάτι θολά γκρί φιδάκια... Καλά που έιχα τον master roadbook reader Ayrton μπροστά μου...
Άβαταρ μέλους
steliosh
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 21 Ιαν 2005, 00:57
Τοποθεσία: Penteli, Athens

Δημοσίευσηαπό superspy » 20 Μαρ 2006, 22:04

manolis έγραψε:
doc έγραψε:
manolis έγραψε:Τέλος μια ερώτηση :
Την τερατώδη ποινή των .........45 λεπτών απο πού την αποκτήσαμε ????? την χρωστάγαμε σε κανένα :D
Το πλήρωμα Νο 149 Suzuki Jimny.


Μήπως σου... ξέφυγε κανένα ΣΕΔ, κάπου στα Παλαιοκούντουρα...??? :wink: :cry:

Ούτε μία περίπτωση στο εκατομμύριο (να μην πώ δις και σας τρελλάνω)...
Το roadbook το πήγαμε κατά γράμμα μέχρι και την τουλίπα Νο 24 (χλμ19,73) της τελευταίας ειδικής που είδαμε να έρχονται απο απέναντι άλλοι και είπανε πως ακυρώθηκε η τελευταία ειδική και γυρίσαμε στην άσφαλτο. Κάθε τουλίπα την έχω σημειωμένη με (ν) όταν την πέρναγα και το ξέρω :D
Κάποιο λάθος υποθέτω πως πρέπει να έχει γίνει....
Αναμένοντας ....



Έλα όμως που.... έχω στα χέρια μου το καρτελάκι σου, χωρίς υπογραφή στο ΣΕΔ 4 και επίσης τη λίστα του ΣΕΔ χωρίς το νουμερό σου.... :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό voda7orange » 20 Μαρ 2006, 23:29

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΓΩΝΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΜΕΙΣ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΤΟ LR 90 ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΝΟΡΜΑΛ DISCOVERY ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΒΡΙΣΚΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΤΩ ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΣΒΕΛΤΟ ΤΕΜΠΟ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΩΣΠΟΥ ΣΤΟ 190 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΟΥΣ ΕΙΧΑΝ ΚΟΛΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΛΑΣΠΩΜΕΝΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ ΧΩΡΑΦΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ DISCOVERY ΠΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ "ΕΚΑΤΣΕ'' ΣΤΟΝ ΠΥΛΟ!!!!! ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΗ!!!!!!!!!! ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΜΑΣ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ LADA. ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ''ΓΡΗΓΟΡΟΣ'' ΜΕ ΤΟ WRANGLER 117 NOYMERO ΕΙΧΑ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΥΜΑΝΤΑ ΑΥΤΟΣ ΕΙΧΕ ΕΡΓΑΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ ΠΙΣΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΑΒΗΞΕΙ,ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ [...]ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ !!!!! ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ. ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΑΒΟΗΘΗΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΗΤΑΝ JIMNY ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ . ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΝΑVARA ΤΗΑΝΚS GAYS ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ JIMNY ΠΟΥ ΕΠΑΘΑΝ ΚΑΙ ΖΗΜΙΑ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ME TO 117 ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΑΣ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ.!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ''ΓΡΗΓΟΡΟΙ'' ΤΟΥ 117 ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑΝ!!!!!!!!!!!!! ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
voda7orange
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 21:40
Τοποθεσία: ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΥΒΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό manolis » 20 Μαρ 2006, 23:32

superspy έγραψε:
manolis έγραψε:
doc έγραψε:
manolis έγραψε:Τέλος μια ερώτηση :
Την τερατώδη ποινή των .........45 λεπτών απο πού την αποκτήσαμε ????? την χρωστάγαμε σε κανένα :D
Το πλήρωμα Νο 149 Suzuki Jimny.


Μήπως σου... ξέφυγε κανένα ΣΕΔ, κάπου στα Παλαιοκούντουρα...??? :wink: :cry:

Ούτε μία περίπτωση στο εκατομμύριο (να μην πώ δις και σας τρελλάνω)...
Το roadbook το πήγαμε κατά γράμμα μέχρι και την τουλίπα Νο 24 (χλμ19,73) της τελευταίας ειδικής που είδαμε να έρχονται απο απέναντι άλλοι και είπανε πως ακυρώθηκε η τελευταία ειδική και γυρίσαμε στην άσφαλτο. Κάθε τουλίπα την έχω σημειωμένη με (ν) όταν την πέρναγα και το ξέρω :D
Κάποιο λάθος υποθέτω πως πρέπει να έχει γίνει....
Αναμένοντας ....



Έλα όμως που.... έχω στα χέρια μου το καρτελάκι σου, χωρίς υπογραφή στο ΣΕΔ 4 και επίσης τη λίστα του ΣΕΔ χωρίς το νουμερό σου.... :-)

Κάτσε ρε γαμότο.....
Μπαίνει θέμα ηθικής τάξεως για μένα... δεν είμαι άνθρωπος να κάνω τις λακίες που κάνουν μερικοί !!!
Τι έγινε πέρασα ολόκληρες ταμπέλες αέρα και δεν τις είδα ? ...ψιλοχοντροαποκλείεται. Τόσο κουκουρούκου ήμασταν και οι δύο απο το κούνημα ???
Μιλάς για τον τερματισμό στην ταβέρνα ??

Τέλος πάντων αύριο θα σε πάρω τηλέφωνο (τώρα είναι αργά)
manolis
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 26 Απρ 2004, 12:23

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 20 Μαρ 2006, 23:42

Αν δεν κάνω λάθος και το 117 είχε τουμπάρει όμως αρκετά πιο πριν και ίσως να μην ήταν σε θέση να προσφέρει βοήθεια; Αυτό το σκέφτηκες;
Και γω πέρασα από το σημείο κολλήματος σας, είχε μείνει μόνο το LADA του Σπύρου αλλά εκτίμησα με τα λίγα που ξέρω ότι δεν ήμουν σε θέση να προσφέρω κάποια βοήθεια, αδύναμη η σάρξ του νόρμαλ SAMI, άσχετα αν το έχουν κατατάξει Open.
Απλά περιμένεις τον κατάλληλο για βοήθεια.
Αυτά έχουν οι τέτοιες φάσεις. Υπομονή
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό stavrosd » 20 Μαρ 2006, 23:44

Σε αρκετά σημεία του αγώνα ειδα κάμερες και foto...πότε και πώς θα τα ευχαριστηθούμε και εμείς; 8) 8)

ΥΓ.Με τις κουπίτσες που αλλάζουν χέρια πώς θα γίνει;:cry: :cry:
(δε πήρα απάντηση για το χρόνο που χρεώθηκαν τα πληρώματα που σταμάτησαν στην ακυρωμένη ειδική)... :?:
Άβαταρ μέλους
stavrosd
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 13:46

Δημοσίευσηαπό leon » 20 Μαρ 2006, 23:49

Μόλις σήμερα έγινα μέλος στο FORUM.
Ηταν η 2η συμμετοχή μου σε αγώνα 4χ4 (η πρώτη στα 1000 χλμ Ακροπολικές Ειδικές όπου τερμάτισα 15ος με μόνο πρόβλημα τα στομάχια μας - οδηγού συνοδηγού, ο ένας το πρώτο βράδυ και ο άλλος το δεύτερο αφήσαμε το περιεχόμενο των στομαχιών μας στα βουνα της Ελλάδας.... απώλεια καμμία και αποφάσισα να συνεχίσω φέτος με τα rally raid και πιθανόν και τους αγώνες 4χ4 αντοχής).
Δεν τερμάτησαμε, σταματήσαμε στην ΠΥΛΗ γιατί τρία χιλιόμετρα πριν το ΣΕΔ (κάπου ανάμεσα στις τουλίπες 106 με 109 της σελίδας 22 του Πάρνηθα-Δερβενοχώρια - μήπως αλήθεια μπορεί καποιος να μου πεί που πήγαινε ακριβώς ο δρόμος, ανάμεσα στα δύο λοφάκια κάτω προς ΠΥΛΗ ή αριστερά ή κάπου αλλού, είχαμε χαθεί εμείς, τα μοτο Μ1 και Μ2 νομίζω ο aristid και κάποιος άλλος) έσκασε και το 2ο λάστιχο - το 1ο στο κομμάτι μετά τον σταυρό εκεί με τα πευκάκια στην μέση του κατά τα άλλα πολύ γρήγορου κομματιού- οπότε χωρίς ρεζέρβα πλέον,και με 150 χλμ αγώνα να ακολουθούν με τα δυσκολότερα κομμάτια, και εκτός χρόνου (μιάμιση ώρα καθυστέρηση), αποφασίσαμε την αποχώρηση μας.

ΔΕΝ το ευχαριστήθηκα γιατί προσωπικά συνδυάζω την ευχαρίστηση με την ολοκλήρωση, κατί που δεν έγινε.

Ευχαριστώ τα παιδιά με το PAJERO που με βοήθησαν στην αρχή του αγώνα να ξεκολλήσω από μια τρύπα με λάσπη που την πάτησα λόγω απειρίας - για τους 2 άλλους που πέρασαν πρίν χωρίς να ρωτήσουν κάν
no comments...

Οσο για το μαντρί με τα κακά των γουρουνιών, οι ένοικοι της πολυκατοικίας που μένω παραπονούνται γιατί βούλωσε η αποχέτευση της ........ έτσι νομίζουν αλλά είναι το FEROZA μου που αύριο πάει για το 2ο πλύσιμο και βλέπουμε...

ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΤΕΣ
Συμφωνώ απόλυτα ότι είναι αγώνας και δεν πάμε βόλτα.
Ομως μήπως τα 46,5 χλμ μουαγιέν για τζίπ της Α2 χωρίς roll bar, πυρόσβεση κράνη και ότι άλλη προστασία απαιτείται σε αγώνες rally είναι υπερβολή........ Αυτή η μουαγιέν σε τέτοια δύσκολα περάσματα σε υποχρεώνει να πηγαίνεις στην κυριολεξία με την ταυτότητα στο στόμα με κίνδυνο να φύγεις από τον δρόμο και εκτός από υλικές ζημιές (καλή ώρα το LAND ROVER της φωτογραφίας) να υπάρξουν και σοβαροί τραυματισμοί?
Και όταν βγείς στην άσφαλτο και η καθυστέρηση σου έχει μεγαλώσει γαιτί κόλλησες κάπου, χάθηκες, σου έτυχε λάστιχο, ξεχνάς τις παρατηρήσεις σας στην ενημέρωση και βάζεις το πόδι στο πάτωμα περνόντας στην κυριολεξία με πολλά χιλιόμετρα και δίχως αύριο δίπλα από παιδιά που παίζουν και ανάμεσα από αυτοκίνητα Κυριακάτικων οδηγών - αλήθεια πήρε κανείς ποινή για υπερβολική ταχύτητα σε κατοικημένο χώρο?
Εκτός από το επίκυνδυνο μέρος της μουαγιέν, αντέχουν τα αυτοκίνητα της Α2 σε τέτοιο ζόρι? Δεν σας κάνει εντύπωση ότι τερμάτισαν 7 από τα 35 Α2 αυτοκίνητα.
Σκεφθήτε, μην κάνετε τους κατά τα άλλα φθηνούς αγώνες 4χ4 απαγορευτικούς για την Α2, ήταν το 60% των συμμετοχών των αυτοκινήτων

Πάντως θα έρθω στον επόμενο αγώνα καλύτερα προετοιμασμένος.

Ευχαριστώ που με ανεχτήκατε



Άβαταρ μέλους
leon
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 22:34
Τοποθεσία: Αγία Παρασκευή, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 20 Μαρ 2006, 23:57

manolis έγραψε:Κάτσε ρε γαμότο.....
Μπαίνει θέμα ηθικής τάξεως για μένα... δεν είμαι άνθρωπος να κάνω τις λακίες που κάνουν μερικοί !!!
Τι έγινε πέρασα ολόκληρες ταμπέλες αέρα και δεν τις είδα ? ...ψιλοχοντροαποκλείεται. Τόσο κουκουρούκου ήμασταν και οι δύο απο το κούνημα ???
Μιλάς για τον τερματισμό στην ταβέρνα ??

Τέλος πάντων αύριο θα σε πάρω τηλέφωνο (τώρα είναι αργά)



Δέν πέρασες το ΣΕΔ εδώ:

Εικόνα

Δεν υπάρχει θέμα "ηθικής" τάξης.... Το πιθανότερο (όπως 3 ακόμα) να έκοψες 100-150 μέτρα πιο νωρίς στο προηγούμενο χωράφι (αλλά ήταν σπαρμένο !!!) βλέποντας το δρόμο (άσφαλτο) και έτσι να έχασες το ΣΕΔ.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Μαρ 2006, 00:07

leon έγραψε:....Δεν τερμάτησαμε, σταματήσαμε στην ΠΥΛΗ γιατί τρία χιλιόμετρα πριν το ΣΕΔ (κάπου ανάμεσα στις τουλίπες 106 με 109 της σελίδας 22 του Πάρνηθα-Δερβενοχώρια - μήπως αλήθεια μπορεί καποιος να μου πεί που πήγαινε ακριβώς ο δρόμος, ανάμεσα στα δύο λοφάκια κάτω προς ΠΥΛΗ ή αριστερά ή κάπου αλλού........


Δίπλα στο ρεματάκι και έβγαινε στην Πύλη....

leon έγραψε:..... αλήθεια πήρε κανείς ποινή για υπερβολική ταχύτητα σε κατοικημένο χώρο?
...


Ναι!

leon έγραψε:Εκτός από το επίκυνδυνο μέρος της μουαγιέν, αντέχουν τα αυτοκίνητα της Α2 σε τέτοιο ζόρι?

Πάντα εξαρτάται απο τον... πιλότο... ;-)

leon έγραψε:Δεν σας κάνει εντύπωση ότι τερμάτισαν 7 από τα 35 Α2 αυτοκίνητα.


Όχι.... Η αλήθεια είναι ότι εκτός απο αυτούς που πήραν μέρος 1,5 χρόνο πριν στο Raid Ροδόπης και κανά δύο έμπειροι ακόμα, οι υπόλοιποι δεν έχουν ξανατρέξει σε Rally Raid και τους φάνηκε βουνο.... :-)

Θα δεις ότι σύντομα θα αποκτήσεις την σχετική εμπειρία, θα φυλάς το όχημα σου, θα κινείσαι σβέλτα χωρίς υπερβολές και θα τερματίζεις πιο ξεκούραστος.... :-)

Υ.Γ. Το σύστημα με το Radar "παίζει" και θα το δούμε περισσότερες φορές στους επόμενους αγώνες. Ποινές πήραν και 4Χ4 και μοτό, κοντά σε ένα γήπεδο στην Αυλώνα.... ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό lefka » 21 Μαρ 2006, 00:29

Καλησπέρα,
Το Αττικό ήταν το πρώτο μας Rally Raid,και ελπίζουμε οχι το τελευταίο.
Αποδείχθηκε πολύ σκληρό για πρωτάρηδες με αποτέλεσμα να εγκαταλήψουμε από διαφορικό στο τέλος της δεύτερης ειδικής.(Οταν λέγατε για πέτρα δεν φανταζόμασταν αυτό το πράγμα).
Συγχαρητήρια για τήν οργάνωση,σας ευχαριστούμε και θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε πάρα πολύ το πλήρωμα ΝΟ 124 με το NIVA που μας τραβήξανε από τήν λάσπη καπου στην πρώτη ειδική.

Περαστικά στούς τραυματίες,τα λεμε σε καποιον από τούς επόμενους αγώνες.

Το πλήρωμα του FEROZA NO 136.
Άβαταρ μέλους
lefka
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 14 Φεβ 2006, 08:13
Τοποθεσία: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Μαρ 2006, 00:35

stavrosd έγραψε:.... (δε πήρα απάντηση για το χρόνο που χρεώθηκαν τα πληρώματα που σταμάτησαν στην ακυρωμένη ειδική)... :?:


Πήρες :-)

Ο χρόνος που χρεώθηκαν τα οχήματα που ΔΕΝ πέρασαν το κόψιμο είναι ο χειρότερος που έγινε (απο τους τρείς που πέρασαν... )
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Μαρ 2006, 00:41

manolis έγραψε:....οι γκρίνιες για το μπάνιο με τα κακάκια είναι σωστές (ρε μπαγάσα το 'ψαξες πολύ για να βρείς το σημείο αυτό??? ακόμα βρωμάει το αμάξι!!!).....


Ε.... όχι και πολύ..... το είχα ξαναβάλει στη "Σκοτεινή πλευρά της Πάρνηθας", πίσω στο 2003... (μόνο που τότε δεν είχε κοπριά -sic- αλλά κουφάρια απο κατσίκες....)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό alexandros » 21 Μαρ 2006, 07:48

καλημέρααααααααααααα

Τρίτη 21-3 και μπορώ να πω πως σήμερα θα ζήσω !!

σκεφτόμουν το εξείς (για να ξεφυγουμε λιγο απο τις διαφωνιες) ρε σεις, τι θα γίνει στον 2ημερο ? θα πεθάνουμε χα χα !! :razz: :razz:

τουλαχηστον αφου σε αυτων ιδαμε παιτρα δεν βαζαιτε στον επωμενο να δουμε και λιγο ...... νυχτα ????? αντε να τρελενομαστε και λιγουλακι !!!!!

την καλημερα μου σε ολους και αφηστε τις παρεξηγησεις, εχουμε ενα ολοκλητο χρονο με 5 αγωνες να τα βρουμε και να τα λυσουμε.

Νυχτα κανεις ?? απλη ρε παιδι μου, δεν λεω !!!!!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό markd » 21 Μαρ 2006, 07:54

alexandros έγραψε:καλημέρααααααααααααα


Πονάωωωωωωωωωωωωω
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες