Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

καλησπέρα

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

καλησπέρα

Δημοσίευσηαπό IzabellaBros » 21 Φεβ 2006, 00:25

καλησπέρα και απο μένα... Οχι δεν χάθηκα τελείως... Δυστυχώς φέτος δε θα μπορέσω να συμμετάσχω σε καμοία εντουροκατάσταση... και είναι μια χρονιά γεμάτη πραγματικά..Πάνω που πέρναμε το κολάι... Δε πειράζει... τις προάλλες έβλεπα εναν τύπο με το gas gas του φορτωμένο δε τρέηλερ και τρελενόμουνα... κοίταγα απ'την άλλη για να μήν τα πάρω τελείως... Ίσως λάβω μέρος σε ενα είδωμεν... 1η Απρίλη την κάνω για Άμστερνταμ και προέχει να βρεθούν χρήματα για το ταξίδι μα και για τις εδω μαύρες τρύπες...
Βέβαια εγω για άλλο λόγο μπήκα σήμερα εδω... Μήπως έχουμε νεότερα με το πολυπόθητο dvd των περσινών αγώνων... ;; Να το βάζω να το βλέπω στην ξενιτιά να τους δείχνω πως υπάρχουν χώρες με ΒΟΥΝΑ!!
Λοιπόν ούτε στις φωτό δεν μπαίνω γιατί θα βάλω τα κλάμματα αργκκκ...
Λοιπόν καλά να περνάτε και ελπίζω να σας πετύχω καμοιά πεντέλη ... XR600 '98 οδηγάω... (και όσοι λένε οτι το εξάρ δεν κάνει για εντούρο τους προκαλώ :-) )
Ζήση που είσαι ρε φίλε ακόμα το φτιάχνεις ε;; sacram οργώνεις ακόμα;; tsitas καιρό ΄΄εχω να σε δω φίλε... Να στε όλοι καλά
Άβαταρ μέλους
IzabellaBros
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 01 Μαρ 2005, 11:27
Τοποθεσία: Aθηνα ,Αττική

καλησπέρα

Δημοσίευσηαπό sacram » 21 Φεβ 2006, 01:09

που είσαι εσύ???? ελπίζω όλα καλά!!!
κατ'αρχην στο Αμστερνταμ....πέρνα καλά:wink: :wink: :wink: :wink:
εγώ προς το παρών οργώνω με τις πατερίτσες:cry: (διάβασε moto forum: αντίο χειμώνα 2006) και προσπαθώ να φτιάξω το πόδι το ταχύτερο δυνατο. (κοίτα να δεις που θα προλάβω το Πήλιο)
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ


Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 36 επισκέπτες

cron