Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Trail Ride "Το Σκληροπυρηνικόν!"

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Trail Ride "Το Σκληροπυρηνικόν!"

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιουν 2005, 15:01

Το προηγούμενο θέμα σβήστηκε κατα λάθος.....
Πάμε πάλι....



Trail Ride το «Σκληροπυρηνικόν»!

Μονοπατάκια, βραχάκια, ταλαιπωρία, δυσκολίες και Αγιος ο Θεός;

ΜΩΤ 15 και να μην βγαίνει; (!!!)

Γκρέμια και ανηφόρες - κυλιόμενη πέτρα και κορμούς δέντρων μέσα στη διαδρομή;

Εδώ το Trail ride το ΣΚΛΗΡΟΠΥΡΗΝΙΚΟΝ!


Ξηλώστε και ελαφρύνεται όσο μπορείτε το "εργαλείο" σας.
Αφήστε τα μεγάλα ρεζερβουάρ στην άκρη - δεν θα τα χρειαστείτε - άσε που δε θα χωράτε στη διαδρομή (!!)

Τοποθετήστε λαβές παντού (πιθανόν να πέσει ΠΟΛΥ ΣΠΡΩΞΙΜΟ)
Αφήστε το ADV στο σπίτι και πάρτε το παλιό σας trial - έχετε περισσότερες ελπίδες έτσι.

Όχι τα γουρουνάκια δεν θα χωράνε - αυτοκίνητα δε θα έχει.

Τώρα πώς θα σχεδιάσουμε το road book και αν θα είναι κατανοητό το .... κατεβαίνεις την πλαγιά περνάς (με κάποιο τρόπο) το ποταμάκι και συνεχίζεις ευθεία για 500 μέτρα ο στόχος σου είναι να περάσεις στην απέναντι βουνοκορφή... θα δούμε.....

Η εκκίνηση θα γίνει απο το 0300 – με κάποιο τρόπο θα περάσουμε την Πεντέλη – μετά δεν γνωρίζουμε που θα καταλήξουμε – αλλά θα έχει θάλασσα!

Το "κόβουμε" στα 70-100 χιλιόμετρα.

Οι κατηγορίες αλλάζουν μια και .... τα μικρά έχουν προτέρημα – Θα είναι ένα φιλικό Enduro Trail ride.
Μ0: 125 2Τ & 250 4Τ
Μ1: 450 2Τ & 4Τ
Μ2: Open

Το μπουφάν είναι υποχρεωτικό – η εκκίνηση θα γίνει αργά ώστε να βαράει καλά ο ήλιος στο κεφάλι.

ΔΩΣΤΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΣΤΟ ΛΑΟ....
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 03 Ιούλ 2005, 19:25, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Trail Ride "Το Σκληροπυρηνικόν!"

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιουν 2005, 15:31

Πάμε πάλι....

Είχα 2-3 χρόνια να πάω στα μονοπάτια της Πεντέλης. Πήγα χθες το απόγευμα μαζί με το Γιάννη – εγώ με το XR200 του DOC και εκείνος με το ΚΤΜ 620.

Μάλλον είναι και άλλοι που έχουν σταματήσει να πηγαίνουν στα μονοπατάκια της Πεντέλης.

Έτσι φαίνεται αφού όλα τα «γνωστά» σφικτά δρομακία έχουν γεμίσει χόρτα και αρκετές φορές αναγκάστηκα να τα «κυκλώσω» με τα πόδια ή να τα «ψάξω» για να τα ξαναβρώ.

Η διαδρομή στην Πεντέλη θα είναι ένα και ένα – «ΜΠΟΜΠΑ!» – που λεει και ο DOC.

Στεναδούρα, πεσμένα δέντρα και «άλλα» εμποδιάκια θα σας γεμίσουν χαρά. Η διαδρομή είναι όσο πρέπει σφικτή χωρίς να έχει «τρελές» ανηφοροκατηφόρες.

Θα ξεκινήσουμε με δυο «γνωστά» μονοπατάκια στην Πάρνηθα, θα περάσουμε απο τη γέφυρα της Βαρυμπόμπης και μέσω Εκάλης θα βγούμε στην Πεντέλη.
Εκεί θα γίνει όλο το «καλό» παιχνίδι.
Έπειτα θα κατευθυνθούμε στην Terradura όπου θα σχεδιαστεί SUPER ειδική, με κορδέλα και ... εκπλήξεις.
Στη συνέχεια μέσω γνωστών και μη διαδρομών θα καταλήξουμε στο Σχοινιά, στο beach bar Maui and Sons, που είναι χορηγός φιλοξενιάς.
Εκεί θα υπάρχει ειδικός χώρος για τους συμμετέχοντες, με μουσική, ποτά και φαγητό, με προσφορές του καταστήματος και πολλά κύπελλα για τους νικητές αλλά και για τους χαμένους!

Αξίζει να σημειωθεί ότι θα υπάρχει και ενημέρωση απο τον Kiss FM!

Ακόμα να δηλώσετε;
Δηλώσεις συμμετοχής θα βρείτε στο άρθρο στην κεντρική σελίδα του off-road.gr!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 24 Ιουν 2005, 15:33

Το προηγούμενο θέμα σβήστηκε κατα λάθος.....
Πάμε πάλι....


Επιτηδες τοκανες Σουπερτετοιε.....σου αρεσει να τα ξαναδιαβαζεις αρρωστε!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό geco » 24 Ιουν 2005, 20:18

Άντε πάλι !

Ναι , ναι, ναι !

Δηλώνω υπεύθυνα και εν γνώσει των συνεπειών του νόμου ότι θα συμμετάσχω στο εν λόγω τρέιλ ράιντ με το αγαπημένο και γαμάτο μηχανάκι μου Husaberg Fe 550 με αριθμό κυκλοφορίας ΚΟΗ 66 και αναβάτη τον διάσημο geco με πρόθεση να τα πατήσω όλα τα παλιόπαιδα και ας υποστώ έως και έμφραγμα μυοκαρδίου, θερμοπληξία, ηλίαση, εγκεφαλικό, ντουφρουτζά, υπερπλασία προστάτη, ανεύρυσμα αορτής, χολοκυστίτιδα,νευρική ανορεξία και όλες τις παρενέργειες αυτών.

Δηλώνω ακόμη μετ' αγανακτήσεως ότι οι οργανωταί είναι ανεύθυνοι, άπονοι, σαδισταί, δεστραμένοι, μανιοκαταθλιπτικοί και εκδικητικοί διότι εν μέσω θέρους και καύσωνος επειχειρούν να μετατρέψουν μιάν απλήν παιδειάν είς βασανιστήριον της ιεράς εξετάσεως με σκοπόν την φυσικήν και ηθικήν εξόντωσιν των συμμετεχόντων εκμεταλευόμενοι την εξάρτησιν και ακατανίκητον έξιν των τελευταίων και την αδυναμίαν των δυστυχών αυτών ατόμων να απεξαρτηθούν!

Θα μας πεθάνετε καθίκια ! Πίσω όμως δεν κάνω με τίποτα!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό alexandros » 24 Ιουν 2005, 20:27

ε ε ε ε ε ε ε ........ γουρούνες δέχεστε ??????

ε ε !! μην φωνάζετε οτι τα ίδια και τα ίδια !! γιατι όχι δηλαδής ???? εγω ξαναρωτάω !!!!

[-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ "ΚΑΛΑ".....!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό JOKER.1208 » 24 Ιουν 2005, 23:18

Καλησπερα σε ολους!
Πριν απο καμια ωρα τελειωσα την δευτερη βολτα μου με τον Superspy που εγινε με σκοπο την χαραξη της διαδρομης του "HardCore"!!!!!! :D :D :D :D

Παιδια η διαδρομη είναι Super!!!!! Σφικτη και τεχνικη και με κομματια που πραγματικα σου "φευγουν" τα χερια!!!! :oops:

Απλα ο τυπος ειναι πραγματικα τρελος (ο Superspy!!) και δεν μπορω να καταλαβω που διαολο παει και ξετρυπωνει ολα αυτα τα μονοπατια!!! :shock:

Υπαρχει ειδικα ενα μονοπατι ( ο θεος να το κανει) στο οποιο θα κλαψουν μανουλες......!! :)

Παρτε το πιο ελαφρυ σας "εργαλειο", κατι για την αφυδατωση και δοκιμαστε το αφοβα!!!
Ειναι Γαμάτο!!!!!!!!!! :D :P
:D :P :D :P
Άβαταρ μέλους
JOKER.1208
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 21 Ιουν 2005, 08:16
Τοποθεσία: κυψελη

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ "ΚΑΛΑ".....!!!!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιουν 2005, 23:29

Χα-χα Joker με πρόλαβες.....! :-)

Το "σχετικό" μονοπάτι είναι γνωστό στους "παλιούς"....
Οι DOC και Δρ. Προβιάς, θέλανε να το βάλουμε ανηφόρα..... :crazy:
Τέλος πάντων.... γενικά σε αυτό θα βρούνε τα "πάντα" μια και είναι στενό, "χαμηλό" (βλέπε δεντρά και κορμούς στη διαδρομή) ΑΛΛΑ είναι κατηφορικό και όπως είπε και ο Joker βγαίνει "σβηστό". ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ - ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ....

Τελικά καλό του κάναμε που δεν πηγαίναμε.... το μονοπάτι έχει "κλείσει" απο τα δέντρα, αλλά ταυτόχρονα είναι απολαυστικό !!!!
Η διαδρομή της Πεντέλης "έκλεισε" με λίγο πάνω απο 20 χιλιόμετρα.... τα 12 είναι μονοπάτι..... ψώνιο......
Είναι γνωστό το "μισος" μου για τα σημάδια πάνω στη διαδρομή.... εεεε. αναγκάστικα και έβαλα 15-20 (μάλλον θα ήθελε και άλλα) ενώ τα 20 αυτά χιλιόμετρα "απαιτήσανε" 40 τουλίπες (!!!)

Νεώτερα αύριο.....


Υ.Γ. Joker ευχαριστώ για την παρέα..... (Ο Joker έχει το παλιό μου ΚΤΜ 620.. :-) )
Αύριο θα είμαι μόνος..... :-(
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 24 Ιουν 2005, 23:37, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιουν 2005, 23:33

alexandros έγραψε:ε ε ε ε ε ε ε ........ γουρούνες δέχεστε ??????

ε ε !! μην φωνάζετε οτι τα ίδια και τα ίδια !! γιατι όχι δηλαδής ???? εγω ξαναρωτάω !!!!

[-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(


Μα ναι... μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή.... :clubbed:

Μα όχι δεν υπάρχει πρόβλημα.... :alright:

Είσαι 18+ ετών και μπορείς να πάρεις μόνος σου αποφάσεις.... :hump:

Η διαδρομή σε περιμένει.... :humping: :humping: :humping:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό superspy » 24 Ιουν 2005, 23:40

geco έγραψε:Άντε πάλι !

Ναι , ναι, ναι !

Δηλώνω υπεύθυνα και εν γνώσει των συνεπειών του νόμου ότι θα συμμετάσχω στο εν λόγω τρέιλ ράιντ με το αγαπημένο και γαμάτο μηχανάκι μου Husaberg Fe 550 με αριθμό κυκλοφορίας ΚΟΗ 66 και αναβάτη τον διάσημο geco με πρόθεση να τα πατήσω όλα τα παλιόπαιδα και ας υποστώ έως και έμφραγμα μυοκαρδίου, θερμοπληξία, ηλίαση, εγκεφαλικό, ντουφρουτζά, υπερπλασία προστάτη, ανεύρυσμα αορτής, χολοκυστίτιδα,νευρική ανορεξία και όλες τις παρενέργειες αυτών.

Δηλώνω ακόμη μετ' αγανακτήσεως ότι οι οργανωταί είναι ανεύθυνοι, άπονοι, σαδισταί, δεστραμένοι, μανιοκαταθλιπτικοί και εκδικητικοί διότι εν μέσω θέρους και καύσωνος επειχειρούν να μετατρέψουν μιάν απλήν παιδειάν είς βασανιστήριον της ιεράς εξετάσεως με σκοπόν την φυσικήν και ηθικήν εξόντωσιν των συμμετεχόντων εκμεταλευόμενοι την εξάρτησιν και ακατανίκητον έξιν των τελευταίων και την αδυναμίαν των δυστυχών αυτών ατόμων να απεξαρτηθούν!

Θα μας πεθάνετε καθίκια ! Πίσω όμως δεν κάνω με τίποτα!



GECO θα σου ξεπληρώσω με μια όλα τα Rally Raid....
Και όχι δεν θα μείνεις μέσα στη διαδρομή....
Για το τέλος δεν ξέρω μια και το Maui Club έχει υποσχεθεί πολλές και "καυτές" εκπλήξεις.....

Epital μαθαίνω ότι θα είναι και η Ολγα απο το Βόλγα στον τερματισμό για να σου "ξεπληρώσει" το ΙΜΟ ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό superspy » 26 Ιουν 2005, 21:37

Αααχ….. Η διαδρομή είναι «κουφέτο»!

Ότι πρέπει….

Α. Σήμερα «έκλεισε» - επιτέλους έφτασα στο MAUI club…

Β. Μεγάλη φωτιά στο Βαρνάβα, ευθύνεται για αλλαγή ρότας στα τελευταία χιλιόμετρα… Πρώτη φορά βρέθηκα τόσο «κοντά» σε φωτιά δάσους – τα δέντρα καίγονται σε δευτερόλεπτα.

Γ. Έκανα συνολικά 760 χιλιόμετρα για τη σχεδίαση της διαδρομής –σήμερα μόνο 270.
Μπορώ με βεβαιότητα πλέον να πω και να σας ενθαρρύνω: Όσο κινείσαι με το μηχανάκι, δε σε πιάνει ζέστη.
Ειδικά στα μονοπάτια, που είναι κατά 95% σκεπαστά δεν θα έχετε πρόβλημα. Επίσης στο βουνό – ακόμα και το μεσημέρι – δεν «ψήνεσαι» όπως στην παραλία.

Δ. Το μπουφάν –απαραίτητο- δεν είναι καπρίτσιο της οργάνωσης…. Με τόσους θάμνους, αγκάθια και κλαδιά θα το χρειαστείτε. Ειδικά στα μπράτσα – ακόμα και με το μπουφάν- δεν θα γλιτώσετε τις γρατσουνιές.

Ε. Ένα μαντήλι για το λαιμό είναι επίσης απαραίτητο…. Οι μέλισσες αυτή την εποχή κάνουν «πάρτι» - δεν νομίζω ότι θέλετε να πάρετε και εσείς μέρος!


Η διαδρομή έχει ήδη κατά 70% ψηφιοποιηθεί, ενώ έχει ελεγχθεί κατά –περίπου- 60%.
Μέσα στις επόμενες δύο μέρες θα «κλείσει» και ο έλεγχος και θα πάει για εκτύπωση.
Ακόμα μια φορά θα γίνει έλεγχος από το τελικό road book το Σάββατο πριν τον αγώνα.

Προτείνω στους συμμετέχοντες απογευματινή προπόνηση 17:00-20:30 – θα το φχαριστηθείτε! Α… και έχετε το νούσας…. Μην βρεθούμε μούρη με μούρη!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό ayrton » 27 Ιουν 2005, 05:16

Υπαρχει ειδικα ενα μονοπατι ( ο θεος να το κανει) στο οποιο θα κλαψουν μανουλες......!!

Παρτε το πιο ελαφρυ σας "εργαλειο", κατι για την αφυδατωση και δοκιμαστε το αφοβα!!!
Ειναι Γαμάτο!!!!!!!!!!


Αντε πάλι!!!

Επαναλαμβάνω μιάς και σβήστηκε το προηγούμενο thread.

Χοντρός, γέρος,απροπόνητος,χέστης αναβάτης με χοντρό σχετικα, πολύ ψηλό γαμώτο μου μηχανάκι - KTM 625 SXC - τι ελπίδες να φτάσει στον τερματισμό πρίν την δυση του ηλίου?????? :shock: :shock:
.....και αν ναι σε ένα κομμάτι η σε τεύχη???
:? :? Τα καταφέρατε πάλι να μας κάνετε να χάσουμε τον ύπνο μας καλοκαιριάτικα και έρχεται και μίνι καύσωνας το Σ/Κ.
Προσυπογράφω το πόστ του geco και μπορώ να προσθέσω και μερικές ακόμα περιπτώσεις απο την Μεγάλη Ιατρική Εγκυκλοπαίδεια που του ξέφυγαν και με αφορούν.
Μπας και η οργάνωση δίνει τσάμπα 5-6 συνεδρίες για την τόνωση του ηθικού μας μέχρι την Κυριακή μαζί με την δήλωση συμμετοχής??

Πολλά μάλλον αναπάντητα ερωτήματα έθεσα....σταματώ εδώ.


Η δήλωση συμμετοχής δεν γράφει πόσο είναι το παράβολο.
Οτι θέλει ο καθένας η εχουμε κάτι πιο συγκεκριμένο?
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Re: Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Ιουν 2005, 10:39

ayrton έγραψε:
Υπαρχει ειδικα ενα μονοπατι ( ο θεος να το κανει) στο οποιο θα κλαψουν μανουλες......!!

Παρτε το πιο ελαφρυ σας "εργαλειο", κατι για την αφυδατωση και δοκιμαστε το αφοβα!!!
Ειναι Γαμάτο!!!!!!!!!!


Αντε πάλι!!!

Επαναλαμβάνω μιάς και σβήστηκε το προηγούμενο thread.

Χοντρός, γέρος,απροπόνητος,χέστης αναβάτης με χοντρό σχετικα, πολύ ψηλό γαμώτο μου μηχανάκι - KTM 625 SXC - τι ελπίδες να φτάσει στον τερματισμό πρίν την δυση του ηλίου?????? :shock: :shock:
.....και αν ναι σε ένα κομμάτι η σε τεύχη???


Το ανωτέρω μονοπάτι είναι χαλαρό κατηφορικό...... το κατεβαίνεις σβηστός μέσα στα δέντρα... (έχει και σκιά...)
Ο Joker έχει ΚΤΜ 620 (το παλιό) Αν δεν το βγάλεις με το SXC.... τι να πω; Ακόμα και με Adventure κατεβαίνει.... :-)

ayrton έγραψε: :? :? Τα καταφέρατε πάλι να μας κάνετε να χάσουμε τον ύπνο μας καλοκαιριάτικα και έρχεται και μίνι καύσωνας το Σ/Κ.

37 βαθμούς και το θεωρείς καυσωνα;


ayrton έγραψε:Προσυπογράφω το πόστ του geco και μπορώ να προσθέσω και μερικές ακόμα περιπτώσεις απο την Μεγάλη Ιατρική Εγκυκλοπαίδεια που του ξέφυγαν και με αφορούν.
Μπας και η οργάνωση δίνει τσάμπα 5-6 συνεδρίες για την τόνωση του ηθικού μας μέχρι την Κυριακή μαζί με την δήλωση συμμετοχής??


Κάτι θα γίνει στον τερματισμό.... ;-)


ayrton έγραψε:Η δήλωση συμμετοχής δεν γράφει πόσο είναι το παράβολο.
Οτι θέλει ο καθένας η εχουμε κάτι πιο συγκεκριμένο?


40€
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Skliropirinikon !!! Πονούν ωρέ τα παλληκάρια ?

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Ιουν 2005, 10:50

ΞΕΧΑΣΑ!
Ανεφοδιασμό έχει περίπου στα 50-55 χιλιόμετρα - (για όσους το χρειαστούν :-) )
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό steliosh » 27 Ιουν 2005, 11:51

Εδώ είμαι και παρακολουθώ, εκ νέου!
Δε μασάμε!

Αλλά... ο Επαναμεινώντας με το 1200GS θα... περνάει?!

Αλλά, τί λέμε... εδώ δέχεστε και γουρούνες που είναι 35% φαρδύτερες!!!!

Να αλλάξουμε και λάδια -επιτέλους- στο Σκιάνη να μη μας πρήζει, ε?!
Άβαταρ μέλους
steliosh
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 21 Ιαν 2005, 00:57
Τοποθεσία: Penteli, Athens

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Ιουν 2005, 12:08

steliosh έγραψε:Εδώ είμαι και παρακολουθώ, εκ νέου!
Δε μασάμε!

Αλλά... ο Επαναμεινώντας με το 1200GS θα... περνάει?!

Οχι :-(

steliosh έγραψε:Αλλά, τί λέμε... εδώ δέχεστε και γουρούνες που είναι 35% φαρδύτερες!!!!


Ποιες γουρούνες; :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Επόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 43 επισκέπτες