Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ από την οργάνωση του TRAIL RIDE Πηλίου

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό tedos » 23 Ιουν 2005, 11:41

doc έγραψε:
tazmania έγραψε:
doc έγραψε:
SPULSE έγραψε:Δεν ενοώ τον Dista ούτε και κάποιους άλλους που έθεσαν τις ενστάσεις τους με τρόπο άκομψο να το πώ?


Με όλο το σεβασμό, ο Dista ήταν καθόλα αξιοπρεπής και μην τον μπλέκεις με τους υπόλοιπους...


Αγαπητέ DOC με στεναχωρείς. ποιος δεν ήταν αξιοπρεπείς; Έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο; Καλό θα ήταν να ονοματίζεις πρόσωπα και πράγματα και να μην πετάς κουβέντες γιατί κάποιοι μπορεί να παρεξηγηθούν.

ΥΓ και μην ακούσω περί μύγας και μυγιάσματος :wink:


Δεν νομίζεις ότι το έχεις παρακάνει επιτέλους?
Κι αν δεν το έχεις συνειδητοποιήσει, αυτό πιστεύουν όλοι οι υπόλοιποι.
Φτάνει πια. ΠΟΤΕ δεν κρύβομαι! Κι αν κρίνουμε την αξιοπρέπεια με το πόσο λάδι ρίχνει κάποιος στη φωτιά, μέχρι τώρα έχεις ρίξει το περισσότερο!
Ο νοών νοείτο...


Ηρεμα παλληκαρια ηρεμα....δεν χρειαζονται εκνευρισμοι ουτε να εκτοξευονται χαρακτηρισμοι, αλλωστε.....αρκετα εχουμε τρελαθει με αυτα που (δεν) φορανε οι αιθεριες υπαρξεις καλοκαιριατικα, ειμαστε και σε κρισιμη ηλικια (29 στα 30 δηλαδη)

Αντε καλη καρδια!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό vagelis » 23 Ιουν 2005, 12:02

Tedouli και συ εκει κολλησες;
Νομιζω ειμαστε διδυμοι.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό vidas » 23 Ιουν 2005, 12:02

Κάτω τα χέρια από τον tedo!!!! Δεν καταλαβαίνεται πως 1929 – 30 είναι η γενιά τον σοφών

Μην του φέρνεται αντιρρήσεις !!!! Ο ιατρός είπε να του λέμε σε όλα ναι :assshaking: :assshaking: :assshaking:
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

Δημοσίευσηαπό SPULSE » 23 Ιουν 2005, 12:05

Παιδιά έχω λύση για να τελειώσει το θέμα.Μαζευόμαστε σε αλάνα(με ταβέρνα κοντά).Έχουμε μαζί μας ρόπαλα(τα αποκριάτικα τα πλαστικά χωρις εφημερίδες μέσα έτσι?)Πλακονώμαστε στις ροπαλιές και οι νικητές κερνάνε τις μπύρες ενώ οι νικημένοι τα παϊδάκια.Θα έχουμε και μια κάμερα να καταγράφει την τρέλα που μας δέρνει για να την δείχνουμε αργότερα στα εγγόνια μας :P
Έλα να χαλαρώνουμε όλοι μας σιγά-σιγά γιατί δεν βλέπω να τελειώνει το έπαθλο...
KTM RULZ THE DESERT
Άβαταρ μέλους
SPULSE
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 11 Φεβ 2004, 14:20
Τοποθεσία: Ν. ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 27 Ιουν 2005, 00:06

alexandros έγραψε:ρε συ tazmania φτανει πια !! δηλαδη εχει καταντησει μονοτονο, κουραστικό και χωρίς κανενα μα κανενα νοημα πια

δεν καταλαβαινεις ρε φίλε οτι ενοχλουν αυτα τα post για διευκρινήσεις, στεναχώριες, αξιοπρέπειες κλπ κλπ ??

δηλαδή πέρυσι τρέχαμε ολοι μαζί απο την Καλαμάτα στην Δράμα και είχαμε να λέμε τι σουπερ φάση είναι αυτή που κάνουμε όλοι μαζι σαν φίλοι οργανωτες, οδηγοι και αναβάτες και φέτος ξαφνικα εχουμε τους απο δωθε και τους αποκειθε !!!!

δηλαδη καποια στιγμη ρε φίλε μου χάνετε και το πάθος μας και η όρεξη μας και η ευχαρίστηση μας με όλα αυτά που λέγονται !!

όλα αυτά αφήνουν μια πικρία που κατα την άποψη μου πρέπει να σταμστήσει και να αρχίσουμε πάλι απο την αρχή.

μην συνεχίζετε αυτην τη κατάσταση, σας παρακαλώ πολύ όλους, αφού δεν βγάζει πουθενά ρε συ !!!!


ΥΓ. αγανάκτησα και ήθελα να το πω, στεναχωρήθηκα γιατί κάποια στιγμή και με εσένα και με tedos και με dista κάτσαμε μετα απο κάποιους αγώνες ήπιαμε και γελάσαμε με την καρδιά μας για το τι είχαμε κάνει !! πάρτε τα τουτου σας και ελάτε στον επόμενο αγώνα, θα περισσεύουν πάντα μπύρες και για σας !!!


φιλικα και απο καρδιάς

αλέξανδρος


Φίλε μου Αλέξανδρε, μόλις γύρισα από τα βουνά, που συμμετείχα στην οργάνωση του Rally Acropolis και είμαι αρκετά κουρασμένος για να συνεχίσω αυτό το πανηγύρι, αλλά ...

Προσωπικά σε καταλαβαίνω απόλυτα και δεν σε παρεξηγώ. Είχα, όμως, σταματήσει μετά τις επίσημες διευκρινήσεις άσχετα εάν με κάλυψαν ή όχι, όπως έχω αναφέρει. Αλλά, όταν κάποιοι πετάνε υπονοούμενα ... μάλλον ψάχνονται.

Για εμένα δεν υπάρχουν οι εδώ και οι εκεί, ούτε εμείς και οι άλλοι. Άλλοι χρησιμοποίησαν αυτήν την τακτική :wink:

Τα λέμε στα βουνά.
Τελευταία επεξεργασία από tazmania και 27 Ιουν 2005, 00:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 27 Ιουν 2005, 00:17

doc έγραψε:
tazmania έγραψε:
doc έγραψε:
SPULSE έγραψε:Δεν ενοώ τον Dista ούτε και κάποιους άλλους που έθεσαν τις ενστάσεις τους με τρόπο άκομψο να το πώ?


Με όλο το σεβασμό, ο Dista ήταν καθόλα αξιοπρεπής και μην τον μπλέκεις με τους υπόλοιπους...


Αγαπητέ DOC με στεναχωρείς. ποιος δεν ήταν αξιοπρεπείς; Έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο; Καλό θα ήταν να ονοματίζεις πρόσωπα και πράγματα και να μην πετάς κουβέντες γιατί κάποιοι μπορεί να παρεξηγηθούν.

ΥΓ και μην ακούσω περί μύγας και μυγιάσματος :wink:


Δεν νομίζεις ότι το έχεις παρακάνει επιτέλους?
Κι αν δεν το έχεις συνειδητοποιήσει, αυτό πιστεύουν όλοι οι υπόλοιποι.
Φτάνει πια. ΠΟΤΕ δεν κρύβομαι! Κι αν κρίνουμε την αξιοπρέπεια με το πόσο λάδι ρίχνει κάποιος στη φωτιά, μέχρι τώρα έχεις ρίξει το περισσότερο!
Ο νοών νοείτο...


Μπορεί να έχω ρίξει το περισσότερο λάδι, αλλά το έριξα ευθέως και μπροστά σε όλο τον κόσμο, για να μην γυρίσει ποτέ κανείς να πει το οτιδήποτε. Όποιος έχει πρόβλημα με την πάρτη μου και αυτά που γράφω, μπορεί ν' αλλάξει κανάλι. Υπάρχουν και άλλα θέματα σε αυτό το forum που δεν γράφω. Δεν υποχρέωσα κανέναν να διαβάσει. Φαίνετε, όμως, ότι μερικοί διψάνε για αίμα και παρακαλάνε να εμφανιστούν κάποιοι τύ7ποι σαν κι εμένα για ν' ανάψουν τα αίματα. Δεν εξηγείται αλλιώς, να δηλώνουμε όλοι ότι το θέμα σταματάει εδώ και κάποιοι να ξύνουν τις πληγές ...

Στα θέμα μας τώρα. Η τακτική, "Ο τάδε είναι ο σωστός και μην τον μπλέκεις με τους υπόλοιπους" δεν συνάγει με αυτά που γράφεις παραπάνω

Φτάνει πια. ΠΟΤΕ δεν κρύβομαι!


Εάν κάνω λάθος, εξήγησέ μου τι εννοείς με αυτό που έγραψες.

ΥΓ Προσπαθώ να κάνω μια συζήτηση με ωραίο τρόπο κι εσύ μου απαντάς με τον τρόπο που απαντάς. Δεν θες συζήτηση; Μην πετάς υπονοούμενα.

Ο νοών νοείτο... :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 27 Ιουν 2005, 00:18

SPULSE έγραψε:Παιδιά έχω λύση για να τελειώσει το θέμα.Μαζευόμαστε σε αλάνα(με ταβέρνα κοντά).Έχουμε μαζί μας ρόπαλα(τα αποκριάτικα τα πλαστικά χωρις εφημερίδες μέσα έτσι?)Πλακονώμαστε στις ροπαλιές και οι νικητές κερνάνε τις μπύρες ενώ οι νικημένοι τα παϊδάκια.Θα έχουμε και μια κάμερα να καταγράφει την τρέλα που μας δέρνει για να την δείχνουμε αργότερα στα εγγόνια μας :P
Έλα να χαλαρώνουμε όλοι μας σιγά-σιγά γιατί δεν βλέπω να τελειώνει το έπαθλο...


Μέσα :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό doc » 27 Ιουν 2005, 12:43

tazmania έγραψε:Στα θέμα μας τώρα. Η τακτική, "Ο τάδε είναι ο σωστός και μην τον μπλέκεις με τους υπόλοιπους" δεν συνάγει με αυτά που γράφεις παραπάνω

Φτάνει πια. ΠΟΤΕ δεν κρύβομαι!


Εάν κάνω λάθος, εξήγησέ μου τι εννοείς με αυτό που έγραψες.

ΥΓ Προσπαθώ να κάνω μια συζήτηση με ωραίο τρόπο κι εσύ μου απαντάς με τον τρόπο που απαντάς. Δεν θες συζήτηση; Μην πετάς υπονοούμενα.

Ο νοών νοείτο... :wink:


Δεν πέταξα κανένα υπονοούμενο, μίλησα ευθέως, φυσικά δεν κρύβομαι και έχω εξηγήσει όλα τα πράγματα 40 φορές! Τι παραπάνω να σου εξηγήσω? Αν εσύ δεν καταλαβαίνεις είναι γιατί απλά δεν θέλεις.
Τι εννοώ με αυτό που έγραψα? Να στο ξαναπώ άλλη μια φορά για να το καταλάβεις λοιπόν: Ο Dista που ήταν ΚΑΙ παθών ΚΑΙ παρών, είχε κάθε λόγο να πει ότι είπε, σαφώς και συγκεκριμένα. Κάτι άλλοι "δικηγόροι" -ανάμεσά τους και συ- που ήταν μάλιστα απόντες, άλλη δουλειά δεν έχουν από το να μην αφήνουν κουβέντα να πέσει κάτω.
Αυτά! Με όλη τη καλή διάθεση... Κουράστηκα όμως. Έλεος...
Ας εφαρμόσουμε την λύση του SPULSE να τελειώνουμε.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό tedos » 28 Ιουν 2005, 09:39

Ok!

"Tedos & Tazmania & Nομικοι Συμβουλοι"

Ευχαριστουμε.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 29 Ιουν 2005, 19:20

tedos έγραψε:Ok!

"Tedos & Tazmania & Nομικοι Συμβουλοι"

Ευχαριστουμε.


Άστο ρε Θοδωρή, τι ψάχνεις να βρεις; Τα ίδια και τα ίδια λέμε.

Εγώ δεν απαντάω, ας διαβάσουν την απάντηση μερικά post παραπάνω και γενικά να φροντίζουν πρώτα να διαβάζουν τι λέμε και μετά να σχολιάζουν.

Κουκουρούκου πόκεμον έχουμε καταντήσει.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 29 Ιουν 2005, 19:22

doc έγραψε:
tazmania έγραψε:Στα θέμα μας τώρα. Η τακτική, "Ο τάδε είναι ο σωστός και μην τον μπλέκεις με τους υπόλοιπους" δεν συνάγει με αυτά που γράφεις παραπάνω

Φτάνει πια. ΠΟΤΕ δεν κρύβομαι!


Εάν κάνω λάθος, εξήγησέ μου τι εννοείς με αυτό που έγραψες.

ΥΓ Προσπαθώ να κάνω μια συζήτηση με ωραίο τρόπο κι εσύ μου απαντάς με τον τρόπο που απαντάς. Δεν θες συζήτηση; Μην πετάς υπονοούμενα.

Ο νοών νοείτο... :wink:


...

Ας εφαρμόσουμε την λύση του SPULSE να τελειώνουμε.


'Οποτε θες :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 29 Ιουν 2005, 21:21

Παντως (για να το ελαφρυνουμε και να γελασουμε και λιγο) αυτο που χρειαζοταν εδω ειναι λιγο ΙΚΕ!! Ε ΤΑΖ???? Σου τραβαει 20 ξεγυρισμενες σελιδες με διασαφηνισεις επι των διασαφηνισεων επι των κανονισμων και γινεται το ελα να δεις..... :lol: :lol: :lol: Να χασεις το φως σου λεμε :lol: :lol: :lol: Και φυσικα ολα υποστηριγμενα απο τα αναλογα link.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ο Doc τα παραταει ολα και παει να γινει οδηγος Νταλικας!!! :lol: :lol: :lol:

Πλακα κανω εεεεεε!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 29 Ιουν 2005, 23:29

Τα ρόπαλα μας μπορούμε να τα έχουμε γεμίσει με γύψο ???? 8) :lol:
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό vidas » 30 Ιουν 2005, 08:28

mprizolas έγραψε:Τα ρόπαλα μας μπορούμε να τα έχουμε γεμίσει με γύψο ???? 8) :lol:


Σαν πρόεδρος B.R.A.T θα πρότεινα να τα γεμίσουμε με παιδάκια και κανένα χωριάτικο λουκάνικο!!!!!
Με τόσες που θα φάμε να μας ανέβει και λίγο η χοληστερίνη που έχω πάθει ιποχολιστερινοση ο πρόεδρος!!!
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 01 Ιούλ 2005, 19:02

vidas έγραψε:
mprizolas έγραψε:Τα ρόπαλα μας μπορούμε να τα έχουμε γεμίσει με γύψο ???? 8) :lol:


Σαν πρόεδρος B.R.A.T θα πρότεινα να τα γεμίσουμε με παιδάκια και κανένα χωριάτικο λουκάνικο!!!!!
Με τόσες που θα φάμε να μας ανέβει και λίγο η χοληστερίνη που έχω πάθει ιποχολιστερινοση ο πρόεδρος!!!


Συμφωνώ , επαυξάνω και ζητώ ταπεινά συγνώμη που δεν το σκέφτηκα νωρίτερα!!!! :roll:
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 37 επισκέπτες

cron