Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Διευκρινήσεις ΚΥΠΕΛΛΟΥ TRAIL RIDE - RAID 2005

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Διευκρινήσεις ΚΥΠΕΛΛΟΥ TRAIL RIDE - RAID 2005

Δημοσίευσηαπό superspy » 27 Απρ 2005, 11:56

Πρέπει (ξανά) να γίνουν κάποιες διευκρινήσεις, μια και μερικοί άσχετοι απο θέματα αγώνων, διαδίδουν διάφορες ανυπόστατες φήμες για κύπελλο Trail ride – Raid 2005.

Α. Το κύπελλο ανακοινώθηκε δια στόματος Α. Μανιατόπουλου στην απονομή της χρονιάς: Λεπτομέρειες στο δελτίο τύπου της ΕΘΕΑ/Μ http://www.ethea.elpa.gr/news/closeup.p ... 93&cat=131
και εδώ υπάρχει η προκήρυξη: http://www.off-road.gr/uploads/files/su ... up2005.pdf

Β. Όλοι οι συμμετέχοντες είναι ασφαλισμένοι κατά τη διάρκεια του αγώνα από την ΕΘΕΑ/Μ για προσωπικά ατυχήματα και ατυχήματα τρίτων, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΤΗΣ ΕΘΕΑ/Μ

Γ. Όποιος έχει απορίες καλό είναι ή να επικοινωνεί απευθείας με τον οργανωτή ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ (για να μην υπάρχουν υπόνοιες) ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΕΑ/Μ

Δ. Το κύπελλο Trail Ride – Raid διεξάγεται σύμφωνα με τον ΕΠΙΣΗΜΟ ΓΕΝΙΚΟ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΤΟΧΗΣ TRAIL RIDE – RAID 2005 της ΕΘΕΑ/Μ και όχι με κακά αντίγραφα αυτού.
Αν κάποιος δεν θέλει να τον κατεβάσει από εδώ: http://www.off-road.gr/uploads/files/su ... on-cup.pdf
μπορεί με επίσκεψη του στην ΕΘΕΑ/Μ να πάρει από εκεί ένα αντίτυπο!

Ε. Εχει ξεκαθαριστεί απο την αρχή ότι το κύπελλο έχει στόχο τους αγώνες Rally Raid και όχι τα παιχνίδια πλοήγησης.

------------------------
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ - ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΕΛΟΙ - ΑΗΔΙΑ!
Ουφ .... έσκασα!
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 10 Δεκ 2005, 01:34, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Διευκρινήσεις ΚΥΠΕΛΛΟΥ TRAIL RIDE - RAID 2005

Δημοσίευσηαπό Berg » 27 Απρ 2005, 18:25

superspy έγραψε:ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΗΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ - ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΕΛΟΙ - ΑΗΔΙΑ!
Ουφ .... έσκασα!


Οι φελοί όμως Σπύρο έχουν το πλεονέκτημα ότι επιπλέουν :oops: :oops:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Διευκρινήσεις ΚΥΠΕΛΛΟΥ TRAIL RIDE - RAID 2005

Δημοσίευσηαπό doc » 27 Απρ 2005, 22:44

Το αν θα γραφτεί στα κιτάπια της ΕΛΠΑ και στο βιβλίο της χρονιάς ότι κάποιοι ήταν νικητές ενός κυπέλλου, λίγο με ενδιαφέρει. Το αν θα τους βραβεύσει στο τέλος της χρονιάς, πάλι χέστηκα! Στο κάτω κάτω θα κάνω ειδική τελετή να τους βραβεύσω μόνο μου.
Ένα πράγμα έχω να πω και είναι δέσμευση: ΔΕΝ με ενδιαφέρει ότι ακούγεται ή ότι διαδίδεται... Με ενδιαφέρει να κάνω καλούς αγώνες και να ολοκληρώσω καλά αυτό που ξεκίνησα. Στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό. Στο τέλος όμως θα ανοίξω και γω το στόμα μου, και δυστυχώς όταν το ανοίγω γίνομαι πολύ κακός και παίρνει πολλούς η μπάλλα και ο διάολος. Ξέρει και ο Berg, ξέρει κι ο Geco, και πόσο μάλλον ο Spy ότι τα υπονοούμενα δεν μου αρέσουν, παρά μόνο τα σταράτα λόγια.
Χτυπήματα κάτω από τη ζώνη και λόγια του διαδρόμου κάνω ότι δεν τα βλέπω όταν δεν μου έρθουν από πρώτο χέρι... Πλησιάζουν όμως αφού το τρίτο χέρι έχει ήδη γίνει δεύτερο...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Λοχίας!

Δημοσίευσηαπό doc » 27 Απρ 2005, 22:47

Ρε σεις? Πήρα προαγωγή ρε! Από τα junior πέρασα στην ΜΧ2. Άντε μπράβο μου, και εις ανώτερα! Μέχρι τα big thumber έχω καιρό... αν και καταργήθηκαν...
450 και καλά είναι...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Λοχίας!

Δημοσίευσηαπό KiLL_BiLL » 29 Ιούλ 2005, 16:26

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ

ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ
Εικόνα
ΠΑΡΤΕ τα βουνά.... και ΒΓΕΙΤΕ θάλασσα...
Δεν εγκαταλείπω.... απ΄την παρέα να μην λείπω!!!
Άβαταρ μέλους
KiLL_BiLL
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2005, 14:50
Τοποθεσία: GREECE, Athens, N. Smirni

Λοχίας!

Δημοσίευσηαπό KiLL_BiLL » 29 Ιούλ 2005, 16:27

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ

ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ
Εικόνα
ΠΑΡΤΕ τα βουνά.... και ΒΓΕΙΤΕ θάλασσα...
Δεν εγκαταλείπω.... απ΄την παρέα να μην λείπω!!!
Άβαταρ μέλους
KiLL_BiLL
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 146
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2005, 14:50
Τοποθεσία: GREECE, Athens, N. Smirni


Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 23 επισκέπτες