Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ξανά μανά τα ... ίδια....

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό ANTON1$ » 12 Απρ 2005, 08:13

Παιδιά προσοχή ,
Παραπάνω φαίνεται στο σχόλιο του Doc, "ο ANTON1$ έγραψε:" !
Αυτά δεν τα έγραψε ο ANTON1$ !
Άβαταρ μέλους
ANTON1$
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 04 Φεβ 2005, 18:15
Τοποθεσία: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Δημοσίευσηαπό Pajo » 12 Απρ 2005, 11:53

lebteo έγραψε:Γειά σας παιδιά,
συμφωνώ απολύτως με Θοδωρή, αλλά δε βλέπω να γίνονται έτσι τα πράγματα, γι αυτό εγώ την ψιλοκάνω...
Είναι φανερό για όσους θέλουν να ακολουθήσουν τον ανταγωνισμό, οτι οδηγούμαστε σε απαιτήσεις άλλου τυπου ( ραψίματα κλπ), για να κάνουμε ραλύ με τα τζιπ ή, από την άλλη, να κάνουμε μεγάλους, εύκολους και σκονισμένους αγώνες. Κάπου κάπου βέβαια σκάνε και απίθανες φάσεις (24ωρο Ευβοια) - θα προσπαθήσω να τις μυρίζομαι.

Θ Λεμπέσης

Θοδωρή, θα ειναι κριμα να μη σε εχουμε κοντα μας.
Θα σου προτεινα ομως να μη βιαστεις να αποχωρησεις. Ακομα ολα ειναι ρευστα. Μενοντας μεσα στους αγωνες εχουμε ιδία αποψη και βοηθαμε στη διαμορφωση τους (για οσους θελουν να μας ακουσουν).
Άβαταρ μέλους
Pajo
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2004, 20:05

ΞΑΝΑ

Δημοσίευσηαπό lebteo » 12 Απρ 2005, 12:01

Εξίσωση ίσως είναι απλή

περιοριστής ταχύτητας = Δύσκολη πλοήγηση + δύσκολο terrain ( = περισσότερη δουλειά για οργανωτές... καβάτζες,offroad,κουλές κοπάνες)
Δε λέω τίποτα καινούργιο έεε ;
Μον' παλεύω ο καψερός...
lebteo
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 03 Σεπ 2004, 09:16
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ -ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό kim » 12 Απρ 2005, 14:05

tedos έγραψε:
1. Οι αγωνιζομενοι συνολικα σαν πληρωματα και οι δυνατοτητες των αυτοκινητων (που μπορω να εχω αποψη) εχουν προ πολλου ξεπερασει τις δυνατοτητες των οργανωτων

2. Οι οργανωτες πρεπει να παψουν να κανουν σαν 15χρονα και να τα βρουν μεταξυ τους

3. Οι φιλοι με τις μοτο πρεπει να κατανοησουν οτι το παιχνιδι αλλαζει και να αφησουν την οποια γκρινια περι ρομαντικων εποχων.....οποιος θελει βολτα παει βολτα οποιος θελει ρυθμο αγωνα παει ρυθμο αγωνα. Ας καταλαβουν οτι οι πολυαριθμοι διασωστες στο βουνο βγαινουν-οικονομικα-απο την συμμετοχη των 4χ4 που ειναι κατ ελαχιστον διπλασια-σε ευρω-απο τις μοτο. Βεβαια φαινεται οτι η γκρινια ειναι χαρακτηριστικο των Αθηναιων και γενικοτερα των νοτιων (και εγω τετοιος ειμαι μην παρεξηγηθω) Στη Ροδοπη φιλε Αντωνη τρεχαμε οπως θυμασαι μεσα στο ξημερωμα ολοι μαζι με τις μοτο γυρω μας για να βλεπουν απο τα φωτα μας....δεν ακουσα καμια διαμαρτυρια ουτε κανενα 4χ4 να πει με καθυστερουσαν οι μοτο
Ελεος πια!!! Ποτε δεν αφεθηκε μοτο στο βουνο αβοηθητη απο 4χ4 (στο 24ωρο φιλε αντωνη θυμασαι ειχαν δεσει τα 4χ4 και τραβουσαν το Quad...)
και μονο παραπονα ακουω για το αν χωραμε στα μονοπατια η αν σηκωνουμε σκονη!!!!


Και να το πλαισιο των αγωνων οπως το βλεπω εγω

1. Ενα κοινο επαθλο και με μοτο 9 αγωνων το χρονο. Ας τα βρουν!!!!

2. Λογικα κοστολογια......οχι αλλο με 80ε αλλο με 120ε αλλο με 150ε αλλο με 200+ε.

3. Να αφησουν τα παιχνιδια με τη μωτ- ειτε 39 βαλουν ειτε 45 καποιοι θα την πιασουν οδηγωντας χωρις αυριο ειτε εχοντας ατυχημα. Ουτε μαθηματικοι ειμαστε να υπολογιζουμε με ακριβεια εκατοστου δευτερολεπτου καθε τουλιπα!! Να περιορισθει λοιπον η μεση γυρω στα 35 και το παιχνιδι να γινει εξυπνο δηλ.....απαιτητικη πλοηγηση, δυσκολο εδαφος που απο μονο του περιοριζει την ταχυτητα, πολλα σπασμενα regularity με στασεις αναμεσα (κατουρημα τσιγαρο) και δυνατοτητα ανακαμψης αν δεν πας καλα, πολλα χιλιομετρα. Και επιτελους τι ειναι αυτη η ιστορια σε μετραω στις 20 τελευταιες τουλιπες???? Δηλαδη στις πρωτες 150 τουλιπες παω σαν τον Χαρο και επειτα καθομαι Παναγια!!! Το 24ωρο για μενα στον τομεα αυτο ηταν αψογο...ηξερα που με μετρουσαν...αυτο δεν αφαιρεσε τιποτα απο την ποιοτητα του παιχνιδιου!!!

Απλα ειναι τα πραγματα αμα θεμε να τα δουμε

Αυτα τα ολιγα προς το παρον





\:D/ Επίσης - Μακάρι...........
kim
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2004, 12:46
Τοποθεσία: 3o Πεύκο Δεξιά

Δημοσίευσηαπό superspy » 13 Απρ 2005, 12:29

Πολύ κουβέντα γίνεται για την συνεργασία των οργανωτών...

Αυτο που μπορώ να πώ είναι ότι όλοι οι οργανωτές των αγώνων τα έχουν βρει και συνεργάζονται άψογα!

Αυτό εκτιμώ φάνηκε και στην Εύβοια και σε άλλα θέματα.
Αν υπάρχει η θέληση για συνεργασία όλα γίνονται και εκτιμώ ότι αυτό αποδείχθηκε με τον καλύτερο τρόπο.
Να είστε σίγουροι οτι η συνεργασία δεν σταμάτα εδώ...
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό dista » 13 Απρ 2005, 15:31

Δηλαδή του χρόνου θα έχουμε ένα έπαθλο/κύπελο αντοχής με επτά αγώνες ? 2 24ώρες (για τις μηχανές το 24ώρες μπορεί να γίνει 2Χ6ώρες ή 12ώρες), 4 δυήμερους και έναν τριήμερο ? Γιούπιιιιιιιι :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 13 Απρ 2005, 19:12

dista έγραψε:Δηλαδή του χρόνου θα έχουμε ένα έπαθλο/κύπελο αντοχής με επτά αγώνες ? 2 24ώρες (για τις μηχανές το 24ώρες μπορεί να γίνει 2Χ6ώρες ή 12ώρες), 4 δυήμερους και έναν τριήμερο ? Γιούπιιιιιιιι :twisted: :twisted:


:twisted: :twisted: :twisted: Ναι και θα ενταξουμε στο ημερολογιο και το Paris-Dakar με συντελεστη 5 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Απρ 2005, 09:00

dista έγραψε:Δηλαδή του χρόνου θα έχουμε ένα έπαθλο/κύπελο αντοχής με επτά αγώνες ? 2 24ώρες (για τις μηχανές το 24ώρες μπορεί να γίνει 2Χ6ώρες ή 12ώρες), 4 δυήμερους και έναν τριήμερο ? Γιούπιιιιιιιι :twisted: :twisted:


Για του χρόνου υπάρχει χρόνος ακόμα....

Για φέτος πάντως ΗΔΗ εχει συμφωνηθεί μια ακόμα συνεργασία των μεγάλων οργανωτών: Ο αγώνας της Ρούμελης θα γίνει το Νοέμβριο και θα μετρά ΚΑΙ στο Έπαθλο αντοχής και στο Κυπέλλο Trail Ride.

Θα είναι διήμερος, με μήκος περίπου 500-600 χιλιόμετρα και..... περισσότερα σύντομα.

Είπαμε όταν υπάρχει διάθεση για συνεργασία όλα γίνονται....

ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ!

;-) ;-) ;-) :) :) :) :o :o :o :twisted: :twisted: :twisted:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό doc » 14 Απρ 2005, 10:14

ANTON1$ έγραψε:Παιδιά προσοχή ,
Παραπάνω φαίνεται στο σχόλιο του Doc, "ο ANTON1$ έγραψε:" !
Αυτά δεν τα έγραψε ο ANTON1$ !


Sorry, έχεις δίκιο! Mea culpa...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Απρ 2005, 15:07

superspy έγραψε:
Για φέτος πάντως ΗΔΗ εχει συμφωνηθεί μια ακόμα συνεργασία των μεγάλων οργανωτών: Ο αγώνας της Ρούμελης θα γίνει το Νοέμβριο και θα μετρά ΚΑΙ στο Έπαθλο αντοχής και στο Κυπέλλο Trail Ride.



Είπαμε όταν υπάρχει διάθεση για συνεργασία όλα γίνονται....

ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ!

;-) ;-) ;-) :) :) :) :o :o :o :twisted: :twisted: :twisted:


:? :? :? :? Για εξηγηστε μου πως ακριβως θα γινει αυτο.......Με 2 Λιστες Εκκινησης και 2 Αποτελεσματων? Διοτι εγω και καποιοι αλλοι τρεχουμε στην 4Χ4 στον ενα θεσμο και στην 4X4 raid στον αλλο!!! :? :? :? Οσο για το ποιους θα κυνηγαμε μεσα στον αγωνα αστο καλυτερα αυτο ουτε με Laptop δεν βγαινει.... :? :? :? Ποιος κανονισμος θα ισχυσει?? Διοτι οι 2 θεσμοι εχουν διαφορετικους αν δεν απατωμαι.... :? :? :?
Οσο για τις απονομες ας μη το σκεφτομαστε καλυτερα..... :? :? :?

Σοβαρευτειτε παιδια....με μπαλωματα και ταρζανιες δεν παμε μπροστα.... :( :( :(
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Απρ 2005, 15:18

Πάνω στην αναμπουμπούλα.... δε διάβασα την εξήγηση για τον αστερίσκο... :evil:

tedos έγραψε:Και για όσους δεν κατάλαβαν τον αστερίσκο :twisted: :twisted: :twisted:

* Η απρεπεια που εγινε στον Ιχνηλατη και τον Αθανασιου απο εμενα δεν εχει ξεχαστει.Δεν δεχομαι να περνανε ολα στο ντουκου!!! Ζητω ακομη και τωρα μια επανορθωση καθως ο καθε οργανωτης πρεπει να εχει το ελευθερο λεγειν παντου!!

....


Δε κατάλαβα.... ποια απρέπεια έγινε στον Ιχνηλάτη και τον Αθανασίου;
Μήπως ο ίδιος δεν αποφάσισε να διαγράψει τα post του, δηλώνοντας αγανακτισμένος και και και και... και πήρε την πένα του, με σκοπό να "ψήσει" με λαοπλάνο λόγια για τις ευγενείς προθέσεις ΤΟΥ αλλού; ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ...

Θυμήσου και αυτό: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-1699.html (communication tips)

Τα fora είναι ανοιχτά βήματα απο όπου ο καθένας μπορεί να εκφράσει τις απόψεις του οι οποίες φυσικά και κρίνονται από τους αναγνώστες.

Βέβαια μερικοί προσπαθούν να "καλύψουν" τους καθαρά οικονομικούς και άλλους στόχους τους με χρυσόχαρτο κλάψας, μαγκιάς, ανύπαρκτης ηθικής και παρερμηνείας με δόλο, καταστάσεων και θεμάτων.

Ίσως όμως να έχεις κάνει λάθος στην πληκτρολόγηση και αντί να γράψεις «Η απρεπεια που εγινε στον...» ήθελες να γράψεις «Η απρεπεια που εγινε απ’ τον...» όποτε και αλλάζει όλο τον νόημα...

Δεν ξέρω...
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Απρ 2005, 15:21

tedos έγραψε:
superspy έγραψε:
Για φέτος πάντως ΗΔΗ εχει συμφωνηθεί μια ακόμα συνεργασία των μεγάλων οργανωτών: Ο αγώνας της Ρούμελης θα γίνει το Νοέμβριο και θα μετρά ΚΑΙ στο Έπαθλο αντοχής και στο Κυπέλλο Trail Ride.



Είπαμε όταν υπάρχει διάθεση για συνεργασία όλα γίνονται....

ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ!

;-) ;-) ;-) :) :) :) :o :o :o :twisted: :twisted: :twisted:


:? :? :? :? Για εξηγηστε μου πως ακριβως θα γινει αυτο.......Με 2 Λιστες Εκκινησης και 2 Αποτελεσματων? Διοτι εγω και καποιοι αλλοι τρεχουμε στην 4Χ4 στον ενα θεσμο και στην 4X4 raid στον αλλο!!! :? :? :? Οσο για το ποιους θα κυνηγαμε μεσα στον αγωνα αστο καλυτερα αυτο ουτε με Laptop δεν βγαινει.... :? :? :? Ποιος κανονισμος θα ισχυσει?? Διοτι οι 2 θεσμοι εχουν διαφορετικους αν δεν απατωμαι.... :? :? :?
Οσο για τις απονομες ας μη το σκεφτομαστε καλυτερα..... :? :? :?

Σοβαρευτειτε παιδια....με μπαλωματα και ταρζανιες δεν παμε μπροστα.... :( :( :(


Tedos.... οι εμπλεκόμενοι οργανωτές του αγώνα της Ρούμελης είναι έμπειροι και γνωρίζουν τον τρόπο... υπομονή έχουμε καιρό μέχρι τότε.

Η δουλειά όμως έχει ξεκινήσει απο τώρα...

Μην ξεχνάς ότι όλα είναι ένα απλό θέμα βαθμολογίας.

Υ.Γ. Μια σειρά εκκίνησης και ένα σετ αποτελεσμάτων

Υ.Γ. 2:.... το 1983 είχα βοηθήσει σε ένα ΣΕΧ.... αναρωτιέμαι: αυτό μου δίνει αυτόματα το δικαίωμα να διατυμπανίζω δεξιά και αριστερά ότι ασχολούμαι απο το 1983 επαγγελματικά με τους αγώνες; Δε ξέρω - λέω!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Απρ 2005, 15:44

Oχι Σπυρο δεν εχω κανει λαθος στην πληκτρολογηση......

Επισυναπτω ενα απο τα σχολια μου στην συγκεκριμενη ενοτητα τυχαια (υπαρχουν και αλλα πολλα)....

Nαι, διαφωνω

1. Γιατι παρακολουθωντας ολο το τοπικ απο την στιγμη που ανοιξε δεν νομιζω οτι εγινε για να "χαλασει"

2. Γιατι για τους ανθρωπους εδω που συμμετεχουν σε αγωνες ενα τετοιο τοπικ ειναι εξαιρετικης σημασιας (σου θυμιζω ποσα παραπονα εκανα οταν το Ναυπλιο δεν απαντουσε στις ερωτησεις μας εδω)

3. Διοτι οταν παραφερομαστε πρεπει και να ξερουμε να τα "μαζευουμε" Και επειδη εχω το αμφιβολο προνομιο να παραφερομαι συχνα ειμαι και απο τους πρωτους που ζητουν συγνωμη οταν πρεπει.

Στην προκειμενη περιπτωση τα επιχειρηματα επρεπε να πανε σε αλλη ενοτητα (υπαρχουν πολλες τετοιες) και να αφεθει το γεγονος του αγωνα να λαβει την σημασια που του αξιζει!!!

Υπαρχει πιστευω εμφυτη ευγενεια σε ολους μας για να μην υπερβαινουμε καποια ορια.....δεν συμφωνεις?




Και ζητω

1. Να εχω σαν συμμετεχων και μελος αυτου του forum το δικαιωμα ενημερωσης απο καθε οργανωτη

και

2. Εσυ Σπυρο σαν οικοδεσποτης εδω να διασφαλισεις με τη διακριτικη παρεμβαση σου οτι οι οργανωτες αισθανονται ανετα να μου παρεχουν αυτη την ενημερωση

Αυτο απαιτει η στοιχειωδης ευγενεια και αβροφροσυνη στο χωρο μας δεν νομιζεις??

Αν δε αυτα τα νοηματα σας πεφτουν κομματι δυσκολα να τα καταλαβετε τοτε απαντηστε στον εαυτο σας και μονο ειλικρινα την εξης ερωτηση....ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΧΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ

Σπυρο τι θα εκανες εαν εβρισκες τον Αθανασιου στο βουνο ακινητοποιημενο και σε αναγκη λογω βλαβης??

Γιαννη εσυ αν ο Σπυρος ειχε πτωση?

Απαντηστε ειλικρινα στους εαυτους σας και θα ξερετε τι περιμενουμε απο εσας!!!

Μηπως θελετε να τα συζητησουμε το ΣΚ με την απαραιτητη παρουσια σταβλισιας μπριζολας?? Εγω και ο dista ειμαστε διαθεσιμοι και θα χαρουμε ιδιαιτερα :D :D :D

Στειλτε μου πμ και το κανονιζουμε :wink:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Pili » 14 Απρ 2005, 17:29

tedos έγραψε:

...τοτε απαντηστε στον εαυτο σας και μονο ειλικρινα την εξης ερωτηση....ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΧΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ

Σπυρο τι θα εκανες εαν εβρισκες τον Αθανασιου στο βουνο ακινητοποιημενο και σε αναγκη λογω βλαβης??

Γιαννη εσυ αν ο Σπυρος ειχε πτωση?

Απαντηστε ειλικρινα στους εαυτους σας και θα ξερετε τι περιμενουμε απο εσας!!!

:


Συμφωνώ απόλυτα με τον Τέντο.

Είμαστε-Είσαστε πολύ λίγοι (σε αριθμό), σε ένα χώρο που διαμορφώνεται συνέχεια και είναι ακόμα στην αρχή, για να είμαστε-είσαστε χωρισμένοι στους μεν και τους δεν.

Φανταστείτε τι εικόνα περνάει σε κάποιον καινούργιο στο forum που διαβάζοντας τα γραφώμενα θα έπρεπε να αποφασίσει αν θα έρθει τελικά να τρέξει σε ένα αγώνα.
Για να κάνει στην αρχή την πλάκα του και να περάσει ωραία και κολλώντας το μικρόβιο, για να μπορέσει να διακριθεί, θα πρέπει να το δει πιο σοβαρά με σωστή προετοιμασία και σταθερό ρυθμό στον αγώνα.

Να το δει τόσο σοβαρά όσο σοβαρά και επαγγελματικά το βλέπετε και εσείς που οργανώνετε τους αγώνες.

Ενωμένοι μπορείτε να φτάσετε τις σκέψεις σας για τους αγώνες σε πολύ υψηλότερο επίπεδο.
Going fast is one thing, navigating quick is quite another!
Άβαταρ μέλους
Pili
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 02 Φεβ 2005, 21:18
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό IKE » 14 Απρ 2005, 18:20

Pili σε τί ακριβώς συμφωνείς απόλυτα με τον tedo?

Στο πως θα πρέπει να αναρωτηθεί ο ένας αν θα βοηθήσει τον άλλο σε μια ανάγκη στο βουνό ? (!!!)

Εχω μερικές απορίες:

Ο tedos ζητάει σαν συμμετέχων και μέλος αυτού του φόρουμ να έχει ενημέρωση και απο οργανωτές που δήλωσαν πως αποχωρούν απο το φόρουμ απο ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ*, με την ίδια λογική αλλα και με την αντίστοιχαη του τυπάκου απο τη διαφήμιση του παγωτού Δωδώνη εγω ζητάω:

1.ενα παγωτό δωδώνη με 3 μπάλες

2.ένα scooter


*=περισσότερα εδώ
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 26 επισκέπτες