Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ξανά μανά τα ... ίδια....

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Απρ 2005, 18:28

IKE έγραψε:Pili σε τί ακριβώς συμφωνείς απόλυτα με τον tedo?

Στο πως θα πρέπει να αναρωτηθεί ο ένας αν θα βοηθήσει τον άλλο σε μια ανάγκη στο βουνό ? (!!!)

Εχω μερικές απορίες:

Ο tedos ζητάει σαν συμμετέχων και μέλος αυτού του φόρουμ να έχει ενημέρωση και απο οργανωτές που δήλωσαν πως αποχωρούν απο το φόρουμ απο ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ*, με την ίδια λογική αλλα και με την αντίστοιχαη του τυπάκου απο τη διαφήμιση του παγωτού Δωδώνη εγω ζητάω:

1.ενα παγωτό δωδώνη με 3 μπάλες

2.ένα scooter


*=περισσότερα εδώ


Φιλε μου ΙΚΕ , μια και πεταχτηκες σαν την τσουτσου και εδω να πεις την παπαρια σου, να σου απαντησω τωρα η να περιμενω και το φιλο σου το τζιμνακο να ερθει?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό IKE » 14 Απρ 2005, 18:38

tedos έγραψε:Φιλε μου ΙΚΕ , μια και πεταχτηκες σαν την τσουτσου και εδω να πεις την παπαρια σου, να σου απαντησω τωρα η να περιμενω και το φιλο σου το τζιμνακο να ερθει?


Ανέβηκε το επίπεδο βλέπω :wink:

Απάντα όποτε θες, δεν έχω πρόβλημα 8)
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Απρ 2005, 19:03

IKE έγραψε:
tedos έγραψε:Φιλε μου ΙΚΕ , μια και πεταχτηκες σαν την τσουτσου και εδω να πεις την παπαρια σου, να σου απαντησω τωρα η να περιμενω και το φιλο σου το τζιμνακο να ερθει?


Ανέβηκε το επίπεδο βλέπω :wink:

Απάντα όποτε θες, δεν έχω πρόβλημα 8)


Τωρα θα ανεβει το επιπεδο!!

1. Δεν συμμετεχεις σε Επαθλο....αρα ενω οι οποιες αποψεις σου ειναι ευπροσδεκτες οταν ειναι καλοπροαιρετες.....δυστυχως αναλωνεσαι σε προσωπικες κοντρες με τον Αθανασιου εδω και αλλου!!!

2. Εμενα προσωπικα στα αρχιδ@α μου τι προβλημα εχεις εσυ με τον οποιο Αθανασιου....να πας να το λυσεις!!! Ομως με τσουζει ο κωλος μου γιατι εγω και καμμια 20αρια αλλοι εχουμε ακουμπησει γυρω στα 5000-6000Ε για να ετοιμασουμε αυτοκινητα να συμμετεχουμε σε Επαθλο

3. Για να γινει σωστο επαθλο πρεπει οι οργανωτες να συνεργαστουν αψογα για να πιασουν τοπο τα λεφτα που μας σκιζεται ο κωλος να βγαλουμε για να κανουμε την τρελλα μας!!! Καταλαβες ΙΚΕ???

4. Οταν εγω σκυβω για να φερω 2 ανθρωπους που χρειαζεται ο χωρος να δουλεψουν μαζι για να προχωρησουμε, το τελευταιο που χρειαζομαι ειναι να φευγουμε απο το θεμα με παπαρολογιες περι Δωδωνης και αλλες μπουρδολογιες σαν αυτες που εγραψες!!! Καταλαβες ΙΚΕ???

Ανεβασα αρκετα το επιπεδο???
Αν οχι πες μου, αν ναι πηγαινε να παιξεις σε αλλη ενοτητα
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Pili » 14 Απρ 2005, 19:09

IKE έγραψε:Pili σε τί ακριβώς συμφωνείς απόλυτα με τον tedo?

Στο πως θα πρέπει να αναρωτηθεί ο ένας αν θα βοηθήσει τον άλλο σε μια ανάγκη στο βουνό ? (!!!)

Εχω μερικές απορίες:

Ο tedos ζητάει σαν συμμετέχων και μέλος αυτού του φόρουμ να έχει ενημέρωση και απο οργανωτές που δήλωσαν πως αποχωρούν απο το φόρουμ απο ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ*, με την ίδια λογική αλλα και με την αντίστοιχαη του τυπάκου απο τη διαφήμιση του παγωτού Δωδώνη εγω ζητάω:

1.ενα παγωτό δωδώνη με 3 μπάλες

2.ένα scooter


*=περισσότερα εδώ


IKE μην κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις. Αν ήταν να βάλω σε παράθεση όλα τα posts του Tedou για να τα βρούνε μεταξύ τους θα ήθελα ολόκληρη σελίδα.

Όταν έγραψα «είμαστε-είσαστε....» το είμαστε αφορούσε τους αγωνιζόμενους και το έγραψα με κάποιο ενδοιασμό αλλά τελικά με αυτά που γράφεις βλέπω ότι και οι αγωνιζόμενοι χωρίζονται σε δύο στρατόπεδα. Εμένα μου αρέσουνε όλοι οι αγώνες είτε του Α οργανωτή είτε του Β γιατί γουστάρω την προετοιμασία του αυτοκινήτου το ξύπνημα τα χαράματα, το 3,2,1, go και όλα αυτά που μας γεμίζουν τις μπαταρίες μας στην εξοχή μακριά από το τσιμέντο της Αθήνας.

Αν αυτή τους η στάση μείνει, έτσι σίγουρα δεν είναι καλό για την εξέλιξη του χώρου αλλά και για εμάς γιατί τα διλήμματα για συμμετοχή σε αγώνες που θα συμπίπτουν στο μέλλον θα είναι μεγάλα. Έστω και αν την τελευταία στιγμή το πρόγραμμα αλλάζει με τον ένα αγώνα να πηγαίνει μια εβδομάδα μετά, θα είναι πρόβλημα και οικονομικό αλλά και του αυτοκινήτου (επισκευές σε περιορισμένο χρόνο κλπ).

Αν εσύ πιστεύεις ότι είναι όλα καλά έτσι όπως είναι τώρα τα πράγματα, πάω πάσο.
Going fast is one thing, navigating quick is quite another!
Άβαταρ μέλους
Pili
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: 02 Φεβ 2005, 21:18
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό dista » 14 Απρ 2005, 19:39

IKE έχουμε όλοι καταλάβει ότι έχεις πρόβλημα με τον Αθανασίου, το έχεις διατυμπανίσει σε όλα τα fora. Αυτό που δεν έχεις καταλάβει εσύ είναι ότι δεν μας ενδιαφέρει και ότι μας κουράζει να πετάγεσαι συνέχεια με τα ίδια και τα ίδια και να χαλάς κάθε συζήτηση. Αν έχεις να πείς κάτι σοβαρό και τεκμηριωμένο πές το ξεκάθαρα αλλιώς έχει και άλλες “παραλίες” να πας να παίξεις και να βγάλεις τα όποια απωθημένα σου.
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό dista » 14 Απρ 2005, 20:19

Φίλε Σπύρο Superspy επέτρεψέ μου να σου πω ότι είσαι λάθος :( .
Με αυτή την αντιμετώπιση και αυτά τα σχόλια δεν βοηθάς τη προσπάθεια για συνεργασία και προώθηση των αγώνων. Αν δεν τη θέλεις αυτή τη συνεργασία, πές το μας τουλάχιστον να το ξέρουμε ώστε να μη το παλεύουμε και να μην ελπίζουμε. Αν τώρα θέλεις απλώς να “πετάξεις” έξω τον Αθανασίου από το παιχνίδι για προσωπικούς σου λόγους, μιας και απ’ότι δείχνει τα βρήκες με τον Αποστολίδη, και πάλι πές το και μη προσπαθείς με προσωπικές επιθέσεις να το πετύχεις. Ο χώρος μας είναι πολύ μικρός για τέτοιες κόντρες. Μείνε σε παρακαλώ στα ουσιαστικά – οργάνωση, κανονισμό, κόστος κλπ – και ξέχνα τα υπόλοιπα για να πάμε παρακάτω.
Θα ήθελα πάντως να ακούσω και τη γνώμη του Doc, σαν οργανωτή του κυπέλλου εφέτος, για όλα αυτά (συνεργασία και αγώνες).
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Απρ 2005, 20:30

Ταχυτατος εισαι, αψογος πλοηγος εισαι....τωρα και....συγγραφεας??? Θα μου φας το ψωμι εσχατογερε!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Θα ήθελα πάντως να ακούσω και τη γνώμη του Doc, σαν οργανωτή του κυπέλλου εφέτος, για όλα αυτά (συνεργασία και αγώνες).


Και, προς θεου, την γνωμη του ΙΚΕ μη ξεχασουμε να ρωτησουμε!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (Αστειο ειναι DOC δεν εχει να κανει με σενα)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 14 Απρ 2005, 20:53

tedos έγραψε:Ταχυτατος εισαι, αψογος πλοηγος εισαι....τωρα και....συγγραφεας??? Θα μου φας το ψωμι εσχατογερε!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Θα ήθελα πάντως να ακούσω και τη γνώμη του Doc, σαν οργανωτή του κυπέλλου εφέτος, για όλα αυτά (συνεργασία και αγώνες).


Και, προς θεου, την γνωμη του ΙΚΕ μη ξεχασουμε να ρωτησουμε!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: (Αστειο ειναι DOC δεν εχει να κανει με σενα)


Τστστστσ ... δεν ντρέπεστε παλιόγεροι :shock: :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Απρ 2005, 21:34

Φίλε Dista (έχουμε πιει και ένα+ κρασί μαζι...) ήμουν ο πρώτος που έδωσε σε αγώνα έντυπα προτάσεων παραπόνων, επίσης ο πρώτος που έκανε συνάντηση.

Από την αρχή – πέρσι- ξεκαθάρισα τις προθέσεις μου που σαφέστατα και αποδεδειγμένα δεν έχουν οικονομικά βάση – και αυτό ενοχλεί τελικά.

Όπως διαπίστωσες την συνεργασία την αναζητώ και αυτή επιτεύχθηκε με όσους οργανωτές τη θέλανε και τη θέλουν.

Μην ξεχνάς ότι το κύπελλο είναι του 0300 – προσωπικά μόνο τεχνογνωσία χάρισα και μάλιστα απλόχερα και παντού.
Δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο ότι πέρσι που ήμουν οργανωτής συνεργάσθηκα με τέσσερις λέσχες και πολλούς ανθρώπους. Εγώ τη θέλω τη συνεργασία και το απέδειξα!

Η παράκληση σου και η δήλωση λάθους μήπως θα έπρεπε να απευθύνεται σε αυτούς που ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ προσβάλουν – μειδιούν – λασπολογούν κ.α. για οτιδήποτε δεν είναι κάτω από τον έλεγχο τους;

Ουφ και εγώ βαρέθηκα.... ξεχνώ τα υπόλοιπα – ελπίζω να μην μου τα υπενθυμίζουν....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό IKE » 15 Απρ 2005, 01:56

Tedo πιστοποίησες την αισχρή γνώμη που είχα για το άτομό σου, μην περιμένεις να σου ανταποδώσω βρισιές κλπ, αν καινεότερος δεν είμαι τόσο ανώριμος.

Dista προσωπική κόντρα δεν έχω με κανέναν, απωθημένα έχουν όσοι με έχουν βρίσει για να καλύψουν δικιά τους μπαρούφα αλλα απ'όσο φαίνεται και εσύ που μιλάς υποτιμιτικά για εμένα.

Δεν πρόκειται να συμμετάσχω σε συζήτηση για το αν έχω δικαίωμα να λέω τη γνώμη μου (!), ειδικά με άτομα που δεν σέβονται το βήμα που τους παρέχεται.
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Απρ 2005, 05:20

IKE έγραψε:Tedo πιστοποίησες την αισχρή γνώμη που είχα για το άτομό σου, μην περιμένεις να σου ανταποδώσω βρισιές κλπ, αν καινεότερος δεν είμαι τόσο ανώριμος.

.


ΙΚΕ οχιιιιιιι!! Δεν θα φαω σημερα!!!! Ελεος!!!!

Δεν πρόκειται να συμμετάσχω σε συζήτηση για το αν έχω δικαίωμα να λέω τη γνώμη μου (!), ειδικά με άτομα που δεν σέβονται το βήμα που τους παρέχεται.


Δοξα τω θεω!!!! Αντιο και.....μη μας γραφεις!!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 15 Απρ 2005, 08:50

tedos έγραψε:
IKE έγραψε:Tedo πιστοποίησες την αισχρή γνώμη που είχα για το άτομό σου, μην περιμένεις να σου ανταποδώσω βρισιές κλπ, αν καινεότερος δεν είμαι τόσο ανώριμος.

.


ΙΚΕ οχιιιιιιι!! Δεν θα φαω σημερα!!!! Ελεος!!!!

Δεν πρόκειται να συμμετάσχω σε συζήτηση για το αν έχω δικαίωμα να λέω τη γνώμη μου (!), ειδικά με άτομα που δεν σέβονται το βήμα που τους παρέχεται.


Δοξα τω θεω!!!! Αντιο και.....μη μας γραφεις!!!!


Σαν παιδάκια του δημοτικού κάνετε :shock: ...μαλώνετε αντί να καθήσετε να και να κάνετε καμμιά πρόταση ουσίας για το πώ θα γίνουν οι αγώνες καλύτεροι για όλους :wink:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Δημοσίευσηαπό jdelis » 15 Απρ 2005, 09:02

Επειδή έχω παρακολουθήσει την κατάσταση από την αρχή μπορώ να εκφέρω και τη δική μου άποψη. Από τη συνάντηση στον Ανθό φάνηκε πως κάποιοι οργανωτές έχουν τελειώς διαφορετικά πράγματα στο μυαλό τους. Ένας θέλει να φτάσει τους αγώνες σε επίπεδο raid, άλλος θέλει να κάνει παιδιές προσιτές για όλους. Ένας θέλει μεγάλες, κρυφές regularite, άλλος μικρότερες και φανερές. Σημαίνει πως ένας έχει δίκιο και άλλος άδικο; Για εμένα φυσικά και όχι.

Το μόνο κοινό στα δύο έπαθλα (σαν φιλοσοφία βασικά) είναι τα πολλά χιλιόμετρα. Οι στόχοι είναι διαφορετικοί. Ίσως αν προσπαθούσαν να τα ταιριάξουν έβγαινε ένας αχταρμάς, τώρα κάθε οργανωτής έχει ξεκάθαρη εικόνα του τι θέλει να κάνει.

Τι πειράζει αν υπάρχουν 2-3-4 έπαθλα, κύπελλα ή ότι άλλο; Δηλαδή ένα έπαθλο με 5 αγώνες είναι καλά και δύο με 10 όχι; Υπάρχει καμμιά υποχρέωση να τρέχει κάποιος σε όλα; Δε μπορούμε να ζητάμε να μειωθούν οι αγώνες επειδή δε μπορούμε να συμμετέχουμε σε όλους. Όταν έγινε το Έπαθλο περιπέτειας η Iron Team επέλεξε να μη συμμετάσχει και να κρατήσει το δικό της έπαθλο (Mad Cup). Γιατί λοιπόν κάποιος άλλος δε μπορεί να κάνει το ίδιο;

Οι οργανωτές είναι μεγάλα παιδιά. Επαγγελματίες ή μη του χώρου, όλοι έχουν δώσει δείγματα γραφής. Δε χρειάζονται καθοδήγηση, ο καθένας πράττει όπως νομίζει και κρίνεται εκ του αποτελέσματος. Και φυσικά η επιτυχία του ενός δεν είναι αποτυχία του άλλου. Ο καθένας υλοποιεί το δικό του όραμα. Τα δύο έπαθλα δεν είναι ανταγωνιστικά, άσχετα αν κάποιοι το κάνουν να φαίνεται έτσι. Μόνο που πρέπει να λείψουν οι προσωπικές αντιπαραθέσεις και οι όποιες απόψεις και "κόντρες" να περιορίζονται σε αγωνιστικά θέματα.

Το θέμα των κανονισμών που έθεσε ο tedos έχει βάση, πιστεύω όμως πως και οι οργανωτές κάτι θα έχουν σκεφθεί, δεν είναι χθεσινοί.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kim » 15 Απρ 2005, 09:36

superspy έγραψε:Φίλε Dista (έχουμε πιει και ένα+ κρασί μαζι...) ήμουν ο πρώτος που έδωσε σε αγώνα έντυπα προτάσεων παραπόνων, επίσης ο πρώτος που έκανε συνάντηση.

Από την αρχή – πέρσι- ξεκαθάρισα τις προθέσεις μου που σαφέστατα και αποδεδειγμένα δεν έχουν οικονομικά βάση – και αυτό ενοχλεί τελικά.

Όπως διαπίστωσες την συνεργασία την αναζητώ και αυτή επιτεύχθηκε με όσους οργανωτές τη θέλανε και τη θέλουν.

Μην ξεχνάς ότι το κύπελλο είναι του 0300 – προσωπικά μόνο τεχνογνωσία χάρισα και μάλιστα απλόχερα και παντού.
Δεν νομίζω ότι ήταν τυχαίο ότι πέρσι που ήμουν οργανωτής συνεργάσθηκα με τέσσερις λέσχες και πολλούς ανθρώπους. Εγώ τη θέλω τη συνεργασία και το απέδειξα!

Η παράκληση σου και η δήλωση λάθους μήπως θα έπρεπε να απευθύνεται σε αυτούς που ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ προσβάλουν – μειδιούν – λασπολογούν κ.α. για οτιδήποτε δεν είναι κάτω από τον έλεγχο τους;

Ουφ και εγώ βαρέθηκα.... ξεχνώ τα υπόλοιπα – ελπίζω να μην μου τα υπενθυμίζουν....


Σπύρο,
Για να μην αρχίσουμε τα παλιά γνωστά στα fora, πάρε με τηλέφωνο στο 6945-558505, να πιούμε ένα καφέ και να πούμε ότι έχουμε να πούμε.
Ευχαριστώ!
Έκτωρ Κιμωνίδης
kim
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2004, 12:46
Τοποθεσία: 3o Πεύκο Δεξιά

Δημοσίευσηαπό dista » 15 Απρ 2005, 10:18

Γιάννη (jdelis) θα συμφωνήσω μαζί σου για τους διαφορετικούς στόχους των οργανωτών και για το ότι θα είναι καλό να υπάρχουν δύο ειδών αγώνες αυτής της κατηγορίας. Το λεπτό σημείο κατά τη γνώμη μου είναι σε αυτό το “θα”. Αυτή τη στιγμή υπάρχουν πολύ λίγα αυτοκίνητα που μπορούν να ακολουθήσουν με “ασφάλεια” έναν αγώνα Rally Raid (δές και τις προδιαγραφές που χρειάζονται για τις ταχύτητες της Θήβας). Τα περισσότερα αυτοκίνητα τρέχουν ή θέλουν να τρέχουν αυτή τη στιγμή και στις δύο διοργανώσεις με ορισμένα από αυτά σε διαφορετική κατηγορία στη κάθε διοργάνωση. Δεν υπάρχουν ακόμα αρκετοί “σχεδιαστές” διαδρομών καθώς και αρκετές ημερομηνίες με αποτέλεσμα τα προβλήματα που βλέπουμε να παρουσιάζονται (κοινός αγώνας για τις δύο διοργανώσεις με προβλήματα στο κανονισμό- αποτελέσματα – κατηγορίες κλπ, αγώνας Πηλίου με πρόβλημα στην ημερομηνία και στο ποιος θα πάει να “γράψει” διαδρομή 500-600 χλμ κλπ). Υπάρχει το αντικειμενικό πρόβλημα του χρόνου. Δεν μπορεί δύο παρεμφερείς αγώνες να γίνονται σε συνεχόμενα Σ/Κ όπως το 24 της Εκάλης και το TR τον Μάιο. Κάποιοι, αν όχι οι περισσότεροι, θα πρέπει να επιλέξουν. Για όλα αυτά και αρκετά ακόμα θεωρώ ότι πρέπει να κάτσουν σε ένα τραπέζι όλοι τους και να τα βρουν. Θα μπορούσε να ξεκινήσει με κοινό έπαθλο με όλες τις κατηγορίες να τρέχουν με λίγο διαφορετικούς, ίσως, κανόνες (δες και την Εύβοια) για τη κάθε μία, με όλους τους αγώνες “βαρβάτους” και σιγά σιγά να αρχίσουν να φτιάχνονται αυτοκίνητα κατάλληλα για Rally Raid ώστε κάποια στιγμή να αρχίσει να ξεκαθαρίζει η κατάσταση και να είναι εφικτός ο διαχωρισμός και όχι να “βιάζουμε” καταστάσεις με ταχύτητες σαν αυτές της Θήβας.
Πρέπει να φύγω για δουλειά :evil: . Μερικές σκέψεις μου σου λέω μοναχά που με προβληματίζουν. Έχω και άλλες αλλά δεν προλαβαίνω τώρα :roll:
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες