Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

2ος Αγώνας κυπέλλου Trail Ride-Raid 2005: Θήβα 24/4/2005

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 21 Απρ 2005, 15:23

Αν η εκκίνηση είναι στις 05.30-06.00......τι ώρα θα πρέπει να είμαστε εκεί?Και θα είναι τα πάντα έτοιμα εκείνη την ώρα ή τζάμπα θα οδηγώ μέσα στα άγρια χαράματα από την Ελευσίνα :(
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Περι έγερσης για Θήβα ....

Δημοσίευσηαπό AXAROS » 21 Απρ 2005, 15:29

Ένα έχω να πω :

Εικόνα

:evil: Θα μας βρυκολακιάσατε!!!!!!!

:D Αλλά χαλάλι !!!! :D
Ραντεβού στη Θήβα
ΧΩΜΑ και ξερό ψωμί
Άβαταρ μέλους
AXAROS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 267
Εγγραφή: 18 Ιαν 2005, 14:13
Τοποθεσία: Να μη σας νοιάζει αδιάκριτοι

Περι έγερσης για Θήβα ....

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Απρ 2005, 15:32

Πσσ... διαβάστε και τον ειδικό.... πρέπει να είμαστε στο AutoFestival στις 05:00.... :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Περι έγερσης για Θήβα ....

Δημοσίευσηαπό alexandros » 21 Απρ 2005, 15:46

superspy έγραψε:Πσσ... διαβάστε και τον ειδικό.... πρέπει να είμαστε στο AutoFestival στις 05:00.... :-)


αρρώστια !!!!!!!!!! μου αρέσει πολύ :rockout2: :rockout2: :rockout2: :rockout2:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Απρ 2005, 15:59

THANOS_KTM έγραψε:Αν η εκκίνηση είναι στις 05.30-06.00......τι ώρα θα πρέπει να είμαστε εκεί?Και θα είναι τα πάντα έτοιμα εκείνη την ώρα ή τζάμπα θα οδηγώ μέσα στα άγρια χαράματα από την Ελευσίνα :(


Αυτό τώρα τι ήτανε μπηχτή? Αν ξεκινάς 5:30, εσύ κανονίζεις τι ώρα θα είσαι εκεί. Αλλά πρέπει να έρθεις και το Σάββατο για τα διαδικαστικά.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Απρ 2005, 16:20

tedos έγραψε:
A. TEDOS θα τρέξεις;



ΥΓ Και στο κατω-κατω καλα τα λες...αφου δεν θα τρεξω τι καθομαι και γραφω ο μαλ@κας....ηδη απ οτι βλεπω πανω απο 60 οι συμμετοχες μοτο αρα εξαιρετα σχεδιαστηκε και μια χαρα θα παει. Καλη διασκεδαση λοιπον.


Όπα!!! Άραξε! Άσε το Σπύρο να λέει... Δεν είναι εκνευρισμένος, απλώς έχει πολύ δουλειά. Καλά κάνεις και λες τις επισημάνσεις σου, για να γινόμαστε και μεις όλο και πιο σαφείς. Βλέπεις, προσπαθούμε να βρούμε μια λύση που να βολεύει όλους και να ξεκαθαρίζει τα πράγματα, κι όχι να πηγαίνεις μαλλιοκούβαρα και να μετράς μόν στα τελευταία νταμάκια. Νομίζω ότι τώρα το τοπίο ξεκαθαρίζεται -και ειλικρινά συνέβαλες και συ σ' αυτό- και τα πράγματα είναι ΚΑΙ αντικειμενικά ΚΑΙ λιγότερο πολύπλοκα. Μόνο σε μένα θα βγουν τα μάτια με τα τόσα αποτελέσματα και τους κρυφούς χρονομέτρες.
Μη μασάς, μαλ@κα δεν σε είπε κανένας, κι ούτε πρόκειται, και συνέχισε έτσι. Και επαναλαμβάνω: Γκρίνια θεωρώ την άρνηση γενικότερα, στα πάντα. Δεν θεωρώ τις αντιθέσεις με ιδέες και επιχειρήματα, και με ον εποικοδομητικό διάλογο.
Σε περιμένουμε στο επόμενο...
Γιατί δεν θα τρέξεις?
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 21 Απρ 2005, 16:20

doc έγραψε:
THANOS_KTM έγραψε:Αν η εκκίνηση είναι στις 05.30-06.00......τι ώρα θα πρέπει να είμαστε εκεί?Και θα είναι τα πάντα έτοιμα εκείνη την ώρα ή τζάμπα θα οδηγώ μέσα στα άγρια χαράματα από την Ελευσίνα :(


Αυτό τώρα τι ήτανε μπηχτή? Αν ξεκινάς 5:30, εσύ κανονίζεις τι ώρα θα είσαι εκεί. Αλλά πρέπει να έρθεις και το Σάββατο για τα διαδικαστικά.


Βλέπω το έμαθες το κόλπο με την παράθεση εεεε :twisted: :twisted: :twisted: :P :P :P
Δεν ήταν μπιχτή...απλά να κοιμηθούμε και καμμιά ώρα παραπάνω αφού θα τρέχουμε κανα 10ώρο από ότι φαίνεται :shock:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Απρ 2005, 16:25

dista έγραψε:Σωστή απόφαση φίλε Doc. Άξιζε μια δοκιμή αυτός ο τρόπος ποινών :P .

Ούτε εγώ θα τρέξω δυστυχώς, αν και το θέλω πολύ (φεύγω αύριο βράδυ για Κρήτη). Μπορώ όμως να ζητήσω μια διευκρίνηση, μιας και σίγουρα θα ενδιαφέρει τους υπόλοιπους αλλά και εμένα για τους υπόλοιπους αγώνες, χωρίς να με δείρετε ? :oops: :oops: :oops:

Οι μετρήσεις θα είναι σε τουλίπα ? Θα ανακοινωθούν τα χλμ (από- έως) που θα γίνουν οι μετρήσεις, όπως είχε προτείνει και ο aapo ? (τη γνώμη μου τη ξέρετε, ας αφήσουμε την τύχη να παίζει ρόλο σε άλλες στιγμές του αγώνα :shock: ).


Ναι, θα είναι πάνω σε τουλίπα, αλλά δεν θα δείτε ποτέ τους χρονομέτρες...
Η τελευταία μέτρηση θα είναι φανερή, και θα είναι στο τέλος της ειδικής και θα φαίνεται στο RB. Οι άλλες θα είναι κάπου ενδιάμεσα, με τους κριτές κριυμμένους στα χαρακώματα ή κρεμασμένους πάνω στα δέντρα...
Ειδικοί κριτές-καταδρομείς... Βαραία ανθυγιεινά...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό tedos » 21 Απρ 2005, 16:37

Μάλλον εσύ είσαι εκνευρισμένος tedos..... (Ήταν η Α ερώτηση αλλά μάλλον το Α δεν ήταν αρκετά διαχωριστικό!)



Σπυρο αυτα τα δικηγοριστικα με τα διαχωριστικα οχι σε εμενα. Με ξερεις και σε ξερω, εχω τρεξει σε καθε αγωνα για 4Χ4 που οργανωσες (εκτος Ρουμελης) και εχω γραψει εκατονταδες ποστ για να υποστηριξω τους αγωνες!! Αρα......μεινε σε αυτο που λεω "καλη επιτυχια" στον αγωνα -γιατι το λεω ολοψυχα, και το ξερεις- και τα υπολοιπα........"αλλα λογια να αγαπιομαστε"

Στα υπόλοιπα απλώς όταν κάνεις μια ερώτηση για κάτι που δεν είσαι σίγουρος, μην βασίζεσαι στην ερώτηση (γιαυτό που δεν γνωρίζεις) για να διαμορφώσεις ένα συμπέρασμα γιατί αυτό δεν είναι πάντα σωστό...


Ρωταω για να μαθω το ειπα!!!!! :shock: :shock: :shock:

Όπα!!! Άραξε! Άσε το Σπύρο να λέει... Δεν είναι εκνευρισμένος, απλώς έχει πολύ δουλειά. Καλά κάνεις και λες τις επισημάνσεις σου, για να γινόμαστε και μεις όλο και πιο σαφείς. Βλέπεις, προσπαθούμε να βρούμε μια λύση που να βολεύει όλους και να ξεκαθαρίζει τα πράγματα, κι όχι να πηγαίνεις μαλλιοκούβαρα και να μετράς μόν στα τελευταία νταμάκια. Νομίζω ότι τώρα το τοπίο ξεκαθαρίζεται -και ειλικρινά συνέβαλες και συ σ' αυτό- και τα πράγματα είναι ΚΑΙ αντικειμενικά ΚΑΙ λιγότερο πολύπλοκα. Μόνο σε μένα θα βγουν τα μάτια με τα τόσα αποτελέσματα και τους κρυφούς χρονομέτρες.
Μη μασάς, μαλ@κα δεν σε είπε κανένας, κι ούτε πρόκειται, και συνέχισε έτσι. Και επαναλαμβάνω: Γκρίνια θεωρώ την άρνηση γενικότερα, στα πάντα. Δεν θεωρώ τις αντιθέσεις με ιδέες και επιχειρήματα, και με ον εποικοδομητικό διάλογο.
Σε περιμένουμε στο επόμενο...
Γιατί δεν θα τρέξεις?


Doc

Αυτο το δεχομαι ειναι μια αντρικια εξηγηση. Δεν παρεξηγω τον Σπυρο, ξερω ποσο πιεση μπορει να εχει πανω του........

Δυστυχως δουλευω καποια ΣΚ και προγραμματισα συμφωνα με το Επαθλο Αντοχης....βλεπεις δεν υπηρχε το κυπελλο τοτε......
Και πιστεψε το αν θες, γαμω την γκαντεμια μου, αυτο το ΣΚ δουλευω ΠΗΛΙΟ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Μηπως θετε να μου δωσετε το R/B του Πηλιου να σας το τσεκαρω? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Τελευταία επεξεργασία από tedos και 21 Απρ 2005, 16:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Απρ 2005, 16:38

atlas έγραψε:ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!! ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ Η ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΣΕ ΚΛΗΡΩΣΗ.
ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΖΑΝΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ . ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ .
ΕΥΓΕ!!!
ΑΝ ΟΜΩΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ.

Για κάτσε καλά..... στα αυγά σου... Δεν έχεις να πας πουθενά!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Απρ 2005, 16:51

THANOS_KTM έγραψε:
doc έγραψε:
THANOS_KTM έγραψε:Δεν ήταν μπιχτή...απλά να κοιμηθούμε και καμμιά ώρα παραπάνω αφού θα τρέχουμε κανα 10ώρο από ότι φαίνεται :shock:


ΔΕΝ ήταν μπιχτή???? Ε! τότε άκου: Εχω ιδέα! Ο κολλητός μου ο Θωμάς κάνει 24ωρο Rave Party στην Ιπποκράτειο Πολιτεία, ανοιχτό σε όλο το κόσμο, που θα ξεκινήσει Σάββατο απόγευμα! Εγώ θα είμαι εκεί το βράδυ, θα έρθω να σας δώσω εκκίνηση και θα επιστρέψω. Θες νάρθεις και συ???
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό doc » 21 Απρ 2005, 17:00

tedos έγραψε:

Δυστυχως δουλευω καποια ΣΚ και προγραμματισα συμφωνα με το Επαθλο Αντοχης....βλεπεις δεν υπηρχε το κυπελλο τοτε......
Και πιστεψε το αν θες, γαμω την γκαντεμια μου, αυτο το ΣΚ δουλευω ΠΗΛΙΟ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Μηπως θετε να μου δωσετε το R/B του Πηλιου να σας το τσεκαρω? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Μέσα είσαι! Αλλά μετά θα βγει ο Αναγνωσταράς να μας τα χώσει... (πλάκα κάνω).
Έχω μια καλύτερη ιδέα! Επειδή δεν έχω βγάλει διαδρομή, όπως έρχεσαι, δεν την βγάζεις εσύ, να μου φέρνεις και ένα RB έτοιμο, γραμμένο - τσεκαρισμένο? 150 χιλιομετράκια ζόρικα θέλω, όχι πέρισσότερα... Τι θα κάνεις στο Πήλιο... κάνε και καμιά δουλειά...! Όχι μόνο τσιπουράδικα!
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό tedos » 21 Απρ 2005, 17:03

doc έγραψε:
tedos έγραψε:

Δυστυχως δουλευω καποια ΣΚ και προγραμματισα συμφωνα με το Επαθλο Αντοχης....βλεπεις δεν υπηρχε το κυπελλο τοτε......
Και πιστεψε το αν θες, γαμω την γκαντεμια μου, αυτο το ΣΚ δουλευω ΠΗΛΙΟ!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Μηπως θετε να μου δωσετε το R/B του Πηλιου να σας το τσεκαρω? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Μέσα είσαι! Αλλά μετά θα βγει ο Αναγνωσταράς να μας τα χώσει... (πλάκα κάνω).
Έχω μια καλύτερη ιδέα! Επειδή δεν έχω βγάλει διαδρομή, όπως έρχεσαι, δεν την βγάζεις εσύ, να μου φέρνεις και ένα RB έτοιμο, γραμμένο - τσεκαρισμένο? 150 χιλιομετράκια ζόρικα θέλω, όχι πέρισσότερα... Τι θα κάνεις στο Πήλιο... κάνε και καμιά δουλειά...! Όχι μόνο τσιπουράδικα!


150 χιλιομετρακια γραμμενα τσεκαρισμενα και με τα σημεια μετρησης....ΕΦΤΑΣΕ!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tagre » 21 Απρ 2005, 20:07

Προς stratego,
To σπιτι μου ειναι 250 μ. απο κει που παρκαρει ενα μουσταρδι Λαντ Ροβερ, στην Πευκων, και του Νο 12, 40μ.
Γεια σου γειτονα!!!!
Άβαταρ μέλους
tagre
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 05 Απρ 2005, 18:24
Τοποθεσία: iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό tazmania » 21 Απρ 2005, 22:12

tagre έγραψε:Προς stratego,
To σπιτι μου ειναι 250 μ. απο κει που παρκαρει ενα μουσταρδι Λαντ Ροβερ, στην Πευκων, και του Νο 12, 40μ.
Γεια σου γειτονα!!!!


Σε ποιόν απ' όλους το λες;

Μιλάς μάλλον για κάποιον από τους:

denis, vaggeli, kouko, teroula
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot]. Υπάρχουν 19 επισκέπτες

cron