Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Προσπεράσεις και.. άλλα

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό oxydam » 06 Φεβ 2005, 19:35

Να πω και εγω δυο λογια μιας και το θεμα ειναι η απαισια συμπεριφορα μου και ο τροπος μου!!!

Ζητω συγνωμη απο τον vidas για τον τροπο μου και ΜΟΝΟ για τον τροπο μου... αλλα αν εγω μιλησα ασχημα εσυ vidas μιλησες δεκα φορες ασχημα!

Τωρα να κανουμε και μερικες διευκρινησεις:

1.
Πρώτον δεν είναι χώρος για διαμάχες γιατί εδώ δεν έχει αλλά ούτε είναι ενότητα για κοκορομαχίες.

Λες αυτο και μετα γραφεις εκθεση-κραξιμο

2.
Από πού και ως που με βρίζεις λέγοντας ότι είμαι χάρος ???
Με ξέρεις και από εχθές?? Μήπως πίναμε και καφεδάκι πουθενά ??????

Δεν θεωρω το χαρος βρισια... αν το θεωρεις εσυ συγνωμη, αλλα απο την στιγμη που δεν πινουμε μαζι καφε μην με λες φιλο σου!
Για σου φίλε. Καταρχήν με λένε βιδαλακη Αθανάσιο


3.
Ποίος σου είπε ότι απαγορεύεται να σε προσπεράσω????

Το ειπανε στην ενημερωση του σαβατου που ησουν και εσυ!!!!

4.
Από την στιγμή που κάλυψα την διαφορά όχι είσαι υποχρεωμένος να με αφήσεις να περάσω και ας μην σου αρέσει.

Αν θυμασε στην ενημερωση ειπανε οτι σεβωμαστε τον Κ.Ο.Κ., και οταν πηγαιναμε εμεις με 50χλμ. εξηγησε μου πως μας προσπερασες εσυ και τοσο γρηγορα... ασε τις διαχωριστηκες λωριδες που υπηρχανε στο δρομο (απαγορευεται η προσπεραση!)

5.
Από ότι καταλαβαίνω ούτε να ξεχωρίσεις μάρκες δεν μπορείς αλλά τα νούμερα μου τα είδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νομιζω οτι στο post μου διευκρινησα για ενα wrangler με αριθμο 263, εσυ δεν το ειδες... απο την αλλη δεν σου αρεσει να διασυρεται το ονομα σου εεεε???

6.
όσο για εσένα ούτε που κατάλαβα ποτέ σε προσπέρασα για να σε ρωτήσω κιόλας . Θα δω το βίντεο κάποια στιγμή. Όσο ότι σας έκανα κουβάρι κάτι μου έτυχε όπως θα μπορούσε να τύχη στο καθένα μας και για αυτό ζήτησα συγγνώμη από όλους και αν θέλεις να μάθεις το ίδιο πρόβλημα μου έχει παρουσιαστή άλλες 26 φορές και ακόμα ψάχνουμε λύση.
Από ότι σε κόβω για να τα λες αυτά η κάτι προσωπικό έχεις μαζί μου από παλιά η είσαι από τους γνωστούς τύπους που δεν κάνουν ποτέ στην άκρη. Μην ανησυχείς δεν είσαι ο μόνος στους αγώνες είναι πόλοι σαν και εσένα . διακρίνω μια χαρά για τον αποκλεισμό μου και την ζημιά που έπαθα. Δεν πειράζει μεγάλε η χαρά σου αξίζει!!!!!!!


Δεν σε ξερω και ουτε απο τους γνωστους τυπους ειμαι... και βασικοτερο
ΔΕΝ ΧΑΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ (το διευκρινιζω γιατι το επανελαβε και ο forester), αν ειναι ποτε δυνατον!!!!!!!!!! ... απο την αλλη δεν σου αρεσει να διασυρεται το ονομα σου εεεε???
Μαλλον εσυ εισαι ενας απο αυτους. Εγω ειπα οτι οποιος πηγαινει κομματια γινεται κομματια και το ειπα σαν ατακα και οχι σαν ευχη ουτε σαν χαρα!!

7.
Πάντως αν νόμιζες πως επειδή δεν μπαίνω εδώ δεν θα το μάθαινα κιόλας είσαι βαθιά νυχτωμένος!!!!

Σε πληροφορω οτι γραφουμε σε ενα φορουμ για να ακουγονται τα πραγματα και να βλεπονται κιολας...οχι για να παιζουμε κρυφτο!!!
Αν νομιζεις απο την αλλη οτι ειμαι κοτα λυρατη μπορεις να στειλεις ενα ΠΜ γιατι δεν μπορω απο εδω...

Συγνωμη σε ολους για αυτην την δυσαρεστη παρενθεση..

Μετα τιμης,

Damiano Lanaras
Άβαταρ μέλους
oxydam
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 24 Ιαν 2005, 19:44
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό tedos » 06 Φεβ 2005, 19:45

Αλλος ο coupe333 αλλος ο Oxydam??? :? :? :?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό coupe333 » 06 Φεβ 2005, 20:12

:) Φιλε Tedos.. coupe333 οδιγος... oxydam σινοδιγος... :)
www.goo-design.com


ΣΙΓΝΟΜΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΛΛΙΝΙΚΑ ΜΟΥ .. ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΙΤΑΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
coupe333
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: 20 Οκτ 2004, 18:24
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό nec-r » 06 Φεβ 2005, 22:47

Ρε παιδίά δώστε λίγο τόπο στην οργή...
Δε λέει έτσι...
Υπήρξε κορυφαίο πληρώμα του είδους που καθυστερησε σχεδον 1 ωρα για να βοηθησει ,αλλος σταμάτησε 2 και 3 φορές για τον ιδιο λόγο και το κερασάκι ? Κάποια στιγμη στο μέσον και λιγο παραπάνω της διαδρομής κανουμε δεξια για να μας περάσουν τα παιδιά με το 3λιτρο μπλέ σκόυρο πατζέρο (ειχαν σταματήσει και εκείνοι να μας βοηθησουν στο γκρέμι) το οποίο σημειωτέον οτι οταν εκκινήτο ξερίζωνε θάμνους , και εκεινοι αντι να περάσουν σταμάτούν και μας ρωτάνε :Γιατι κανετε δεξιά ρε παιδιά?:shocked!:
Τι να πουμε ? Μονο τα καλύτερα. =;
Άβαταρ μέλους
nec-r
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:38
Τοποθεσία: Ολυμπιακό χωριό - Αχαρναί

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 07 Φεβ 2005, 10:15

Boomerang έγραψε:Να πηγαίνουμε και εμείς στην Αθήνα αλλά να έρχεται και η Αθήνα σε μας!!!!Σωστός????


φίλε boomerang απο την πανέμορφη Θεσσαλονίκη, επειδή το trail ride δεν έχει έδρα, αλλά και επειδή βαριόματσε τις γυναίκες μας και πάμε παντού, σου λέω οτι ολη η Ελλάδα ενας κήπος είναι , πρίν λίγο καιρό μάλιστα ήμασταν Ροδόπη , με συμμετοχές βορειοελλαδίτικες σχεδόν μηδενικές.

Προσευχήσου στο Αγνωστω θεω, να γίνονται αγώνες,
να διεξάγονται σε όλο τον κήπο,
και να έχουν συμμετοχές απο παντού.

Καλή συνέχεια στα trail rides.

Και κάτι για τις προσπεράσεις, δεν ήμουνα μπροστά σε τίποτα απο οτι αναφέρεται, μην ξεχνάμε όμως οτι ναι μεν είναι αγώνας αλλά εμείς δεν είμαστε επαγγελματίες αγωνιζόμενοι .
Πάνω στην κάψα του χρόνου ίσως παραφερθούμε. ΟΛΟΙ μας κάποτε το κάναμε ή θα το κάνουμε, ας κρατήσουμε τους τόνους χαμηλά, στο κάτω - κάτω αν κάποιος είναι απο σύστημα επικίνδυνος θα τον απομονώσουν οι ίδιοι οι συμμετέχοντες.
Ας κρατήσουμε την ωραία ανάμνηση του αγώνα, γιατί αν πλακονώμαστε για οτιδήποτε μας ενοχλεί, βλέπω στίς απονομές να επεμβαίνουν τα ΜΑΤ.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vidas » 07 Φεβ 2005, 19:33

oxydam έγραψε:Ζητω συγνωμη απο τον vidas για τον τροπο μου και ΜΟΝΟ για τον τροπο μου... αλλα αν εγω μιλησα ασχημα εσυ vidas μιλησες δεκα φορες ασχημα!

Ότι σπέρνεις θα θερίσεις!!!


oxydam έγραψε:Τωρα να κανουμε και μερικες διευκρινησεις:

Σου έγραψα και το τηλ. Αλλά κάνεις τον κινέζο

oxydam έγραψε:Δεν θεωρω το χαρος βρισια...

Μην κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις …… δεν είναι η λέξη είναι η όλη έκφραση και η τοποθέτηση της λέξης.


oxydam έγραψε:αν το θεωρεις εσυ συγνωμη, αλλα απο την στιγμη που δεν πινουμε μαζι καφε μην με λες φιλο σου!

Πραγματικά ήταν λάθος που σε είπα φίλο.

Σας ενημερώνω πως δεν έχω καμία απολύτως σχέση με τον oxydam και ζητάω συγγνώμη από τους φίλους μου που λέγοντας αυτή την λέξη τους έβαλα ίσα με τον oxydam.
Και πάλη συγνώμη.

oxydam έγραψε:Το ειπανε στην ενημερωση του σαβατου που ησουν και εσυ!!!!

Οπότε με ξέρεις!!!!!!
Η απάντηση σου είναι σε παραπάνω post.


oxydam έγραψε:ασε τις διαχωριστηκες λωριδες που υπηρχανε στο δρομο (απαγορευεται η προσπεραση!)

Την διαχωριστική την έχεις κορώνα στο κεφαλή σου……. και σε ενόχλησε που την πάτησα???????
Είχα και ένα λόγο παραπάνω που την πάτησα : δυο που έψαχναν ένα σπίτι και έναν που τους προσπέρασε μετά από μένα!!!!! ( το ήξερα ότι θα το έλεγες και στην φίλαγα!)

oxydam έγραψε:Νομιζω οτι στο post μου διευκρινησα για ενα wrangler με αριθμο 263, εσυ δεν το ειδες...

Πάλη δεν καταλαβαίνεις!!!! Jeep ξέρεις τι είναι η είσαι εντελώς άσχετος με το χώρο???????

oxydam έγραψε: ΔΕΝ ΧΑΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ

Όλοι εδώ είμαστε κακοπροαίρετοι και καταλάβαμε λάθος. Αυτό που διακρίναμε ως κακία ήταν από καλοσύνη


oxydam έγραψε:ΔΕΝ ΧΑΡΗΚΑ ΟΥΤΕ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ (το διευκρινιζω γιατι το επανελαβε και ο forester), αν ειναι ποτε δυνατον!!!!!!!!!!

Έλα ντε!!!!! Δεν ντρέπεται καθόλου!!!! Ρε forester δεν ντρέπεσαι να μην καταλάβεις τόση καλοσύνη που είχαν εκφράσεις όπως (όποιος πηγαίνει κομμάτια γίνεται κομμάτια)
Και που το είπε με τόση καλοσύνη????? Δεν ντρέπεσαι καθόλου????? Οι περισσότεροι από εμάς αυτό το post το έχουμε κρατήσει ως ένδειξη αδελφοσύνης τον offroader και έχουμε να το δείχνουμε πόσο δεμένοι είμαστε μετάξι μας.

oxydam έγραψε:Αν νομιζεις απο την αλλη οτι ειμαι κοτα λυρατη μπορεις να στειλεις ενα ΠΜ γιατι δεν μπορω απο εδω...

Πάλη πολλά λες.


Συμπέρασμα : αν δεν έχεις κάτι να γράψεις καλύτερα μην γράφεις γιατί από ότι βλέπω στα περισσότερα έκανες πως δεν κατάλαβες και στα αλλά απλά κάτι πήγε να τα μπαλώσεις αλλά δεν σου βγήκε !!!!
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

Δημοσίευσηαπό tedos » 07 Φεβ 2005, 19:50

Νομιζα οτι ειπαμε να ληξουμε το θεμα! Μηπως το παρατραβατε?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό oxydam » 07 Φεβ 2005, 20:00

Stamatao to thema giati den exei kanena noima.....
Meriki anthropoi den katalavainoun
Άβαταρ μέλους
oxydam
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 24 Ιαν 2005, 19:44
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό oxydam » 07 Φεβ 2005, 20:04

Dieukrinisi pros Forester:
apla anefera to onoma sou giati den thelo na nomizeis oti ypirxe kapia kakia sto post mou... oute thema gia ntropes oute tipota...
Άβαταρ μέλους
oxydam
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 24 Ιαν 2005, 19:44
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό forester » 08 Φεβ 2005, 21:35

oxydam έγραψε:Dieukrinisi pros Forester:
apla anefera to onoma sou giati den thelo na nomizeis oti ypirxe kapia kakia sto post mou... oute thema gia ntropes oute tipota...


No hard feelings...
Κι εγώ δεν πιστεύω ότι το εννοούσες, αλλά δεν έπρεπε να γραφεί....
Αν ξεφύγει σε κουβέντα, προφορικά, ζητάς συγνώμη και δεν τρέχει τίποτα, άλλωστε λάθη, μιλώντας, εύκολα ξεφεύγουν...
Τα γραπτά όμως.....
Λίγο προσοχή και ας λήξει η αντιπαράθεση...
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ...
ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 111 επισκέπτες