Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Trail Ride 0-300, 30/1/2005 - Εντυπωσεις!!!

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό superspy » 31 Ιαν 2005, 12:52

Τα αποτελέσματα σε μορφή PDF εδώ....
ΜΟΤΟ
http://www.off-road.gr/uploads/files/su ... s-moto.pdf

AUTO
http://www.off-road.gr/uploads/files/su ... s-auto.pdf
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό oxydam » 31 Ιαν 2005, 12:59

Suzuki Jimny 4Χ4 Νο. 261

Κυριοι Οργανωτες (με Ο κεφαλαιο),

ευχαριστουμε πολυ για την τελεια οργανωση. Η διαδρομη ηταν τελεια (να φανταστειτε οτι με επιασε και αναγουλα απο το χοροπηδα-κοιταμπροστα-κοιτατοroadbook-μετραχιλιομετρα), το roadbook δεν το συζηταμε καθολου (τελειο απλα), και γενικα το ολο μανατζαρισμα της φασης (μου αρεσε πολυ που σε περιμενανε στα ΣΕΔ με το χαμογελο παρολα που οι ανθρωποι πιζανε) που ηταν πολυ δυσκολο ειδικα οταν εχεις και τοοοοοοοοοσο κοσμο... Γενικοτερα ειστε τρελλοι και δεν πατε καλα!!!! Αλλα τετοιοι ανθρωποι χρειαζονται για να γινει κατι σε αυτην την χωρα...

Κυριοι συναγωνιστες (χωρις κεφαλαιο σ),

τα συγχαρητηρια μου σε αυτους τους ανθρωπους που μας αφησανε να περασουμε παρ'ολα τα τερατα που οδηγουσανε, δινοντας μαθηματα ηθους και ολα τα πληρωματα που δεν προλαβαινες να σταματησεις (και για κατουρημα) και σταματαγανε να σε βοηθησουν, εκτος απο μερικα που σε κατι τετοιους αγωνες το μονο που σκεφτονται ειναι η κουπα... Καλα ρε παιδια, και εγω την κουπα σκεφτομουνα, αλλα της μπυρας που θα επινα μολις φταναμε στην Φυλη.

Περασα καταπληκτικα και δεν θα παραπονεθω για ΣΧΕΔΟΝ κανενα... Για να βγαλουμε λοιπον το φτυαρακι, σκεφτηκα να βγαλω φωτο τον κυριο με το Wrangler με νουμερο 263 καθως μας προσπερναγε και εμενε στην αντιθετη λωριδα προπερνωντας αλλα 3 ΙΧ στο υψος της αεροπορικης βασης ( 4κμ με τα την εκκινιση!!!) κανοντας τον μαγκα (τον επικινδυνο θα ελεγα καλυτερα), και κολλοντας στο αεριο που μπηκε με τα μπουνια (οπως μας ειπανε οι θεατες) κανοντας πακετο ολο το κοσμο που ακολουθουσε... Ακριβως!!! Ολο το κοσμο και οχι μονο εμας γιατι απο την αεροπορικη βαση μεχρι το αεριο προσπερασε αλλα 5-6 τζιπ... Κατι τετοιοι Χαροι πρεπει να αποκλειονται απο τετοιους αγωνες που εχουν και μια μορφη βολτας για ολους...ετσι κι αλλιως αποκλειστηκε μονος του...

Απο εκει και περα, τι μηχανες ηταν αυτες?!?!??!!??!?!?!?!?!?!?!?!? (εγω τρελλαθηκα με το Jawa 350 διχρονο...), τι 4Χ4 ηταν αυτα!?!?!?!? (γεια σου Pajero V6 3000!!!!).... και τι Quads!!??!?!?!??! ειδικα το θηριο yfz660r!!

Προσμονω το επομενο event...

Να'στε καλα ολοι...
Άβαταρ μέλους
oxydam
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 24 Ιαν 2005, 19:44
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 31 Ιαν 2005, 13:02

Gorgorofteros έγραψε:AYRTON (να υποθέσω SENNA ???) σου έστειλα τρείς φωτό με το γενναίο DT.


Για εμάς τίποτε;

Νο258, λευκό 110.

info@tetrakinisi.gr
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 31 Ιαν 2005, 13:05

coupe333 έγραψε:Προτι φορα σε αγονα, κε ι εντιποσις μου εινε ι καλιτερες, ι οραγανοσι πολι καλι ι διαδρομι φανταστικι, το Jimny θιριο, ενα πραμα ομος θα το πω,.. οπιος βιαζετε σκονταφτι!.. κε καθιστερι κε τους αλους...

Ενα ακόμα κύπελο παρακαλώ :shock:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό steliosh » 31 Ιαν 2005, 13:12

Tetrakinisi έγραψε:
Gorgorofteros έγραψε:AYRTON (να υποθέσω SENNA ???) σου έστειλα τρείς φωτό με το γενναίο DT.


Για εμάς τίποτε;

Νο258, λευκό 110.

info@tetrakinisi.gr


αν εχεις και το Jimny 222, μπορντώ (είναι το μαμά χρώμα, όχι της... λάσπης!), στείλε σε παρακαλώ στο steliosh@steliosh.net !
Ευχαριστώ!

Αυτό ισχύει και για όποιον έχει φωτό μας, αν θέλει να τη στείλει, ευχαριστούμε προκαταβολικά!
Επίσης δεχόμαστε και... βίντεο (ΟΧΙ σε εμαιλ, έτσι?! αλλά σε κόπια κασέτας VHS ή CD/DVD!)
Άβαταρ μέλους
steliosh
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 21 Ιαν 2005, 00:57
Τοποθεσία: Penteli, Athens

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 31 Ιαν 2005, 13:16

dista έγραψε:Μιας και ο Mr.Tetrakinisi δεν πρόκειτε να το πεί ας συμπληρώσω εγώ:
Ένα μεγάλο ΘΑΥΜΑΣΤΙΚΟ για τα "χερια" που θέλει ένα τέτοιο 110 για να πάει έτσι. Δεν φτάνουν Γιάννη μου τα "καλούδια" μόνα τους :twisted: :twisted: :twisted:


Μπορώ να σου πω ότι το 110 έχει γίνει τόσο καλό που είναι σαν να "κλέβω εκκλησίες". Και η συγκεκριμένη διαδρομή - χωρίς κομμάτια "τεζα"- το βόλευε, εκτός ίσως απο καμιά δεκαριά φουρκέτες που κάναμε μανούβρα.
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό violator » 31 Ιαν 2005, 13:44

καλημερα

ηθελα να πω κι εγω με τη σειρα μου συγχαρητηρια στους διοργανωτες (σπυρο,doc,και γενικα ολους στο 0300 και το off-road.gr που συμμετειχαν)

ηθελα να κανω καποιες παρατηρησεις. βασικα πιστευω οτι οι αναβατες εχουν πιο πολυ μεσα τους την εννοια της βολτας για τετοιες εκδηλωσεις παρα του αγωνα. ισως γιατι εχουμε παρει πολλες φορες μερος σε οργανωσεις του 0300.και συνηθως εχουν πιο πολυ την αισθηση της παρεας παρα του ανταγωνισμου για το αποτελεσμα. οι αυτοκινηταδες εχουν πιο πολυ αναπτυγμενη την αισθηση του αγωνα. και για αυτο και στη συγκεκριμενη διοργανωση εχουμε τετοιες συμπεριφορες που αναφερετε. ισως και το γεγονος οτι ολοι οι αναβατες εχουμε βρεθει σε θεση να εχουμε παθει κατι στο βουνο και να μας λειπει ενα εργαλειο που μας χρειαζεται η ενα tyre-up και να μενουμε ωρα εκει μεχρι να βρουμε τη λυση η μια βοηθεια. οι αναβατες και οι μοτοσυκλετες ειναι πιο ευπαθης ως κατηγορια αφου στα 4χ4 μπορεις να κουβαλας μαζι σου ολοκληρο συνεργειο αν θες.
επισης οι μοτοσυκλετιστες μπορουν να ξεκ@&λωνουν σχεδον καθημερινα εστω και στο δρομο ενω οι αυτοκινητιστες λογω ογκου πιο δυσκολα βρισκουν ευκαιρια κι ετσι βλεπουν αυτες τις εκδηλωσεις ως τετοια.
anyway ελπιζω να καταλαβατε το σκεπτικο μου. δεν θελω να κατηγορησω κανεναν απλα ετσι νομιζω εγω για το θεμα κατα ποσο ειναι πιο ευαισθητοποιημενοι οι μοτοσυκλετιστες η οχι.

θα ηθελα να πω ενα ευχαριστω στον Γιωργο (#22 με το παλιο του honda που αντεχει μια χαρα) για τη βοηθεια και την παρεα οταν μου εσκασε το μπροστινο λαστιχο. και επισης στο #258 LR για τον αερα που τελικα δεν εκανε τιποτα αφου η τρυπα ηταν μεγαλη αλλα και μονο η πραξη αρκει. thanks guys.

για μενα το συγκεκριμενο trail ride ηταν πολυ καλο. πολυ καλη η διαδρομη και η χαραξη. καλο και το road book. αν δεν εσκαγε το λαστιχο 2 χιλιομετρα πριν την ασφαλτο θα ηταν αψογο.(μετα απο 3 χρονια χρειαστηκε η ελπα.τοσα λεφτα δεν πηγαν χαμενα.χεχε)

ακομα δεν εχω καταλαβει ακριβως τον τροπο υπολογισμου της βαθμολογιας αλλα μαλλον φταιει το γεγονος οτι δεν εχω διαβασει ποτε τους κανονισμους γιατι συμμετεχω για χαβαλε.χεχε αλλα ειναι κριμα καποιοι να φωναζουν στο τελος για αδικιες η κατι αλλο αντι να χαιρονται για μια ομορφη μερα στο βουνο.και να τα ριχνουν σε καποιον η καποιους που περασαν 15+ μερες τρεχοντας για να ειναι ολα οκ.

σπυρο περιμενουμε το επομενο. οι διοργανωσεις στην αττικη ειναι πολυ καλες γιατι μαζευουν πολυ κοσμο και δε χρειαζονται μεγαλη προετοιμασια απο τους συμμετεχοντες. σκεψου μηπως πρεπει να διοργανωνονται πιο συχνα.
συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες για μια πολυ ωραια κυριακη.

#41 ΚΤΜ 640 (αν υπαρχουν φωτο gorgoroftere κι εχεις χρονο geo2001_gr@yahoo.com)
αυτος ειμαι:
http://www.steliosh.net/moto/ktm200/tra ... tm_ekk.jpg


υγ.και μια ιδεα: τι θα ελεγαν οι οργανωτες για ενα κινητο βουλκανιζατερ στον τερματισμο? :P :P :P
Τελευταία επεξεργασία από violator και 31 Ιαν 2005, 14:05, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
violator
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 14:18
Τοποθεσία: νεα σμυρνη,αθηνα

Δημοσίευσηαπό chriska » 31 Ιαν 2005, 13:47

superspy έγραψε:Τα αποτελέσματα σε μορφή PDF εδώ....
ΜΟΤΟ
http://www.off-road.gr/uploads/files/su ... s-moto.pdf

AUTO
http://www.off-road.gr/uploads/files/su ... s-auto.pdf


Βλέποντας τα αποτελέσματα του χθεσινού αγώνα και επειδή δεν γνωρίζω απο υπολογισμούς, ούτε είχα ηλεκτρονικά βοήθήματα, πώς υπολογίζετε τα αποτελέσματα?
Ερώτηση:
1.Πόσα ήταν τα χρονομετρημένα χιλιόμετρα?
2. Το δικό μας GPS έδειχνε μέση ωριαία ταχύτητα 34,3.Μετρηθήκαμε απο την οργάνωση 35,31.Μήπως το δικό μας δεν είναι καλό όργανο?
3. Τι χρόνο άφιξης μας έδωσε ο κριτής στο ΣΕΧ τερματισμού, όταν "πέσανε" πάνω του 5-6 μηχανές μαζί με το δικό μας καρτελάκι και ρώταγε τα νούμερα απο τις μηχανές?
Απλά για δική μας ενημέρωση, ώστε σε επόμενο τέτοιου τύπου αγώνα να γνωρίζουμε το πώς υπολογίζονται τα αποτελέσματα και επι τη ευκαιρία να αγοράσουμε και κανένα καλύτερο όργανο(terratrip, halda,notebook,satellite etc).
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
chriska
Πλήρωμα 230
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 31 Ιαν 2005, 14:07

chriska έγραψε:2. Το δικό μας GPS έδειχνε μέση ωριαία ταχύτητα 34,3.Μετρηθήκαμε απο την οργάνωση 35,31.Μήπως το δικό μας δεν είναι καλό όργανο?


Δυστυχώς το GPS μετρά αποστάσεις σε επίπεδο και μάλιστα στο επίπεδο της θάλασσας!!!

Τί σημαίνει αυτό; Ότι δεν μπορεί να υπολογίσει τις ανηφοροκατηφόρες και το πρόσθετο μήκος απο αυτές. Στα μερικά χλμ. αυτό δεν κάνει διαφορά. Στα ολικά δίνει μία απόκλιση που μπορεί να φτάσει και το 3%.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να υπολογίζεις το χρόνο για το τελευταίο κομμάτι του αγώνα με βάση τα χιλιόμετρα του οργανωτή και όχι το δικό μας δρομόμετρο, όποιο και αν είναι αυτό.

Προσοχή θέλει ακόμη και η απόκλιση που προκαλούν τα χασίματα, οι μανούβρες και ότι μας κάνει να προσθέτουμε μέτρα.

Τί ακριβώς έπαθες; Μία η απόκλιση του GPS, μία τα μέτρα που έκανες παραπάνω, σε ξεγέλασαν. Έχω χάσει αγώνα έτσι. Αγώνα με ένα regularite μόλις 12 χλμ.!!! Ήταν ανηφορικό και έχασα 30 δεύτερα!!!
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό ayrton » 31 Ιαν 2005, 14:15

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΤΡΕΞΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ.
ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ.

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ VIOLATOR ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ.
ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥΡΕΣ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΜΙΣΟΛΟΓΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΝΩΣΤΑ.
ΣΤΑ TRAIL RIDE ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΟΤΙ ΠΑΣ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ.
ΑΜΑ ΘΕΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΑ, ΚΟΥΠΕΣ,ΚΑΠΕΛΑ,ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ,HOMOLOGATION ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ .....ΑΠΛΑ ΠΑΣ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ.
.....ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ.
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΗΧΑΝ ΣΤΗΝ ΧΤΕΣΙΝΗ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.
ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΒΓΗΚΑΝ ΗΔΗ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΙΑ...
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΣΧΕΤΙΚΟ ΧΑΒΑΛΕ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΕΧΘΕΣ....ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ.

ΤΕΛΟΣ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.
ΝΑΣΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ.
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 31 Ιαν 2005, 14:17

Σπυρο Thanks :wink:
το εμαθα το κολπο τωρα :D :D :D

Α !! να μην ξεχασω να ευχαριστησω τον Dista και την 4WDMama για την βοηθεια τους :P :P και να τους συγχαρω γιατι παρολα τα προβληματα και ουσιαστικα με μισο αυτοκινητο :shock: κατορθωσαν να τερματισουν και σε καλη θεση. :P :P
Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στον Tedo για την βοηθεια που εδωσε πρωτος στο RAV4 θυσιαζοντας ουσιαστικα τον αγωνα του :shock: :razz: :razz:
Επισης να ζητησω συγγνωμη απο τον οδηγο ενος ασπρου Νiva (δεν συγκρατησα νουμερο) :oops: ο οποιος πρεπει να εφαγε απιστευτη φρικη με τον τροπο που δυο φορες χρειαστηκε και μας αφησε να περασουμε. Thanks mate :wink: :wink:
Εικόνα
Για να περνάμε καλά
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 31 Ιαν 2005, 14:17

violator έγραψε:θα ηθελα να πω ενα ευχαριστω στον Γιωργο (#22 με το παλιο του honda που αντεχει μια χαρα) για τη βοηθεια και την παρεα οταν μου εσκασε το μπροστινο λαστιχο. και επισης στο #258 LR για τον αερα που τελικα δεν εκανε τιποτα αφου η τρυπα ηταν μεγαλη αλλα και μονο η πραξη αρκει. thanks guys.

υγ.και μια ιδεα: τι θα ελεγαν οι οργανωτες για ενα κινητο βουλκανιζατερ στον τερματισμο? :P :P :P


Χαρά μας που σε βοηθήσαμε!!!

Ξέχασα απλά να σου πω ότι είχαμε και κιτ επισκευής μαζί!!! Κινητό βουλανιζατέρ δηλαδή... Απλά δεν ξέρω αν κάνει για μοτό.
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 31 Ιαν 2005, 14:43

Tetrakinisi έγραψε:
Gorgorofteros έγραψε:AYRTON (να υποθέσω SENNA ???) σου έστειλα τρείς φωτό με το γενναίο DT.


Για εμάς τίποτε;

Νο258, λευκό 110.

info@tetrakinisi.gr


Οποιος πάει χερσόνησο KOLA είναι γνωστός.
Πρέπει ήδη να έλαβες το βιντεάκι.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό koninos » 31 Ιαν 2005, 14:44

Συγχαρητηρια στην οργάνωση ηταν πολυ καλή!
Αλλα και στους συμμετέχοντες αξίζουν μπράβο.
Είδα αρκετό αλτρουϊσμό μεταξύ των αγωνιζόμενων
που είναι και η ομορφιά σε τετοιου είδους αγώνες!
Το μόνο που με ξένισε λιγο ήταν η απόπειρα για προσπέραση
που επιχειρήθηκε απο μεγάλο 4κίνητο σε κλειστή ανηφορική φουρκετα
(από την εσωτερική παρακαλώ) την ωρα που ειμασταν σχεδον
σταματημένοι απο μηχανες μπροστά μας!
Η προσπέραση δεν τελεσφόρησε και στην πρώτη ευθεία
κάναμε στην ακρη για να περάσει το τέρας (αν και δεν μας ξέφευγε απο
γκάζι αλλά από την επιλογή μας να φυλάξουμε το οχημα μας)
Λιγο ψυχραιμία αν μη τι άλλο μια θέση πάνω η κάτω δεν
ειναι τόσο σπουδαία
Τελος η γκρίνια... πάντα τέτοια και καλυτερα!

Συνοδηγός Νο 234 Vitara
Άβαταρ μέλους
koninos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 13 Ιαν 2003, 13:26

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 31 Ιαν 2005, 15:04

Κυριοι καλιτεχνες :P
Μηπως παιζει καμια φωτο ή video με το 236 Mitsubishi Pajero NEW ΜΑΥΡΟ περιπου :?

chrisg@kino.gr

Ευχαριστω
Εικόνα
Για να περνάμε καλά
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες