Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Trail ride καλαμάτας 14 Nοεμβρίου 2004

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό denis » 13 Νοέμ 2004, 10:16

ANTE KAΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. :P :P
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό alexandros » 13 Νοέμ 2004, 10:23

Καλημέρα και καλό ταξίδι σε όλους μας !!!!!!!!!

Εμείς θα φύγουμε γύρω στις 17:00 από Βόρεια Προάστια

Τα λέμε το πολύ – πολύ κατευθείαν στην Καλαμάτα !!!

Καλό δρόμο !!!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό SPULSE » 13 Νοέμ 2004, 12:38

ΖΗΛΕΥΩ ΖΗΛΕΥΩ ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ :evil: Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΣΩ ΜΙΝΗΣΚΟ :cry: ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΑ ΦΤΗΝΑ Η ΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ...ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΩΝ 4Χ4 ΚΑΙ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.
Άβαταρ μέλους
SPULSE
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 11 Φεβ 2004, 14:20
Τοποθεσία: Ν. ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Tetrakinisi » 15 Νοέμ 2004, 15:17

Σήκωσέ το, το τιμημένο!!!

Συγχαρητήρια στον Χάρη Ευτυχίδη και στον Έκτωρα Κιμωνίδη (Nissan Terrano), μέλη του Ιχνηλάτη, για την νίκη τους στην Καλαμάτα. Μας έκαναν περίφανους χαρίζοντας στην ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ και τον Ιχνηλάτη την 5η συνεχόμενη νίκη μέσα σε 4 εβδομάδες.

Συγχαρητήρια επίσης στους Βιρβίλλη/Βιρβίλλη (KIA Sportage) που επανέλαβαν την επιτυχία της Ροδόπης, τερματίζοντας στο βάθρο για δεύτερη συνεχόμενη φορά.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ!!!
Tetrakinisi
 

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 15 Νοέμ 2004, 15:58

Φίλοι και συνφορουμίστες,
Ο αγώνας ήταν καταπληκτικός, η διαδρομή πανέμορφη, η οργάνωση άψογη και ο καιρός σύμμαχος, με λίγα λόγια ότι έπρεπε για ένα ευχάριστο ΣΚ :D :D :D
Ο συνοδηγός μου (Fyz) άψογος, το ηρωϊκό Niva με την καινούργια ανάρτηση άριστο και γενικά όλα καλά. To B.R.A.T. έδωσε το βροντερό παρόν με πρώτο τον ταχύτατο Chrisva, ο οποίος αν δεν είχε μια άτυχη στιγμή (έξοδος σε παρακείμενο χαντάκι) θα είχε "ακουμπήσει" κορυφή, τους υποφαινόμενους Metalaxe και Fyz που κατέκτησαν την τρίτη θέση στην κατηγορία 4x4 Raid, τους Vidas και Bl@ckDog σε ρυθμούς πυροβόλου (οι οποίοι βοήθησαν και αρκετό κόσμο), τους Xontros και Pavlox οι οποίοι μύρισαν παϊδάκι και την έκαναν αλά γαλλικά στην πλησιέστερη ταβέρνα, τον Δημήτρη (Καλατράβα) ο οποίος δεν ξέρω τι έκανε γιατί έφυγα νωρίς, και τον "νεοφερμένο" (στο BRAT εννοώ) xj ο οποίος απ' ότι πήρε το αυτί μου έκοβε βόλτες στο βουνό
Πολλά συγχαρητήρια στη Λέσχη Μοτοσυκλετιστών Καλαμάτας για την πολύ καλή οργάνωση και την ωραία διαδρομή που έφτιαξαν.
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς και στους φίλους του brat στην Καλαμάτα (Οβελίξ & Σία), μάλλον πρέπει να εξετάσουμε την οργάνωση παραρτήματος εκεί :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Συγχαρητήρια και στην Stratego Team η οποία έκανε καταπληκτική εμφάνιση, μπράβο παιδιά και σ' ανώτερα :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Νοέμ 2004, 17:12

Εκ μερους του Stratego Team θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για τα θερμα σας λογια

Χαρηκαμε ιδιατερα για την δυναμικη παρουσια του Brat και τους καλωσοριζουμε (Στους αγωνες ομως εεεεε.......στις ταβερνες μακρια και αγαπημενοι )

Το Stratego Team κατεκτησε

1. 3η θεση Γενικης Tazmania Tazlady (Κυπελλο)
2. 1η θεση RAID Tazmania Tazlady (Κυπελλο)
3. 7η θεση γενικης Dista -4wd Mama
4. 8η θεση γενικης Tedos-BrittBrat

Και ο δικος μας Denis τερματισε στις Γουρουνες!!!

Αντε και στον επομενο :D :D :D :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Νοέμ 2004, 19:21

alexandros :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:

miou :thumbleft: :thumbleft: :thumbleft:

pajo 8) 8) 8) (ελπιζω η ζημια να μην βγηκε ακριβα) Next time φιλε
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Elfmelerin » 15 Νοέμ 2004, 20:14

To jimnyclub κατέκτησε την δεύτερη γενικής με...εμένα και την δεύτερη στην κατηγορία 4χ4 μετά από την εκπληκτική παρουσία του terano από τον ιχνηλάτη.Ο δεύτερος του συλλόγου σε κάποια πιο πίσω θέση(ακόμη τα αποτελέσματα δεν έχουν ανακοινωθεί στο site της ΛΕΜΟΚΑ)
Elfmelerin
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 30 Ιουν 2004, 22:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Νοέμ 2004, 20:19

Elfmelerin έγραψε:To jimnyclub κατέκτησε την δεύτερη γενικής με...εμένα και την δεύτερη στην κατηγορία 4χ4 μετά από την εκπληκτική παρουσία του terano από τον ιχνηλάτη.Ο δεύτερος του συλλόγου σε κάποια πιο πίσω θέση(ακόμη τα αποτελέσματα δεν έχουν ανακοινωθεί στο site της ΛΕΜΟΚΑ)


Tα ειπαμε και απο κοντα τα συγχαρητηρια μου και απο εδω :D :D :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Pads » 15 Νοέμ 2004, 21:12

To jimnyclub κατέκτησε την δεύτερη γενικής με...εμένα και την δεύτερη στην κατηγορία 4χ4 μετά από την εκπληκτική παρουσία του terano από τον ιχνηλάτη.Ο δεύτερος του συλλόγου σε κάποια πιο πίσω θέση(ακόμη τα αποτελέσματα δεν έχουν ανακοινωθεί στο site της ΛΕΜΟΚΑ)


Συγχαρητήρια στη ΛΕΜΟΚΑ για την διοργάνωση. Ο χορός της βροχής που χόρεψα το προηγούμενο βράδυ απέδωσε και έτσι είχαμε ενα πολύ ατμοσφαιρικό αγώνα με μπόλικη ομίχλη και λάσπη.
Γιώργο συγχαρητήρια και πάλι για την διπλή νίκη. Είχες βέβαια λίγο τρακ όταν στην απονομή ήσουν δίπλα δίπλα με το τρελό ξανθό κοπελάκι του σπόνσορα!
Ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα της κατηγορίας 4Χ4 να δω σε τη θέση είμασταν τελικά (συνοδηγος του δεύτερου)
Άβαταρ μέλους
Pads
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 26 Αύγ 2004, 14:22
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 16 Νοέμ 2004, 00:11

Pads έγραψε:Ακόμα περιμένω τα αποτελέσματα της κατηγορίας 4Χ4 να δω σε τη θέση είμασταν τελικά (συνοδηγος του δεύτερου)


www.stratego4x4-team.gr

www.lemoka.gr
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Νοέμ 2004, 08:22

Συγχαρητήρια σε όλους για το πνεύμα του αγώνα !!

Ο αγώνας αυτός αποδείχτηκε πανέμορφος μέσα από όλες αυτές τις αντίξοες συνθήκες όπως ο καιρός και σημαντικότερο το ότι ήταν μια εβδομάδα μετά την ΡΟΔΟΠΗ !!!

Ευχαριστούμε και την ΛΕ.ΜΟ.ΚΑ για την ΑΨΟΓΗ διοργάνωση όλου του αγώνα όπως του park ferme, των ξενοδοχείων και γενικότερα αυτής της όμορφης πόλης !!!!

η απονομή ήταν εκπληκτική και κατακόκκινη!!

ελπίζουμε σε μια μελλοντική και το ίδιο όμορφη διοργάνωση από τους τοπικούς !!


Υς. DIsta και Tedos νομίζω πως η παρουσία της μασκότ σας ήταν αναγκαία !!!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 16 Νοέμ 2004, 09:00

ΖΗΛΕΥΩ........ΖΗΛΕΥΩ.........ΖΗΛΕΥΩ.......(Σε 2 μηνάκια επιστρέφω).

Συγχαρητήρια στους μετέχοντες, τερματίσαντες και φυσικά διπλά συγχαρητήρια στους Νικητές.

Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση.

SPULSE καλή ανάρρωση και μην ανησυχείς το καταχείμωνο θα κάνουμε μια επαναληπτική Ρούμελης (ως προπόνηση) για να μας φύγει η ζήλια.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

Δημοσίευσηαπό alexandros » 16 Νοέμ 2004, 09:05

Gorgorofteros
ΖΗΛΕΥΩ........ΖΗΛΕΥΩ.........ΖΗΛΕΥΩ.......(Σε 2 μηνάκια επιστρέφω).


Από πού επιστρέφεις ?????????
Που είσαι ???
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 16 Νοέμ 2004, 09:25

alexandros έγραψε:
Από πού επιστρέφεις ?????????
Που είσαι ???


Η Γυναίκα μου μπήκε στον μήνα της, ανα πάσα στιγμή περιμένω την διάδοχο.
Είδες αμα έχεις σκίσει την γάτα ?
Ευτυχώς τουλάχιστον δεν υπάρχουν άλλοι αγώνες κοντά.

Τουλάχιστον την Κυριακή που εσείς τρέχατε, εμείς εδώ ισιώναμε το πλαίσιο του tsunami (χουσιάδα). Την επόμενη Κυριακή θα ασχοληθώ και με το δικό μου.

Το αίσθημα ευφορίας και απόλαυσης που είχα στην Ροδόπη, τώρα μου λείπη.

Ευτυχώς θα βρέχει συνέχεια, μια μονοήμερη στην Ρούμελη αργότερα θα είναι οτι πρέπει.
KΕΡΑΣΙ CLUB
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 18 επισκέπτες