Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

6-7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2004 RAID Ροδόπης στην Δράμα-(Παλαιά συζήτηση)

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό georgek » 20 Αύγ 2004, 06:56

Θα ήθελα να ρωτήσω τι έχει προβλεφθεί στον συγκεκριμένο αγώνα για τους θεατές. Δηλαδή αν κάποιος δεν θέλει να τρέξει στον αγώνα αλλά απλά να ζήσει από κοντά την ατμόσφαιρα.
Τί γίνεται με τη διαμονή? Θα υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος χώρος όπου θα γίνει camping?
Πως θα μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει κομμάτια της διαδρομής αφού η διαδρομή δεν ανακοινώνεται?
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό tazmania » 20 Αύγ 2004, 08:58

Το βλέπω δύσκολο camping το Νοέμβριο.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kosdros » 20 Αύγ 2004, 15:56

Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα με τους θεατές!
Στο Ξυλόκαστρο που υπήρχαν αρκετοί είχαν εμφανίσει στην αρχική σελίδα του site την διαδρομή και τα πιο θεαματικά σημεία αυτής! Αυτό βέβαια έγινε όταν ήμαστε έτοιμοι να ξεκινήσουμε και περιμέναμε την σειρά μας να φύγουμε! Έτσι οι αγωνιζόμενοι δεν είχαν πρόσβαση στο διαδίκτυο!
Έτσι πιστεύω και τώρα να ανακοινώνουν την διαδρομή της κάθε ημέρας όταν η πρόσβαση για τους οδηγούς θα είναι αδύνατη
kosdros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 99
Εγγραφή: 06 Μαρ 2004, 17:26

Δημοσίευσηαπό pino » 22 Αύγ 2004, 08:28

georgek έγραψε:Θα ήθελα να ρωτήσω τι έχει προβλεφθεί στον συγκεκριμένο αγώνα για τους θεατές. Δηλαδή αν κάποιος δεν θέλει να τρέξει στον αγώνα αλλά απλά να ζήσει από κοντά την ατμόσφαιρα.
Τί γίνεται με τη διαμονή? Θα υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος χώρος όπου θα γίνει camping?
Πως θα μπορεί κάποιος να παρακολουθήσει κομμάτια της διαδρομής αφού η διαδρομή δεν ανακοινώνεται?


Οι θεατές θα μπορούν να παρακολουθήσουν τον αγώνα αφού ενημερωθούν από την γραμματεία για τα σημεία την ημέρα του αγώνα.
Άβαταρ μέλους
pino
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57

Δημοσίευσηαπό superspy » 26 Αύγ 2004, 11:38

Έχετε Unimog, ΜΑΝ, Iveco ή ακόμα και καμιά παλία καναδέζα; Θέλετε να πάρετε μέρος στο Raid;;;;

Στον αγώνα της Δράμας θα υπάρχει και κατηγορία φορτηγών....
Ετοιμάστε τα λοιπόν!
Περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό spiros » 26 Αύγ 2004, 12:06

superspy έγραψε:Έχετε Unimog, ΜΑΝ, Iveco ή ακόμα και καμιά παλία καναδέζα; Θέλετε να πάρετε μέρος στο Raid;;;;

Στον αγώνα της Δράμας θα υπάρχει και κατηγορία φορτηγών....
Ετοιμάστε τα λοιπόν!
Περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα!


Ναι, κάνε το εσύ την ημερομηνία που εχουμε Ολύμπιο και μετά παίξε με τον πόνο μας! Άκου καναδέζα!!!
:P :P :P
spiros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 12 Δεκ 2002, 08:54

Δημοσίευσηαπό QUADMAN » 28 Αύγ 2004, 12:08

:twisted: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΟΦΥΛΗ ΔΗΛΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΜΕ KAWASAKI KFX 400 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΥΤΟΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
QUADMAN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 08 Μαρ 2004, 17:14
Τοποθεσία: ΚΗΦΙΣΙΑ

Δημοσίευσηαπό pino » 28 Αύγ 2004, 12:34

Οι προσφορές των ξενοδοχείων για τους αγωνιζόμενους στο Raid Ροδόπης

http://rodopi-raid.off-road.gr/2004/hellenic/info.html
Άβαταρ μέλους
pino
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57

Δημοσίευσηαπό alexandros » 30 Αύγ 2004, 10:07

καλημέρα σε όλους και καλό χειμώνα !!!!!!!!!!!

η γουρουνοφυλή (κατα τον quadman) σας χαιρετά και σας ενημερώνει πως οι συμμετοχές απο τους τετράποδους ή τετράροδους φίλους (όπως θέλετε) όλο και μεγαλώνει !!!
ειναι ακόμα νωρις για προβλεψεις αλλα επειδη ηδη 2 δωσαμε συμμετοχη να σας ενημερωσουμε πως ευελπιστούμε στο να έρθουμε στη δράμα πολλά quads αρχιζοντας απο τον quadman με kfx 400 και συνεχίζοντας με το φιλο Βαγγέλη απο την Κω με raptor 660 τον Μιχάλη απο αθήνα με banshee 350 εμένα με το raptorακι μου και τωρα ψάχνοντας και ελπίζοντας για άλλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πιστευουμε πολυ στην δουλεια που κανετε και γνωριζουμε την σιγουρη επιτυχια και την αψογη οργανωση !!!!!!

keep up the good work !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υσ. πολυήμερος αγώνας αντοχής????? αν ειναι εφικτός ????????????
εννοειται παιδια !!!!!! θα ειμαστε και εκει !!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό superspy » 30 Αύγ 2004, 11:46

alexandros έγραψε:καλημέρα σε όλους και καλό χειμώνα !!!!!!!!!!!

η γουρουνοφυλή (κατα τον quadman) σας χαιρετά και σας ενημερώνει πως οι συμμετοχές απο τους τετράποδους ή τετράροδους φίλους (όπως θέλετε) όλο και μεγαλώνει !!!
ειναι ακόμα νωρις για προβλεψεις αλλα επειδη ηδη 2 δωσαμε συμμετοχη να σας ενημερωσουμε πως ευελπιστούμε στο να έρθουμε στη δράμα πολλά quads αρχιζοντας απο τον quadman με kfx 400 και συνεχίζοντας με το φιλο Βαγγέλη απο την Κω με raptor 660 τον Μιχάλη απο αθήνα με banshee 350 εμένα με το raptorακι μου και τωρα ψάχνοντας και ελπίζοντας για άλλους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πιστευουμε πολυ στην δουλεια που κανετε και γνωριζουμε την σιγουρη επιτυχια και την αψογη οργανωση !!!!!!

keep up the good work !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υσ. πολυήμερος αγώνας αντοχής????? αν ειναι εφικτός ????????????
εννοειται παιδια !!!!!! θα ειμαστε και εκει !!!!!!!!!!!


Χρονιά πολλά alex..... Αντε να δούμε περισσότερα quad και.... θα σας έχω και έκπληξη!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό QUADMAN » 30 Αύγ 2004, 22:56

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Καλησπερα σε ολους θα ηθελα απλα να δηλωσω οτι και ΒΕΒΑΙΑ και στο πολυημερο ειμαι μεσα λογω προτερου εντιμου βιου των διοργανωτων και της τωρα πια μεγαλης εμπειριας τους

Υ.Γ Τωρα πια παιδια οπως εχετε καταλαβει δεν ειστε πια μονοι
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink
Υ.Γ 2 superspy καμια ενδειξη για την εκπληξη? :? :? :?
Άβαταρ μέλους
QUADMAN
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 08 Μαρ 2004, 17:14
Τοποθεσία: ΚΗΦΙΣΙΑ

Συμμετοχές ΠΟΥ?

Δημοσίευσηαπό SeNNinhA » 31 Αύγ 2004, 14:19

Σπυρο για πες μου που και ποτε δηλώνουμε συμμετοχές. Την Ρούμελη την έχασα την τελευταία στιγμή λογο δουλειάς αλλά δεν σκοπεύω να χάσω και αυτή. Αν δηλώνουμε σε εσένα τότε γράψε και ενα Dakar 650 μέσα (Δράμπας Γιάννης) παρέα με τον Kosdros. Έτσι για να τον προσέχω να μην πατήσει κανένα πάλι...
Άβαταρ μέλους
SeNNinhA
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 06 Δεκ 2003, 23:05
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι, Αθήνα

Re: Συμμετοχές ΠΟΥ?

Δημοσίευσηαπό superspy » 31 Αύγ 2004, 14:44

SeNNinhA έγραψε:Σπυρο για πες μου που και ποτε δηλώνουμε συμμετοχές. Την Ρούμελη την έχασα την τελευταία στιγμή λογο δουλειάς αλλά δεν σκοπεύω να χάσω και αυτή. Αν δηλώνουμε σε εσένα τότε γράψε και ενα Dakar 650 μέσα (Δράμπας Γιάννης) παρέα με τον Kosdros. Έτσι για να τον προσέχω να μην πατήσει κανένα πάλι...


Σε χάσαμε.....
Λοιπόν όλες οι λεπτομέρειες στο site του αγώνα στο http://rodopi.off-road.gr

Συμπληρώνεις το έντυπο συμμετοχής και μαζί με την απόδειξη κατάθεσης, τα στέλνεις με fax στο 210 9234825.
Άντε!!!! Ελπίζω να καταφέρεις να έρθεις αυτή τη φορά....

Χαιρετισμούς
Σπύρος
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 06 Σεπ 2004, 10:35

spiros έγραψε:
superspy έγραψε:Έχετε Unimog, ΜΑΝ, Iveco ή ακόμα και καμιά παλία καναδέζα; Θέλετε να πάρετε μέρος στο Raid;;;;

Στον αγώνα της Δράμας θα υπάρχει και κατηγορία φορτηγών....
Ετοιμάστε τα λοιπόν!
Περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα!


Ναι, κάνε το εσύ την ημερομηνία που εχουμε Ολύμπιο και μετά παίξε με τον πόνο μας! Άκου καναδέζα!!!
:P :P :P


Πρόσθεσα τη λέξη «ΚΑΝΑΔΕΖΑ», γιατί κάπου είχε πάρει το μάτι μου, μια κίτρινη που θα ήταν ιδανική για αυτό τον αγώνα. :huh:

Τελικά μόλις την Παρασκευή έμαθα ότι αυτή είναι …. δικιά σου….. Έτσι εξηγείται ο «πόνος»! :banging:

Κρίμα θα ήταν μια «πρωτιά» για το «εργαλείο» σου στα υπέροχα βουνά της Ροδόπης!

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό Gorgorofteros » 06 Σεπ 2004, 11:02

Superspy όταν πρωτοανέφερες το θέμα φορτηγά, σε μια κίτρινη Καναδέζα πήγε το μυαλό μου που έχω δεί κάπου στο Μαρούσι.

Δεν ξέρω απο επιδόσεις πάντως είναι κούκλα. :P

Μόνο που δεν έχει εδώ και καιρό μπροστινό άξονα.

Λέτε να ετοιμάζεται για μάχες ? :shock:
Άβαταρ μέλους
Gorgorofteros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: 13 Απρ 2004, 08:19
Τοποθεσία: Χαλάνδρι - Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες