Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

4ος Αγώνας TrailRide CUP 2005: ΨΑΧΝΑ 18/9

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό tedos » 31 Αύγ 2005, 17:27

Θεωρώ λοιπόν ότι 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ είναι η πιο λογική ημερομηνία η οποία θα βγει με υπερπροσπάθεια και υπερκόπωση – να είστε σίγουροι. Πόσο μάλλον που αναγκάζομαι να αλλάξω και μέρος!





Ρε παιδιά γιατί το μαμάμε το θέμα?Εδώ μέσα γράφουν 10...20 άτομα από τα 150 που τρέχουν?Αν κάθεται ο Doc ή ο εκάστοτε οργανωτής να ψάχνετε για το ποιός μπορεί και ποιός δεν μπορεί μια συγκεκριμένη ημερομηνία να τρέξει εεε τότε δεν θα γινόταν κανένας αγώνας.
Δημήτρη διάλεξε μια ημερομηνία που πιστευεις ότι βολεύει τους περισσότερους και κάνε τον αγώνα και όποιος μπορεί έρχεται και τρέχει


Ok ειπα και προηγουμενως οτι η ημερομηνια δεν με αφορα και πολυ -θα τρεξω αν μπορεσω- αλλα ολα εχουν ενα οριο!!!

1. Αγαπητε doc ενταυθα. Σεβαστος ο κοπος και το τρεξιμο αλλα δεν βλεπω για πιο λογο το αναφερεις....απο τη στιγμη μαλιστα που εχεις δηλωσει οτι το κανεις για να βγαλεις και κανα φραγκο!!! Αρα??? Λογικα επενδυεις χρονο και κοπο και χρεωνεις παραβολο! Ετσι δεν ειναι? Η ληστευουμε εκκλησια?? Διοτι με κοπο και χρονο βγαζω και εγω το παραβολο αλλα δεν το διατυμπανιζω!!!

2. THANOS KTM ενταυθα. Οι αγωνιζομενοι στα αυτοκινητα ειναι 30-40 το πολυ και πληρωνουν διπλασιο παραβολο- απολυτα λογικο. Διαβαζουν και γραφουν οι περισσοτεροι εδω! Και χωρις αυτους δυσκολα βγαινει αγωνας με κερδος.....αυτη ειναι η ταμπακερα φιλε θανο! Ο φιλος doc λοιπον και καθε οργανωτης θα ρωτησει και θα αλλαξει 232 φορες αν αυτο απαιτειται για να παρει συμμετοχες! Κατανοητο.

Ολα τα υπολοιπα "κανε αγωνα οποτε σε βολευει" κλπ ειναι κουβεντες του κω... και ευρειας καταναλωσης φιλε μου! Οι ρομαντικοι μας τελειωσαν, τον τελευταιο τον λεγαν Superspy (αυτος εβαλε ψυχη για ναχουμε να παιζουμε σημερα)

Παντα Φιλικα αλλα ας λεμε επιτελους τα πραγματα με το ονομα τους!

Θοδωρης "Tedos"
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό doc » 31 Αύγ 2005, 19:26

tedos έγραψε:1. Αγαπητε doc ενταυθα. Σεβαστος ο κοπος και το τρεξιμο αλλα δεν βλεπω για πιο λογο το αναφερεις....απο τη στιγμη μαλιστα που εχεις δηλωσει οτι το κανεις για να βγαλεις και κανα φραγκο!!! Αρα??? Λογικα επενδυεις χρονο και κοπο και χρεωνεις παραβολο! Ετσι δεν ειναι? Η ληστευουμε εκκλησια?? Διοτι με κοπο και χρονο βγαζω και εγω το παραβολο αλλα δεν το διατυμπανιζω!!!


Σου φάνηκε να το διατυμπανίζω? Υποχρέωσή μου είναι!
Το αν "ληστεύετε εκκλησία" μάλλον σωστό είναι!
Γιατί αλλιώς, δεν θα φρόντιζα να κάνω κάτι καλό, να βρω χορηγούς κρατώντας το παράβολο εκεί που το κρατώ, αλλά θα προτιμούσα την τακτική του πολλαπλάσιου παράβολου.
Στην αρχή της χρονιάς ξεκίνησα λέγοντας και ξέροντας ότι θα ολοκληρώσω το 2005 "μπαίνοντας μέσα", επενδύοντας σε κάτι καλό για το μέλλον. Δεν έχει αλλάξει κάτι από τα αρχικά μου σχέδια. Φυσικά και θέλω να βγάλω κάποια χρήματα... στο μέλλον όμως. Ακόμη -πιστεύω- φτιάχνω υπόβαθρο.

tedos έγραψε:Οι ρομαντικοι μας τελειωσαν, τον τελευταιο τον λεγαν Superspy (αυτος εβαλε ψυχη για ναχουμε να παιζουμε σημερα)

Θοδωρης "Tedos"


Φυσικά και θέλω τους τετρακίνητους, φυσικά και θα τους ρωτήσω, αλλά μην νομίζεις ότι τους 2Τ δεν τους ρωτάω και τους υποτιμάω!
Ρομαντικοί υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν, για αυτό και παλεύουμε με τον Spy να οδηγήσουμε το πράγμα κάπου. Όταν χαθούν οι ρομαντικοί, κάτι τέτοιοι αγώνες θα εξαφανιστούν και θα κλειστούμε στις πίστες...
Να είσαι σίγουρος...
Να 'σαι καλά.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 01 Σεπ 2005, 09:09

tedos έγραψε:
1. Αγαπητε doc ενταυθα. Σεβαστος ο κοπος και το τρεξιμο αλλα δεν βλεπω για πιο λογο το αναφερεις....απο τη στιγμη μαλιστα που εχεις δηλωσει οτι το κανεις για να βγαλεις και κανα φραγκο!!! Αρα??? Λογικα επενδυεις χρονο και κοπο και χρεωνεις παραβολο! Ετσι δεν ειναι? Η ληστευουμε εκκλησια?? Διοτι με κοπο και χρονο βγαζω και εγω το παραβολο αλλα δεν το διατυμπανιζω!!!

2. THANOS KTM ενταυθα. Οι αγωνιζομενοι στα αυτοκινητα ειναι 30-40 το πολυ και πληρωνουν διπλασιο παραβολο- απολυτα λογικο. Διαβαζουν και γραφουν οι περισσοτεροι εδω! Και χωρις αυτους δυσκολα βγαινει αγωνας με κερδος.....αυτη ειναι η ταμπακερα φιλε θανο! Ο φιλος doc λοιπον και καθε οργανωτης θα ρωτησει και θα αλλαξει 232 φορες αν αυτο απαιτειται για να παρει συμμετοχες! Κατανοητο.

Ολα τα υπολοιπα "κανε αγωνα οποτε σε βολευει" κλπ ειναι κουβεντες του κω... και ευρειας καταναλωσης φιλε μου! Οι ρομαντικοι μας τελειωσαν, τον τελευταιο τον λεγαν Superspy (αυτος εβαλε ψυχη για ναχουμε να παιζουμε σημερα)

Δημήτρη διάλεξε μια ημερομηνία που πιστευεις ότι βολεύει τους περισσότερους και κάνε τον αγώνα και όποιος μπορεί έρχεται και τρέχει



Φίλε Tedo όπως βλέπεις εγώ δεν είπα κάνε αγώνα Doc όποτε βολεύει εσένα αλλά διάλεξε ημερομηνία που να βολεύει τους περισσότερους :wink:
Οπώς εσύ έτσι και εγώ και οι περισσότεροι έχουμε γυναίκα παιδιά δουλειές κοινωνικές υποχρεώσεις,βάζουμε λεφτά από την τσέπη μας, και δεν μπορούμε όποτε μας αρέσει να φεύγουμε και να τρέχουμε στους αγώνες.Χρειάζεται προγραμματισμός αλλά πάνω από όλα χρειάζεται...... καλή πίστη και κατανόηση.
Και ναι ίσως τελικά να είμαι και εγώ από εκείνους τους τελευταίους ρομαντικούς.



Παντα Φιλικα αλλα ας λεμε επιτελους τα πραγματα με το ονομα τους!

Και φυσικά συζητάμε φιλικά για να βγάλουμε καμμιά άκρη.

Θοδωρης "Tedos"
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Δημοσίευσηαπό tedos » 03 Σεπ 2005, 17:33

1. Για το ρυθμισμα των Terratrip ισχυει το γνωστο χλμ εξω απο το 0-300 σωστα? Θα υπαρχει και κατι αλλο κοντα στον αγωνα?

2. Εχει προβλεφθει τιποτα για ανεφοδιασμο καυσιμων? 200 χιλ ειναι αυτα και ειμαστε καπως αχορταγοι :oops: :oops: Η μηπως θα υπαρχει ανοιχτο (κυριακη γαρ) βενζινοπωλειον κοντα στην εκκινηση?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό superspy » 03 Σεπ 2005, 19:27

tedos έγραψε:1. Για το ρυθμισμα των Terratrip ισχυει το γνωστο χλμ εξω απο το 0-300 σωστα? Θα υπαρχει και κατι αλλο κοντα στον αγωνα?

2. Εχει προβλεφθει τιποτα για ανεφοδιασμο καυσιμων? 200 χιλ ειναι αυτα και ειμαστε καπως αχορταγοι :oops: :oops: Η μηπως θα υπαρχει ανοιχτο (κυριακη γαρ) βενζινοπωλειον κοντα στην εκκινηση?



1. Το ρύθμισμα των κοντέρ θα γίνει στο γνωστό σημείο του 0300, στην Αθήνα, το Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου στον τεχνικό έλεγχο.

Σημειώστε οτι θα ανακοινωθεί ωράριο προσελευσης ανάλογα με τον αριθμό συμμετοχής στον Τ.Ε..
Δεν θα γίνει Τ.Ε. την Κυριακή πριν τον αγώνα, οπότε προγραμματίστε να είστε το Σάββατο στο 0300 στην ώρα σας.


2. Στα Ψαχνά θα υπάρχει βενζινάδικο.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 04 Σεπ 2005, 09:53

tedos έγραψε: .....Οι ρομαντικοι μας τελειωσαν, τον τελευταιο τον λεγαν Superspy (αυτος εβαλε ψυχη για ναχουμε να παιζουμε σημερα)
.....


Ευχαριστώ για την ψυχολογική τόνωση.... :-)

Αλλά ευτυχώς υπάρχουν και άλλοι ρομαντικοί..... :-)
Από όλους τους οργανωτές που πρότεινε η ΕΛΠΑ για τα Trail Ride Raid και τα Rally Raid, ο DOC ήταν ο μοναδικός που δεν κοίταξε πρώτα το κόστος και το κέρδος και δέχτηκε να δώσει και αυτός ψυχή για να πάμε μπροστά, μπλέκοντας σε μια κατάσταση με πολύ γκρίνια και λίγο –έστω- ηθικό κέρδος.

Ευτυχώς κουβαλά την ίδια τρέλα με τα CCR με εμένα... :oops: Είναι και αυτός ρομαντικός....;-)

Φιλικά, Σπύρος
Τελευταία επεξεργασία από superspy και 04 Σεπ 2005, 10:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 04 Σεπ 2005, 10:00

Νεώτερα από τη διαδρομή!
Ο DOC ολοκλήρωσε τη διαδρομή, επιστρέφοντας στα Ψαχνά μετά από -περίπου- 180 χιλιόμετρα...
Χώμα, Δάσος, Πέτρα, Βουνοκορφές, Στενά δρομάκια και πυκνές φυλλωσιές, συνθέτουν μια εκπληκτική διαδρομή (πάντα δεν είναι;).
Σας ζηλεύωωωωωωω!
Ο DOC θα επιστρέψει ξανά τη Δευτέρα για να ολοκληρώσει τη σχεδίαση του Road Book και θα φέρει και μερικές φωτό....

Εσείς, ετοιμάζεστε;

Υ.Γ. Σύντομα, θα ανέβουν και οι πρώτες συμμετοχές.... βλέπω όλο τον "καλό" κόσμο πάλι... :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Σεπ 2005, 10:30

superspy έγραψε:Νεώτερα από τη διαδρομή!
Ο DOC ολοκλήρωσε τη διαδρομή, επιστρέφοντας στα Ψαχνά μετά από -περίπου- 180 χιλιόμετρα...
Χώμα, Δάσος, Πέτρα, Βουνοκορφές, Στενά δρομάκια και πυκνές φυλλωσιές, συνθέτουν μια εκπληκτική διαδρομή (πάντα δεν είναι;).
Σας ζηλεύωωωωωωω!


Aκουγεται πολυ καλο! Roadbook θα παρουμε στον τεχνικο ελεγχο? Ενημερωση πληρωματων στον Τ.Ε η πριν τον αγωνα? Νομιζω οτι αν παει με ωραριο ο ΤΕ καλυτερα θα ηταν ενημερωση λιγο πριν τον αγωνα για να μην περιμενουμε με τις ωρες αν περασουμε νωρις ΤΕ. Αρκει να μας δωθει η ΜΩΤ στον ΤΕ για να υπολογισουμε χρονους :)
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Ψαχνά 18-9

Δημοσίευσηαπό doc » 04 Σεπ 2005, 16:53

Νεώτερα από το μέτωπο...
Η διαδρομή είναι 180 χιλιόμετρα. Τα 40 περίπου είναι άσφαλτος. Βενζίνη υπάρχει στα 100 km και στα 115 km πάνω στη διαδρομή, στα 35 km, στα 40 km και στα 150km 500μ εκτός.
H διαδρομή είναι κλειστή στην αρχή, με στενά περάσματα, τεχνική και αργή, μετά ανοίγει, όντας πιο γρήγορη και όμορφη. Υπάρχει καλό χώμα, καλύτερο χώμα και γ@μάτο χώμα! Επίσης υπάρχει πέτρα, κοφτερή πέτρα, κυλιόμενη πέτρα, γλιστερή πέτρα...
Γκρέμια υπάρχουν ελάχιστα. Θέα μπόλικη, μεγάλες δυσκολίες μόλις δύο: Δύο μεγαλούτσικες και ζόρικες ανηφοριές, η μία παρατεταμένη.
Η εκκίνηση γίνεται από το Δημοτικό εργοτάξιο - ελικοδρόμιο Ψαχνών και ο τερματισμός στην ψαροτεβέρνα "το Κύμα" λίγο έξω από την παραλία των Πολιτικών. (6 km από το σημείο εκκίνησης).
Το Road Book θα είναι απέριττο. Οι δρόμοι που θα "μπαίνουν" στην βασική μας πορεία, σπάνια θα αναφέρονται, καθώς και όσοι δευτερεύοντες παρεκκλίνουν από την βασική μας ευθεία πορεία.
Λεπτομέρειες και φωτογραφίες, από Τετάρτη...
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Ενημέρωση

Δημοσίευσηαπό doc » 04 Σεπ 2005, 16:57

Ενημέρωση θα υπάρχει αναρτημένη στον Τεχνικό Έλεγχο όπου και θα λύνονται κάθε απορίες.
Θα υπάρχει και Road Book για το σημείο εκκίνησης.
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: Ψαχνά 18-9

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Σεπ 2005, 18:22

doc έγραψε:Νεώτερα από το μέτωπο...
Η διαδρομή είναι 180 χιλιόμετρα. Τα 40 περίπου είναι άσφαλτος. Βενζίνη υπάρχει στα 100 km και στα 115 km πάνω στη διαδρομή, στα 35 km, στα 40 km και στα 150km 500μ εκτός.
H διαδρομή είναι κλειστή στην αρχή, με στενά περάσματα, τεχνική και αργή, μετά ανοίγει, όντας πιο γρήγορη και όμορφη. Υπάρχει καλό χώμα, καλύτερο χώμα και γ@μάτο χώμα! Επίσης υπάρχει πέτρα, κοφτερή πέτρα, κυλιόμενη πέτρα, γλιστερή πέτρα...
Γκρέμια υπάρχουν ελάχιστα. Θέα μπόλικη, μεγάλες δυσκολίες μόλις δύο: Δύο μεγαλούτσικες και ζόρικες ανηφοριές, η μία παρατεταμένη.
Η εκκίνηση γίνεται από το Δημοτικό εργοτάξιο - ελικοδρόμιο Ψαχνών και ο τερματισμός στην ψαροτεβέρνα "το Κύμα" λίγο έξω από την παραλία των Πολιτικών. (6 km από το σημείο εκκίνησης).
Το Road Book θα είναι απέριττο. Οι δρόμοι που θα "μπαίνουν" στην βασική μας πορεία, σπάνια θα αναφέρονται, καθώς και όσοι δευτερεύοντες παρεκκλίνουν από την βασική μας ευθεία πορεία.
Λεπτομέρειες και φωτογραφίες, από Τετάρτη...


Ωραιοτατα!!! :D :D :D :D What is γ@ματο χωμα?? Διευκρινησατε παρακαλω!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Ψαχνά 18-9

Δημοσίευσηαπό doc » 04 Σεπ 2005, 18:44

tedos έγραψε:Ωραιοτατα!!! :D :D :D :D What is γ@ματο χωμα?? Διευκρινησατε παρακαλω!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Είναι λοιπόν που λες Θοδωρή ένας δρόμος σκέτη κ@ύλ@...! Στρωμένο 3Α, που δεν χορταίνεις ανάποδα! Τρεις φορές τον ανεβοκατέβηκα για να προπονηθώ στο flat track... Έπειτα είναι κάτι κομμάτια, που ψάχνεις την πέτρα με το μικροσκόπιο και αν βρέξει θα έχουμε mud challenge... Όντας νωπό, έχει κράτημα τρομερό (για 2Τ), αν φορτώσει λίγο νερό έχει... γλίστρες απίθανες... (για όλους...)
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

Re: Ψαχνά 18-9

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Σεπ 2005, 18:54

doc έγραψε:
tedos έγραψε:Ωραιοτατα!!! :D :D :D :D What is γ@ματο χωμα?? Διευκρινησατε παρακαλω!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Είναι λοιπόν που λες Θοδωρή ένας δρόμος σκέτη κ@ύλ@...! Στρωμένο 3Α, που δεν χορταίνεις ανάποδα! Τρεις φορές τον ανεβοκατέβηκα για να προπονηθώ στο flat track... Έπειτα είναι κάτι κομμάτια, που ψάχνεις την πέτρα με το μικροσκόπιο και αν βρέξει θα έχουμε mud challenge... Όντας νωπό, έχει κράτημα τρομερό (για 2Τ), αν φορτώσει λίγο νερό έχει... γλίστρες απίθανες... (για όλους...)


Με αυτα που μου γραφεις καταλαβα τι σημαινει cyber-sex :lol: :lol: :lol:

Σημειωσατε Tedos-Forester Terrano II 4x4 Raid Stratego Adventure Team.

Σιγα που θα το χαναμε!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 05 Σεπ 2005, 15:07

Tι εγινε ρε παιδια που ειναι τα υπολοιπα 4χ4?? Μονοι μας θα τρεξουμε??
Αμα ειναι ετσι στειλτε μου ολες τις κουπες συστημενες σπιτι!

Αντε να βλεπουμε συμμετοχες.......
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: Ψαχνά 18-9

Δημοσίευσηαπό Berg » 06 Σεπ 2005, 09:04

tedos έγραψε:Με αυτα που μου γραφεις καταλαβα τι σημαινει cyber-sex :lol: :lol: :lol:


Φιλε Tedo δεν κατάλαβες τίποτα! Θες να έρθεις δικάβαλο με το Husaberg για να το δείς και Live :?:

E ψιτ οι υπόλοιποι!!!! Ξεχάστε τις πετσέτες τα αντηλιακά και τους τροπικούς χυμούς και πιάστε κανένα τιμόνι. :P :P :P
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες