Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Για αγορά YAKUMO PDA

Ο προσανατολισμός είναι μια βασική ικανότητα του ανθρώπου. Τι γίνεται όμως όταν τον βοηθάει και η τεχνολογία;

Για αγορά YAKUMO PDA

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 15 Σεπ 2006, 09:57

Ως άσχετος με το θέμα θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει η αγορά αυτή στα 200 περ. Ευρώ. μαζί με φορτιστή και βάση στήριξης παρ-μπριζ
Το μοντέλο είναι το PS 1020.
Με ενδιαφέρει περισσότερο για πλοήγηση (φορτώνει άραγε τους χάρτες της Ανάβασης;)

Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 19 Σεπ 2006, 10:38

Μια και δεν απαντάει κανείς απαντώ στον εαυτό μου.

Η τιμή αυτή μαζί με τον Ελληνικό Χάρτη μάλλον είναι καλή γιατί μου είπαν ότι ο ελληνικός χάρτης μόνο στοιχίζει 170 Ευρώ.

Χάρτες της Aνάβασης (Toponavigator) δεν μπαίνουν σε pocket pc όπως είναι το Yakumo.
Υπάρχουν όμως σε έκδοση για PocketPc (με Windows ή
Palm) σε συνεργασία με το πρόγραμμα Pathaway.?????????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Joker » 19 Σεπ 2006, 14:17

toshmagic έγραψε:Μια και δεν απαντάει κανείς απαντώ στον εαυτό μου.

Η τιμή αυτή μαζί με τον Ελληνικό Χάρτη μάλλον είναι καλή γιατί μου είπαν ότι ο ελληνικός χάρτης μόνο στοιχίζει 170 Ευρώ.

Χάρτες της Aνάβασης (Toponavigator) δεν μπαίνουν σε pocket pc όπως είναι το Yakumo.
Υπάρχουν όμως σε έκδοση για PocketPc (με Windows ή
Palm) σε συνεργασία με το πρόγραμμα Pathaway.?????????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


και για ceozi που προσωπικα το προτιμω απο τα pathaway
Άβαταρ μέλους
Joker
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 377
Εγγραφή: 29 Αύγ 2005, 22:52


Επιστροφή στο GPS Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 27 επισκέπτες