Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΝΑΒΑΣΗΣ

Ο προσανατολισμός είναι μια βασική ικανότητα του ανθρώπου. Τι γίνεται όμως όταν τον βοηθάει και η τεχνολογία;

ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΝΑΒΑΣΗΣ

Δημοσίευσηαπό fanhs76 » 17 Οκτ 2004, 20:15

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΣΤΟ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΣΗΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΦΟΡΤΩΝΟΥΝ
ΠΕΡΙΕΧΟΝΤΑΙ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΔΙΡΦΥΣ ,ΠΑΡΝΗΘΑ,ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ,ΕΛΙΚΩΝΑΣ ΚΛΠ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΣ,Η ΑΠΛΑ ΔΙΝΕΤΑΙ Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΠΙΚΟΥΣ.
ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΣΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΤΟΠΙΚΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ Η ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΧΑΡΤΗ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ?
Άβαταρ μέλους
fanhs76
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 17 Οκτ 2004, 18:23

Δημοσίευσηαπό FRANKY » 23 Οκτ 2004, 21:08

Ο γενικός χάρτης της ελλάδας δεν περιέχει τους υπόλοιπους που αναφέρεις. Όσο αφορά την αναβάθμιση δεν έχω κάνει ακόμα, αλλά οι πρώτες τρεις , αν δεν κάνω λάθος, είναι δωρεάν, ενώ μετά από αυτές το αντίτοιμο που πληρώνεις είναι μικρό.
Ελπίζω να σε βοήθησα.
FRANKY
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: 11 Ιουν 2004, 17:44
Τοποθεσία: Ελευσίνα

Δημοσίευσηαπό fanhs76 » 23 Οκτ 2004, 23:06

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ Η ΑΘΗΝΑ ΕΧΕΙ 40 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΧΑΡΤΕΣ 50 ΕΥΡΩ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 80.
Άβαταρ μέλους
fanhs76
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 17 Οκτ 2004, 18:23

Δημοσίευσηαπό vayero4_4 » 07 Νοέμ 2004, 01:14

Σχεδόν το ίδιο πράγμα ρώτησα κι εγώ πριν αγοράσω τον αναλυτικό Ελλάδας. Λόγω θέσης ενδιαφέρομαι κυρίως για Ζαγόρια, Βάλια Κάλντα, Τζουμέρκα κλπ. Μου είπε λοιπόν μια πολύ ευγενική κυρία οτι στους χάρτες των περιοχών (αυτοί που κοστίζουν 50 ευρώ) δεν περιέχονται δρόμοι (ή δεν περιέχονται άλλοι δρόμοι πέρα από αυτούς που έχει ο αναλυτικός Ελλάδας), αλλά μονοπάτια, ισουψείς και λοιπά ορειβατικού ενδιαφέροντος.
Αν λοιπόν θέλεις μόνο δρόμους, πάρε μόνο την Ελλάδα, τουλάχιστον στην περιοχή μου έχει απίστευτη λεπτομέρεια. Πολύ καλή δουλειά.
Άβαταρ μέλους
vayero4_4
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 309
Εγγραφή: 14 Οκτ 2004, 18:56
Τοποθεσία: Ιωάννινα


Επιστροφή στο GPS Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες

cron