Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

DR-BIG 800/750

Honda - Yamaha - Suzuki - Kawasaki

Re: xmmmm na sou po

Δημοσίευσηαπό razorcool » 07 Οκτ 2006, 21:22

markd έγραψε:
razorcool έγραψε:1)ΔΕΝ Θυμαμε τι τακακια φοραω απλα το πηγα στο μηχανικο και ζητησα να μου τα αλαξει οποτε μαρκα χμμμμμμμ δεν ξερω

2)η τελικη της εξατμισης ειναι λασερ ψιλοελευθερας εχει αυτο το κατι ρε παιδι μου στο θορυβο

3)αααα και ατι ακομα υπαρχει καποια λαμπα να αλαξω να χω καπωε καλιστερο φωτισμο? εβαλα μια η τουλαχιστον ετσι μου ειπε ο μηχανιος οτι μου εβαλε τυπου μπλε ιριδιζων αλλα καμια διαφορα δεν ειδα ουτε στην ποιοτητα ουτε στην ποσοτητα και οταν τον ροτισα η απαντηση του ηταν οτι το εσωτερικο που αντανακλα το φως ειναι λεει παλαιου τυπου και δεν αποδιδει καμια προταση πχ μαρκα τυπο watt λαμπας και απο που την παραγγελνουμε/

4) ειπες να μου δοσεις το δικο σου κοντερ?? γιατι δεν λειτυουργει η μηχανη σου? :( ποσο θα μου κοστισει να σου κανω καταθεση να μου το στειλεις

5)επεισις στο ταμπλω των οργανων τα λαμπακια δεν εχουν ικανοποιητικο φωσ με αποτελεσμα σε απολυτο σκοταδι να μην μπορο να δο με τι χλμ παο και στις ποσες στροφες ειναι ειναι φυσιολογικο η κατι φταιει και μπορο να το βελτιωσω?
6) μια εξηγηση για τον καπνο το προι απο την εξατμιση ειναι η υγρασια μου ειπαν ειναι λογικο η οχι?
7) δεν ξερω ειλικρινα αν εχω μαμισιες φλαντζες τσιμουχες μεχρι τωρα ειχα τυφλη εμπιστοσυνη στον μηχανικο αλλα οπος βλεπεις πλεον εψαξα και σας βρηκα γιατι <<κατι σαπιο υπαρχει στο βασιλειο μου(αμλετ σκηνη 3 πραξη 4)>>

8) η μπαταρι αμου ειναι κλειστου τυπου επραξα καλα η οχι?

9)motoul ποια λαδια 40αρια? ποια δοσε μου τον τυπο σε παρακαλο


2) δεν αλλάζεις κανέναν υαλοβάμβακα?
3) δεν νομίζω πως υπάρχει
4) μάλλον δεν είδες τις φωτό της παραπομπής. Θα κανονίσω να σου το στείλω από Δευτέρα.
5) μιά χαρά φέγγουν!
6) ή βαλβίδες ή ελλατήρια
7) αν σου έβαλε διπλή δεν είναι μαμά
9) 10-40 το γράφει και η τάπα



pspn afora to 4 gia thn foto ths parapomphs to eida alla den katalaba akoma seti mea fora eimai kai ligo hlithios sry ligooo pio liana??
kai tha sou kano kai pm thn dieythynsh mou na mou to steileis kai na mou doseis kai arithmo trapezas aa kia na mou peis poso kostizei to konter
Άβαταρ μέλους
razorcool
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 13:05
Τοποθεσία: lhmnos

Δημοσίευσηαπό razorcool » 07 Οκτ 2006, 21:25

markkd eipame eimai ilithios argo bebea alla ta piano tora katalaba thn parapomph malista opote soy stelno ta stoixeia moy gia ta sxetika
Άβαταρ μέλους
razorcool
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 13:05
Τοποθεσία: lhmnos

Re: DR-BIG 800/750

Δημοσίευσηαπό razorcool » 20 Ιουν 2015, 16:31

οποιος συν κατοχος dr μπορει και εχει καμμια αποψη ασ μου την δωσει παρακαλω

viewtopic.php?f=12&t=14369&p=190759#p190759
Άβαταρ μέλους
razorcool
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 13:05
Τοποθεσία: lhmnos

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ιάπωνες!

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης