Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ρυθμισεις αναρτησεων lc4 620 super comp

KTM - HUSABERG - HQV - BMW - GASGAS - VOR - Exotics - κλπ κλπ κλπ!

Ρυθμισεις αναρτησεων lc4 620 super comp

Δημοσίευσηαπό katemakias » 05 Αύγ 2002, 18:35

Βοήθεια!!!

ειμαι ενας πανευτυχης ιδιοκτητης(προσφάτως) ενος ktm lc4 620 super competition του '94
επειδη λοιπον το θηριο ειναι προς το παρον motard και ειναι στημένο απο τον πρωην για αυτη τη δουλεια, δηλ. ειναι χαμηλωμενο και εμπρος αλλα και πισω, και εγω θελω σιγα-σιγα να το μετατρεψω σε χωματερο, να παω για καμια περιποιημενη εντουραδα(!), θελω να μαθω να το στηνω σωστα και για τις δυο χρησεις.
μπορει καποιος καλος συντροφος μοτοσυκλετιστης να με βοηθησει;
katemakias
 

Re: Ρυθμισεις αναρτησεων lc4 620 super comp

Δημοσίευσηαπό superspy » 08 Αύγ 2002, 08:52

katemakias έγραψε:Βοήθεια!!!

ειμαι ενας πανευτυχης ιδιοκτητης(προσφάτως) ενος ktm lc4 620 super competition του '94
επειδη λοιπον το θηριο ειναι προς το παρον motard και ειναι στημένο απο τον πρωην για αυτη τη δουλεια, δηλ. ειναι χαμηλωμενο και εμπρος αλλα και πισω, και εγω θελω σιγα-σιγα να το μετατρεψω σε χωματερο, να παω για καμια περιποιημενη εντουραδα(!), θελω να μαθω να το στηνω σωστα και για τις δυο χρησεις.
μπορει καποιος καλος συντροφος μοτοσυκλετιστης να με βοηθησει;


:evil: Χμ..... Ποιος ιερόσυλος το έκανε motard;;;; :evil:
Λοιπόν, χωρίς αστεία, τώρα...
Α. Αρχικώς, όπως θα ξέρεις, είναι οι ζάντες. Έχεις τις παλιές; :?:
Β. Γίνε πιο συγκεκριμένος με το θέμα, «χαμήλωμα», έχει κάνει δουλεία εσωτερικά στο extreme ή απλώς το έχει κατεβάσει από τις πλάκες.
Γ. Έχει αλλάξει τα ελατήρια με πιο σκληρά; Έχεις τα παλιά; Γενικά θέλεις πιο μαλακές ρυθμίσεις ιδίως στο πιρούνι :!:
Δ. Μήπως πρέπει να το δούμε από κοντά (αν είσαι Αθήνα, μετά τις διακοπές φυσικά), αν είσαι νέος στο χώρο μην τρέξεις να δώσεις λεφτά χωρίς να ρωτήσεις πρώτα :idea:
Ε. Καλό καλοκαίρι, περιμένω αναλυτικότερες απαντήσεις! :)
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!


Επιστροφή στο Ευρωπαϊκά!

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες