Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Bobtail...και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Bobtail...και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του

Δημοσίευσηαπό Shaka » 18 Μάιος 2007, 14:30

Για να τελειώσει μία και καλή η παραφιλολογία εδώ και σε άλλα fora για το θέμα του bobtail, η ιστορία είναι απλή: Το bobtail ήταν και είναι δικό μου και το προσέφερα για να γίνει το bobtail challenge -μία ιδέα δική μου για να προσελκύσει περισσότερο κόσμο στα τράιαλ-.

Με την αποχώρησή μου από το tetrakinisimag, πρότεινα στους νυν εκδότες, να το κρατήσουν, να γίνει ο διαγωνισμός και στο τέλος αυτού (12ος 2007), να μου το επιστρέψουν. Αντ' αυτού μου ζήτησαν να τους το χαρίσω κάτι που δεν δέχθηκα. Τότε δήλωσαν ότι θα φτιάξουν άλλο bobtail δικό τους.

Τώρα από κει και πέρα οι δηλώσεις ότι δεν υπήρχε ενδιαφέρον και τα λοιπά φαντάζουν φτηνές δικαιολογίες, καθώς εισπράττω μέχρι σήμερα τη δυσαρέσκεια εκατοντάδων που μάζευαν τα κουπόνια.... και με αυτά έχουν μείνει στα χέρια.... Δικό τους το περιοδικό, δική τους και η απόφαση, δική τους και η ασέβεια στο πρόσωπο των αναγνωστών τους.

Δεν έχω καμμία διαθέση για αντιπαράθεση με κανέναν (ούτε πρόκειται να απαντήσω στην οποιαδήποτε "πρόκληση"...), απλά καλό είναι να γνωρίζουν όλοι ότι δεν υπήρχε επιλογή 3-4 range rover για να γίνει ο διαγωνισμός αλλά ήταν ένα και μοναδικό και είχε ξεκινήσει να προετοιμάζεται στου Μαργέτη στην Παιανία. "Μερικές φορές καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς".....

Με Τιμή

Γιώργος Πέτραινας
YOU HAVE TO TRY HARDER IF YOU WANT TO FOLLOW ME

RR P38
RRC BOBTAIL
EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
LAND ROVER MEETING
Άβαταρ μέλους
Shaka
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: 14 Σεπ 2003, 20:49
Τοποθεσία: Μαρούσι, Αθήνα

Bobtail...και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του

Δημοσίευσηαπό fatman » 18 Μάιος 2007, 14:45

Αν και αλλος επρεπε να το ξεκαθαρισει το θεμα,τελος παντων.
Περνα και απο την ενοτητα μας (Land Rover) για καμια φωτο κλπ,ειναι ετοιμο το εργαλειο?
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Bobtail...και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του

Δημοσίευσηαπό fatman » 22 Μάιος 2007, 11:55

Επειδη οι πιο πολλοι εδω,ειναι-διαβαζουν και τα αλλα fora,εχω να πω οτι εχω και εγω ολα τα κουπονια(αν και ανακαλυψε ο μικρος μου γιος που βαζω τα περιοδικα και τους ξηγηθηκε ενα καλο σαλιωμα-σαν το σκυλο του Shaka ενα πραμα!).
Πολλες π@π@ριες γραφονται-ακουγονται,δωστε τελος,το περιοδικο δεν το αγοραζω για κουπονια και Dvd-σουβερ(αυτα που βαζουν κατω απο τα ποτηρια!) ΑΛΛΑ ΚΑΙ εγω παντως δεν εμαθα-ηξερα τι θα γινει με τα κουπονια!
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Re: Bobtail...και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του

Δημοσίευσηαπό jimnys » 23 Μάιος 2007, 10:00

Για τί δεν βάζατε Jimny, αντε και κανένα Σαμουράι...να είχε απήχησει στον κόσμο?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες