Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

4x4 magazine

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

4x4 magazine

Δημοσίευσηαπό Stavris » 26 Ιαν 2004, 19:57

8) 8) Τέλος του μήνα κατάφερα να αγοράσω και εγώ αυτό το καταπληκτικό περιοδικό και φυσικά έμεινα κατενθουσιασμένος τόσο απο τις παρουσιάσεις μοντέλων και τις προτάσεις για εκδρομές (πράγμα πολύ συμαντικό για έναν off-roader) όσο και από τα απλά μαθηματα σχέτικα με την οδήγιση και το GPS. Το μοναδικό παράπωνο που είχα ήταν σχετικά με το DVD για το 1ο GARMIN 4x4 EXPERIENCE, το οποίο περιορήστικε σε μόνο δύο με τρεια περάσματα τα οποία κατα την γνώμη μου δεν ήταν και τόσο δύσκολα. Αντί να παρουσιάσουν τις πραγματικές δυσκολίες, τα λέω αυτά δρατόμενος από το σχόλιο ενώς οδηγού οτι η όλη δοκιμάσια ήταν αρκετά δύσκολη. Βεβαια καταλαβαίνω ότι η εταίρια δεν ήθελε να μειώσει κανένα αυτοκίνητό έναντι των άλλων και πόσο μάλλων των οδιγών που ίσως δεν τα κατάφεραν καλά σε κάποιες δοκιμασίες, (οι συμαιτοχές ήταν κυρίος από ερασιτεχνικά πλυρόματα βεβαια). Αυτό που ήθελα να δω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΡΑΣΗ. Δεν μπορώ να αρνηθώ οτι με χαροποίησε μια τέτοια εκδήλωση στα μέσα στα Ελληνικά σύνορα.
Ενας εκολαπτόμενος off-roader. 8) 8) :lol:
Stavris
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: 09 Σεπ 2003, 23:46
Τοποθεσία: Πατήσια

Re: 4x4 magazine

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 27 Ιαν 2004, 09:45

Stavris έγραψε:8) 8) Τέλος του μήνα κατάφερα να αγοράσω και εγώ αυτό το καταπληκτικό περιοδικό και φυσικά έμεινα κατενθουσιασμένος τόσο απο τις παρουσιάσεις μοντέλων και τις προτάσεις για εκδρομές (πράγμα πολύ συμαντικό για έναν off-roader) όσο και από τα απλά μαθηματα σχέτικα με την οδήγιση και το GPS. Το μοναδικό παράπωνο που είχα ήταν σχετικά με το DVD για το 1ο GARMIN 4x4 EXPERIENCE, το οποίο περιορήστικε σε μόνο δύο με τρεια περάσματα τα οποία κατα την γνώμη μου δεν ήταν και τόσο δύσκολα. Αντί να παρουσιάσουν τις πραγματικές δυσκολίες, τα λέω αυτά δρατόμενος από το σχόλιο ενώς οδηγού οτι η όλη δοκιμάσια ήταν αρκετά δύσκολη. Βεβαια καταλαβαίνω ότι η εταίρια δεν ήθελε να μειώσει κανένα αυτοκίνητό έναντι των άλλων και πόσο μάλλων των οδιγών που ίσως δεν τα κατάφεραν καλά σε κάποιες δοκιμασίες, (οι συμαιτοχές ήταν κυρίος από ερασιτεχνικά πλυρόματα βεβαια). Αυτό που ήθελα να δω ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΔΡΑΣΗ. Δεν μπορώ να αρνηθώ οτι με χαροποίησε μια τέτοια εκδήλωση στα μέσα στα Ελληνικά σύνορα.
Ενας εκολαπτόμενος off-roader. 8) 8) :lol:

Η αλήθεια είναι οτι υπήρχαν πολύ περισσότερο ενδιαφέροντα περάσματα που θα έκαναν το DVD απείρως πιο ενδιαφέρον, απλά από το συγκεκριμένο ποτάμι (1η ημέρα) και τη συγκεκριμένη ανηφόρα (2η ημέρα) πέρασαν σχεδόν όλα τα αυτοκίνητα, οπότε δεν αδικήθηκε κανείς.
Κι εγώ είμαι της γνώμης οτι θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον να βλέπαμε πραγματικά όμορφα περάσματα αλλά λάβε υπόψη σου και το γεγονός οτι ο εικονολήπτης δε μπορεούσε να είναι ταυτόχρονα σε 20 σημεία :!: :!:
Πάντως μη μου πεις πως δεν σου άρεσε η "συνέντευξη" στον τερματισμό :?: :?: :?:
(Άμα δεν παινέψεις το σπίτι σου...)... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 46 επισκέπτες