Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ξαν' αντάμωμα 4x4 2005 Εντυπώσεις - Σχόλια

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 22 Νοέμ 2005, 10:58

alexandrosmakris έγραψε:Γιάννη
εγώ η Τζήν και ο Άρης σ'ευχαριστούμε πολύ. Εύχομαι την άλλη φορά να γνωρίσεις και τον άλλο μας γιό τον χρόνη.

Αλέξανδρε,

σε ευχαριστώ για τα εύσημα :P Η χαρά όλη δική μου που σας γνώρισα !!! Πες στην Τζην ότι όλη η παρέα περιμένει ένα Irish night με μπύρες και την κατάλληλη μουσική :-({|= :P

Συγχαρητήρια για την οδήγησή σου :thumbright:

alexandrosmakris έγραψε:Γιατρέ μου οι διαδρομές σου ήταν υπεροχες και την επόμενη φορά όποιος
ακούει εκδρομή & Dr. Format να τρέχει σαν παλαβός να πάρει θέση στο κομβόϊ.

Χμμμμ. τώρα που το ξανασκέφτομαι μήπως πρέπει να ασχοληθώ επαγγελματικά :roll:
:haha2: :haha2: :haha2:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 22 Νοέμ 2005, 11:17

Το σκηνικό του διήμερου ήταν εξαιρετικό και μπορώ να πω πλέον μετά βεβαιότητας ότι το ευχαριστήθηκα δεόντως και πολλαπλώς.

Και οι διαδρομές ήταν εξαιρετικές – ιδίως η επιστροφή - , και τα πρόσωπα που γνώρισα από κοντά το ίδιο.

Η χάβρα που επικρατούσε μερικές φορές όχι μόνο δεν ήταν ενοχλητική αλλά κατά την άποψη ήταν το κερασάκι στη τούρτα και προσέφερε τα μέγιστα στο μπάχαλο και το χαβαλέ , που εκτός των άλλων είναι και αυτά ζητούμενα.

Για μένα ή εκδρομή είχε και τις απώλειες της , έκοψα ξανά την κάτω μπροστινή βάση του αμορτισέρ . Μικρό το κακό.

Να το ξανακάνουμε επειγόντως.
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό Bl@ckDog » 22 Νοέμ 2005, 11:31

Μπορω να πω ,οτι περασαμε ......σουπερ φανταστικα!!!!!
Λογου επαγγελματικων υποχρεωσεων δεν ηταν εφικτη το ραντεβου στο βενζιναδικο, και στη λαμια (αναχωρηση 12:00 ). Οποτε επελεξα ασφαλτο με της πολυτιμες πληρωφοριες απο τον προεδρο Chrisva (οπου ευχαριστω και τον Dr. Format που ενημερωνε τον Chrisva). Λογου απιστευτης συντονισμου συναντιθηκαμε στην Απιδια ακριβως!!! οπου και εγω ενωθηκα με το κονβοϊ και συνεχισαμε. Περασαμε παρα πολλα φανταστηκα σημεια που ηταν βατα με λιγη λασπουλα που και που. Κοντευοντας στην Μουχα μαθαινουμε οτι ειναι ο προεδρος Chriska και παρεα και μας περιμενει για "τσιπουρακι" σε τοπικο μαγαζακι....οποτε σταματαμε, τα πινουμε, και πισω μας "συντριμια".....και συνεχιζουμε προς το ραντεβου μας....και ολοι στη παρεα να ειναι στα χαϊ τους!!
Φτανουμε ...γρηγορη σταση στα ξενοδοχεια τους ο καθενας ...αστραπια...θα'λεγα και βουρ για το ραντεβου...παλι εμενα περιμενανε...δυστυχος οταν εχεις και την οικογενια μαζι η ρυθμοι σου πεφτουν....οποτε τουσ συνανταω και φευγουμε....
φτανουμε στο BASE CAMP και ειναι ειδη εκει αρκετη και μας δεχονται πιο θερμα και απο την μεγαλη ωραια φωτια στο οποιο εχουν μαζευτει ολοι.
Και ξεκινανε οι χαιρετισμοι στο σκοταδι με διασπαρτους φακους και προβολακια να φεγκουν απο εδω και εκει...και το χαβαλε να πεφτει συνεφο και τα πειραγματα επισης....Να συνανταμε παλιους φιλους...να γνωριζουμε νεους.....γενικα μια πολυ "θερμη και ευχαριστη μεχρι και γιορτινη ατμοσφαιρα"....(πω..πω..θα κλαψω...χαχα)
Μετα ...τη αλλο???.....φαγητοοοοο......με τα πλεον γνωστα αποτελεσμα ......
το χιονακι να πεφτει απ'εξω να ειναι πολυ ερεθιστικο.....μα πολυ ερεθιστικο...τοσο πολυ που παρα την κουσασει μας....χεχεχεχε....καποιοι προεδροι......καλατραβας.Chrisva,Bl@ckDog.......καναμε βουρ για μια νυχτερινη!!!! να ομως που πετυχαμε και τον BlackChris...που ομως ψαχνει το base camp...αφου με καποιες μανουρβες μεσα στο δασακι καταφεραμε και περασαμε ο ενας ο αλλος συνεχισαμε....το χιονι τωρα να πεφτει σε ρυθμους που λεμε να θυμηθουμε που ειχαν "στησει" οι σκινητες της σκινες τους για να τους ξεθαψουμε το πρωϊ......τα παντιλικια ...συνεχομενα...το τοπιο φανταστικο και η ευχαριστηση μας .....απεριγραφτη!!!!

το επομενο το πρωϊ ,ξυπναω κατα τις 7:30 και χαζευω λιγο...λεω να παω στο αυτοκινητο να βαλω μπρος να ζεσταθει λιγο....βγαινω εξω....παρατηρω οτι κανει πολυ κρυο και λεω να δω θερμοκρασια...τι να δω...-7 και ξαφνικα λεω ......ωχ οι σκινητες!!! και μπαινω και φευγω για το base camp,σκεφτομενος πως θα εχουν περασει με τετοιο κρυο....

παω με γρηγορους ρυθμους αν και με προσοχη γιατι υπαρχουν σημεια με παγο......φτανω στο base camp...και τι να δω....να τους ολοι ορθιοι γυρω απο μια φωτια να γελανε ...να ψηνουνε!!! και να πινουν καφε...!!!δηλαδι ..μια χαρα!!! οποτε ησυχασα και εκατσα μαζι τους και τα λεγαμε
Καποια στιγμη πεφτει η ιδεα να παμε για βολτα λιγο παραπερα και φευγουμε ...βρισκουμε ενα σημειο απο τα πολλα και πλησιαζουμε το νερο και ξεκιναει ενα παντιλικι χωρις τελος......
Και εγω σαν αθεοφοβος παω σε ενα "υποπτο" σημειο με λιγο νερο το οποιο το περναω με λιγη δυσκολια και βγαινοντας μπαινω σε αλλο χωρις νερο αλλα "φωναζε" θα σε καταπιωωωω......οποτε και εκανε...μεχρι το μαρσπιε....!!!χαχαχαχα....τα φιλμ να πεφτουν βροχη τα βιντεο να τραβανε ασταματητα....αναρωτιεμαι και ο ιδιως που βρεθηκανε τοσες ηλεκτρονικες συσκευες....χαχαχαχα....με κανα δυο καλα τραβηγματα βγαινω και ξανα παιχνιδι....ο προεδρος lonely wolf παρα τα α/τ δειχνει το θαρος σε ενα αλλο υποπτο σημειο και δυστυχος ακινητοποιητε...οποτε η συνταγη ετοιμη ..ιμαντα και τραβηγμα....εδω ο wolf εδωσε ρεσιταλ.....παρ'οτι μαλλον το ενα τριτο απο τα κιλα του land cruiser λυσαξε στην κυριολεξια να τραβηξει το "συναδελφο του"και επιτυχης μαλιστα!!!! Παιζουμε για λιγο ακομα και μετα αποφασιζουμε να παμε πισω στην base camp και μαθαινουμε οτι ξεκιναμε η αναχωρηση σε λιγο.... ωχ....τηλ. γρηγορα στην γυναικα να τα μαζεψει στα γρηγορα....κατι οχι και πολλη ευκολα....για οσους γνωριζουν τον "pikatsu" και "spiderman"....βουρ για το ξενοδοχειο και δυστυχος και παλι ο τελευταιος των μοϊκανων ο δικος σου.

σταματαω εδω βλεπωντας οτι εχω γραψει !!!!
λεγοντας οτι και η υπολοιπη εκδρομη/διαδρομη ηταν φανταστικα αλλα ας την αναλαβει και αλλος την περιγραφη.
αν και εγω ηθελα να'μουνα με τους σκινητες ,δυστυχος λογου τεκνων δεν ηταν δυνατο..(εχουν ευαισθησια σε πνευμονολοιμοξεις ) οποτε ...ξενοδοχειατο!!!
πολυ καλο μπορω να πω με "αυτονομι" θερμανση και σχετικα φθηνη €75 για τρικλινο,καθαρο και με θεα περιπου μιση λιμνη απο ψιλα

Υ.Γ. ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ "ΧΙΛΙΑΔΕΣ" ΛΑΘΗ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ,ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ,ΚΛΠ.!!
www.braters.gr .......ενας προεδρος BRAT
member of "keep the rubber under" club

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Bl@ckDog
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: 02 Μαρ 2004, 21:48
Τοποθεσία: glyfada

Re: Ξαν' αντάμωμα 4x4 2005 Εντυπώσεις - Σχόλια

Δημοσίευσηαπό mato » 22 Νοέμ 2005, 12:03

Dr.Format έγραψε:Αγαπητοί συν-forum-ίστες...


Metalaxe έγραψε:Πολλά ευχαριστώ ... σε όλα τα παιδιά από τη βόρεια Ελλάδα που μας τίμησαν με την παρουσία τους ...



Εγώ εκφράζω το παράπονό μου για τις λίγες συμμετοχές από την βόρεια Ελλάδα, παρά τις διαμαρτυρίες που είχαν ακουστεί στο ανοιξιάτικο Αντάμωμα 2005 για Αθηνοκεντρική εκδήλωση και τα αποτελέσματα της σχετικής ψηφοφορίας :( Περίμενα μεγαλύτερη συμμετοχή :roll:
" :P


μέχρι εδώ καταλαβαίνω ....

Blackchris έγραψε:Ο βόρειοι φίλοι μας έλαμψαν δια της απουσίας τους μιας και ποτέ δεν συγχώρησαν στους τύπους κάτω απο το αυλάκι ότι την τυρόπιτα δεν την λένε “μπουγάτσα με τυρί”.


αλλά αυτό ...
.. με ερέθισε αρκετά για να το σχολιάσω, αν και είναι γραμμένο σε άλλο θέμα (που κανονικά - κατά την γνώμη μου δεν θάπρεπε)... και με συγχωρείτε αν χαλάω τον ειρμό ....

Γιατί πείραξε η μικρή συμμετοχή από Β. Ελλάδα ?
Ανατρέχοντας όλο το θέμα περί ξανανταμώματος, δεν βρήκα πάνω από τέσσερεις δηλωμένες συμμετοχές (σε σύνολο 27), και απ’ ό,τι ξέρω ήρθαν οι δύο.

Αν θέλετε να το δούμε και στατιστικά (αν και ίσως ο giagoulas θα μου την πει πάλι):

- στην ψηφοφορία ψήφισαν 36 μέλη.
- 4 (σίγουρα, ίσως περισσότερα αλλά δεν μπορώ να ξέρω) από Β. Ελλάδα
- 18 ψήφισαν Λ. Πλαστήρα.
- 10 «κάπου κοντά στην Αθήνα» - ο δεύτερος σε ψήφους προορισμός.

δεν βλέπω άλλο λόγο για τον αρνητικό σχολιασμό, εκτός από τον καθορισμό του τόπου, με την έννοια ότι «ορίστε, το αντάμωμα έγινε στην λίμνη για να βολεύει κι «αυτούς» και «αυτοί» δεν ήρθαν (μας έγραψαν κανονικά)».

Α. δεν νομίζω ότι οι της Β. Ελλάδας καθόρισαν τον τόπο, τουλάχιστον μέσω της ψηφοφορίας αυτής, μιας και ακόμα και χωρίς τις ψήφους τους, ο δεύτερος προορισμός υπολείπονταν κατά 4 ψήφους (σε σύνολο 36 επαναλαμβάνω). Αναγνωρίζω φυσικά ότι ο βασικός οργανωτής (Dr. Format) θα μπορούσε να είχε προτείνει τελείως διαφορετικούς προορισμούς, και ότι πρότεινε την Λίμνη ακριβώς για να υπάρχει συμμετοχή από Β. Ελλάδα. Παρ’ όλα αυτά, τα 4 μέλη που ψήφισαν δεν νομίζω ότι αποτελούν χαρακτηριστικό δείγμα στα 36 (με την έννοια της δημοσκόπησης, όπως άλλωστε και τα 36 μέλη σε σύνολο 600 με γνωστό τόπο διαμονής) και ότι αυτό λήφθηκε υπόψη στον τελικό καθορισμό, που έγινε 20 μέρες μετά την πρώτη ανακοίνωση κι ενώ είχαν ήδη «ψηφίσει», μέρες πριν, οι τρείς από τους τέσσερεις «Βορειοελλαδίτες».

Β. αν ο χαρακτήρας της εκδρομής ήταν (που δεν αμφιβάλλω) φιλική σύναξη χωρίς προέδρους, γραμματείς και φαρισαίους, δεν βλέπω τον λόγο να απευθύνονται μομφές για συμμετοχή ή μη. Όποιος μπόρεσε ήρθε.

Γ. Τα μέλη του forum από Β. Ελλάδα που έχουν παραπάνω από μία (1)!! δημοσίευση, είναι 60, σε σύνολο 600 περίπου μελών με γνωστό τόπο διαμονής. Αν αφαιρέσετε τους μοτοσικλετιστές και περιορίσετε τον αριθμό σε μέλη που έχουν άνω των 10 δημοσιεύσεων (και υποθέτω λογικά ότι ενημερώνονται συχνότερα), ξέρετε πόσοι μένουν ?

Δ. μήπως υπερεκτιμάτε (-με) το (όποιο) forum ?

Προσωπικά ψήφισα λίμνη Πλαστήρα, χωρίς να δηλώσω συμμετοχή μέχρι τέλους, με την ελπίδα να καταφέρω να έρθω, πράγμα που για διάφορους λόγους δεν έγινε. Πρέπει να θεωρούμαι αναξιόπιστος σε μελλοντική συνάντηση ?

Τα περί μπουγάτσας κτλ, ας πούμε ότι δεν τα σχολιάζω, αν και δημιουργείται μια σαφώς κακή εντύπωση.
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 22 Νοέμ 2005, 13:45

Χωρίς να θέλω να γκρινιάξω ή να χαλάσω οποιαδήποτε καλή εικόνα, η συγκεκριμένη αναφορά με πείραξε κι εμένα.
Ψήφισα κι εγώ λίμνη Πλαστήρα, ελπίζοντας πως θα έχω την δυνατότητα να παραβρεθώ και να γνωρίσω το μέρος και τους συμφορουμίστες. Γνωρίζοντας τον Dr. Format από προηγούμενη εκδρομή (ΜΑΕ 2005) ήμουν σίγουρος πως η επιλογή των διαδρομών θα ήταν ψαγμένη και ενδιαφέρουσα. Αλλά δεν γίνονται πάντα όλα τα πράγματα όπως τα υπολογίζει κανείς και προκύπτουν διάφορα. Θα θυμάται ο Γιάννης πως στην ΜΑΕ ήρθα έστω για μια μέρα, παρά κάποιο πρόβλημα υγείας του πατέρα μου, με σκοπό να ξεφύγω λίγο και να γνωρίσω νέα πρόσωπα.
Οι αναφορές μοιάζουν σαν να σνομπάραμε την συνάντηση κάτι που σίγουρα δεν ισχύει (άλλωστε το μέρος είναι κάπου στην μέση, άρα όλοι είχαν χλμ να κάνουν).
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό almak » 22 Νοέμ 2005, 13:54

Παιδιά λήξτε'το εδώ.
Θερμή παράκληση!!!!!!!
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 22 Νοέμ 2005, 14:02

Αλέξανδρε πρέπει να αλλάξεις και τη υπογραφή σου πλέον :wink: :wink: :wink:
ΥΓ. Το 'πιασες το υποννοούμενο έτσι ?? :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 22 Νοέμ 2005, 14:09

@ Blackchris

Ο βόρειοι φίλοι μας έλαμψαν δια της απουσίας τους μιας και ποτέ δεν συγχώρησαν στους τύπους κάτω απο το αυλάκι ότι την τυρόπιτα δεν την λένε “μπουγάτσα με τυρί”.


προσωπικά με πείραξε πολύ το όλο σχόλιο και φυσικά τα περί μπουγάτσας κτλ γιατί παραπέμπει να μη σχολιάσω σε τι νοοτροπίες... που οι περισότεροι τις καυτηριάζουν αλλά να που πάλι ξαναγενιούνται και δείχνουν ότι δεν έχουν ξεχαστεί.........

Παρεπιπτόντως ψήφισα Λ.Πλαστήρα, παραβρέθηκα στο γεγονός και σε σκηνή.
Τελευταία επεξεργασία από Lonely_Wolf και 22 Νοέμ 2005, 14:19, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό almak » 22 Νοέμ 2005, 14:14

alexandrosmakris έγραψε:Παιδιά λήξτε'το εδώ.
Θερμή παράκληση!!!!!!!


...................
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 22 Νοέμ 2005, 14:49

Νομίζω ότι δίνουμε σοβαρό χαρακτήρα σε κάτι που δεν είναι σοβαρό απο τη φύση του. (εξάλου όλοι τη πλάκα μας κάνουμε).

Θεωρώ ότι οποιος μπορούσε να έρθει ήρθε !!!!

Εξ' άλλου θα ήταν ΑΝΩΜΑΛΟ ΚΑΙ ΔΙΕΣΤΡΑΜΕΝΟ αν σου αρέσει το 4x4 , ο χαβαλές, η καλή παρέα , έχεις το χρόνο -χρήμα και είσαι υγιής να μην ερχόσουνα. -

Η συνάντηση δεν είναι ούτε χαπι ούτε θεραπεία. Διασκέδαση είναι.

Επιπλέον θεωρώ ότι δεν πρέπει να ξύνουμε την πληγή στους φίλους που για διάφορους και σεβαστούς λόγους δεν μπόρεσαν να ερθουν.

Εμείς να είμαστε καλά και απο συναντήσεις τιποτε αλλο !
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 22 Νοέμ 2005, 15:08

Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη, ας χαλαρώσουμε όλοι :P :P
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό mato » 22 Νοέμ 2005, 19:32

Metalaxe έγραψε:Θα συμφωνήσω με τον Δημήτρη, ας χαλαρώσουμε όλοι :P :P


... μ΄αρέσει η χαλλλλλλλλλλλλάρωση .... :P :P :P
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό markd » 22 Νοέμ 2005, 19:38

Καλα, κι εδώ υπάρχουν κόντρες???
ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Νοέμ 2005, 07:31

Αγαπητοί τετρακούνητοι βοροιοι αδερφοί, ειρήνη (μπορεί και Κατερίνα :twisted: ) . Μην ξεθάβετε το τσεκούρι το πολέμου το παραπάνω σχόλιο(και μόνο αυτό) το έγραψα χάριν αστειότητας , ορμόμενος απο κουβέντες που κάναμε στο στρατό με τις βόρειες σειρές. Αν είχα οποιαδόιποτε διάθεση αναμόχλευσης παθών θα χρησημοποιούσα τα εμετικά συνθήματα που λέγονται απο τους ποδοσφαιροκάφρους. Καμοία διάθεση αντιπαράθεσης μόνο πειράγματος :wink:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό vagelis » 23 Νοέμ 2005, 08:07

Γιατι δεν εξηγεις στους φιλους απο τα βορεια οτι εισαι πειραγμενος και δεν πρεπει να σε περνουν στα σοβαρα;
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες