Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

kalh orexh pedia

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

kalh orexh pedia

Δημοσίευσηαπό contrast61 » 04 Ιουν 2005, 01:52

opos giriza spiti ida ena psilomeno aspro wrangler kai ena mavro GV me to sima "brizola team" sta vlahika .... to egrapsa etsi gia na sas dwsw :)))))
Άβαταρ μέλους
contrast61
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 29
Εγγραφή: 30 Μαρ 2005, 06:08

Re: kalh orexh pedia

Δημοσίευσηαπό samy » 05 Ιουν 2005, 00:59

contrast61 έγραψε:opos giriza spiti ida ena psilomeno aspro wrangler kai ena mavro GV me to sima "brizola team" sta vlahika .... to egrapsa etsi gia na sas dwsw :)))))


Καλά έκανες φίλε μου η πληροφορία σου ήδη έχει καταχωρηθεί στους υπολογιστάς του BRAT και μελετώνται οι τρόποι αντίδρασης της ομάδας εις την ανεξέλεγκτην ροπή των δύο αυτών προέδρων εις την κρεατοφαγείαν χωρίς να μας έχουν ειδοποιήσει περί μεζεκλιδίων και συναφών σκευασμάτων ώστε να παρευρεθούμε ομαδικώς .Να είσαι σίγουρος ότι θα ανταμoιφθείς δεώντως σε επερχόμενη συνάντησή εις τον εκλεκτό κύριο καφτερό για τον κόπο που έκανες .ΕΥΓΕ φίλε μου .
Μετά τιμής εκ μέρους του προεδρείου του BRAT :P :P :P :P
ΑΝΘΥΠΟΠΡΟΕΔΡΟΣ PRAT
κι αυτό μόνο για λίγους φίλους
samy
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 04:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 06 Ιουν 2005, 08:26

ΑΧΑΑΑΑ, ώστε εκεί μου είσασταν πουλάκια μου ε :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Στο επόμενο ΔΣ θα αποφασιστεί η παραδειγματική τους τιμωρία :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Μπράβο contrast61, θα σου απονεμηθεί το παράσημο της καμένης μπριζόλας από τον Πρόεδρο Galloper :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Libby » 06 Ιουν 2005, 14:49

Έυγε :wink: :wink:
Όχι τίποτε άλλο αλλά ο ένας εκ τών δύο παραβατών δεν λέω ποιός (αυτός με το άσπρο "χαμηλωμένο" wrangler :twisted: :twisted: ) δηλώνει ευθαρσώς οτι βρήσκεται σε αυστηρή δίαιτα :D :D :D :D :D ακούς κύριε metalaxe??? για άλλαξε του το πρόγραμμα εκγύμνασης στο πιο αυστηρό :lol: :lol: :lol: :lol: πώς θα τον παρουσιάσουμε στο beach party :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
(O)IIIIII(O)
Άβαταρ μέλους
Libby
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 11 Απρ 2005, 12:17
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Δημοσίευσηαπό Bl@ckDog » 06 Ιουν 2005, 18:35

:oops: ΜΑΣ ΠΙΑΣΑΝΕ!!!!!!! :lol: :lol:
www.braters.gr .......ενας προεδρος BRAT
member of "keep the rubber under" club

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Bl@ckDog
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: 02 Μαρ 2004, 21:48
Τοποθεσία: glyfada

Δημοσίευσηαπό teroulas » 06 Ιουν 2005, 21:23

Τέτοια δίαιτα κάνω κι εγώ ρε παιδιά...Αμα είναι έτσι εντάξει :wink:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 07 Ιουν 2005, 07:30

Libby έγραψε:Έυγε :wink: :wink:
Όχι τίποτε άλλο αλλά ο ένας εκ τών δύο παραβατών δεν λέω ποιός (αυτός με το άσπρο "χαμηλωμένο" wrangler :twisted: :twisted: ) δηλώνει ευθαρσώς οτι βρήσκεται σε αυστηρή δίαιτα :D :D :D :D :D ακούς κύριε metalaxe??? για άλλαξε του το πρόγραμμα εκγύμνασης στο πιο αυστηρό :lol: :lol: :lol: :lol: πώς θα τον παρουσιάσουμε στο beach party :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ο κύριος αυτός ακολουθεί αυστηρά τη δίαιτα της πάπιας, αλλά θα τον αφήσω γιατί μου χαλάει το όνομα στην πιάτσα :D :D :D :D :D :D
teroulas την ίδια δίαιτα κάνεις κι εσύ ?? εύγε... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες