Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΟΜΑΔΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ΟΜΑΔΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό von4x4 » 21 Σεπ 2003, 19:14

Μια προταση.Εχω την εντυπωση οτι θα ηταν πολυ καλο στην κεντρικη σελιδα του club να υπαρχει το σημα και οι υπευθυνοι της ομαδας βοηθειας 4χ4 που δημιουργηθηκε απο ολες τις λεσχες της Ελλαδος.Θα ειναι πολυ καλο για ολους μας!!!!!!!!!
von4x4
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: 16 Σεπ 2003, 17:05

Re: ΟΜΑΔΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό superspy » 22 Σεπ 2003, 10:59

von4x4 έγραψε:Μια προταση.Εχω την εντυπωση οτι θα ηταν πολυ καλο στην κεντρικη σελιδα του club να υπαρχει το σημα και οι υπευθυνοι της ομαδας βοηθειας 4χ4 που δημιουργηθηκε απο ολες τις λεσχες της Ελλαδος.Θα ειναι πολυ καλο για ολους μας!!!!!!!!!


Το off-road είναι πάντα ανοικτό σε νέα θέματα για την εκτός δρόμου κίνηση.
Πάντως έχουμε ήδη φιλοξενήσει άρθρο για το συγκεκριμένο, θέμα.
Αν υπάρχει καμιά αλλαγή ή νεώτερη εκδήλωση θα αναφερθούμε ξανά.
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: ΟΜΑΔΑ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 08 Οκτ 2003, 08:46

Μια προταση.Εχω την εντυπωση οτι θα ηταν πολυ καλο στην κεντρικη σελιδα του club να υπαρχει το σημα και οι υπευθυνοι της ομαδας βοηθειας 4χ4 που δημιουργηθηκε απο ολες τις λεσχες της Ελλαδος.Θα ειναι πολυ καλο για ολους μας!!!!!!!!![/"][quote="von4x4"]

Συμφωνώ και
Προτείνω και γω να μπεί στη πρώτη σελίδα το σήμα μόνιμα όπως ήταν παλιά η ΟΔΥΣΣΕΙΑ μιας και είναι κάτι που αφορά όλους μας σε όλη την Ελλάδα.
Βέβαια καλό θα ταν να ναι με τηλέφωνα.
Ας πάρουν θέση και οι υπόλοιποι.Νομίζω ότι μας αφορά
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό superspy » 08 Οκτ 2003, 09:23

Το off-road είναι πάντα ανοικτό σε νέα θέματα για την εκτός δρόμου κίνηση.
Πάντως έχουμε ήδη φιλοξενήσει άρθρο για το συγκεκριμένο, θέμα.
Αν υπάρχει καμιά αλλαγή ή νεώτερη εκδήλωση θα αναφερθούμε ξανά.

Η Οδύσσεια ήταν ένα event και μπήκε link για λίγο μια και το off-road ήταν χορηγός επικοινωνίας.

Οποιοσδήποτε θέλει μπορεί πάντα να ανατρέχει στο σχετικό άρθρό για την ομάδα βοηθείας.

http://www.off-road.gr/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=185&mode=thread&order=0&thold=0
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό m38a1 » 08 Οκτ 2003, 14:27

διαβασα το σχετικο αρθρο. η απορια μου ειναι βοηθεια θα εχουν μονον τα μελη η και οποιοι ασχολουνται με το 4χ4. πχ μελη του off-road.gr οι οποίοι δεν ειναι μελη σε καποια λεσχη η και ασχετοι που θελουν βοηθεια
πχ κολημα, η δε καταλαβα καλα.
Άβαταρ μέλους
m38a1
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 05 Μαρ 2003, 11:29

Δημοσίευσηαπό grvit » 09 Οκτ 2003, 17:06

Διάβασα το άρθρο,και δηλώνω οτι αν και στη Μυτιλήνη δεν υπάρχει οργανωμένος σύλλογος 4χ4,προσφέρομαι να βοηθήσω (γνωριμίες και μέσα υπάρχουν) οσο μπορώ, όποιον-όποιους αποφασίσουν να έρθουν κάποια στιμγή στο νησί.
Τώρα σχετικά με το "όποιον-όποιους" που αναφέρω παραπάνω,την ίδια απορία με τον m38a1 έχω και εγώ.........
Άβαταρ μέλους
grvit
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2003, 16:44
Τοποθεσία: Mytilene

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 09 Οκτ 2003, 17:21

m38a1 έγραψε:διαβασα το σχετικο αρθρο. η απορια μου ειναι βοηθεια θα εχουν μονον τα μελη η και οποιοι ασχολουνται με το 4χ4. πχ μελη του off-road.gr οι οποίοι δεν ειναι μελη σε καποια λεσχη η και ασχετοι που θελουν βοηθεια
πχ κολημα, η δε καταλαβα καλα.

Όπως ήδη ίσως γνωρίζεις χρειάστηκε βοήθεια μέλος του PORTAL και την είχε.Βασικά βέβαια φιάχτηκε για μέλη των συλλόγων αλλά να είσαι σίγουρος ότι κανείς δε θα αρνηθεί να βοηθήσει.
Σε κόλημα;
Χμμμμ μάλλον δύσκολο να ξεκινήσει κάποιος να κάνει μια μεγάλη απόσταση να έρθει να σε ξεκολήσει γιατί ίσως να μην πρόσεχες η γιατί δεν είσαι κατάλληλα προετοιμασμένος για τα δύσκολα.
Πάντως σίγουρα αν υπάρχει μέλος του συλλόγου στη κοντινή περιοχή σίγουρα θα έχεις ττη βοήθεια που ζητάς.
Έτσι πιστεύω ότι θα έκανες και σύ για κάποιον άγνωστο αλλά και όλοι μας στο ΠΟΡΤΑΛ
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες