Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΠΟΡΙΑ

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 01 Ιούλ 2005, 22:10

Το ξέρω πρόεδρε Samy ότι έχεις το καλύτερο 4Χ4 αμάξι . Όποτε το βλέπω το λιγουρεύομαι !! . :P :P
Α κάνε μου τη χάρη την επόμενη φορά καλό θα ήταν να διευκρινίζεις ποιών μερικών άνοιξε ο στόμας προς αποφυγή παρεξηγήσεων . :evil:
Τελευταία επεξεργασία από mprizolas και 02 Ιούλ 2005, 05:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 01 Ιούλ 2005, 22:13

firelord έγραψε:πέστα πρόεδρε γιατί κάποιοι παρεκτρέπονται σε βαθμό.........ανησυχητικό

άσε που δεν μας ήξεραν και από χθές


Δε σε εννόησα αγαπητέ είναι ανάγκη να σε ξέρω και από χθες για να εκφράσω την άποψη μου ??? . Από τη στιγμή που δεν σε έχω προσβάλει προσωπικά άστα αυτά !!!
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 02 Ιούλ 2005, 18:21

Τα επιχειρήματα (και τα εφυή Emoticons βέβαια) με αποστόμωσαν.
Δεν αντέχω άλλο τις συζητήσεις για τις σκαλωσιές που είναι για μαστόρους του είδους (κοινώς "χεράδες") και όχι για μας τους κουλούς μπαρμπάδες. Τα των κυριών δεν τα σχολιάζω. Τα αφήνω στις κυρίες.
Φιλικά
Αποστομωμένος διατελών
Τάσος Τόλιος
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό xontros » 02 Ιούλ 2005, 22:56

Ειρήνη υμίν αξιοσέβαστοι συνάδελφοι :!: :!: :!:
Είναι γεγονός ότι αυτό τον καιρό η έλλειψη λάσπης, χιονιού, νερόλακκων, κλπ. βρίσκεται στο ζενίθ της, και αυτή είναι η πραγματική αιτία που τρωγώμαστε με τα ρούχα μας :!: :!: :!: Και μάλιστα δεν είναι εντόπιο φαινόμενο αλλά διεθνές, καθότι το ίδιο θέμα θίχτηκε στο Zukiworld Forum (και απότι γράφτηκε εκεί το ίδιο έγινε και σε άλλα fora), με αποτέλεσμα την λογοκρισία πολλών θερμών posts :shock: :shock: :shock:
Τουλάχιστον εμείς μπορούμε να αντιπετωπίσουμε την περίσσεια αδρεναλίνης με κανένα τάβλι και βουτιές στη θάλασσα, αυτοί τί να πουν :?: :?: :?: :?: :?:
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό TLG » 03 Ιούλ 2005, 09:46

Ρε σεις "ορκισμενοι εχθροι των ΖUKI" , αντι να ανάψετε καμια λαμπαδα στη Suzuki που εκανε το 4χ4 γνωστο κ προσιτο στις πλατιες μαζες καθεστε και την κατηγορείτε ??
Οπως επισης το ιδιο πρεπει να κανετε και με την κινηση του Σφακιανακη - οπως θα κανουν και χιλιαδες που σε λιγο θα εχουν απο ενα G.V - που κανει και παλι το off-roading ποιο προσιτο ....
Εκτος αυτου αλλο ενα θετικο στην κινηση αυτη ,ειναι οτι θα γεμισουν οι δρομοι
Vitara,Jimny,Grand Vitara και θα σας σπαμε ακομη περισσοτερο τα νευρα \:D/
:assshaking: :assshaking:
Grand Vitara 2.0 JLXEW

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
TLG
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 15:42
Τοποθεσία: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

Δημοσίευσηαπό michailbm » 03 Ιούλ 2005, 10:21

ειναι οτι θα γεμισουν οι δρομοι
Vitara,Jimny,Grand Vitara και θα σας σπαμε ακομη περισσοτερο τα νευρα

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 03 Ιούλ 2005, 11:10

michailbm έγραψε:
ειναι οτι θα γεμισουν οι δρομοι
Vitara,Jimny,Grand Vitara και θα σας σπαμε ακομη περισσοτερο τα νευρα

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Κάτσε να τα παραλάβουν πρώτα και μετά βλέπουμε......
Γιατί πολλοί παρήγγειλαν, αλλά δέν βλέπω να υπάρχει διαθεσιμότητα..... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Μάλλον η κίνηση του Σφακιανάκη είναι σατανικώτερη από ότι στην αρχή νομίσαμε...
Δεσμεύει τον κόσμο με παραγγελίες μέχρι να έλθει το καινούριο, αποκλείοντάς τους από τον ανταγωνισμό. :twisted: :twisted: :twisted:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό michailbm » 03 Ιούλ 2005, 11:37

Μα αυτό είναι φανερό από την πρώτη στιγμή!
Τους βάζει στο "σβούρο" να μην ψάχνουν και να περιμένουν!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 03 Ιούλ 2005, 11:44

Ρε πάτε καλααααααααααααα χέστηκε ο Σφακιανάκης και ο κάθε εισαγωγέας αν θα παγιδέψει 10 - 20 Νοματαίους, αυτοί παίζουν με δις ρεεεεεεεε δεν ασχολούνται με φιστίκια.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 03 Ιούλ 2005, 11:51

Τι λες ρε συ κουζουλάθηκες????
Μάζευε κι ας είναι ρώγες.... λένε στο χωριό μου!
Αν και 1500 περίπου αυτοκίνητα προφανώς δεν είναι ρώγες αλλά τσαμπιά 10κιλα!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 04 Ιούλ 2005, 07:04

tasos953 έγραψε:Τα επιχειρήματα (και τα εφυή Emoticons βέβαια) με αποστόμωσαν.
Δεν αντέχω άλλο τις συζητήσεις για τις σκαλωσιές που είναι για μαστόρους του είδους (κοινώς "χεράδες") και όχι για μας τους κουλούς μπαρμπάδες. Τα των κυριών δεν τα σχολιάζω. Τα αφήνω στις κυρίες.
Φιλικά
Αποστομωμένος διατελών
Τάσος Τόλιος


Έτσι έτσι νομίζω ότι ήμουν αναλυτικότατος και πειστικότατος !!!!! :twisted: . Μεταξύ μας τώρα , στόχος μου δεν ήταν να σε στεναχωρήσω ( Νομίζω ότι σε είδα συνοφρυωμένο όταν διάβαζες το μήνυμα ) . Απώτερος στόχος μου ήταν να σε πειράξω και να κάνουμε και λίγη πλακίτσα να περάσει η ώρα μας . Άσχετα με το τι αμάξι έχει ή θα ήθελε να έχει ο καθένας μας όλοι λίγο πολύ είμαστε θύματα μιας και σαν καταναλωτές δεν μπορούμε να βρούμε το δίκιο μας πουθενά . Άντε όταν με το καλό κατέβεις Αθήνα θα σε κάνω μπανάκι στη μπανιέρα του κάπελα να δροσιστείς!!!! . :P :P
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό vidas » 04 Ιούλ 2005, 08:11

firelord έγραψε:Offroad animal ΡΕ ΒΙΔΑ ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΟΥΤΟΙ ΔΩ?


Δεν έχω ιδέα τι λένε!!!! Για κάποιο ζώο ακούω και ζώο δε βλέπω! λες από τα γεράματα να είναι ?? δεν νομίζω είμαι ώμος μόλις 27!! Λες να έχουν κάτι τα ματάκια μου ?? δεν νομίζω είναι και γαλανά!!! Λες να μιλάνε για ζώα τύπου χαμελεων όπου σέρνονται στο χώμα και παραλλάσσονται…..???? μάλλον κάτι τέτοιο Θάνε….. γιατί στο βουνό δεν έχω δει και κανένα από δαύτα!!! Και κάτι ακόμα …..
τα ναρκωτικά με την ρέγουλα!!!!
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

Δημοσίευσηαπό vidas » 04 Ιούλ 2005, 08:41

mprizolas έγραψε:Για πες μου τώρα αν είχες να διαλέξεις ανάμεσα σε NIVA ( Μπλιαχ ) , Pinin ( Μπλιαχ ) και Grand Vitara τί θα διάλεγες ??? ( Δεν συζητάμε καθόλου για τα SUVοηδεί .


BMW 320 με 25.000 μεταχειρισμένη από Γερμανία. Τουλάχιστον με αυτό θα πάω 240χλ. Στην εθνική όσο για το χώμα δεν νομίζω πως θα πηγαίνουν καλύτερα. Τουλάχιστον η μπέμπα θα έχει και γκάζια για ακροπολικες εμπειρίες!!!!




mprizolas έγραψε:Το δικό είναι κτηνάρα και το ξέρεις , όμως δεν το πήρες έτσι αλλά το έφτιαξες εσύ .


Μπορεί να το έκανα όπως το έκανα :werecomingforyou: αλλά χώμα πάντα πήγαινε ……… το λιγότερο που είχε ….. LSD πίσω. :assshaking: Μην μιλήσουμε για ύψος!!! :fingers:


mprizolas έγραψε:ΚΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΠΑΩ ΜΙΑ ΚΟΝΤΡΑ στα καυτερά στις μπύρες !!!!! :evil: :evil: ( Αρκεί να υποσχεθείς ότι δεν θα παρκάρεις πάνω στο ζώων μου !!! ) :oops: .
:P :roll:


Κάνω δίαιτα τελευταία!!!
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

Δημοσίευσηαπό vidas » 04 Ιούλ 2005, 08:55

tasos953 έγραψε:27.700 €+ [μεσαίο διαφορικό + πίσω διαφορικό περ/νης ολίσθισης + πίσω δισκόφρενα + 2 χγμ ροπή + 7 χρόνια εγγύηση


Ποιος στην χάρη σας …….. σας έβαλαν πλοκέ να κάνετε ακόμα καλύτερα πατιλικια και να μην φεύγετε στης στροφές .
δισκοφρενα πίσω?????? Μα καλά ένα τέτοιο αυτοκίνητο ήθελα πάντα ……. Πάντα ονειρευόμουνα ένα χαμηλωμένο 4χ4 με δισκοφρενα πίσω. Πάω να το παραγκιλω αμέσως!!!! Ρε είστε καλά στην λάσπη με δισκοφρενα!!!! Αλλά που να πάτε σε λάσπες ????




tasos953 έγραψε: + εμπρός διαφορικό ελεύθερου τροχασμού (τί είναι αυτό; ψάξτε...)]= ???????€


Αυτό το έχουν γράψει πουθενά???? Τώρα θα μου πεις έγραψαν off road animal και μασήσατε αυτό θα σας πείραζε!!! ( εννοεί πως δεν έχει μπροστά τίποτα απολύτως !!!)
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

Δημοσίευσηαπό vidas » 04 Ιούλ 2005, 09:02

samy έγραψε:Μάλλον φόρα πήρε ο στόμας κάποιων


Δημητράκη άσε τα στόματα τον άλλων και κοίταξε να ανοίξεις το δικό σου να φας κανένα κοψίδι γιατί σε βλέπω να μένεις ανθυποπροεδρος στο BRAT για πολύ ακόμα.
ΕικόναΕικόνα
ΠΡΟΕΔΡΟΣ B.R.A.T. ΕΠΙΣΗΜΩΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ C.I.A.
Άβαταρ μέλους
vidas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 00:52

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες