Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Subaru Libero

Έχετε τεχνικές απορίες; Μάθετε σε αυτή την Θεματική Ενότητα!

Subaru Libero

Δημοσίευσηαπό leo_s_smith » 08 Μάιος 2008, 12:28

Γεια σας καλως σας βρηκα.Εχω ενα Subaru Libero το προτελευταιο μοντελο (καρμπιρατερ) το οποιο παει πολυ καλα στο βουνο.Εχει αναβαθμιστει η μηχανη σε 1200cc και σε συνδιασμο με την τετρακινηση και το βαρος πισω ειναι αψογο. Το θεμα μ... εχω δει αθηνα και στο εξωτερικο καποια Libero τα οποια φορανε ερπιστριες που δν ειναι custom αλλα απο εταιρια ειδικα γι αυτο,γουρουνες κτλ.καμια ιδεα που μπορω να βρω περισσοτερες πληροφοριες?

και μια φωτο του αυτοκινητου
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
leo_s_smith
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 08 Μάιος 2008, 12:21

Re: Subaru Libero

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 09 Μάιος 2008, 12:07

leo_s_smith έγραψε:Γεια σας καλως σας βρηκα.Εχω ενα Subaru Libero το προτελευταιο μοντελο (καρμπιρατερ) το οποιο παει πολυ καλα στο βουνο.Εχει αναβαθμιστει η μηχανη σε 1200cc και σε συνδιασμο με την τετρακινηση και το βαρος πισω ειναι αψογο. Το θεμα μ... εχω δει αθηνα και στο εξωτερικο καποια Libero τα οποια φορανε ερπιστριες που δν ειναι custom αλλα απο εταιρια ειδικα γι αυτο,γουρουνες κτλ.καμια ιδεα που μπορω να βρω περισσοτερες πληροφοριες?

και μια φωτο του αυτοκινητου
Εικόνα



http://www.mattracks.com/
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό leo_s_smith » 09 Μάιος 2008, 15:13

ευχαριστω επικοινωνισα να δω τι μπορει να κανει αλλα μηπως ξερουμε και τπτ απο ελλαδα?
Άβαταρ μέλους
leo_s_smith
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 08 Μάιος 2008, 12:21


Επιστροφή στο Τεχνικά θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες

cron