Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Pinin Προβλημα!!! Επειγον

Έχετε τεχνικές απορίες; Μάθετε σε αυτή την Θεματική Ενότητα!

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 19 Νοέμ 2006, 01:32

pajero έγραψε:ΜΕ ΤΑ Α/Τ 694 ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΥΨΟΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ? ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ''ΠΑΙΖΕΙ'' ΦΙΛΕ michailbm?


Αν δεν βάλεις μεγαλύτερη διάσταση δεν έχεις παραπάνω ύψος , τρέμουλο αν τα βάλουν σωστά δεν θα έχεις .
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό michailbm » 19 Νοέμ 2006, 20:04

pajero έγραψε:ΜΕ ΤΑ Α/Τ 694 ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΥΨΟΣ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ? ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ''ΠΑΙΖΕΙ'' ΦΙΛΕ michailbm?


Εγω δεν είχα κανένα τρέμουλο αλλά πρέπει να γίνει καλή ζυγοσταθμίσει απο τον βουλκανιζατερά!
Φίλε μου ήμουν πλήρως ευχαριστημένος!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό pajero » 22 Νοέμ 2006, 21:30

ΕΧΩ ΠΕΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΑ Α\Τ 694. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ . ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΑΝ Η ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ''ΚΑΡΕ'' ΣΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΩΝ ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΗ ΑΠ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΦΟΡΗΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ? ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ . ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΑ ΑΣΦΑΛΤΙΝΑ ΧΙΛ/ΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ''ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ! Ο ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡΑΣ [ΗΡΘΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΟΛΤΑ] ΕΠΑΘΕ ΠΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ [ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ] ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΑΤΙ 10 35 ΣΕ ΟΛΑ ΕΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ 00 00!!!
Άβαταρ μέλους
pajero
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 19:10

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 22 Νοέμ 2006, 23:13

Η λύση είναι απλη..οσο απλή και αυτη για τους διάφορους ήχους! Για την δεύτερη περίπτωση αφήνεις μια χούφτα ψιλα κάπου οπότε οταν ακους κατι λες στον εαυτό σου οτι αυτα φταίνε..και στη δική σου περιπτωση βουτα κανα δυο φορες στη λάσπη να διαπιστώσεις οτι το εργαλειο σου δε μασαει και να λες και στον εαυτο σου οτι φταίνε οι λάσπες!
Τοσα λεφτα εδωσες κοιτα να τα χαρεις..
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Δημοσίευσηαπό pajero » 26 Νοέμ 2006, 10:51

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΟΛΥΤΟ. ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ''ΘΕΜΑ'' ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ? ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΑΣΦΑΛΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ''ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ'' ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΠΕΡΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥ "ΕΛΛΙΠΗ ΣΥΝΧΡΟΝΙΣΜΟΥ'' ΣΤΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ. ΘΑ ΤΗ ΒΡΩ ΤΗΝ ''ΑΚΡΗ'' . ΚΑΘΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΥΣΗ.....[ΜΑΛΛΟΝ]!
Άβαταρ μέλους
pajero
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 19:10

Δημοσίευσηαπό tsek » 26 Νοέμ 2006, 12:50

Καλη μερα
Τελικα παλι για ζαντολαστιχα μιλαμε και λυση δεν βρισκουμε.
8 χρονια κατοχος land/rover 90 τετοια προβληματα δεν ειχα, φορωντας διαφορα λαστιχα.Πριν 2 μηνες πηρα TERRANO 2 του97 πενταπορτο.Ετρεμε σε βαθμο που και οι επιβαινοντες το καταλαβαιναν ,στα 110-120 χιλ.Ενοϊται οτι εχω ευθ/σει ,ζυγ/σει το αυτο/το.
Βαζω ζαντολαστιχα απο αλλο τερρανο που δουλευουν ΟΚ,τα ζυγ/ζω πριν τα βαλω στο ΙΔΙΟ βουλκανιζατερ.Το ιδιο τρεμουλο.
Στο συνεργειο εχουν τρελαθει ,αλαζουν πισω κεντρικο,βγαζουν ημιαξονια μπροστα και κεντρικο μπροστα ,δοκιμη πισοκουνα παλι τρεμει.
Αγοραζω 4 σιδερενιες ζαντες μαμισιες και βαζω και 4 καινουρια λαστιχα, σε
ΑΛΛΟ ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ και το τρεμουλο εξαφανιζετε κατα 90/100.
Ξεκαλιμπραρισμενο μηχανημα ?
Kατι εχει μεινει που προφανος πριν ηταν αδυνατο να το βρουμε.
ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ ?
Άβαταρ μέλους
tsek
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2006, 20:40

Δημοσίευσηαπό pajero » 21 Δεκ 2006, 20:05

ΜΑΓΚΕΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ! ΕΓΩ ΤΟ ΓΝΩΣΤΑ [25 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΚΑΚΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΕΜΟΥΛΟ]!!!!!! ΟΣΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΟ ΠΙΝΙΝ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ''ΚΑΤΣΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΙΚΟ ΛΑΧΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Σ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pajero
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 19:10

Δημοσίευσηαπό tsek » 22 Δεκ 2006, 13:35

Φιλε PAGERO , δοκιμασε να κανεις ζυγοσταθμιση σε αλλο μηχανιμα[βουλκανιζατερ].
Εχω την εντυπωση πως ολες οι ζυγο/σεις που σου εχουν κανει ειναι απο το ιδιο μηχανημα. Αν ειναι χαλασμενο, πραγμα που ουτε ο ιδιοκτητης του βουλκανιζατερ μπορει να μην το ξερει,ψαχνεσαι με μηχανικα τσαμπα.
Άβαταρ μέλους
tsek
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 21 Νοέμ 2006, 20:40

Δημοσίευσηαπό pajero » 22 Δεκ 2006, 20:48

ΦΙΛΕ TSEK TO AYTOKINHTO TOY EXΩ ΚΑΝΕΙ ΖΥΓΟΣΤΑΘΜΙΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ''ΦΟΡΗΤΟ'' ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ. ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΖΑΝΤΕΣ[5] ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΑ[3ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΤΕΤΡΑΔΕΣ!]. ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΑΛΑΝ ΚΡΕΜΑΓΙΕΡΑ - ΔΙΣΚΟΠΛΑΚΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΛΑ ....ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ''ΔΕΝ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ'' ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ''ΜΕΤΡΗΘΕΙ''. ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΜΟΥ ΔΙΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ! ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ? ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΡΗ?
Άβαταρ μέλους
pajero
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 19:10

Δημοσίευσηαπό tasos953 » 23 Δεκ 2006, 21:45

Μιά είναι η λύση:
Κάνεις ασφάλεια ολικής κλοπής και φροντίζεις να στο κλέψουν.......
:cry: :cry: :cry: :cry:
<--------THIS IS A SUV, BUT WHAT A SUV!
Όπως λέμε ΝΑΝΟΣ, αλλά με κάτι @..... Νά!!
Άβαταρ μέλους
tasos953
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 26 Οκτ 2003, 10:53
Τοποθεσία: ΒΕΡΟΙΑ

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 24 Δεκ 2006, 10:57

tasos953 έγραψε:Μιά είναι η λύση:
Κάνεις ασφάλεια ολικής κλοπής και φροντίζεις να στο κλέψουν.......
:cry: :cry: :cry: :cry:


Η ασφάλεια πυρός και φροντίζεις μετά τα δέοντα . Έτσι δεν θα χρειαστεί να περιμένεις και 6 μήνες για να πάρεις τα λεφτά σου :twisted: :twisted:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό pajero » 24 Δεκ 2006, 19:43

ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ''ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΕΣ'' ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΚΙΝΔΙΝΕΥΜΕΝΕΣ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ''ΘΑΥΜΑ'' ΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ''ΑΓΙΑ'' [Ε ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ!] ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΣΑΡΑΚΑΚΗ! ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ''ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ'' ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ''ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ'' ΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ''ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ'' ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ''ΠΙΣΩ'' Η ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΦΟΣΩΝ ΤΟ ''ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ'' ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ? ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΑΣΩ ΣΤΑ ΑΚΡΑ . ΣΕ ''ΚΑΝΑΠΕ'' ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΗΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
pajero
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 05 Οκτ 2006, 19:10

Δημοσίευσηαπό GALILAIOS » 28 Δεκ 2006, 23:29

Και πραγματικά, χαρά στο κουράγιο σου!

Πάντως, όπως είπες, κάθε πρόβλημα έχει λύση, να είσαι αισιόδοξος.
Πλέον στη θέση σου, θα άρχιζα να ψάχνομαι για ολική αντικατάσταση του οχήματος. Κι αν "δεν"...νομικά όσο σε παίρνει.

Πάνω απ' όλα υγεία και Καλή Χρονιά!
"Τ' ωραιότερο τραγούδι που 'χω ακούσει
το είπε ένας καπετάνιος πρίν πεθάνει...
Το πιο ωραίο, είναι το επόμενο λιμάνι".
ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - Σπασμένη Πολυθρόνα, 2004
Άβαταρ μέλους
GALILAIOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: 04 Φεβ 2006, 20:21
Τοποθεσία: Συκιές, Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό PajeroPinin » 04 Νοέμ 2007, 18:14

pajero έγραψε:ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ ''ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΕΣ'' ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΚΙΝΔΙΝΕΥΜΕΝΕΣ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ''ΘΑΥΜΑ'' ΤΗΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ''ΑΓΙΑ'' [Ε ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ!] ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΣΑΡΑΚΑΚΗ! ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ''ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ'' ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΑΡΝΗΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ''ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ'' ΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ''ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ'' ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ''ΠΙΣΩ'' Η ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΦΟΣΩΝ ΤΟ ''ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ'' ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟ? ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΤΑΣΩ ΣΤΑ ΑΚΡΑ . ΣΕ ''ΚΑΝΑΠΕ'' ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΣΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΗΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Εν τελει pajero το πουλησες το pinin.Εχει ενα μηνα που εχω παρει ενα pinin και εχει το ιδιο προβλημα με το δικο σου.
Μηπως ειναι το δικο σου.???????????????????????????????????????
Άβαταρ μέλους
PajeroPinin
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: 20 Οκτ 2007, 15:38
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό strofimios1 » 15 Νοέμ 2007, 19:57

Λοιπον δεν θα το πιστεψετε αλλα πιστευω οτι αξιζει να ψαξετε και προς τα εκει.
Τα αυτοκινητα που εχουμε στη δουλεια οταν εχουν κομενες βασεις κινητηρα ή κιβωτιου εχουν ¨τραβηγματα" και κραδασμους στο τιμονι.Επισης τσεκαρετε ολους τους ελαστικους συνδεσμους της αναρτησης.
Σκοτωστε την ifs πριν μεγαλωσει!!!!
Άβαταρ μέλους
strofimios1
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 10:58
Τοποθεσία: ΣΤΟΥ ΧΑΝΤΑΚ'

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Τεχνικά θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες