Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ηλιοροφή Νissan x-trial

Ηλιοροφή Νissan x-trial

Δημοσίευσηαπό saulos » 05 Απρ 2008, 18:44

Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Διαβάζω τα forums και πράγματικα βλέπω ότι υπάρχει γνώση και μεράκι για το αύτοκίνητο. Εγώ προσωπικά θέλω να αγοράσω το νεο nissan x-trial se 2lt αλλά με προβλημάτιζει το αν θα έχει ηλιοροφή ή όχι. Υπάρχει κάποιος που να έχει πρόβλημα με την ηλιόροφη? ή να εχει εντοπίσει κάποια άτελεια (π.χ είσοδος νερών)κα. Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων και θα τα λεμέ συχνότερα μετά την αγορά.
Άβαταρ μέλους
saulos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 05 Απρ 2008, 18:18
Τοποθεσία: Πειραιάς

Ηλιοροφή Νissan x-trial

Δημοσίευσηαπό scs » 05 Απρ 2008, 22:29

Το εχω 2 μηνες, κανένα πρόβλημα με την ηλιοροφη, νομιζω οτι αξιζει καθως δινει και πολυ "αερα" μεσα στην καμπινα. Επιπλεον η ηλιοροφη παει μαζι με τα πισω σκουρα τζαμια τα οποια εκτος απο πρακτικα, χαριζουν επισης στο αμαξι.
Άβαταρ μέλους
scs
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007, 14:12

Ηλιοροφή Νissan x-trial

Δημοσίευσηαπό ioannisb1 » 06 Απρ 2008, 08:33

δεν υπαρχει κανενα προβλημα με την ηλιοροφη. δουευει αψογα. εδω εβρεχε ολη την εβδομαδα και απο υγρασια τιποτα.
τα παιδια ξετρελαινονται στα πισω καθισματα.
αξιζει!
Άβαταρ μέλους
ioannisb1
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: 30 Οκτ 2007, 23:22
Τοποθεσία: Δραμα

Δημοσίευσηαπό saulos » 06 Απρ 2008, 12:20

Ευχαριστώ τον scs και τον ιoannisb1 για τα γραφομενά τους. Αύριο κιόλας προχοράω στην παραγγελία του αυτοκινήτου. Μου είπαν σε δώδεκα (12) εργάσιμες θα το έχω. Θα γράψω ξανά πρώτες εντυπώσεις με τα πρώτα χλμ.
Άβαταρ μέλους
saulos
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 05 Απρ 2008, 18:18
Τοποθεσία: Πειραιάς


Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 20 επισκέπτες

cron