Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό paganotis » 04 Μαρ 2016, 23:25

Παιδιά τα πίσω φώτα ακριβώς κάτω από τα φώτα της όπισθεν πότε ακριβώς ανάβουν? μήπως είναι διακοσμητικά? ευχαριστώ
paganotis
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Φεβ 2016, 13:10

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό fatman » 05 Μαρ 2016, 08:27

Αυτο δεν το γνωριζω αλλα δοκιμασε και τα πισω φωτα ομιχλης..
Επισης σε ενα Jimny που ειχα μονο το ενα φαναρι επαιρνε λαμπα το αλλο ηταν σφραγισμενο και ας εμοιαζε με κανονικο φαναρι.
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό paganotis » 05 Μαρ 2016, 11:18

φίλε σε ευχαριστώ, αλλά πραγματικά το forum είναι σκέτη απογοήτευση. 17 προβολές. απάντηση μόνο από έναν, δηλ. από εσένα και αυτός ο μόνος που απάντησε, δεν είναι και κάτοχος freelander. δηλ 17 άτομα κοίταξαν την ερώτησή μου σχετικά με το πως ανάβουν τα κόκκινα φώτα κάτω από την όπισθεν και ή δεν ήξεραν ή δεν έκαναν τον κόπο να γράψουν ότι είναι τα φώτα ομίχλης. Το λέω γιατί το βρήκα μόνος μου τελικά. Που να ζητησω και τίποτα πιο εξειδικευμένο.. Για τα μπάζα.
paganotis
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Φεβ 2016, 13:10

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 05 Μαρ 2016, 11:34

Την περιπτωση να μην ειμαστε κατοχοι, οποτε να μην μπορουμε να σου λυσουμε υπευθυνα την απορια, το εχεις σκεφτει? Τωρα το σχολιο "για τα μπαζα", επειδη εμπιπτει σε θεματα αγωγης και παιδειας δεν θα το θιξω καν...
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό fatman » 05 Μαρ 2016, 13:38

Αγαπητε profitis πως ειναι δυνατον να σου απαντανε στις ερωτησεις σου-ειδικα για ενα διαπιστωμενα προβληματικο αμαξι που κανεις δεν θελει να ασχολειται πια(μπορει καποτε να υπηρχαν και αλλοι κατοχοι εδω) και να απαντας ετσι αφου ειναι φως φαναρι οτι ειχες ετοιμη την απαξιωτικη απαντηση-φαντασου ουτε εσυ περιμενες να σου απαντησει κανεις..
Τεςπα,ο τελευταιος που θυμαμαι να ασχολιοταν με αυτα τα οχηματα θα τον βρεις στο 2295037637(το βρηκα στο google-δεν τιθεται θεμα απορητου..)
Παρε τον τηλεφωνο - απο τα γραφομενα σου κρινω οτι ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ !!
Χωρις καθολου ειρωνεια.
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό Discoequipe » 05 Μαρ 2016, 13:43

Mudnolis έγραψε:Την περιπτωση να μην ειμαστε κατοχοι, οποτε να μην μπορουμε να σου λυσουμε υπευθυνα την απορια, το εχεις σκεφτει? Τωρα το σχολιο "για τα μπαζα", επειδη εμπιπτει σε θεματα αγωγης και παιδειας δεν θα το θιξω καν...



Paganotis.....θεωρω λιγος σεβασμος δεν βλαπτει.....νομιζω οτι εβγαλες γρηγορα συμπερασμα για μια παρεα φιλων που δεν γνωριζεις !!!!Για τα μπαζα ειναι ενα χαρακτηρισμος που μ'ενοχλησε εμενα προσωπικα,διοτι μεσα σ'αυτην την κοινοτητα ειμαι κι εγω μελος!!!!
Εικόνα
Discoequipe
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 348
Εγγραφή: 05 Απρ 2009, 20:25
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ -ΑΘΗΝΑ

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό paganotis » 05 Μαρ 2016, 13:48

fatman έγραψε:Αγαπητε profitis πως ειναι δυνατον να σου απαντανε στις ερωτησεις σου-ειδικα για ενα διαπιστωμενα προβληματικο αμαξι που κανεις δεν θελει να ασχολειται πια(μπορει καποτε να υπηρχαν και αλλοι κατοχοι εδω) και να απαντας ετσι αφου ειναι φως φαναρι οτι ειχες ετοιμη την απαξιωτικη απαντηση-φαντασου ουτε εσυ περιμενες να σου απαντησει κανεις..
Τεςπα,ο τελευταιος που θυμαμαι να ασχολιοταν με αυτα τα οχηματα θα τον βρεις στο 2295037637(το βρηκα στο google-δεν τιθεται θεμα απορητου..)
Παρε τον τηλεφωνο - απο τα γραφομενα σου κρινω οτι ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ !!
Χωρις καθολου ειρωνεια.

αγαπητέ κατέλη ή κάτμαν, κόψε τα lsd κατ αρχήν γιατί φαντάζεσαι ότι υπάρχουν προφήτες και διάφορα τέτοια. πάμε τώρα ένα ένα.
που ακριβώς είδες να μου απαντάνε? μήπως είσαι αυτιστικός? δεν βλέπει αγοράκι μου ότι μόνο ένας απάντησε κι αυτός ήσουνα εσύ, που και πάλι είπες τι πιστεύεις και όχι τι ισχύει. τι σημασία έχει αν το αμάξι είναι προβληματικό? εδώ όπως βλέπεις έχουμε πείξει από προβληματικούς ανθρώπους που δεν φτιάχνονται με τίποτα. τα αυτοκίνητα φτιάχνονται. κι εδώ είναι φόρουμ και η κατηγορία συγκεκριμένη για freelander. οπότε 17 βλάκες είδαν την ερώτησή μου και δεν ήξεραν τι σοι φώτα είναι αυτά τα 2 κάτω απ την όπισθεν. μιλάμε το φόρουμ εντελώς για τα μπάζα. τώρα τι με νοιάζει εμένα ο κάθε ηλίθιος που έκανε σύλλογο φιλων και αρχιδιών του landrover? δεν ψάχνω για γνωριμίες μεγάλε. απαντήσεις σε αυτά που ρωτάω θέλω, αλλά επειδή το φόρουμ μάλλον είναι γεμάτο από άσχετους ηλίθιους, που ξέρουν μόνο να κράζουν το freelander χωρίς να μπορούν αν εξηγήσουν τίποτα και με γνώσεις αβάπτιστου μωρού, γι αυτό μετανιώνω μόνο τον χρόνο που έχασα εδώ μέσα περιμένοντας απαντήσεις από άσχετους ηλίθιους.
paganotis
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: 28 Φεβ 2016, 13:10

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό manolistroop » 05 Μαρ 2016, 16:40

Το οτι αλλαξες το username σου δε σημαινει οτι δεν καταλαβαμε οτι εισαι ο ιδιος εγκεφαλικα αναπηρος..δυστυχως με τη παιδεια σου δε μπορεις να κανεις κατι..
manolistroop
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 11 Ιαν 2013, 22:52
Τοποθεσία: Σπατα

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό superspy » 05 Μαρ 2016, 19:34

Κοιτα να δεις τωρα....

6 δημοσιεύσεις ο profitis
8 o panagotis

όλες απο την ίδια IP [-X

Εικόνα

Το μέλος paganotis εχει δεχτεί δευτερη προειδοποίηση και στην τρίτη θα πάει για μπάνιο.... :badairday:

[edit mod] Πήγε
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΠΙΣΩ ΦΩΤΑ

Δημοσίευσηαπό bottleman » 24 Μαρ 2016, 17:47

Μ'αρέσει που ακολουθείς και την διαδικασία Σπύρο. [-X [-X [-X
Disco 3 το τρίτο τεύχος το παλιό
Άβαταρ μέλους
bottleman
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 15 Δεκ 2007, 16:32
Τοποθεσία: Νίκαια


Επιστροφή στο Freelander

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης