Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

JIMNY , Jimny και πάλι JIMNY

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

JIMNY , Jimny και πάλι JIMNY

Δημοσίευσηαπό panos » 24 Νοέμ 2003, 18:11

Κουφάθηκα τώρα :!: :!:
ΦΤΟΥ :!: :!: Εξαφανίστηκε όλο το thread του Hellenic Jimny Club. Μάλλον έκανα κάποια λάθος κίνηση. :?: :( :evil:

Anyway
RE: Chriska :arrow: Σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε . Και εγώ έχω περίεργη σχέση με το computer μου λόγω δουλειάς , και περίεργα ωράρια . ιδίως καθημερινές.

Το τηλ μου είναι 6972900075 και είναι ανοιοχτό για όλα τα παιδιά στο forum και ειδικά για τους φίλους jimnistes. Εάν νομίζεις ότι μπορεί να κανονιστεί συνάντηση καθημερινή κάνε post , pm , τηλ ότι θέσ τέλοσπάντων. Αυτό το Σαββατοικύριακο είμαι απολύτως free αλλά εσύ διάβασα ότι θα πάς Εύβοια.

RE: Jimnys , ChrisG, hadi κλπ :arrow:
Χαθήκατε παιδιά ?? :?: :? :roll: :(

RE: Jimny Πάρνηθας :arrow:
Ο φίλος Jimnistas :) που συνάντησα στην Πάρνηθα με moto εάν μπήκε στο forum ασ δώσει το στίγμα του. :) .
Εικόνα
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
panos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 17 Ιαν 2003, 03:54
Τοποθεσία: Αθηνα Πεντέλη

Δημοσίευσηαπό panos » 26 Νοέμ 2003, 17:06

Ακρα του τάφου σιωπή. :(

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ JIMNISTES? :twisted:
Εικόνα
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
panos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 17 Ιαν 2003, 03:54
Τοποθεσία: Αθηνα Πεντέλη

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 28 Νοέμ 2003, 12:01

panos έγραψε:Ακρα του τάφου σιωπή. :(

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ JIMNISTES? :twisted:


Μετα απο αρκετη σκεψη :!: :!: :!: και εναν τριημερο πυρετο της ταξης των 39 :shock: :shock: επιστρεφω για να δηλωσω πως ειμαι ακομα μεσα για οποιαδηποτε συναξη αποφασιστει οχι παντως για αυτο το σ/κ γιατι εχω καποιες υποχρεωσεις.

:twisted: :twisted: :twisted: με αγωνιστικους χαιρετισμους :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό hadi » 04 Δεκ 2003, 21:56

Kαι εγώ εδώ είμαι. Οι οικογενειακές υποχρεώσεις δεν μου επιτρέπουν τη συχνή επικοινωνία. Αν κανονιστεί κάποια συνάντηση θα προσπαθήσω να έρθω
Άβαταρ μέλους
hadi
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: 15 Ιαν 2003, 21:39
Τοποθεσία: αγ.παρασκευη


Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 30 επισκέπτες