Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ν ΕΥΒΟΙΑ 15-16/11/20003. ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΟΥ ΟΡΟΥΣ ΟΧΗ!

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 16:04

Metalaxe έγραψε:Εντάξει ρε Θοδωρή ένα λαθάκι έκανα...και να φανταστείς ότι γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Ν. Φιλαδέλεφεια :oops: :oops: :oops: Τέλος πάντων αποφασίστε πότε θα βρεθούμε και τι ώρα και μου λέτε και εμένα. Απ' ότι καταλαβαίνω μάλλον είναι προτιμότερο να βρεθούμε στα γραφεία του περιοδικού ή σήμερα ή την Πέμπτη ??? Γιάννη πες πότε μπορείς κι εσύ και γράψε.


ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΩ..... :lol: :lol: :lol: ante να βρεθουμε να τα πουμε και να γελασουμε! μου λειψατε παλιοπαιδα :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 16:11

tedos@teda έγραψε:
Dr.Format έγραψε:
tedos@teda έγραψε:...format απο αττικη οδο πως ερχομαι?


Εύκολο :D , από την Αττική Οδό βγαίνεις στην Εθνική (Μεταμόρφωση) και πηγαίνοντας προς Πειραιά:

α) στρίβεις αριστερά στον ανισόπεδο της Ν. Φιλαδέλφειας και μόλις βρείς την Δεκελείας στρίβεις δεξιά και έφτασες 8)

ή β) στρίβεις αριστερά στον ανισόπεδο της Αχαρνών (προς Αθήνα) και στο δεύτερο φανάρι στρίβεις αριστερά και είσαι επί της Δεκελείας (έφτασες) 8) .

Το parking είναι reserve για 4x4 ακριβώς απέναντι από το Νο52 :lol: :lol:

Πιστεύω ότι γυρίζοντας από την δουλειά προς το σπίτι σε βολεύει αρκετά :idea:


απο μαρουσι προς νεα σμυρνη? ναι ακριβως πανω στο δρομο μου!!!! :lol: :lol: :lol:

τι θα λεγατε για σημερα τριτη στις 7 το βραδυ?

αν οχι την πεμπτη ιδια ωρα?


Ναι ας το κάνουμε σήμερα που μπορούμε όλοι :!: Συμφωνείτε :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό pavlox » 18 Νοέμ 2003, 17:06

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll:
Δεν μπορώ εγώ σήμερα
Των φρονίμων τα παιδιά, πριν πεινάσουν δεν πεινoύσαν!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 18 Νοέμ 2003, 17:14

UPDATE

Το ραντεβού είναι στα γραφεία Πέμπτη 7 η ώρα. Dr Format και Metalaxe είναι ήδη οκ. Για σήμερα δεν προλαβαίνει δυστυχώς να κανονιστεί, δε μπορούν να ειδοποιηθούν όλοι.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 17:40

Xappas έγραψε:UPDATE

Το ραντεβού είναι στα γραφεία Πέμπτη 7 η ώρα. Dr Format και Metalaxe είναι ήδη οκ. Για σήμερα δεν προλαβαίνει δυστυχώς να κανονιστεί, δε μπορούν να ειδοποιηθούν όλοι.


tedos και dista επιβεβαιωνουν οκ για πεμπτη

tazmania τι ωρα θα εισαι σημερα υμηττο? να σου δωσω cd! σιγα μη σε αφησω να φυγεις παραπονεμενος φιλαρακο :D :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό dista » 18 Νοέμ 2003, 18:52

Παιδιά σορυ για τις φωτογραφίες που δεν έβαλα αλλά προσπαθώ από χθές το απόγευμα να τις ανεβάσω αλλά δεν γίνεται τίποτα :evil: . Δεν ξέρω τι φταίει, δοκίμασα μία - μία, 10 μαζί, όλες μαζί σε zip αλλά τίποτα :cry: . Ενώ στο παράθυρο "Κατάσταση Σύνδεσης" φαίνεται ότι το αρχείο φεύγει στο site δεν μπένει. Αν κάνω κάτι λάθος πέστε μου αν και τη προηγούμενη φορά (Μαραθώνας) δεν είχα κανένα πρόβλημα :?: .
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 18 Νοέμ 2003, 20:50

Το βιντεάκι είναι έτοιμο, θα το έχω μαζί μου την Πέμπτη.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 01:44

Xappas έγραψε:UPDATE

Το ραντεβού είναι στα γραφεία Πέμπτη 7 η ώρα. Dr Format και Metalaxe είναι ήδη οκ. Για σήμερα δεν προλαβαίνει δυστυχώς να κανονιστεί, δε μπορούν να ειδοποιηθούν όλοι.


Γιάννη, για να προγραμματίσεις υπολόγισε δύο άτομα ακόμα. Τελικά θα αναβάλω το ταξίδι για την άλλη εβδομάδα. :D :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 19 Νοέμ 2003, 08:51

Παιδιά δεν υπάρχει θέμα προγραμματισμού. Χώρος υπάρχει και για τους καφέδες θα κάνουμε ειδικές τιμές για τα μέλη του forum :lol:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Νοέμ 2003, 08:57

Xappas έγραψε:Παιδιά δεν υπάρχει θέμα προγραμματισμού. Χώρος υπάρχει και για τους καφέδες θα κάνουμε ειδικές τιμές για τα μέλη του forum :lol:


ΣΩΣΤΟΣ!!!!! :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 19 Νοέμ 2003, 15:12

Παίδες,

θα έρθω με το laptop και θα σας αντι-γράψω σε CD ότι θελήσετε. Οπότε ελάτε με το CDάκι σας.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

[b]ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΥΛΙΚΟΥ Ν.ΕΥΒΟΙΑΣ. ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ[/b]

Δημοσίευσηαπό tedos » 21 Νοέμ 2003, 09:35

Σε μια ομορφη συγκεντρωση που φιλοξενησε ο xappas στα γραφεια του περιοδικου (ενα ειναι το περιοδικο και οποιος δεν το ξερει να του χαλασει η τετρακινηση!) οι tedos@teda dista dr.format metalaxe tazmania ανταλλαξαν φωτο βιντεακια και αναμνησεις με πολλα γελια απο την προσφατη εκδρομη μας!
Απων ο pavlox :( ομως ελπιζουμε να τον δουμε την κυριακη!

ωραιος καφες και σχεδια για την επομενη εξοδο στη ζηρεια!!! ειναι βεβαιο οτι και εκει θα περασουμε καλα! ενδιαφεροντα και τα καινουργια παιχνιδια του dista! Star της συναντησης ο bill βλασταρι του dr.format.

Sτην συναντηση παρεστησαν και τοπικοι φορεις της ν.ευβοιας για να απονειμουν τιμητικα μεταλλια ως εξης

Συλλογος Καρυσταιων. Τιμητικο μετταλιο στον metalaxe για την ανακαλυψη της διαδρομης θυμι-καλλιανοι! Η διαδρομη θα ονομαζεται πλεον ΔΙΑΒΑΣΗ METALAXE kai θα τοποθετηθει αναμνηστικη πλακετα σε ταιστρα ζωων στην κορυφη του βουνου!
Αποδεχομενος την τιμη ο metalaxe δηλωσε "απλα πεινουσα και εψαχνα την ταβερνα"

Συλλογος Οικολογων Δημοσαρη. Αναμνηστικη πλακετα στον ΤΑΖΜΑΝΙΑ για τις παρατηρησεις του στην υποβρυχια χλωριδα και πανιδα των Καλλιανων. Αποδεχομενος την τιμη ο TAZ δηλωσε "επρεπε απλα να το πλυνω για να παει για service"

Sυλλογος ΚΑβοντορο "Το Κοχυλι". Χρυσο μετταλιο στον XAPPAS για τις επιπονες προσπαθειες του να χαραξει νεα κοιτη στο Ποταμι!

dr format dista tedos@teda απεχωρησαν χωρις διακρισεις υποσχομενοι να προσπαθησουν σκληροτερα την επομενη φορα!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 40 επισκέπτες