Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ν ΕΥΒΟΙΑ 15-16/11/20003. ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΤΟΥ ΟΡΟΥΣ ΟΧΗ!

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 18 Νοέμ 2003, 08:43

tazmania έγραψε:Εγώ μπορώ όποια μέρα θέλετε αρκεί να το ξέρω. Θοδωρή, εμείς μπορούμε να συναντηθούμε την Τετάρτη να μου δώσεις τα CD με τις foto. Πες μου που θές, δεν είναι ανάγκη να ξενιτευτούμε εάν θα είμαστε οι δύο μας.

Οπότε να υποθέσω ότι θα σου δώσει cd και για εμάς και θα βρεθούμε την Πέμπτη για ανταλλαγή στα γραφεία του περιοδικού ???
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 08:47

Metalaxe έγραψε:
tazmania έγραψε:Εγώ μπορώ όποια μέρα θέλετε αρκεί να το ξέρω. Θοδωρή, εμείς μπορούμε να συναντηθούμε την Τετάρτη να μου δώσεις τα CD με τις foto. Πες μου που θές, δεν είναι ανάγκη να ξενιτευτούμε εάν θα είμαστε οι δύο μας.

Οπότε να υποθέσω ότι θα σου δώσει cd και για εμάς και θα βρεθούμε την Πέμπτη για ανταλλαγή στα γραφεία του περιοδικού ???


αντωνη που ειναι τα γραφεια?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 09:11

παιδια καλημερα! θελω να ερθω τουλαχιστον εγω(η teda δουλευει τισ μερες που προτεινετε)και για να σας δω αλλα τουλαχιστον να μοιρασουμε την αποσταση! γι αυτο προτεινα goodys αγ.παρασκευης! σωστος ο xappas για την προταση του αλλα απογευμα με τα μαγαζια ανοιχτα και ολη την κινηση σε μενα τα γραφεια του περιοδικου πεφτουν πολυ μακρια!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 11:04

tedos@teda έγραψε:παιδια καλημερα! θελω να ερθω τουλαχιστον εγω(η teda δουλευει τισ μερες που προτεινετε)και για να σας δω αλλα τουλαχιστον να μοιρασουμε την αποσταση! γι αυτο προτεινα goodys αγ.παρασκευης! σωστος ο xappas για την προταση του αλλα απογευμα με τα μαγαζια ανοιχτα και ολη την κινηση σε μενα τα γραφεια του περιοδικου πεφτουν πολυ μακρια!


Που είναι αυτά τα γραφεία ρε παιδιά :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 11:10

Metalaxe έγραψε:
tazmania έγραψε:Εγώ μπορώ όποια μέρα θέλετε αρκεί να το ξέρω. Θοδωρή, εμείς μπορούμε να συναντηθούμε την Τετάρτη να μου δώσεις τα CD με τις foto. Πες μου που θές, δεν είναι ανάγκη να ξενιτευτούμε εάν θα είμαστε οι δύο μας.

Οπότε να υποθέσω ότι θα σου δώσει cd και για εμάς και θα βρεθούμε την Πέμπτη για ανταλλαγή στα γραφεία του περιοδικού ???


Μάγκες, προέκυψε πρόβλημα με την Πέμπτη :( . Πρέπει να πάω στην Λήμνο και θα επιστρέψω την Παρασκευή το πρωί. Άρα δεν θα μπορέσω να έρθω εκτός και εαν αλλάξει η μέρα.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 11:11

tazmania έγραψε:
tedos@teda έγραψε:παιδια καλημερα! θελω να ερθω τουλαχιστον εγω(η teda δουλευει τισ μερες που προτεινετε)και για να σας δω αλλα τουλαχιστον να μοιρασουμε την αποσταση! γι αυτο προτεινα goodys αγ.παρασκευης! σωστος ο xappas για την προταση του αλλα απογευμα με τα μαγαζια ανοιχτα και ολη την κινηση σε μενα τα γραφεια του περιοδικου πεφτουν πολυ μακρια!


Που είναι αυτά τα γραφεία ρε παιδιά :?:


δεν ειμαι βεβαιος......Ν.Χαλκηδονα λεει το περιοδικο.....Αγ Αναργυρους μου ειπε ο Αντωνης......εδω διπλα δηλαδη :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό jdelis » 18 Νοέμ 2003, 11:23

Η διεύθυνση αναγράφεται στο περιοδικό. Οπότε να υποθέσω πως όσοι δεν τη γνωρίζουν δεν το έχουν πάρει; :evil:

Σοβαρά τώρα είναι στη Λ. Δεκελείας Ν. Χαλκηδόνα, είναι εύκολο ο μόνος κεντρικός δρόμος που ξεκινάει από τέρμα Αχαρνών και πάει Φιλαδέλφεια. Για πρόσβαση βολεύει από Κηφισό αλλά και Αττική Οδό είναι κοντά αν βγείτε στο ποτάμι.

Θα μπορούμε να κάνουμε και όσα αντίγραφα των CD θέλουμε. Ειδοποιήστε με μόνο πόσοι θα έρθουν και ποιά ώρα.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 11:26

tedos@teda έγραψε:
tazmania έγραψε:
tedos@teda έγραψε:παιδια καλημερα! θελω να ερθω τουλαχιστον εγω(η teda δουλευει τισ μερες που προτεινετε)και για να σας δω αλλα τουλαχιστον να μοιρασουμε την αποσταση! γι αυτο προτεινα goodys αγ.παρασκευης! σωστος ο xappas για την προταση του αλλα απογευμα με τα μαγαζια ανοιχτα και ολη την κινηση σε μενα τα γραφεια του περιοδικου πεφτουν πολυ μακρια!


Που είναι αυτά τα γραφεία ρε παιδιά :?:


δεν ειμαι βεβαιος......Ν.Χαλκηδονα λεει το περιοδικο.....Αγ Αναργυρους μου ειπε ο Αντωνης......εδω διπλα δηλαδη :lol: :lol:


Ναι :!: Ένα τσιγάρο δρόμος :wink: Τεσπα, εγώ όπως προανέφερα την Πέμπτη δεν μπορώ άρα εάν δεν αλλάξει μέρα το κόβω χλωμό.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 18 Νοέμ 2003, 11:32

tazmania έγραψε:
tedos@teda έγραψε:παιδια καλημερα! θελω να ερθω τουλαχιστον εγω(η teda δουλευει τισ μερες που προτεινετε)και για να σας δω αλλα τουλαχιστον να μοιρασουμε την αποσταση! γι αυτο προτεινα goodys αγ.παρασκευης! σωστος ο xappas για την προταση του αλλα απογευμα με τα μαγαζια ανοιχτα και ολη την κινηση σε μενα τα γραφεια του περιοδικου πεφτουν πολυ μακρια!


Που είναι αυτά τα γραφεία ρε παιδιά :?:


Παιδιά Hi,

τα γραφεία είναι σε βολικό μέρος σχεδόν Ν.Φιλαδέλφεια, κοντά στην εθνική, με εύκολη πρόσβαση. Δεκελείας 52 (κοντά στο γνωστό κατάστημα του Δημητριάδη) και εύκολο parking στο απέναντι οικόπεδο.

Πιστεύω ότι είναι το ιδανικό μέρος συνάντησης με όλο τον απαιτούμενο εξοπλισμό, ησυχία και καφέ.

Εγω μπορώ Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή μετά τις 16:00.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 11:36

Xappas έγραψε:Η διεύθυνση αναγράφεται στο περιοδικό. Οπότε να υποθέσω πως όσοι δεν τη γνωρίζουν δεν το έχουν πάρει; :evil:

Σοβαρά τώρα είναι στη Λ. Δεκελείας Ν. Χαλκηδόνα, είναι εύκολο ο μόνος κεντρικός δρόμος που ξεκινάει από τέρμα Αχαρνών και πάει Φιλαδέλφεια. Για πρόσβαση βολεύει από Κηφισό αλλά και Αττική Οδό είναι κοντά αν βγείτε στο ποτάμι.

Θα μπορούμε να κάνουμε και όσα αντίγραφα των CD θέλουμε. Ειδοποιήστε με μόνο πόσοι θα έρθουν και ποιά ώρα.


δεν ντρεπεσαι αθλιε εκδοτη να απευθυνεσαι ετσι στους ιδρυτικους αναγνωστες σου! :lol: :lol:

οπως και ναχει θελω να ερθω και αν δεν μπορει ο taz να κανω και τον ενδιαμεσο για το υλικο του αλλα νεα χαλκηδονα?
ελεος ρε γιαννη(μη με παρεξηγεις η προσφορα σου ειναι καλοδεχουμενη) αλλα απο νεα σμυρνη και μαλιστα εργασιμη μερα θελω 2 ωρες μινιμουμ να παω και να ερθω!!!
κατι πιο κοντα ρε παιδια!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 11:40

Dr.Format έγραψε:
tazmania έγραψε:
tedos@teda έγραψε:παιδια καλημερα! θελω να ερθω τουλαχιστον εγω(η teda δουλευει τισ μερες που προτεινετε)και για να σας δω αλλα τουλαχιστον να μοιρασουμε την αποσταση! γι αυτο προτεινα goodys αγ.παρασκευης! σωστος ο xappas για την προταση του αλλα απογευμα με τα μαγαζια ανοιχτα και ολη την κινηση σε μενα τα γραφεια του περιοδικου πεφτουν πολυ μακρια!


Που είναι αυτά τα γραφεία ρε παιδιά :?:


Παιδιά Hi,

τα γραφεία είναι σε βολικό μέρος σχεδόν Ν.Φιλαδέλφεια, κοντά στην εθνική, με εύκολη πρόσβαση. Δεκελείας 52 (κοντά στο γνωστό κατάστημα του Δημητριάδη) και εύκολο parking στο απέναντι οικόπεδο.

Πιστεύω ότι είναι το ιδανικό μέρος συνάντησης με όλο τον απαιτούμενο εξοπλισμό, ησυχία και καφέ.

Εγω μπορώ Τετάρτη, Πέμπτη και Παρασκευή μετά τις 16:00.


format απο αττικη οδο πως ερχομαι?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 18 Νοέμ 2003, 12:03

Xappas έγραψε:Η διεύθυνση αναγράφεται στο περιοδικό. Οπότε να υποθέσω πως όσοι δεν τη γνωρίζουν δεν το έχουν πάρει; :evil:

Σοβαρά τώρα είναι στη Λ. Δεκελείας Ν. Χαλκηδόνα, είναι εύκολο ο μόνος κεντρικός δρόμος που ξεκινάει από τέρμα Αχαρνών και πάει Φιλαδέλφεια. Για πρόσβαση βολεύει από Κηφισό αλλά και Αττική Οδό είναι κοντά αν βγείτε στο ποτάμι.

Θα μπορούμε να κάνουμε και όσα αντίγραφα των CD θέλουμε. Ειδοποιήστε με μόνο πόσοι θα έρθουν και ποιά ώρα.


Τελικά για ποιά μέρα συζητάτε :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 18 Νοέμ 2003, 12:34

tedos@teda έγραψε:...format απο αττικη οδο πως ερχομαι?


Εύκολο :D , από την Αττική Οδό βγαίνεις στην Εθνική (Μεταμόρφωση) και πηγαίνοντας προς Πειραιά:

α) στρίβεις αριστερά στον ανισόπεδο της Ν. Φιλαδέλφειας και μόλις βρείς την Δεκελείας στρίβεις δεξιά και έφτασες 8)

ή β) στρίβεις αριστερά στον ανισόπεδο της Αχαρνών (προς Αθήνα) και στο δεύτερο φανάρι στρίβεις αριστερά και είσαι επί της Δεκελείας (έφτασες) 8) .

Το parking είναι reserve για 4x4 ακριβώς απέναντι από το Νο52 :lol: :lol:

Πιστεύω ότι γυρίζοντας από την δουλειά προς το σπίτι σε βολεύει αρκετά :idea:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 18 Νοέμ 2003, 12:46

Dr.Format έγραψε:
tedos@teda έγραψε:...format απο αττικη οδο πως ερχομαι?


Εύκολο :D , από την Αττική Οδό βγαίνεις στην Εθνική (Μεταμόρφωση) και πηγαίνοντας προς Πειραιά:

α) στρίβεις αριστερά στον ανισόπεδο της Ν. Φιλαδέλφειας και μόλις βρείς την Δεκελείας στρίβεις δεξιά και έφτασες 8)

ή β) στρίβεις αριστερά στον ανισόπεδο της Αχαρνών (προς Αθήνα) και στο δεύτερο φανάρι στρίβεις αριστερά και είσαι επί της Δεκελείας (έφτασες) 8) .

Το parking είναι reserve για 4x4 ακριβώς απέναντι από το Νο52 :lol: :lol:

Πιστεύω ότι γυρίζοντας από την δουλειά προς το σπίτι σε βολεύει αρκετά :idea:


απο μαρουσι προς νεα σμυρνη? ναι ακριβως πανω στο δρομο μου!!!! :lol: :lol: :lol:

τι θα λεγατε για σημερα τριτη στις 7 το βραδυ?

αν οχι την πεμπτη ιδια ωρα?
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 18 Νοέμ 2003, 14:14

Εντάξει ρε Θοδωρή ένα λαθάκι έκανα...και να φανταστείς ότι γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Ν. Φιλαδέλεφεια :oops: :oops: :oops: Τέλος πάντων αποφασίστε πότε θα βρεθούμε και τι ώρα και μου λέτε και εμένα. Απ' ότι καταλαβαίνω μάλλον είναι προτιμότερο να βρεθούμε στα γραφεία του περιοδικού ή σήμερα ή την Πέμπτη ??? Γιάννη πες πότε μπορείς κι εσύ και γράψε.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 47 επισκέπτες