Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ!!!

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ!!!

Δημοσίευσηαπό tedos » 06 Νοέμ 2003, 23:14

sto φιλικο goodys a.παρασκευης οι metalaxe kai tazmania απεδειξαν οτι εκτος απο μαχιμοι offroaders ειναι και ικανοι καλλιτεχνες αφου μας παρεδωσαν cd me tην τελευταια μας εξορμηση******!!!!. επισης χαρηκαμε που γνωρισαμε τον chrisg kai θα χαρουμε να τον δουμε και σε εξορμηση!
pavlox max μας λειψατε :cry: :cry:

ραντεβου κυριακη πρωι στις 11΄.00 στα goodys αγ.στεφανου

κατευθυνση μαραθωνας!!! xappas tazmania tedos&teda θα ειναι εκει! ελπιζουμε και αλλοι!

παρακαλουμε τον friar η αν καποιος αλλος γνωριζει να μας δωσει οδηγιες για την διαδρομη καθως γνωριζουμε ελαχιστα......

*****p.s αδελφια σκεφτομουνα να παρω μια ψηφιακη καμερα η βιντεοκαμερα μεχρι 700ε. μπορειτε να προτεινετε κατι? αρκει να μη γινει σηριαλ σαν τα λαστιχα του juan :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό pavlox » 06 Νοέμ 2003, 23:55

Ωραια !!!!
Την Κυριακη το πρωι θα ειμαι στα Goodys στον Αγιο Στέφανο, και μαλλον θα εχω παρεα και την Κα Pavlox :wink:
Και βεβαια ας εχουν πι σκηνοθετες μας μια κοπια απο το δημιουργημα τους.. :)
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ!!!

Δημοσίευσηαπό juan » 07 Νοέμ 2003, 00:52

tedos@teda έγραψε:sto φιλικο goodys a.παρασκευης οι metalaxe kai tazmania απεδειξαν οτι εκτος απο μαχιμοι offroaders ειναι και ικανοι καλλιτεχνες αφου μας παρεδωσαν cd me tην τελευταια μας εξορμηση******!!!!. επισης χαρηκαμε που γνωρισαμε τον chrisg kai θα χαρουμε να τον δουμε και σε εξορμηση!
pavlox max μας λειψατε :cry: :cry:

ραντεβου κυριακη πρωι στις 11΄.00 στα goodys αγ.στεφανου

κατευθυνση μαραθωνας!!! xappas tazmania tedos&teda θα ειναι εκει! ελπιζουμε και αλλοι!

παρακαλουμε τον friar η αν καποιος αλλος γνωριζει να μας δωσει οδηγιες για την διαδρομη καθως γνωριζουμε ελαχιστα......

*****p.s αδελφια σκεφτομουνα να παρω μια ψηφιακη καμερα η βιντεοκαμερα μεχρι 700ε. μπορειτε να προτεινετε κατι? αρκει να μη γινει σηριαλ σαν τα λαστιχα του juan :lol: :lol: :lol:


PANASONIC videocamera με κάρτα για ψηφιακές Foto .Καταπληκτικό κομάτι και πολύ εύκολη στη μνήμη. Ένα σου λέω μόνο μπορείς αφού έχεις γράψει με το video να κάνεις pause σε οποιαοδήποτε σημείο και να το κάνεις Foto που εγράφεται στην κάρτα και στην συνέχεια την μεταφέρεις στο Pc και τέλος με e-mail σε όποιον θέλεις !!!

Μάλλον πάμε για δεύτερο σήριαλ :oops:
Άβαταρ μέλους
juan
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 17:43
Τοποθεσία: Athens - Palio Iraklio

Δημοσίευσηαπό friar » 07 Νοέμ 2003, 05:50

Αγαπητοί μου
Καλά να περάσετε και να σημειώσετε και την διαδρομή σας, όποια και αν είναι, αυτή για μελλοντική χρήση.
Για τον τερματισμό θα συνιστούσα την "Αριζόνα"
Δεν θα σας ακολουθήσω, θα πάω Καρούτες για το "Ολύμπιο".
Η εκδρομή αυτή θα είναι μεν αγωνιστική αλλά και εκπαιδευτική στη χρήση του καινούργιου "παιχνιδιού" (GPS) που κρίμα τόσο καιρό είχα παραβλέψει.
Χασκογελάνε χαιρέκακα μερικοί μερικοί σαν τον Pino και Superspy τώρα.
Και έχω βρεί και ειδικό συνεργάτη για την καταγραφή των waypoints


Εικόνα
friar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2002, 18:43
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 07 Νοέμ 2003, 07:39

καλε μας φιλε friar για την αριζονα συμφωνουμε απλα λεγαμε μηπως ηξερες πως φτανουμε απο χωμα μεχρι εκει :?: :?:

καλα να περασεις στο oλυμπιο. την κυριακη το βραδυ(η και νωριτερα αν προλαβω :D ) συντονισου στο forum για λεπτομερειες του διημερου που ετοιμαζουμε στην ν.ευβοια και στο οποιο ελπιζουμε να εισαι μαζι μας.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό max » 07 Νοέμ 2003, 08:58

Για την Κυριακή δεν θα είμαι μαζί σας. Και το χειρότερο θα πάω πρωινό σινεμά να δω Νέμο το Καρχαριάκη πού έμπλεξα ο δυστυχής :( :( !!!!

Max
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό bisba » 07 Νοέμ 2003, 09:40

μαραθωνα υπαρχουν διαδρομες αρκετες . μπορεις να κανεις τον κυκλο της λιμνης και να σκασεις στα νεροφαγωματα στα οποια πιστευω οτι θελετε να πατε απο την μερια που ειναι το καλετζι . αν ομως κρατησει αυτος ο ηλιος δεν νομιζει να λεει κατι σαν διαδρομη .
οπως παμε απο το φραγμα για καλετζι με το που περασουμε το φραγμα φτανοντας λιγο ποιο πριν απο το καλετζι κανουμε αριστερα στην δυχαλα . και οπως παει ο δρομος , μετα απο λιγο ο δρομος κανει δεξια αλλα εσεις πατε δεξια και φτανετε σε ενα πηγαδι ,εκει θα βρειτε τα υπολοιπα
Άβαταρ μέλους
bisba
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 10 Απρ 2003, 13:59
Τοποθεσία: N.Iωνια Αθηνα

Re: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ!!!

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 07 Νοέμ 2003, 10:22

[quote="tedos@teda"]επισης χαρηκαμε που γνωρισαμε τον chrisg kai θα χαρουμε να τον δουμε και σε εξορμηση!

Φιλε tedos@teda

και εγω χαρηκα πολυ που σας γνωρισα :D :D :D και ευχομαι να τα καταφερω την κυριακη εστω και χωρις να συμμετεχω στην ευτυχη καταληξη :cry: :cry: της μασας... :o :o
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό chriska » 07 Νοέμ 2003, 10:25

Αγαπητέ φίλε friar,
Ελπίζω αυτή τη φορά, λόγω GPS :idea: :idea: :idea: , να εντοπίσεις το ασημί starlet No 53 και να το αποτυπώσεις ψηφιακά στο κλασσικό φουρκετομάνι (κατέβασμα) στις Καρούτες.Πιστεύω ότι θα είναι μια καλή άσκηση για το νέο σου παιχνίδι!!!!
Ατιμη φτώχεια!!! Στο επόμενο enduro (ΑΓ.ΑΝΝΑ)θα έχω ψηφιακό "παιγνίδι"
και θα στο ανταποδώσω αποτυπώνοντας το Playmobil!!!
Καλό αγώνα σε όλους.
chriska
Υ.Γ.Σε λίγο θα ακούτε και θα βλέπετε το "Bluejim" : :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό pavlox » 07 Νοέμ 2003, 12:10

Φιλε Friar καλα τεσταρισματα :wink: την Κυριακη, παντως να ξερεις οτι οπου και να "τελειωσει" η βολτα μας θα σε μελετησουμε με κανα κιλο π......ια, χε χεχε (δεν την γραφω την λεξη) μην παει γρουσουζια.
Αντε για να δουμε συμμετοχες ??? Ποιοι θα ειναι στην παρεα την Κυριακη ? :?:
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 07 Νοέμ 2003, 13:49

bisba έγραψε:μαραθωνα υπαρχουν διαδρομες αρκετες . μπορεις να κανεις τον κυκλο της λιμνης και να σκασεις στα νεροφαγωματα στα οποια πιστευω οτι θελετε να πατε απο την μερια που ειναι το καλετζι . αν ομως κρατησει αυτος ο ηλιος δεν νομιζει να λεει κατι σαν διαδρομη .
οπως παμε απο το φραγμα για καλετζι με το που περασουμε το φραγμα φτανοντας λιγο ποιο πριν απο το καλετζι κανουμε αριστερα στην δυχαλα . και οπως παει ο δρομος , μετα απο λιγο ο δρομος κανει δεξια αλλα εσεις πατε δεξια και φτανετε σε ενα πηγαδι ,εκει θα βρειτε τα υπολοιπα


καλα μου ακουγεται οι υπολοιποι τι λετε? περισοτερες λεπτομερειες δεκτες γιατι εγω τουλαχιστον μονο ακουστα την εχω την περιοχη! :shock:

pavlox για την ωρα φαινεται να ειμαστε 4 αυτοκινητα σιγουρα! ισως προστεθει και 5ο αν ερθει ο GHRISG. μεχρι κυριακη ισως και αλλοι εμφανιστουν!

εδω βρε οι καλες δηλωσεις συμμετοχης για κυριακατικη βολτα!!!!!!!! παρτε τωρα που γυριζει :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό xontros » 07 Νοέμ 2003, 14:07

Εγώ θέλω μεν, αλλά δεν θα ξέρω μέχρι τελευταία στιγμή αν θα έρθω :evil:
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό grvit » 07 Νοέμ 2003, 15:47

Και εγω θέλω μεν ,αλλά θέλει upgrade το μηχάνημα διακτινισμού .Δεν μπορεί να διακτινίσει το Vitara ,οπότε αν προλάβω να το φτιάξω ,θα ερθω..... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
grvit
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 183
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2003, 16:44
Τοποθεσία: Mytilene

Δημοσίευσηαπό pavlox » 07 Νοέμ 2003, 19:38

Και εγω θέλω μεν ,αλλά θέλει upgrade το μηχάνημα διακτινισμού .Δεν μπορεί να διακτινίσει το Vitara ,οπότε αν προλάβω να το φτιάξω ,θα ερθω.....

Beam me up Scoty.... :twisted:

Ενταξει ελα τοτε να μας βρεις την επομενη εβρομαδα με την μηχανη του χρονου... :P :P :P :P [/quote]
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 07 Νοέμ 2003, 23:17

Εγώ είμαι μέσα σίγουρα και βάζω και το gps για την καταγραφή της διαδρομής :D :D .
φίλε ChriG δεν ξέχασα αυτό που μου είπες για την διαδρομή, απλά έχω πήξει στην δουλειά και δεν πρόλαβα ούτε να μπώ στο forum. Μάλλον θα το κάνω σήμερα το βράδυ.
εαν δεν καταφέρω να μπω ξανα το σκ, τα λέμε την Κυριακή το πρωί!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες