Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 05 Νοέμ 2003, 14:52

tazmania έγραψε:1. Φίλε Αντώνη, ο άλλος μισός από που είσαι :?: Και ποιο μισό σου είναι από εκέι, το πάνω ή το κάτω :?: :D :D :D

Φίλε Γιώργο, το ένα μου μισό είναι από τις Πετριές (κοντά στο Αλιβέρι) και το άλλο μου μισό από Αθήνα.
Θα τα πούμε από κοντά αύριο.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό max » 05 Νοέμ 2003, 17:32

Για δες κουβέντα που σήκωσε η ψιλή ψιλή βροχούλα.
Διήμερο στην Εύβοια δεν ακούγεται άσχημα αρκεί να έχει ξενώνα, γιατί για σκηνή δεν με βλέπω χειμωνιάτικα.

Max :lol:
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό tedos » 05 Νοέμ 2003, 18:24

max έγραψε:Για δες κουβέντα που σήκωσε η ψιλή ψιλή βροχούλα.
Διήμερο στην Εύβοια δεν ακούγεται άσχημα αρκεί να έχει ξενώνα, γιατί για σκηνή δεν με βλέπω χειμωνιάτικα.

Max :lol:


max φιλε μου αυριο θα σας πω λεπτομερειες για ολα! μην ανησυχεις και μεσα θα κοιμηθουμε και υπεrοχα θα περασουμε!

εγω και ο taz περιμενουμε ιδεες για βολτουλα την κυριακη!!!! αντε στιψτε τα μυαλα σας ντε!!!! :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό pavlox » 05 Νοέμ 2003, 22:49

...Ναμαι καί γω !!!
Και βεβαια για την Κυριακη οκ, και μαλλον εψησα και την Κα Pavlox :twisted:.Ελπιζω αυριο Πεμπτη να τα καταφερω βρε παιδια, εαν οχι να ξερετε οτι συμμετεχω στην επομενη βολτα της Κυριακης..(αρκει να εχετε ιμαντες μαζι σας) χε χε χε
Αυριο το μεσημερι θα κανω post εαν ερθω, εχω και γω καποιες καλες φωτο να σας δωσω..
Με λασπωμενους χαιρετισμους<!!!! :wink:
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό Arouraios » 05 Νοέμ 2003, 23:32

pavlox έγραψε:...Ναμαι καί γω !!!
Και βεβαια για την Κυριακη οκ, και μαλλον εψησα και την Κα Pavlox :twisted:.Ελπιζω αυριο Πεμπτη να τα καταφερω βρε παιδια, εαν οχι να ξερετε οτι συμμετεχω στην επομενη βολτα της Κυριακης..(αρκει να εχετε ιμαντες μαζι σας) χε χε χε
Αυριο το μεσημερι θα κανω post εαν ερθω, εχω και γω καποιες καλες φωτο να σας δωσω..
Με λασπωμενους χαιρετισμους<!!!! :wink:


Περιμένω ακόμα τις αποκαλυπτικές φωτογραφιές από την πρώτη βόλτα στην Πάρνηθα :wink: :wink: :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
Arouraios
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 01 Αύγ 2003, 12:43
Τοποθεσία: Athens

Δημοσίευσηαπό tedos » 06 Νοέμ 2003, 09:06

pavlox έγραψε:...Ναμαι καί γω !!!
Και βεβαια για την Κυριακη οκ, και μαλλον εψησα και την Κα Pavlox :twisted:.Ελπιζω αυριο Πεμπτη να τα καταφερω βρε παιδια, εαν οχι να ξερετε οτι συμμετεχω στην επομενη βολτα της Κυριακης..(αρκει να εχετε ιμαντες μαζι σας) χε χε χε
Αυριο το μεσημερι θα κανω post εαν ερθω, εχω και γω καποιες καλες φωτο να σας δωσω..
Με λασπωμενους χαιρετισμους<!!!! :wink:


απ οτι φαινεται μαλλον θα μαζευτουμε καμποσοι για βολτιτσα την κυριακη! :D κυκλοφορει δε μια βρωμα οτι ο αδελφος tazmania εχει τετοια αγωνια που πηγε απο χτες στο goodys κοιμηθηκε εκει και μας περιμενει!!! :lol: :lol: :lol: παντα τετοια taz!!!!!

βγηκε το 2 τευχος του 4χ4magazine! ευγε στον xappas πηραμε δουλεια για το γραφειο σημερα!!! :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό pavlox » 06 Νοέμ 2003, 20:43

Τελίκα δεν τα κατάφερα να έρθω :oops: ....ΑΛΛΑ!!! την Κυριακη θα ειμαι και γω εκει !!!
:D Για ενημερωστε με τι εγινε στα Goodys? Ποσα cheese φαγατε ?
και τελικα τι αποφασίστηκε ?

βγηκε το 2 τευχος του 4χ4magazine! ευγε στον xappas πηραμε δουλεια για το γραφειο σημερα!!!

Μπραβο και εις ανώτερα αντε και στο τευχος 2000+και βαλε :)
Άβαταρ μέλους
pavlox
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 23 Δεκ 2002, 11:28
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό max » 07 Νοέμ 2003, 08:53

Δυστυχώς ούτε εγώ τα κατάφερα αλλά ελπίζω στην επόμενη φορά.

Max
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 39 επισκέπτες