Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό stratosgeo » 11 Σεπ 2008, 14:05

Καταρχήν καλώς σας βρήκα και συνχαρητηρια για το site σας. Με λένε Στράτο και είμαι 33 χρόνων παντρεμένος με ένα μπόμπιρα 2,5 ετών. Με τα γουρούνια δεν είχα ποτέ σχέση αλλά πάντα μου άρεσαν σαν ιδέα βέβαια λόγο της οικονομικής μου κατάστασης μια αγορά τον 4000-4500 εύρο δεν μου πέρναγε από το μυαλό καν. Όταν μια μέρα είδα το φυλλάδιο του ALEX PAK μια γουρούνα την XGJAO made in china 250cc( θα την έχετε ακούσει σαν bashan.vedim,catbrier) 2034ευρω και με πληρωμή δόσεων μπήκα στην πρίζα να την πάρω έτσι για να μου φύγει το απωθημένο, Προτού πάω να την κλείσω βρήκα το side σας και διάβασα γνώμες και διάφορα Η αλήθεια είναι πως ήταν ης γνώση μου το ρητό ότι πληρώνεις παίρνεις αλλά είχα και στα υπέρ στο θέμα μηχανολογίας είμαι γνωστής (έχω τελειώσει μηχανικός αυτοκίνητων) . Πάμε τώρα στο ζουμί το γουρούνι σαν κατασκευή είναι προσεγμένη .Τώρα προβλήματα που είχα αρχικά έλειπαν κάτι βίδες από το γκάζι και την σχάρα και δεν δούλευε το χειρόφρενο που ήταν καθαρά αμέλεια (μ@@@κια) αυτού που μοντάρει τα μηχανάκια στο ALEX PAK που τον γνώρισα και μπορώ να σας πω πως ο γιος μου πιο πολλά γνωρίσει από μηχανές . Μετά από την πρώτη στιγμή που την πήρα έβρασαν τα νερά του ψυγείου και δεν έπαιρνε μπροστά το βεντιλατερ πράγμα που λύθηκε απλά με σπρέι στη βαλβίδα του βεντιλατερ. Από εκεί και πέρα το γουρούνι πάει πολύ καλά έχω δει στο κοντέρ 107 χιλιόμετρα και από τράβηγμα γαϊδούρι . Από θέμα ανταλλακτικών και service υπάρχει η λίστα που σου δίνουν με τα συνεργία που συνεργάζονται( για να ισχύει η 1 έτους εγγύηση) που είναι αρκετά και ανταλλακτικά κατά το ALEX PAK υπάρχουν τα πάντα, Εγώ βέβαια που μίλησα με το παλικάρι ενός συνεργείου μου είπε πως από θέμα ανταλλακτικών είναι λίγο δυσκοίλιοι στο θέμα συνεννόησης στο τμήμα ανταλλακτικών( λόγο ασχετοσύνης ) αλλά υπάρχουν γιατί πλέον λόγο ISO και ΕΕ είναι υποχρεωμένοι να έχουν γιατί έχουν κυρώσεις .
Άβαταρ μέλους
stratosgeo
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 11 Σεπ 2008, 12:55

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό nikos-leon » 15 Νοέμ 2008, 09:15

η αληθεια ειναι οτι τα ανταλλακτικα σε ολα τα διτροχα που εχει το αλεξ πακ καθυστερουν λιγο να ερθουν και ειναι ακριβα...εχω ηδη ενα 110 baotian αγορασμενο απο εκει ...
nikos-leon
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2008, 15:50

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό stratosgeo » 19 Νοέμ 2008, 14:53

Ίσως να έτυχε αν το παραγγείλεις από κατάστημα πρέπει να έρθουν από το κεντρικό Alexpak της Παλλήνης. Εκεί τα έχουν εμένα ο αδερφός μου που έχει πάρει ένα scooteraki 125 στη γυναίκα του όταν το τράκαρε και χρειάστηκε της μούρης τα πλαστικά μπροστά πήγε στο κεντρικό τα βρήκε ετοιμοπαράδοτα και σχετικά φτηνά 42 ευρω και τα 2 και είναι τα 2 κομμάτια από τα 3 που αποτελείται όλη η μούρη του scooter
Άβαταρ μέλους
stratosgeo
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 11 Σεπ 2008, 12:55

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό kotsobay » 29 Ιαν 2009, 21:11

Klhspera.....

Exo parei mia goyroyna onama kai pragma, opos kai o filos poio pano exoyn kati elatomata se shmia poy den dikailogoyntai P.X emena moy ebraze thn patteria meta apo dyo meres poy thn forousa otan allaxa anorthoti moy lithike to problima, apo mhxanika meri einai Agriogoyrouno.....
Alla to edo thelo mis boithia edo den yparxei episimi antiprosopia, Poio synergeio omos mporei na me ypostirixei?
Άβαταρ μέλους
kotsobay
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 29 Ιαν 2009, 04:52

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό Pit12 » 03 Φεβ 2009, 00:29

στην κυθνο εχει ενα καλο συνεργειο που υποστηριζει πολυ τις γουρουνες.
ακομα αν μπορεις οχι greeklish γιατι ειναι πολυ δυσκολο να διαβασουμε
Άβαταρ μέλους
Pit12
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 18:12

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό kastrinos » 11 Αύγ 2009, 20:45

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ BASHAN???? ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΤΙ SITE ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ...ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ

http://chinesequad.xooit.com/t856-Regla ... ?start=160

ΕΠΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΕΠΕΚΤΑΣΕΩΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ???
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Άβαταρ μέλους
kastrinos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 11 Αύγ 2009, 19:14
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ,ΚΡΗΤΗ

Γουρουνα απο πολυκατάστημα ?

Δημοσίευσηαπό Lukas » 12 Αύγ 2009, 09:33

παιδες αν τα γουρουνακια είναι αυτοματα παιξτε μονο με μπίλιες, ρεκτιφιε και πιστονι μεγαλυτερο.
Και πρςτα απόλα βγάλτε το Ευρο3 απο πανω
Άβαταρ μέλους
Lukas
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 160
Εγγραφή: 09 Φεβ 2009, 16:53
Τοποθεσία: Salonika


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 29 επισκέπτες