Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

moderation

Πείτε μας τις καλύτερες προτάσεις σας για το πώς μπορούμε να συνεχίσουμε να βελτιώνουμε το Off-Road.gr.
Επίσης εδώ είναι το κατάλληλο σημείο για τις δοκιμές σας!

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 25 Οκτ 2004, 09:46

Ο ΙΚΕ κάνει λάθος :lol:

(Αυτό κάπου αλλού το διάβασα :lol: :lol: :lol: )
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό IKE » 25 Οκτ 2004, 11:59

Επιτέλους κάποιος είπε πως έχω δίκιο !!! :twisted:

Ξαναλέω πως δεν εννοώ να αρχίζουμε να μοιράζουε ban απο εδώ και απο εκεί, το θέμα το έγραψα με αφορμή το άνοιγμα 2 ίδιων τόπικ (για τα τζίπ στο κέντρο της Αθήνας) δεν νομίζω πως ενα κλείδωμα του ενός απο τα 2 και η παραπομπή της συζήτησης στο άλλο θα απειλούσε το ελεύθερο (και ωραίο!) κλίμα του φόρουμ.

Συμφωνώ -προφανώς- πως το φόρουμ εδώ και το κλίμα είναι πολύ καλό (εως magnifique :P ) αλλα αυτό δεν το εμποδίζει να γίνει καλύτερο :D
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό tazmania » 25 Οκτ 2004, 16:02

superspy έγραψε:Λοιπόν!
Αρχικώς ο ΙΚΕ έχει δίκιο….
Φυσικά χωρίς υπερβολές….
Σε κάθε περίπτωση να είστε σίγουροι ότι δεν θα αφήσουμε τα πράγματα να ξεφύγουν... (τελείως :-) )


Τι λες ρε υπερκατάσκοπε :?: Ο πρώτος που έχει ξεφύγει είσαι εσύ :twisted: και μιλάς για φευγιό :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Πέρα από την πλάκα, αυτό που λες είναι αυτό που ισχύει έτσι κι αλλιώς νομίζω. Μέχρι τώρα δεν νομίζω ότι έχει χρειαστεί επέμβαση κάπου. Όπως προλαλήσαν και οι προλαλήσαντες... Βλ. αυτά που έγραψε ο Tedos γιατί βαριέμαι να τα ξαναγράφω.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 25 Οκτ 2004, 16:04

IKE έγραψε:Επιτέλους κάποιος είπε πως έχω δίκιο !!! :twisted:

Ξαναλέω πως δεν εννοώ να αρχίζουμε να μοιράζουε ban απο εδώ και απο εκεί, το θέμα το έγραψα με αφορμή το άνοιγμα 2 ίδιων τόπικ (για τα τζίπ στο κέντρο της Αθήνας) δεν νομίζω πως ενα κλείδωμα του ενός απο τα 2 και η παραπομπή της συζήτησης στο άλλο θα απειλούσε το ελεύθερο (και ωραίο!) κλίμα του φόρουμ.

Συμφωνώ -προφανώς- πως το φόρουμ εδώ και το κλίμα είναι πολύ καλό (εως magnifique :P ) αλλα αυτό δεν το εμποδίζει να γίνει καλύτερο :D


Ας κλειδώσει κάποιος αυτό το γ@μ@μέν@ το τόπικ να ησυχάσουμε κι εμείς να ησυχάσει κι ο IKE :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό discoman » 25 Οκτ 2004, 16:43

Εγω δεν γνωριζω αυτα τα περιεργα ονοματα που αναφερεστε moderation zen κτλπ καταλαβαινω ομως οτι μερικα παιδια ψαχνονται και δεν ασχολουνται μονο με 4χ4 Δεν λεω οτι το κανουν με σκοπο την δημουργια προβληματος αλλα πες πες εκει παει το πραγμα. Ολοι εδω μεσα ειναι καλοπροαιρετοι και με χιουμοριστικη διαθεση . Τωρα αν αυτοι θελουν να μεταφερουν αλλο κλιμα αλλων forum ειναι ατυχης σκεψη,. Δεν γινεται να ειναι κριτες ολων και να θελουν να περασουν και την γραμμη τους στους υπευθυνους του site Τελος θα ελεγα να κεραστουν ολοι οι παραπονιαρηδες μια μπριζολα απο τους φημισμενους συναδελφους BRAT :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό tedos » 25 Οκτ 2004, 16:47

discoman έγραψε:Εγω δεν γνωριζω αυτα τα περιεργα ονοματα που αναφερεστε moderation zen κτλπ καταλαβαινω ομως οτι μερικα παιδια ψαχνονται και δεν ασχολουνται μονο με 4χ4 Δεν λεω οτι το κανουν με σκοπο την δημουργια προβληματος αλλα πες πες εκει παει το πραγμα. Ολοι εδω μεσα ειναι καλοπροαιρετοι και με χιουμοριστικη διαθεση . Τωρα αν αυτοι θελουν να μεταφερουν αλλο κλιμα αλλων forum ειναι ατυχης σκεψη,. Δεν γινεται να ειναι κριτες ολων και να θελουν να περασουν και την γραμμη τους στους υπευθυνους του site Τελος θα ελεγα να κεραστουν ολοι οι παραπονιαρηδες μια μπριζολα απο τους φημισμενους συναδελφους BRAT :lol: :lol: :lol: :lol:


Και επειτα μου λετε οτι ο Discoman ειναι μεσα στην πικρα και κλαψιαρης!!! :twisted: :twisted: :twisted: Ελα αγορι μου να σε κερασω πρωτο τραπεζι πιστα στα "Μαχαιρωματα" :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό discoman » 25 Οκτ 2004, 17:25

Ποιος λεει τετοιες κακες λεξεις για μενα ? Α . Α .Α Θα τον μαλωσω . Ευχαριστω και αποδεχομαι την προταση με την προυποθεση οτι θα ειναι ολοι οι προεδροι και θα παμε σε μαγαζι κοντα σε ειδικη διαδρομη για να χωνεψουμε μετα .Αυτο το μαγαζι το γνωριζω μονο εγω και τα κρεατα αν δεν φθανουν τα φερνουμε απο τοψυγειο του διπλανου κρεοπολειου και αυτο στο κολπο ειναι . τα ελεγχουμε οπτικα και κατοπιν τα περναμε στο μυλο ολα τα αλεθω . Αν ζησουμε θα ξαναπαμε. αν οι τιμες ειναι κακες θα δημιουργησουμε συνελευση BRAT και θα αποφασισθει τι μελλον γενεσθαι. .Μουσικη ζωντανη σπαρταριστη θα εχουμε αλλα δεν την πληρωνουμε μονο την ακουμε . παραγελιες δεν κανουμε το παιζουμε ανωτεροι . και σεβιρισμα απο πιπινια μονο . κρασι μαιμου νεμεας δεν πινουμε . και απαιτουμε και δωρεαν γλυκο στο τελος με τσαμπουκα. ολα αυτα αν δεν φαμε ψωμι πατατες τυρι θα επιβαρυνουν το στομαχι μας με 400 γραμμαρια επιπλεον τα οποια θα τα χασουμε στην ειδικη που θα γινει μετα . οι μεθυσμενοι θα ανοιγουν το δρομο για να περναμε. Εκει που θα φτασουμε θα κανουμε βραδινη ηλιοθεραπεια γιατι ο ηλιος βλαπτει. Οσοι κανουν εμετο θα κατσουν σκοπια το βραδυ που θα κοιμομαστε . Οσοι θελουν κοκο διαθετω δυο οροφους στοdisco .Τον δευτερο τον εχτισα προσφατα χωρις αδεια .με ιρακινους εργατες ειναι πιο φθηνοι και δεν μας βριζουν . Ακουω δηλωσεις συμετοχης για ννα κλεισω τραπεζι . Αν δεν περασετε καλα μπορειτε να με βρισετε . Αυτο στοιχιζει 1 ευρω το δευτερολεπτο .Αν περασετε καλα ναστε ολοι καλα και του χρονου μια απο τα ιδια . Περιμενω συμετοχες .Ευχαριστω φιλε μονο εσυ με καταλαβαινεις :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό IKE » 25 Οκτ 2004, 21:45

Πάστες, μπριζόλες και πιπίνια, νομίζετε εμένα με χαλάει οποιοδήποτε απο τα παραπάνω ? :P

no problem απο εμένα :lol:
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό discoman » 25 Οκτ 2004, 22:35

κανε μια αιτηση και περνα να σου δωσω το προγραμα μπορει να σου πεσει λιγο βαρυ αλλα πρεπει να προσπαθησεις εγω να δεις τι τραβαω μεχρι τρελλο με ειπε ο τεντουλης ε οχι και τρελος ψυχοπαθης ΓΕΝΙΚΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΜΕ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ISO 9015 :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό jimnyblue » 27 Οκτ 2004, 01:21

IKE έγραψε:Επιτέλους κάποιος είπε πως έχω δίκιο !!! :twisted:


Παιδια ελεος!!! Μην του δινετε θαρρος :D :D
jimnyblue
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2003, 23:52

Δημοσίευσηαπό discoman » 27 Οκτ 2004, 18:09

jimnyblue έγραψε:
IKE έγραψε:Επιτέλους κάποιος είπε πως έχω δίκιο !!! :twisted:


Παιδια ελεος!!! Μην του δινετε θαρρος :D :D
Δωσε θαρρος στο χωριατη να σε ανεβει στο κεφαλι :lol: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Προτάσεις, παράπονα και πεδίο δοκιμών

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες