Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑ VW

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑ VW

Δημοσίευσηαπό gtsit » 08 Σεπ 2005, 13:09

Θα το εκτιμούσα αν με βοηθούσατε.
Η κοπελιά μου έχει το POLO 1.4 75HP μοντ. 2000 (Εγώ έχω ως γνωστόν ένα LADA NIVA για το οποίο είμαι και πολύ περήφανος - σκυλί).
Ωστόσο το POLO το χρησιμοποιώ και εγώ αφού είναι ωραίο και γρήγορο αυτοκίνητο.
Το αμάξι έχει 54.000 χλμ και θέλει να το πάει για service. Το θέμα είναι πως μέχρι τώρα πήγαινε το αυτοκίνητο για service κτλπ σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο όπου ώς γνωστόν οι τύποι βαράνε κανονικά. Από την εμπειρία μου τόσα χρόνια με τα αυτοκίνητα έχω καταλάβει ότι η καλύτερη λύση είναι να βρεις συνεργείο όπου ο μηχανικός να είναι μάγκας, εξηγημένος, να ξέρει το αμάξι και να μην είναι εξουσιοδοτημένος αφού έτσι θα σου έρθει φτηνότερα. Θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο συνεργείο στην Αθήνα που να πληρεί όλα τα παραπάνω??? Κάποιος που να ξέρουμε ότι κάνει πολύ καλή δουλειά και δεν γδέρνει τον κόσμο??? Ευχαριστώ που με ανεχτήκατε....
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

ΚΑΛΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΓΙΑ VW

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 16 Οκτ 2005, 21:57

Σε ποια περιοχη? Εγω πηγαινα, το δικο μου σε ενα συνεργειο, ακριβως πισω απο την ΥΑΜΑΗΑ στη Μεσογειων, ηταν παλια εξουσιοδοτηενο αλλα τωρα οχι πια γιατι χωρισαν οι συνετεροι. Το παιδι που με εξυπηρετησε φανηκε οτι ηξρε τι του γιονοταν και σε λογικη τιμη. Βεβαια μετα την ΚΑΡΕΝΤΑ, οτιδηποτε φαινεται πιο λογικο, αλλα αν μπορεις πιστευω δεν χανεις κατι να δοκιμασεις.
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 17 Οκτ 2005, 07:10

TOP Service φίλε , αν σε βολεύει φυσικά κάτι κοντά στα Γλυκά Νερά . 8)
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό panjimnakos » 29 Δεκ 2005, 23:17

ΚOYΒΑΤΣΟΣ SERVICE ΦΙΛΕ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.
panjimnakos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 41
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2005, 19:59
Τοποθεσία: Ν.Ηράκλειο, Αθηνα


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης