Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Garmin 60csx

Ο προσανατολισμός είναι μια βασική ικανότητα του ανθρώπου. Τι γίνεται όμως όταν τον βοηθάει και η τεχνολογία;

Garmin 60csx

Δημοσίευσηαπό aker » 10 Μάιος 2008, 07:32

Μπορει κανεις να βοηθησει να βαλω τους χαρτες της αναβασις και το topo navigator?
Το προγραμμα κλπ τα εχω βρει αλλα η διαδικασια κολλαει απο το πρωτο σταδιο με το visual c...
Άβαταρ μέλους
aker
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 04 Μάιος 2008, 17:32

Δημοσίευσηαπό aker » 13 Μάιος 2008, 17:33

αφου ευχαριστησω τους 73 αναγνωστες και την πολυτιμη βοηθεια τους , οποιος διαχ/στης υπαρχει αν υπαρχει ας το κλεισει το θεμα κι αν καποιος εχει το ιδιο προβλημα με μενα ας μου κανει πμ και θα βοηθησω.
Άβαταρ μέλους
aker
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 04 Μάιος 2008, 17:32

Δημοσίευσηαπό xtrail » 14 Μάιος 2008, 10:42

Φίλε aker μπορεί κανένας από τους 73 αναγνώστες να μην μπορούσε ή να μην ήξερε πως να σε βοηθήσει.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Garmin 60csx

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 15 Μάιος 2008, 09:54

aker έγραψε:Μπορει κανεις να βοηθησει να βαλω τους χαρτες της αναβασις και το topo navigator?
Το προγραμμα κλπ τα εχω βρει αλλα η διαδικασια κολλαει απο το πρωτο σταδιο με το visual c...
Γιατί δεν τηλεφωνείς στην Ανάβαση :wink:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Garmin 60csx

Δημοσίευσηαπό Mountaineer » 15 Μάιος 2008, 10:38

Dr.Format έγραψε:Γιατί δεν τηλεφωνείς στην Ανάβαση :wink:


.. γιατί μπορεί να τα έχει βρει "δια της πλαγίου" ... :lol:
πάντως η Ανάβαση έχει καλή σελίδα συζητήσεων σχετικά :hiding:
(δε ξέρω όμως αν πρέπει να είσαι υποχρεωτικά πελάτης τους)

aker, σχετικά με τις ευχαριστείες σου για τους 73 αναγνώστες (τώρα είμαστε 150..?) νομίζω ότι θα (σε) βοηθούσε περισσότερο αν έβαζες διαφορετικό τίτλο στο post σου, ώστε να καταλαβαίνει αμέσως ο συνφορουμίστας σε τι αναφέρεσαι... πχ "Βοήθεια για Garmin 60cxs"
επίσης να έχεις υπόψη σου ότι οι αναγνώστες δεν είναι απαραίτητα εγγεγραμένοι χρήστες, μπορεί απλά να σερφάρουν ή να ψάχνουν πληροφορίες για το εν λόγω μοντέλο...
φιλικά πάντα! :wink:
"All that is gold does not glitter; not all those that wander are lost." -- J.R.R. Tolkien
Άβαταρ μέλους
Mountaineer
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 18 Φεβ 2005, 22:25
Τοποθεσία: Ηρακλειο Κρητης

Re: Garmin 60csx

Δημοσίευσηαπό panayiotis » 27 Μάιος 2008, 16:19

aker έγραψε:Μπορει κανεις να βοηθησει να βαλω τους χαρτες της αναβασις και το topo navigator?
Το προγραμμα κλπ τα εχω βρει αλλα η διαδικασια κολλαει απο το πρωτο σταδιο με το visual c...

Να κανεις πρωτα εγκατασταση στο pc τα Net framework της Microsoft :wink:
73 DE SW3JBY
KIA SORENTO 2.5 CRDI -Ενα TOD Sorento που συνδιαζει την αυτοματη τετρακινηση της Borg-Warner με το μηχανικο κλειδωμα του κεντρικου συμπλεκτη.
Άβαταρ μέλους
panayiotis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: 30 Σεπ 2004, 20:55
Τοποθεσία: Καλαματα

Re: Garmin 60csx

Δημοσίευσηαπό maverickman » 27 Μάιος 2008, 22:51

Mountaineer έγραψε:
Dr.Format έγραψε:Γιατί δεν τηλεφωνείς στην Ανάβαση :wink:


.. γιατί μπορεί να τα έχει βρει "δια της πλαγίου" ... :lol:
πάντως η Ανάβαση έχει καλή σελίδα συζητήσεων σχετικά :hiding:
(δε ξέρω όμως αν πρέπει να είσαι υποχρεωτικά πελάτης τους)

aker, σχετικά με τις ευχαριστείες σου για τους 73 αναγνώστες (τώρα είμαστε 150..?) νομίζω ότι θα (σε) βοηθούσε περισσότερο αν έβαζες διαφορετικό τίτλο στο post σου, ώστε να καταλαβαίνει αμέσως ο συνφορουμίστας σε τι αναφέρεσαι... πχ "Βοήθεια για Garmin 60cxs"
επίσης να έχεις υπόψη σου ότι οι αναγνώστες δεν είναι απαραίτητα εγγεγραμένοι χρήστες, μπορεί απλά να σερφάρουν ή να ψάχνουν πληροφορίες για το εν λόγω μοντέλο...
φιλικά πάντα! :wink:


η αναβαση ισχυριζεται πως δεν υπαρχει προβλημα σχετικα με τις πλαγιες οδους Και καλα κανει αλλωστε γιατι αυτη πουλαει και εμεις (κι εγω μαζι) αγοραζουμε.Αγοραζοντας το οσο και γλυκαναλατο ακουγετε ενιωσα οτι στηριζω μια προσπαθεια καποιων ανθρωπων

Παντως η προσπαθεια τους βρισκεται σε πολυ καλο δρομο ,μιλώντας απο την σκοπιά του "end-user" αλλα θελει δουλεια ακομα.Εν αναμονη του V4.0 λοιπον.


αλλα...
Αυτο να ζητω ενα demo, να το αρνιουνται πεισματικά και μισο μηνα μετα να υπαρχει ενθετο με demo μεσα σε περιοδικο δεν το καταλαβα καθολου...
"μπορειτε να το δειτε στο καταστημα μας ηταν η απαντηση τους λες και πρεπει να ανεβω αθηνα για να παρω περιοδικα εκει που εφτασε το πετρελαιο αστο καλυτερα.
:roll:
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Re: Garmin 60csx

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 28 Μάιος 2008, 10:07

maverickman έγραψε:αλλα...
Αυτο να ζητω ενα demo, να το αρνιουνται πεισματικά και μισο μηνα μετα να υπαρχει ενθετο με demo μεσα σε περιοδικο δεν το καταλαβα καθολου...
"μπορειτε να το δειτε στο καταστημα μας ηταν η απαντηση τους ...
Μήπως δεν υπήρχε έκδοση demo μέχρι τότε που κυκλοφόρησε :?: :roll: :)
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 13 Νοέμ 2008, 11:10

aker έγραψε:αφου ευχαριστησω τους 73 αναγνωστες και την πολυτιμη βοηθεια τους , οποιος διαχ/στης υπαρχει αν υπαρχει ας το κλεισει το θεμα κι αν καποιος εχει το ιδιο προβλημα με μενα ας μου κανει πμ και θα βοηθησω.


Ουτε εσυ ομως μας λες τι εκανες να ξερουμε!
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Δημοσίευσηαπό Mountaineer » 13 Νοέμ 2008, 11:21

σσσσσσ! είναι μυστικό! :lol:
"All that is gold does not glitter; not all those that wander are lost." -- J.R.R. Tolkien
Άβαταρ μέλους
Mountaineer
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 18 Φεβ 2005, 22:25
Τοποθεσία: Ηρακλειο Κρητης


Επιστροφή στο GPS Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 31 επισκέπτες