Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΠΕΙΓΟΝ.ΑΝΑΓΚΗ ΣΕ LAND ROVER ΣΤΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

ΕΠΕΙΓΟΝ.ΑΝΑΓΚΗ ΣΕ LAND ROVER ΣΤΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 25 Δεκ 2006, 16:59

Παρακαλώ αν ακούει κάποιος γνώστης απο LAND ROVER να επικοινωνήσει με το 6949206468 η με το 6977000901
Πρόκειται για ένα νησιώτη μας ο οποίος σήμερα 25/12/06 και ώρα 16,30 έμεινε με LAND ROVER στη Λυκόβρυση
Το αστείο είναι ότι ήρθε να κάνει service στην Αθήνα και μετά από μια μέρα έμεινε
Ψάχνω τον pantg αλλά δε βρίσκω τηλ
Ξέρει κανείς?
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Ιαν 2007, 16:34

Τον βρήκες,
τον έστειλες,
τον συνάντησε,
τον ρυμούλκησε,
τον έφτιαξε,
τον σουλούπωσε,
τον συνέτισε,
του τον έπιασε, (προλαβαίνω τους αυτόκλητους προστάτες)
τον γνώρισε και από κοντά γιατί αλληλογραφούσαν δύο και βάλε χρόνια
και τον έστειλε και για διακοπές.

Νομίζω ότι όλα τώρα είναι εντάξει.

Να δώσεις ΠΟΛΛΟΥΣ χαιρετισμούς στο Σπύρο (όχι τον superspy,πρόκειται για τον φίλο από την Κω)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό kos4wd » 24 Ιαν 2007, 17:05

Και βέβαια θα του δώσω
Να πω βέβαια ότι με παρακαλάει εδώ και μέρες για να περάσω από το γραφείο του για να ξανανοίξει το κωδικό του για να μπει και να ευχαριστήσει αλλά εγώ δεν έχω πάει.
Ευχαριστώ και πάλι λοιπόν και εκ μέρους του
Να πλέον είναι όλα εντάξει
Υσήχασε και έκανε και διακοπές
Άβαταρ μέλους
kos4wd
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 401
Εγγραφή: 20 Δεκ 2002, 17:04
Τοποθεσία: ΚΩΣ

Δημοσίευσηαπό fatman » 24 Ιαν 2007, 17:18

Να ξερεις οτι δεν τον βοηθησε οποιος-οποιος.
Τον βοηθησε ο αρχηγος (και μοναδικο μελος),αποκρυφιστικης οργανωσης,που "καθαριζει" τουλαχιστον 15000ευρα μηνιαιως απο πωληση ζωτικων και μη οργανων,για εγγλεζικα οχηματα.
Να δεις τι θα σου ζητησει για ανταλαγμα,πριν τον κρινεις (βεβαια μετα την απομακρυνση απο το ταμειο μην περιμενει και πολλα!
Τωρα προσπαθει να ανναρωσει απο προσπαθεια εξορκισμου που του εγινε...
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Ιαν 2007, 18:00

kos4wd έγραψε:Και βέβαια θα του δώσω
Να πω βέβαια ότι με παρακαλάει εδώ και μέρες για να περάσω από το γραφείο του για να ξανανοίξει το κωδικό του για να μπει και να ευχαριστήσει αλλά εγώ δεν έχω πάει.
Ευχαριστώ και πάλι λοιπόν και εκ μέρους του
Να πλέον είναι όλα εντάξει
Υσήχασε και έκανε και διακοπές


Κανένα πρόβλημα Γιάννη.

Φτάνει που είναι εντάξει και ηρέμησε και στις διακοπές του γιατί ήταν που ήταν στρεσσαρισμένος του έτυχε και αυτό με το κιβώτιο.....

Τον στεναχώρησα και εγώ για κάτι δικό του που με ρώτησε.

Ευχαριστίες δεν χρειάζονται, απλώς ενημέρωση έκανα ότι δεν έμεινε αβοήθητος γιατί τελικά πρέπει να αποδεικνύεις ότι δεν είσαι ελέφαντας.

Χαιρετώ και να είσαστε καλά (τί γίνεται έχει βρέξει καθόλου στην Κω?)
pantg
 

Δημοσίευσηαπό pantg » 24 Ιαν 2007, 18:21

fatman έγραψε:Να ξερεις οτι δεν τον βοηθησε οποιος-οποιος.
Τον βοηθησε ο αρχηγος (και μοναδικο μελος),αποκρυφιστικης οργανωσης,που "καθαριζει" τουλαχιστον 15000ευρα μηνιαιως απο πωληση ζωτικων και μη οργανων,για εγγλεζικα οχηματα.
Να δεις τι θα σου ζητησει για ανταλαγμα,πριν τον κρινεις (βεβαια μετα την απομακρυνση απο το ταμειο μην περιμενει και πολλα!
Τωρα προσπαθει να ανναρωσει απο προσπαθεια εξορκισμου που του εγινε...


Σφάξαμε και ένα δύο πρόβατα από τα άλλα και όχι από αυτά που νόμισαν ότι προστατεύουν αυτοκλήτως οι τσοπάνηδες που δεν θέλουμε και δεν είχαμε μέχρι που έκαναν ΜΠΡΑΤ!!! (όπως λέμε ΝΤΖΑ!!!) μόνοι τους και πήραν ΞΟΥΤ λόγω κακής συμπεριφοράς, αν και μυαλό εμφανώς δεν βάζουν.
Αυτά τα έχουμε για να τα εκμεταλλευόμαστε για τον τζίρο των 15.000 εβδομαδιαίως (όχι μηνιαίως fatman)

Ο captaindim μας ξέφυγε γιατί είχε πάει ψώνια τελικά.
(captain μην ξεχάσεις την κουδούνα που σου ζητήθηκε για να παραδοθεί μαζί με το τιμητικό δίπλωμα "ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ ο τετραπέρατος ντετέκτιβ" στην αυτόκλητη ομάδα "πλάκας" και αντιΓιαμαρελλικής μανίας)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό Captaindim » 24 Ιαν 2007, 19:20

ο pantg εγραψε

Ο captaindim μας ξέφυγε γιατί είχε πάει ψώνια τελικά.
(captain μην ξεχάσεις την κουδούνα που σου ζητήθηκε για να παραδοθεί μαζί με το τιμητικό δίπλωμα "ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ ο τετραπέρατος ντετέκτιβ" στην αυτόκλητη ομάδα "πλάκας" και αντιΓιαμαρελλικής μανίας)


ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΠΠΠΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΠΠΠΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΠΠΠΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Τι να κανω ο ανθρωπος ωχ συγνωμη Ο προβατος ηθελα να πω :lol: :lol:
εχω ξεκινησει να μαθαινω την νεα γλωσσα μου :D :D

Επεισης θα κανω τα χαρτια μου [ θα βαλω και μεσων αν χρειαστει ] να με δεχθουν στην Α.Ο.Π. [Αυτοκλητη Ομαδα Πλακας ] θα ειναι μια ευτυχισμενη στιγμη στην ζωη μου οταν περασω την πυλη και ολοι ανοιξουν την αγκαλια τους να μου δωσουν αυτη την ζεστασια που παντα περιμενα.

Τωρα οσο για την κουδουνα εμαθαν που πουλανε , ειναι σε διαφορα μεγεθοι και ξεκινανε απο 7 ευρω και 30 λεπτα.

........................................................................................................

ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ
Άβαταρ μέλους
Captaindim
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 17 Οκτ 2006, 10:36


Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες