Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Περι Brat

4x4 βελτιώσεις, tips, συμβουλές κ.α.

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Απρ 2005, 11:25

Ναι, γιατί δε βάζεις μυαλό :clubbed: :rock: :smackbottom:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 26 Απρ 2005, 13:38

ok να μιλήσω και γω...μάλλον σοφία η οπως αλλιως σε λένε.....εσύ μάλλον εχεις αγωνια περι brat και το τι είναι πια αυτή η αττική λέσχη που θα σπάσει μάλλον το κατεστημένο των δυο λεσχών της αττικής...πιο πολλά ατομα πιό μικρή η πίττα...για τα υπόλοιπα περί μαμάς κλπ κλπ δεν σου απαντώ γιατί δέν μπορείς αλλά ουτε και θέλεις νασαι η μαμά μου.....είσαι απλά πολύ μικρή ...πολύ απειρη κλπ κλπ....α ναι ....και δεν υπάρχει Σοφία Αναστασάκη στη Θεσσαλονίκη με σχολή οδηγών....λοιπόν κοψε πέρα..... :razz:

κύριε υπερκατάσκοπε κλείδωσε το δεν εχει νόημα η αντιπαραθεση .......ευχαριστω :razz:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό sofia » 26 Απρ 2005, 13:49

Επειδή ζήτησα εδώ και ώρα να διαγραφεί η ενότητα όπως ζήτησα και ψυχραιμία δεν το σχολιάζω το πόστ.

taxideytis έγραψε:εσύ μάλλον εχεις αγωνια περι brat και το τι είναι πια αυτή η αττική λέσχη που θα σπάσει μάλλον το κατεστημένο των δυο λεσχών της αττικής...


αναρωτιέμαι απλά αφού την ξέρεις την λέσχη απ'ότι φαίνετε αλλά και τα τυχόν όπως λές προβλήματα, τόσο δύσκολο ήταν να κάνεις κουβέντα;
Άβαταρ μέλους
sofia
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 14:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό IKE » 26 Απρ 2005, 14:12

Αμα θέλει κάποιος να ρωτήσει πληροφορίες για το BRAT μπορεί να ρωτήσει ευχαρίστως εδώ ή ακόμα καλύτερα να πάει στη σελίδα τους.

Ομοίως για την αττική λέσχη, ότι και αν είναι αυτό, υπάρχει το ανάλογο τόπικ.

sofia αν ενδιαφέρεσαι τόσο για τις ομάδες αυτές ακόμα και αν είσαι Θεσσαλονίκη μπορείς όταν έρθεις Αθήνα με το καλό να τους συναντήσεις ή αν ενδιαφέρεσαι με βάση τα παραπάνω μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί τους, δεν υπάρχει λόγος για διαμάχες.
Άβαταρ μέλους
IKE
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 760
Εγγραφή: 27 Φεβ 2003, 15:38
Τοποθεσία: ΒΑ Αττική

Δημοσίευσηαπό sofia » 26 Απρ 2005, 14:21

Αγαπητέ μου ΙΚΕ
δεν υπάρχει καμία διαμάχη.

τα forum υπάρχουν όπως ξέρεις για να ρωτάς και να μαθαίνεις.

έτσι ξεκίνησε και έτσι κάπου εδω θα τελειώσει ώσπου κάποιος να κάνει όταν έρθει η ώρα μία ενημέρωση.
δεν ζήτησα καμία ενημέρωση για BRAT αλλά μόνο αυτό πήρα και όχι μόνο...

Σοφία

ΥΓ. ελπίζω μόνο να μη χάλασε την σούπα το ότι ενδιαφέρθηκε μία γυναίκα για αντρικό σπόρ. ασ μην σχολιαστεί απλά έτσι το είδα μετά απο μερικά ποστ.
Άβαταρ μέλους
sofia
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 25 Απρ 2005, 14:11
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 26 Απρ 2005, 14:48

:!: :!: :!:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 26 Απρ 2005, 15:48

ΥΓ. ελπίζω μόνο να μη χάλασε την σούπα το ότι ενδιαφέρθηκε μία γυναίκα για αντρικό σπόρ. ασ μην σχολιαστεί απλά έτσι το είδα μετά απο μερικά ποστ.


οκ φανηκε τι γινεται...1. απο διαφημιστικη εταιρία εισαι; 2. Μάλλον δεν ξερεις καλά το brat ..και ναι έχουμε και γυναικες....που κάνουν πραγματικο και σκληρο offroad και οχι βόλτες σε χωματόδρομους. 3. τωρα αν θες να μάθεις τα προβλήματα των λέσχών είμαι ο τελευταίος που θα μιλήσω....εγώ πάντως με την λέσχη μου έχω αριστες σχέσεις. 4. εγώ πάντως δεν θα συνεχίσω εδώ γιατι η διαφημιστική αυτή τακτική δεν μου αρέσει....προτιμω την αφισοκόλληση :razz:

φιλάκια στην gianajeep.... :razz: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 26 Απρ 2005, 21:04

ok τα καταστήματα εκλεισαν ...πιθανή απάντηση αύριο....αν και οποτε :lol:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό niva13 » 27 Απρ 2005, 11:24

taxideytis έγραψε:ok τα καταστήματα εκλεισαν ...πιθανή απάντηση αύριο....αν και οποτε :lol:



ΣΥΝΤΡΟΦΕ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΙΣΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΓΧΑΙΡΩ ΟΣΟ ΓΕΙΑ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ..............................
Άβαταρ μέλους
niva13
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: 16 Μαρ 2005, 12:40
Τοποθεσία: zografou attiki

Δημοσίευσηαπό tazmania » 27 Απρ 2005, 21:56

taxideytis έγραψε:ok να μιλήσω και γω...μάλλον σοφία η οπως αλλιως σε λένε.....εσύ μάλλον εχεις αγωνια περι brat και το τι είναι πια αυτή η αττική λέσχη που θα σπάσει μάλλον το κατεστημένο των δυο λεσχών της αττικής...πιο πολλά ατομα πιό μικρή η πίττα...για τα υπόλοιπα περί μαμάς κλπ κλπ δεν σου απαντώ γιατί δέν μπορείς αλλά ουτε και θέλεις νασαι η μαμά μου.....είσαι απλά πολύ μικρή ...πολύ απειρη κλπ κλπ....α ναι ....και δεν υπάρχει Σοφία Αναστασάκη στη Θεσσαλονίκη με σχολή οδηγών....λοιπόν κοψε πέρα..... :razz:

κύριε υπερκατάσκοπε κλείδωσε το δεν εχει νόημα η αντιπαραθεση .......ευχαριστω :razz:


Ρε Κώστα, σαν την Παπαρήγα μιλάς :lol: :lol: Τι είναι αυτά τα πράγματα; ξέρεις πολύ καλά, ότι δεν ανήκω σε καμία από τις δύο λέσχες και δεν γουστάρω να υπερασπίζομαι κανένα, αλλά μην τραγικοποιούμε τα πράγματα :wink: Σκέψου αυτούς που δε γνωρίζουν, να διαβάσουν για "κατεστημένο λεσχών" :shock: :shock: Ειδικά εσύ που είσαι μέλος στην μία από τις δύο, δεν θα έπρεπε να εκφράζεσαι έτσι :wink:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 28 Απρ 2005, 01:17

Οτι είπα το είπα....αλλο είπα αλλο εννοήθηκε....αλλη ενότητα ανοίχθηκε.....μια κουβέντα είπα εκει που η κυρία είπε αν το brat είναι η αττική λέσχη(περισσότερο με χιούμορ) και το κάνανε μακρυνάρι......
Αλλά αυτά που υπογράμισες ναι τα εννοώ, άλλο νάχεις 2 λέσχες αλλο τρεις αλλο δεκατρείς .....βέβαια σκασιλάρα μου πόσες θα γίνουνε....δεν παίζω εκεί ... και το ότι ανήκω σε μία δέν θα με εμποδίσει να λέω ανοιχτά αυτό που πιστεύω....στο κάτω κάτω της γραφής δεκατέσσερα σωματεία έχω φτιάξει σε δέκα χρόνια στίς λέσχες θα κολλήσουμε τώρα;
Άλλωστε κανείς δεν σου απαγορεύει νάσαι μέλος σε όσες θές...αρκεί να πληρώνεις συνδρομή ....ετσι δεν είναι;
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 28 Απρ 2005, 08:01

tazmania έγραψε:Ρε Κώστα, σαν την Παπαρήγα μιλάς :lol: :lol: Τι είναι αυτά τα πράγματα; ξέρεις πολύ καλά, ότι δεν ανήκω σε καμία από τις δύο λέσχες και δεν γουστάρω να υπερασπίζομαι κανένα, αλλά μην τραγικοποιούμε τα πράγματα :wink: Σκέψου αυτούς που δε γνωρίζουν, να διαβάσουν για "κατεστημένο λεσχών" :shock: :shock: Ειδικά εσύ που είσαι μέλος στην μία από τις δύο, δεν θα έπρεπε να εκφράζεσαι έτσι :wink:

Γιώργο, άσε καλύτερα το θέμα με τις Λέσχες ρε φίλε γιατί θα ανοίξουμε πληγές πάλι και δεν έχω όρεξη μέρες που είναι :D :D :D :D
Άντε καλή ανάσταση και μη φας πολύ κοκορέτσι γιατί παχαίνει :lol: :lol: :lol: :lol:
Θα τα πούμε αππο κοντά σύντομα :wink: :wink:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 29 Απρ 2005, 16:19

Metalaxe έγραψε:
tazmania έγραψε:Ρε Κώστα, σαν την Παπαρήγα μιλάς :lol: :lol: Τι είναι αυτά τα πράγματα; ξέρεις πολύ καλά, ότι δεν ανήκω σε καμία από τις δύο λέσχες και δεν γουστάρω να υπερασπίζομαι κανένα, αλλά μην τραγικοποιούμε τα πράγματα :wink: Σκέψου αυτούς που δε γνωρίζουν, να διαβάσουν για "κατεστημένο λεσχών" :shock: :shock: Ειδικά εσύ που είσαι μέλος στην μία από τις δύο, δεν θα έπρεπε να εκφράζεσαι έτσι :wink:

Γιώργο, άσε καλύτερα το θέμα με τις Λέσχες ρε φίλε γιατί θα ανοίξουμε πληγές πάλι και δεν έχω όρεξη μέρες που είναι :D :D :D :D
Άντε καλή ανάσταση και μη φας πολύ κοκορέτσι γιατί παχαίνει :lol: :lol: :lol: :lol:
Θα τα πούμε αππο κοντά σύντομα :wink: :wink:



:wink: :wink:


ΥΓ Κώστα, θ' ακολουθήσω την συμβουλή του Αντώνη. Θα τα πούμε από κοντά φίλε :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 02 Μάιος 2005, 17:32

Α, ρε υπερκατάσκοπε, πρώτα μας φυτιλιάζεις και μετά δε μας αφήνεις να γράψουμε κιόλας :evil: :evil:
Θα απαντήσω λοιπόν εδώ :D :D

superspy έγραψε:...Το BRAT γιατί δεν έκανε λέσχη;...


Μακριά από εμάς οι Λέσχες, τα καταστατικά και τα λοιπά συναφή :disgusted: :disgusted: :crazy: :crazy:

superspy έγραψε:Υ.Γ. Metalaxe..... η δικία σου λέσχη πότε ανοίγει;


Ετοιμάζω τις προσκλήσεις, μην ανησυχείς θα σου στείλω κι εσένα :lover: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εδώ οι καλές Λέσχεεεεεεεςςςςς
Έλα πάρε πάρε πάρεεεεεε........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 02 Μάιος 2005, 18:14

Metalaxe έγραψε:Α, ρε υπερκατάσκοπε, πρώτα μας φυτιλιάζεις και μετά δε μας αφήνεις να γράψουμε κιόλας :evil: :evil:
Θα απαντήσω λοιπόν εδώ :D :D

superspy έγραψε:...Το BRAT γιατί δεν έκανε λέσχη;...


Μακριά από εμάς οι Λέσχες, τα καταστατικά και τα λοιπά συναφή :disgusted: :disgusted: :crazy: :crazy:

superspy έγραψε:Υ.Γ. Metalaxe..... η δικία σου λέσχη πότε ανοίγει;


Ετοιμάζω τις προσκλήσεις, μην ανησυχείς θα σου στείλω κι εσένα :lover: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Εδώ οι καλές Λέσχεεεεεεεςςςςς
Έλα πάρε πάρε πάρεεεεεε........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αντώνηηηηη, κράτα 5 κιλά και για εμάς :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο 4x4 Forum

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες